Jak získat všechny odměny za Slam odměn Diablo 4 Server, zabouchnutí a časy, časy, předpětí, tříd, platforem a odměn v Diablo IV

Server Server Diablo IV Slam je vaše poslední šance hrát před spuštěním

Opět to uzavře přesně o 48 hodin později v neděli pro většinu regionů, s výjimkou pondělí v Japonsku.

Jak získat všechny odměny za odměny serveru Diablo 4

Událost serveru Diablo 4 Server

Vaše poslední šance získat exkluzivní Diablo 4 Spuštění odměn je zde s začátkem události Server Slam. Tato závěrečná beta akce bude trvat tento víkend a umožní hráčům postupovat prostřednictvím aktu I hry. Budete také moci vyrovnat všech pět tříd na úroveň 20 a přijmout Pinnacle Challenge of the Beta: porážka světového šéfa Ashavy.

Zatímco tři ze čtyř odměn jsou stejné jako předchozí beta, můžete také získat nový Cry of Ashava Mount Trophy. Všechny čtyři odměny jsou přístupné na všech postavách, jakmile jsou odemčeny, a přenesení do maloobchodního vydání hry. Čtěte dále a zjistěte, jak získat všechny Diablo 4 Odměny serveru.

Jak získat počáteční název oběti Diablo 4

První ze čtyř odměn je také nejjednodušší. Ve skutečnosti, pokud hrajete beta více než jen pár minut, získáte tento titul. Jednoduše procházejte prologem, dokud nedosáhnete hlavního města Kyovashad. Jakmile vstoupíte do bran města, odemknete počáteční název oběti.

Popadněte trasový bod a vyzvedněte si všechny úkoly, než budete pokračovat v zlomených vrcholech.

Získejte titul Early Voyager a Beta Wolf Pack Diablo 4

Obě tyto odměny odemknutím získáním stejného úspěchu: dosažení úrovně limitů 20. To se liší od předchozích beta událostí, které měly maximální úroveň 25.

Nejlepší způsob, jak na úrovni až 20 let, je postupovat prostřednictvím aktu I hry. Dokončete každý úkol, se kterým narazíte, a trek přes každý dungeon, který najdete. Dosažení úrovně 20 trvá jen několik hodin a nebude vyžadovat žádné další broušení davů. Stačí dokončit úkoly a dungeony v prvním aktu, aby se tam dostali.

Po zasažení úrovně 20 odemknete titul Early Voyager. S tím přijde Beta Wolf Pack, což je kosmetický vlk skrýt batoh.

Diablo 4 Cry of Ashava Mount

Jak získat výkřik Ashavy Mount Trophy Diablo 4

Konečnou odměnou události Server Slam Beta je Cry of Ashava Mount Trophy. Trofie Mount je exkluzivní pro tuto beta událost, na rozdíl od ostatních odměn.

Chcete -li získat tento krásný steed, musíte zasáhnout úroveň 20 a porazit světového šéfa Ashavy. Ashavu najdete pestilent v nejvýchodnější části zlomených vrcholů v oblasti zvané kelímek. Když se Ashava vynoří, dostanete vyskakovací okno, které označí její polohu na vaší mapě.

Ashava se v předchozích betach vynořila jen několikrát, takže to byla výzva ujistit se, že jste ve hře a schopni ji vystopovat, když se objevila. Naštěstí to Blizzard udělal, takže se Ashava vynoří každé tři hodiny od 12:00 EST v sobotu 13. května. To znamená, že budete mít devět šancí ji sundat a získat horu před ukončením beta akce.

S tím jste získali všechny možné odměny, které můžete s Diablo 4 beta. Nyní budete mít dva tituly: kosmetický batoh a hora, která se předvádí, přijde vydání jedné z našich nejočekávanějších her z června 2023.

Spisovatel štábu – Steven píše v určité schopnosti již více než deset let. Má vášeň pro příběh zaměřené na RPG jako franšíza Final Fantasy a ARPG jako Diablo a Path of Exile. Ale opravdu je ochoten cokoli vyzkoušet.

Diablo IV Server Slam je vaše poslední šance hrát před spuštěním

Diablo 4 World 7 Dry Stepres

Před otevřením brány pekla uvolněte hordy démonů a ďáblů na hráče ve formě Diablo IVVydání 6. června, vývojář Blizzard Entertainment pořádá v polovině května další otevřenou beta „Server Slam“. Hlavním cílem těchto zkušebních období je dát co nejvíce na servery co nejvíce stresu, aby bylo možné vyzkoušet, zda budou schopni zvládnout úplné spuštění. Pokud dychtíte zažít to, co nový řezník Dungeon může nabídnout před spuštěním, bude to vaše poslední šance na to-a je to během velmi omezeného okna.

Zde jsou všechny podrobnosti, takže se můžete připravit na příchod Lilith.

Diablo 4 Server zabouchne data a časy

Tento poslední zabouchnutí serveru bude běžet po dobu 48 hodin – od 12. do 14. května – se současným spuštěním ve všech regionech ve vysokém poledne Tichomoří.

Opět to uzavře přesně o 48 hodin později v neděli pro většinu regionů, s výjimkou pondělí v Japonsku.

Jak přistupovat k Diablo 4 Server Slam

Pro kohokoli, kdo hrál rané verze Diablo 4 již a stále má aplikaci staženo, již pro ni je k dispozici aktualizace. Pokud se poprvé ponoříte do konzole, přejděte do obchodu s herním obchodem a vyhledejte „Diablo IV – Server Slam“, abyste si ji stáhli zdarma. Obě tyto možnosti se žily 10. května ve 3 p.m. Východní.

Přes v PC se věci komplikují. Budete muset zahájit Blizzardovu bitvu.Čistý klient a proveďte následující, podle oficiálního blogového příspěvku:

  • Jakmile se dostanete do Diablo IV Stránka hry, klikněte na rozbalovací nabídku pod Herní verze a vyberte Diablo IV – Server Slam volba. Klikněte na modré tlačítko, které říká Nainstalujte. Hra začne instalovat a jakmile bude k dispozici, klikněte Hrát si obědvat.

Diablo 4 Platformy Server Slam

Diablo IVSorcerer je jednou z možností zaměřených na magii hry.

Blizzard Entertainment

Jeden hlavní požehnání: Slam serveru Diablo 4 bude k dispozici na téměř všech platformách. Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5, a PC jsou všechny zahrnuty jak s crossplay, tak křížovým projektem. Konzolové verze budou zahrnovat také Couch Co-op.

Diablo 4 Třídy zabouchnutí serveru

Všech pět současných tříd hry bude zahrnuto jako součást Server Slam

Diablo 4 Serverová zabouchnutí úrovně a pokrok

Tento server Slam bude mít čepice úrovně 20. Po dosažení uvedené čepice si hráči stále vydělávají vybavení, ale nebudou získat žádné další body schopností. Bohužel, žádný pokrok pro žádné postavy se nepřenáší z předchozích příležitostí včasného přístupu/beta a nic se nepřenáší do plné hry.

Diablo 4 Obsah zabouchnutí serveru

Slam serveru zahrnuje hru Prolog a všichni Akt 1 s celou první zónou, Zlomené vrcholy, otevřeno pro hráče. Blizzard také škádlil řadu obsahu: „Navštivte Kyovashad Chcete -li opravit a zakoupit nové vybavení, upgradujte svůj léčivý lektvar, přistupujte ke skrýši a mnohem více. Existují také oba Hlavní a Boční úkoly zažít bohatý příběh svatyně, Svět a Legie událostí uplatnit svou bojovou zdatnost a Dungeons nahromadit.“

To je jeden strašidelný drak-pták-démon!

Blizzard Entertainment

Je tu také světový šéf Ashava Účtem jako „Jeden z nejvíce machinací slepice hořících pekrý“, pravděpodobně kvůli skutečnosti, že je to velký démonový pták s „břitvou ostrými pažemi“ a „škály silnější než poštovní deska.“Ashava se objeví 13. května ve 12. str.m. Východní (24 hodin po zahájení Slamu) a poté se znovu objeví každé 3 hodiny, dokud se poslední tření 14. května ve 12. p.m. Východní – jen tři hodiny předtím.

Diablo 4 Odměny serveru

Všichni hráči, kteří zasáhli úroveň 20 a Slay Ashava, obdrží Cry of Ashava Mount Trophy. Kromě toho budou k dispozici také odměny z předchozích betas a období včasného přístupu:

  • Počáteční název oběti: Oslovte Kyovashad s jednou postavou.
  • Titul časného voyageru: Úroveň dosahu 20 na jedné postavě.
  • Kosmetická položka Beta Wolf Pack: Úroveň dosahu 20 na jedné postavě.