Jak získat vlastní kůži v Minecraft Bedrock Edition (2022), Minecraft: Jak stáhnout a nainstalovat vlastní skiny – GameRevolution

Minecraft: Jak stáhnout a nainstalovat vlastní kůži

Hráči by se měli dívat poblíž středu obrazovky, kde by měla existovat sekce „vlastněná kůže“, jednou z možností je zcela šedá, prázdná kůže. Měli by zasáhnout tuto možnost, která by měla změnit text na pravé straně obrazovky a přidat tlačítko, které říká: „Vyberte novou pokožku.“

Jak získat vlastní kůže v Minecraft Bedrock Edition (2022)

Minecraft je známý tím, jak daleko mohou hráči přizpůsobit své zkušenosti: mohou vytvářet vlastní kůže dolů na pixel a dokonce získat nebo vytvářet balíčky zdrojů, které nahrazují všechny textury a zvuky hry. Toto přizpůsobení je nejlépe reprezentováno Java Edition.

Zatímco hráči Edice Bedrock Edition nezískají stejnou úroveň celkového přizpůsobení, existují způsoby, jak mohou používat vlastní kůže, podobně jako hráče Java Edition. Mohou však nastavit pouze vlastní kůže prostřednictvím obrázků na mobilních zařízeních nebo PC verzi Bedrock.

Průvodce importem a používáním vlastních kůží v edici Minecraft Bedrock

1) Stáhněte si nebo vytvořte pokožku

První věc, kterou hráči budou muset udělat, je přejít na některý z populárních webových stránek pro sdílení kůže ve hře. Pro tento příklad byl zde použit skindex. Měli by najít kůži, kterou chtějí použít a stáhnout ji, nebo si mohou vytvořit vlastní od nuly.

2) Jděte do šatny

Hráči budou muset hru spustit a navigovat do šatny, protože toto je menu, kterou mohou použít k přizpůsobení své hry ve hře.

3) Vyberte slot

Existuje až pět slotů postav, ke kterým mají hráči přístup. Mohou buď upravit existující pokožku, nebo smazat výběr a vyrobit novou.

4) Vytvořte znak

Pokud hráči mají v úmyslu vytvořit novou pokožku, budou muset zasáhnout tlačítko „Vytvořit znak“ na prázdném slotu. Poté budou muset vybrat druhou možnost, což je klasická kůže – texturu celého těla, kterou nelze dále upravit. Pak by hráč měl znovu stisknout tlačítko „Vytvořit znak“.

5) Používejte vlastněné kůže

Hráči by se měli dívat poblíž středu obrazovky, kde by měla existovat sekce „vlastněná kůže“, jednou z možností je zcela šedá, prázdná kůže. Měli by zasáhnout tuto možnost, která by měla změnit text na pravé straně obrazovky a přidat tlačítko, které říká: „Vyberte novou pokožku.“

Hráči by měli stisknout toto tlačítko, které otevře navigátor souboru pro obrázek.

6) Pomocí navigátoru souboru vyberte vlastní staženou pokožku

Hráči by měli tento soubor navigátor použít k výběru své na míru vytvořené nebo stažené kůže. Jakmile je soubor nahrán, budou vyzváni k výběru typu pleti, buď štíhlý nebo široký. Jakmile je vybrána možnost, měl by dříve prázdný náhled na pokožku aktualizovat na vlastní pokožku.

7) Zpět z nabídek

Jakmile je pokožka vybavena a její náhled se objeví na pravé straně obrazovky, mohou hráči jednoduše procházet z nabídky šatny zpět na domovskou obrazovku. Poté mohou hrát Minecraft s vlastní pokožkou vybavenou.

Přizpůsobit již existující pokožku

Existuje také jiný způsob, jak hráče na podloží, aby získali více přizpůsobenou pokožku. I když to není tak personalizované jako import kůže, která byla vytvořena pixelem pixelem, umožňuje hráčům, aby si své osobní dotyky dotkli, pomocí dostupných položek, které jsou k dispozici na trhu.

1) Jděte do šatny

Stejně jako u předchozí metody budou hráči muset jít do své šatny, protože to je místo, které umožňuje jakékoli přizpůsobení veškeré postavy.

2) Vyberte slot

Jakmile v šatně, hráči by měli mít celkem pět různých slotů postav, z nichž si mohou vybrat. Měli by se pohybovat kolem, hledat prázdný slot nebo smazat jednu z již existujících postav, aby vytvořili prostor pro nový.

3) Vytvořte znak

Jakmile je pro hráče k dispozici prázdný slot, měli by stisknout tlačítko „Vytvořit znak“. To jim poskytne výzvu k vytvoření postavy nebo použití klasické kůže. Druhá možnost umožní hráčům používat vlastní importovanou pokožku nebo na trhu s plným tělem.

Ujistěte se, že je vybrán „znak“ a poté stiskněte tlačítko „Vytvořit znak“.

4) Přizpůsobte pokožku

Poté, co narazí na tlačítko „Vytvořit znak“, budou hráči navigováni do nabídky, kde mohou buď přizpůsobit pokožku nebo outfit. Měli by projít každou možností, aby se ujistili, že každá věc je tak, jak chtějí pro svou novou variantu. Jakmile budou dokončeny, mohou se z těchto nabídek jednoduše vrátit a změny budou automaticky uloženy.

Minecraft: Jak stáhnout a nainstalovat vlastní kůži

Vlastní kůže Minecraft Instalace bedrock java

A Minecraft Vlastní kůže je jen malý soubor PNG, takže se snadno sdílí a můžete si je stáhnout z nejrůznějších míst. Jedním z nejpopulárnějších zdrojů je však Skindex, který má k dispozici tisíce souborů. Můžete nainstalovat Minecraft Custom Skins ve vydáních podloží a Java, ale tento proces je pro oba odlišný. Každé vlastní stahování kůže Minecraft je soubor PNG s přední, zadní, levou, pravou, horní a dolní částí těla a vnější vrstvou. Ty se snadno upravují v grafickém editoru nebo ve vyhrazeném editoru kůže Minecraft, takže si udělejte čas a vytvořte před instalací kůže jakékoli střídání, které chcete.

Jak nainstalovat vlastní kůže do podloží Minecraft

Chcete -li nainstalovat vlastní pokožku do podloží Minecraft, postupujte podle těchto kroků:

 1. Spusťte hru.
 2. V pravém dolním rohu zvolte „Profil“.
 3. Klikněte na „Upravit znak“
 4. Vyberte druhou kartu v nabídce vlevo a přesuňte se do sekce „vlastněné“.
 5. Klikněte na „Import“
 6. Vyberte „Vyberte novou pokožku“
 7. Najděte staženou pokožku v počítači v okně, která se objeví.
 8. Vyberte správný typ pleti (klasický vs. štíhlý).

Nyní můžete tuto pokožku vybrat na kartě Vlastně.

Jak nainstalovat vlastní kůže v Minecraft Java

Je o něco složitější přidat vlastní kůže do Minecraft Java. Můžete použít dvě metody:

 • Spouštěč Minecraftu
 • Webový prohlížeč

Přidejte pokožku s odpalovacím zařízením Minecraft.

Chcete -li přidat vlastní pokožku s odpalovacím zařízením Minecraft:

 1. Spusťte program.
 2. Přejděte na „Skins“ na vrcholu launcher.
 3. Klikněte na „Nová kůže.“
 4. V rámci „Skin File“ vyberte „Procházet.“
 5. Najděte vlastní pleť PNG v okně, která se objeví.
 6. Jakmile je načten, pojmenujte jej, vyberte správný typ modelu hráče a klikněte na „Uložit“ nebo „Uložit a použít.“

Nyní najdete kůži v této části odpalovače od nynějška.

Přidejte pokožku s webovým prohlížečem

 1. Přejděte na oficiální web.
 2. Přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft.
 3. Vyberte možnost „Změnit kůži“ na obrazovce My Games pod Minecraft: Java Edition.
 4. Vyberte správný tvar pro svůj model.
 5. Přejděte dolů a klikněte na „Vyberte soubor“, poté vyberte vlastní pleť PNG.

Kdykoli spustíte edici Java, budete mít na sobě vlastní pokožku.

Jason Faulkner je senior editor SEO Evolve Media. V typickém dni najdete ho zoufale, který se snaží získat koncem 90. let/na počátku 2000 PC, které pracují na poměru 4K a 16: 9, aniž by se zhroutily.