Jak získat Warzone 2 Nuke | PCGamesn, jak získat nuke ve Warzone 2.0 | Steelseries

Jak získat nuke ve Warzone 2.0

Chcete vědět Jak získat warzone 2 nuke Nyní, když někteří z nejlepších hráčů na světě ukázali, že je to možné? Nyní víme, jak lze tento konkrétní zabiják vydělat, ale s vyhledávanou Nuke končí hru pro všechny kromě vašeho týmu a předá vám okamžité vítězství, není to snadné. Je to přemožené tajemství, které by bylo hrozbou, kdyby to hráči mohli získat s jakoukoli pravidelností, takže vědět, že je docela těžké získat získání jako úleva.

Jak získat warzone 2 nuke

Jak získat Warzone 2 Nuke: Tři vojáci se dívají na obrovský výbuch

Chcete vědět Jak získat warzone 2 nuke Nyní, když někteří z nejlepších hráčů na světě ukázali, že je to možné? Nyní víme, jak lze tento konkrétní zabiják vydělat, ale s vyhledávanou Nuke končí hru pro všechny kromě vašeho týmu a předá vám okamžité vítězství, není to snadné. Je to přemožené tajemství, které by bylo hrozbou, kdyby to hráči mohli získat s jakoukoli pravidelností, takže vědět, že je docela těžké získat získání jako úleva.

Jak získat nuke ve Warzone 2

Díky prvnímu týmu na světě, která vydělává Nuke ve Warzone 2, nyní víme, jak to udělat sami. A v hodinách od té doby, co k tomu došlo, nyní několik dalších následovalo ve svých stopách. Kroky k výdělku Nuke ve Warzone 2 jsou:

 • Vyhrajte pět po sobě jdoucích zápasů Warzone 2 Battle Royale.
 • Najděte a přijmete smlouvu o pátrání šampiona.
 • Vyhledejte tři chemické prvky a vytvořte nuke.
 • Přežít, dokud není odhaleno umístění místa bomby.
 • Sestavte Nuke pomocí tří prvků.
 • Vyzbrojte bombu a hájte ji před soupeři na dvě minuty.

První krok sám, který vyhrál pět zápasů v řadě ve hře Battle Royale, je sám o sobě docela tvrdý. Ale pokud to zvládnete, začnete šestý zápas s quest šampiona označeného na vaší mapě. Zbytek musí být dokončen ve stejném zápase, aby spustil tuto hru vyhrávající hru.

Největší potíže s nalezením prvků, konstrukce a odpálení nuke přežívá – lidé budou po vás. Ale jak ukazuje YouTuber Stellar níže, udržujte dobrou komunikaci se svým týmem, přežijte gulag, pokud k tomu dojde, a stále se můžete vrátit zpět na trať.

Thumbnail YouTube

Pokud plánujete získat tuto zbraň hromadného ničení v jedné z nejlepších bezplatných PC her, budete potřebovat nějakou vlastní palebnou sílu. Naše nejlepší načítání Warzone 2 vám dává přehled nejlepších zbraní Warzone 2, které se můžete vzít do bitvy, když se snažíte získat ty po sobě jdoucí výhry.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat nuke ve Warzone 2.0

Hledáte svůj první nuke ve Warzone 2? Postupujte podle tohoto příručky a ukončete svůj další zápas brzy!

Tactical Nuke byl vždy vzrušující vlastností v Call of Duty Multiplayer, ale letos vývojáři přivedli skrytý Killstreak do Warzone 2.0, který může okamžitě ukončit zápas s vítězstvím.

Zatímco taktický nuke okamžitě končí zápas jako ve svém protějšku pro více hráčů, proces aktivace tohoto zabijáka je zcela odlišný. Místo toho, aby hráč vyžadoval, aby hráč získal 30 zabití bez smrti, budou muset hráči splnit předpoklad a dokončit úkol šampionů.

Naučteme se kroky, jak používat nuke ve Warzone 2.0.

Jak zavolat taktický nuke ve Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone Guide

 1. Vyhrajte pět po sobě jdoucích zápasů.
 2. Přistávejte poblíž nebo cestu do ikony Yellow Warzone označené na vaší mapě.
 3. Pickup a zahájení úkolu mistrů, které vám pokynují, abyste sestavili nuke a zničili Warzone.
 4. Sbírejte tři prvky potřebné pro taktickou nuke.
 5. Přežít, dokud nebude odhaleno místo bomby.
 6. Sestavte taktický nuke.
 7. Bránit místo bomby po dobu 2 minut.

Jak vidíte, skóre, že MGB není vůbec snadné, přičemž prvním krokem je vyhrávání pěti zápasů v řadě. Každá část úkolu přidává další barikády.

Co je quest šampionů a jak to získáte?

Před zahájením úkolu Champions budete muset nejprve získat pět po sobě jdoucích vítězství ve Warzone 2.0. Po načtení do šestého zápasu byste měli obdržet výzvu k úkolu šampionů a vaše mapa bude označena třemi zájmovými body.

Můžete cestovat do kteréhokoli ze zájmových bodů, abyste aktivovali Quest Champions, kde budete instruováni, abyste sestavili taktickou nuke a zničili Warzone. To také zahájí další kroky.

Jak sestavit nuke

Call of Duty Warzone Nuke Guide

Chcete -li sestavit taktický nuke, musíte vy nebo člen vaší skupiny shromažďovat tři prvky potřebné pro sestavení. Jedna osoba není povinna nosit všechny prvky, měli byste však mít na paměti, že držení některých prvků vás negativně ovlivňuje.

Berylium – Sledovací zařízení je aktivováno na přehrávači, který drží tento prvek. Držitel bude odhalen každému dalšímu hráči po zbytek zápasu.

Plutonium – Hráč bude trpět únikem záření, který drží tento prvek. Postupem času bude tento držák prvků pomalu poškozen i jakýkoli blízký spojenci. – Kromě přijatého poškození bude hráč HUD zkreslen.

Tritium – Na hráči, který drží tento prvek, je aktivován míchaný radar. Držitel bude mít zkreslenou mini mapu a mapu tac.

Vyzbrojování a obhajování taktického nuke

Průvodce Nuke Warzone

Jakmile jsou shromážděny všechny prvky, měli byste být vyzváni, abyste počkali na odhalení bomby a útěk z vězení v celém zápase zahájí uvolnění všech hráčů z Gulagu.

Když je odhaleno místo bomby, musíte cestovat na místo, sestavit taktickou nuke a bránit bombu po dobu 2 minut od ostatních hráčů.

Pokud jste úspěšní v obraně bomby po dobu 2 minut, bomba bude odpálit a hráči, kteří sestavili Nuke, vyhrají zápas.

S postupem všech těchto kroků byste měli být schopni získat nadvládu šampiona a zničit válečnou!

Také to zkontrolujte:

 • Jak změnit své jméno v Call of Duty: Modern Warfare II
 • Jak spojit Call of Duty na PC
 • Top 9 důvodů pro použití Aerox 9 ve World of Warcraft: Dragonflight