Jak získat Xbox Game Pass na Steam Deck | PCGamesn, Game Pass Everywhere: Jak nainstalovat Xbox Cloud Gaming na Steam Deck | PCMag

Herní průchod všude: Jak nainstalovat herní hry Xbox na Steam Deck

Vzhledem k tomu, že služba na herním počítači Valve neexistuje nativně, musíte se učit Jak získat Xbox Game Pass na Steam Deck Chcete -li použít platformu společnosti Microsoft. Znamená to, že budete moci hrát na celou řadu cloudových her, včetně nadcházejících vydání jako High On Life a Starfield.

Jak získat Xbox Game Pass na Steam Deck

Parní balíček s knihovnou Xbox Game Pass na obrazovce vedle drobných dýně

Vzhledem k tomu, že služba na herním počítači Valve neexistuje nativně, musíte se učit Jak získat Xbox Game Pass na Steam Deck Chcete -li použít platformu společnosti Microsoft. Znamená to, že budete moci hrát na celou řadu cloudových her, včetně nadcházejících vydání jako High On Life a Starfield.

Nastavení Xbox Game Pass na Steam Deck je poměrně snadné, ale nebudete si moci stáhnout aplikaci Cloud Gaming přes Storefront Valve. Naštěstí nebudete muset přeskočit obruče pokaždé, když chcete streamovat, protože můžete ručně přidat zkratku do páry. Tímto způsobem budete mít přístup k nejlepším parním balíčkům a službě předplatného společnosti Microsoft na cestách.

Během nastavení doporučujeme používat nejlepší dok parního balíčku, protože spárování přenosné pomocí herní myš a klávesnice tento proces zjednoduší. Přirozeně budete také potřebovat předplatné Xbox Game Pass pro přístup k cloudovému hraní, takže se ujistěte, že máte skutečně účet před potápěním.

Parní balíček s cloudovou nabídkou Xbox Game Pass na obrazovce

Tady je Jak získat Xbox Game Pass na Steam Deck:

Chcete -li používat Xbox Game Pass na Steam Deck, musíte nejprve nainstalovat Microsoft Edge na parníky pomocí režimu Desktop. Zde je návod, jak najít a nainstalovat webový prohlížeč na ruční herní počítač ventilu:

 • Připojte myš a klávesnici k vaší parní balíčku pomocí dokovací stanice (volitelné).
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení parního paluby.
  Vyberte „Přepínat na plochu“.
 • Klikněte na objevovací softwarové centrum na hlavním panelu Steasos.
 • Vyberte aplikace> Internet> Webové prohlížeče v nabídce Lefthand Discover.
 • Přejděte dolů seznamem a nainstalujte Microsoft Edge.

Jakmile Microsoft Edge dokončí instalaci, můžete ji přidat do své parní knihovny. Tímto způsobem neguje potřebu režimu stolního počítače a bude se aplikace cítit jako oficiální stahování Storefront.

 • Spusťte Steam pomocí zkratky na ploše.
 • Vydejte se do levého dolního rohu a klikněte na „Přidat hru“.
 • Z nabídky vyberte „Přidat hru bez hry…“.
 • Přejděte na seznam programů parního paluby a vyberte Microsoft Edge.
 • Klikněte na tlačítko „Přidat vybrané programy“.

Steam Deck s Xbox Game Pass Cloud Gaming zkratka na obrazovce

Nyní, když máte ve své knihovně hranu, je čas převést ji na zkratku Steam Deck Xbox Game Pass. Tento krok zahrnuje psaní konkrétního řetězce textu, takže budete muset buď použít fyzickou klávesnici, nebo stisknout „Steam + X“, abyste vyvolali virtuální klíče. Nemusíte nutně potřebovat dok, aby se připojil první, protože jednoduchý adaptér USB-C by měl udělat trik.

 • Vyhledejte Microsoft Edge ve vaší parní knihovně.
 • Klepněte pravým tlačítkem a vyberte „Vlastnosti“.
 • Změňte název zkratky na „Xbox Game Pass“ (volitelné).
 • Po existujícím textu zadejte následující řetězec do pole „Možnosti spuštění“:

--Okno-velikosti = 1024 640-Force-Device-Scale-Factor = 1.25-zařízení pro měřítko = 1.25 --Kiosk "https: // www.Xbox.com/hraní ".

A konečně, budete muset udělat několik vylepšení, abyste povolili podporu ovladače parního paluby na Microsoft Edge. Znovu, pokud nemáte připojenou herní klávesnici, budete chtít použít virtuální vyskakovací okno pro zadání textu.

 • V nabídce Start Desktop vyberte System> Konsole.
 • Do Konsole zadejte následující text a stiskněte Enter:

flatpak -přepsání uživatelů - -filesystem =/run/udev: ro com com.Microsoft.Okraj

Pokud jste správně sledovali všechny výše uvedené kroky, měli byste nyní být schopni používat Xbox Game Pass na Steam Deck. Stojí za to znovu zopakovat, že tato metoda se stahuje přímo na stranu streamování cloudu, protože pro Windows budete muset vyměnit parní a nainstalovat hry.

Hledám hraní více cloudových her na cestách? Podívejte se na to, jak nastavit NVIDIA GeForce nyní na Steam Deck a využít sílu streamování RTX.

Phil Hayton Phil je PC herní odborník na hardware. Kdo touží po pípnutích a bloopech jejich starého retro herního počítače, ale je rád, že se potkává retro-t-brýle, aby pokryly nejnovější grafickou kartu Nvidia a AMD shenanigans. Mají také měkké místo pro parní balíček.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Herní průchod všude: Jak nainstalovat herní hry Xbox na Steam Deck

Chtějí hru na cestách? Váš parní balíček může nyní používat Xbox Cloud Gaming přes prohlížeč Microsoft Edge.

https: // www.PCMag.com/how-to/game-pass-everywhere-to-install-xbox-cloud-gaming-on-deck

(Kredit: René Ramos / Valve / Microsoft)

Pamatujte si pověst, že Microsoft přinesl Xbox Game Pass do přepínače Nintendo? To se neskončilo, ale parní balíček Valve vám umožní hrát své PC hry kdekoli. A díky parníkům založeným na Linuxu, které běží, může váš balíček udělat mnohem víc.

Můžete si stáhnout aplikace bez hry na palubu, streamovat hry z vašeho počítače a nyní byl Xbox Game Pass zpřístupněn na zařízení, takže můžete streamovat hry přes cloud na cestách. Chcete -li však nainstalovat herní průkaz ve své knihovně, musíte získat přístup na webovou stránku Xbox Cloud Gaming prostřednictvím prohlížeče Microsoft Edge. Navzdory existujícím jako pouze webové stránce, budete muset udělat další konfiguraci, aby vše fungovalo. Zde je návod, jak to nastavit.

Nainstalujte Microsoft Edge na parní palubě

Protože parní balíček běží na Linuxu, můžete nainstalovat téměř jakýkoli webový prohlížeč, který chcete, i když to není vždy jen otázkou, že se jen zasáhne tlačítko instalace. Pro Microsoft Edge, konkrétně musíte nejprve udělat pár věcí.

Nejprve musíte zadat režim stolního počítače. Udeř Parní tlačítko na palubě a poté přejděte na Napájení> Přepínat na plochu. Načítání bude trvat několik sekund, ale pak byste měli vidět, co vypadá jako tradiční počítačová plocha na obrazovce.

Chcete -li vyhledat aplikaci, která má být nainstalována, stiskněte Objevit Tlačítko na hlavním panelu (vypadá to jako nákupní taška). Jeden typ Microsoft Edge do vyhledávací lišty (klávesnici můžete vytáhnout přidržením Parní klíč a bít X) nebo jít do Aplikace> Internet> Webové prohlížeče v nabídce vlevo. Pak zasáhněte Nainstalujte.

Jakmile je prohlížeč nainstalován, musíte jej přidat do své parní knihovny. Nemusíte se vracet do herního režimu. Vybrat Spouštěč aplikací Vlevo dole. Stačí najít Microsoft Edge a klepněte pravým tlačítkem myši na program kliknutím na levý trackpad. Vybrat Přidejte do páry udělat Přidejte hru Vyskočí okno.

Vše, co nyní musíte udělat, je vybrat zaškrtávací políčko vedle Microsoft Edge a klikněte na Přidejte vybrané programy knoflík. Nyní se objeví ve vaší parní knihovně, když jste v herním režimu.

Ale ještě jsme to nedokončili. Dále budete muset zadat nějaký kód. Vraťte se k spouštěči aplikace a hledejte Konsole (Je to také pod Systém v nabídce). Jakmile je okno příkazu otevřeno, zadejte následující kód:

flatpak -přepsání uživatelů – -filesystem =/run/udev: ro com com.Microsoft.Okraj

Udeřil Zadejte v terminálu pro spuštění kódu. Chcete -li ukončit program, musíte psát výstup a pak zasáhnout Zadejte znovu. Nyní, když je nainstalován Microsoft Edge, je čas nastavit důležitou část.

Nastavte Xbox Cloud Gaming na Steam Deck

Měli byste nejprve přejmenovat zkratku Microsoft Edge, protože je mnohem snazší najít hraní Xbox Cloud Gaming ve vaší parní knihovně. Chcete -li to provést, musíte otevřít páru na počítači a kliknout na Knihovna Tab. Klepněte pravým tlačítkem myši na Microsoft Edge a vyberte Vlastnosti. Použili jsme Xbox Cloud Gaming, ale název můžete změnit na to, co chcete.

Jak získat Xbox Game Pass na Steam Deck

Tyler Lacoma

Steam balíček snadno poskytuje přístup do vaší knihovny parních titulů a zvládne všechny kromě nejnáročnějších her – ale někdy to prostě nestačí. Zadejte Xbox Game Pass, předplatné nabité hrami nabízenými společností Microsoft, z nichž většina je k dispozici pro hraní na Xbox i PC.

Obtížnost

Doba trvání

Co potřebuješ

 • Parní paluba
 • Předplatné Xbox Game Pass

Tato kompatibilita také znamená, že existuje způsob, jak můžete hrát nejnovější hity na herním průsmyku jako Halo nekonečný nebo nadcházející Starfield Na parní balíčku, kdekoli jste na. Stačí pouze to, že je správné nastavení. Ukážeme vám přesně to, co potřebujete a co dělat.

Jak povolit hry Xbox Game Pass na vaší palubě

I když to může být zřejmé, nezapomeňte, že musíte být zaregistrováni pro Steam a mít aktivní Xbox Game Pass nebo Game Pass Ultimate Subscription pro tyto kroky k práci.

Krok 1: To je mnohem snazší, když máte čas na připojení parní balíčku k myši a klávesnici, než začnete. Doporučujeme sedět na ploše, aby byl tento krok bez námahy.

Krok 2: S zapnutým parním balíčkem stiskněte centrální Parní knoflík. Když se nabídka otevře, vyberte Napájení, pak zvolte Přepněte na plochu. Tím se přepne na režim Linux pro stolní počítače, který umožňuje přímější kontrolu nad širokou škálou nastavení (nemusíte připojit balíček ke skutečnému monitoru na ploše, aby to fungovalo).

Příklad režimu stolního počítače Steam Deck

 • Všechny kostýmy v lžích P a jak je získat
 • Cyberpunk 2077: Jak začít Phantom Liberty DLC
 • Nejlepší hry na Xbox Game Pass právě teď (září 2023)

Krok 3: Podívejte se na hlavní panel na tlačítku a vyberte ikonu, která vypadá jako modrá nákupní taška. Tím se otevře Objevte softwarové centrum. V softwarovém centru najděte tříklátkové tlačítko „Hamburger“ a vyberte jej, poté vyberte Aplikace, Pak jděte do Internet sekce, poté najděte Internetové prohlížeče.

Krok 4: V seznamu dostupných webových prohlížečů hledejte Microsoft Edge (V současné době je ve verzi beta na palubě, ale nenechte se to zastavit). Vyberte nebo klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte nainstalovat.

Krok 5: Nyní se vraťte na stolní počítač Steam. Vyber Spouštěč aplikací Tentokrát z hlavního panelu. Vybrat Internet, Pak najděte Microsoft Edge (beta). Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte si Přidejte do páry. Nyní v Přidejte hru Okno, najděte Microsoft Edge znovu a vyberte si Přidejte vybrané programy tlačítko v dolní části.

Stránka nastavení parní paluby

Krok 6: Vraťte se na plochu a vyberte si Spuštění aplikace znovu. Tentokrát zvolte Systém, a pak zvolte Konsole Otevřete okno terminálu. Je čas napsat některé příkazy! Zadejte tento příkaz a stiskněte Zadejte Klíč poté:

flatpak -přepsání uživatelů – -filesystem =/run/udev: ro com com.Microsoft.Okraj

Chcete -li opustit Konsole, zadejte “výstup„A vyberte Zadejte klíč.

Krok 7: Zpět na ploše, vyberte Parní Ikona otevřít páru. Jděte ke svému Knihovna, Pak najděte Microsoft Edge (beta) tady. Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte si Vlastnosti. Zde provedete několik důležitých změn.

Nejprve vyberte název Microsoft Edge vedle své ikony a změňte ji na Hraní Xbox Cloud Gaming. Možná budete chtít na konci přidat (beta), abyste si pamatovali, že se jedná o stále nedokončenou práci, ačkoli ikona Edge má vlastní beta štítek.

Jít do Spuštění možností, kde uvidíte příkazový řádek. Budete chtít ponechat sekci, která říká „e @@ u @“, ale nahraďte vše, co po ní přijde nový příkaz:

–Okno-velikosti = 1024 640-Force-Device-Scale-Factor = 1.25-zařízení pro měřítko = 1.25 -Kiosk “https: // www.Xbox.com/hraní “

To v podstatě změní hranu na hrací hrací hra Xbox, což je poněkud chaotický řešení, které Microsoft plánuje v budoucnu zlepšit, ale prozatím to bude fungovat. Jen si pamatujte, že ikona Edge je ve skutečnosti váš přístup Xbox Games Access. Technicky můžete ikonu přepnout pro jiný obrázek, ale je to hodně práce pro funkci, která bude snad v budoucnu nahrazena v budoucnu, takže jsme v pořádku, když ji necháme.

Stránka nastavení páry

Krok 8: Můžete se také rozhodnout spravovat rozvržení řadiče nové aplikace Xbox Cloud Gaming ve své parní knihovně, takže se ujistěte, že jste jej nastavili na rozvržení, s nimiž chcete hrát Xbox hry pomocí klepnutím pravým tlačítkem myši, a poté zvolte Spravovat a Rozložení ovladače.

Krok 9: To by mělo být ono! Přepněte zpět na vaše Herní režim, A měli byste být schopni vybrat ikonu hracího her Xbox a přihlásit se do svého účtu Microsoft, abyste mohli začít.

Doporučení editorů

 • Zahrajte si nejpodivnější hru Xbox Game Pass, než odejde 30. září
 • Jak odemknout jeskyni Hermitů v lžích P
 • Nejlepší hry Xbox Series X pro 2023
 • Jak získat každý konec lži P
 • Nejlepší nabídky Xbox One: Jak koupit ukončenou konzoli

Tyler Lacoma

Pokud to může být streamováno, aktivováno hlasem, zlepšeno pomocí aplikace nebo zbití tlačítky rmačování, Tyler do toho. Když není ..

Starfield: Místo Red Mile a jak přežít

Mluvit s Mei o červené míli ve Starfieldu

Jaká vesmírná hra by byla dokončena bez semenného kasina někde v galaxii? Ve Starfieldu, to je nejlépe zastoupeno kasinem a hotelem Red Mile, kde ti, kteří jsou ochotni riskovat své kredity a jejich životy, mají šanci to zasáhnout bohaté. Ze všech dostupných her a zábavy je výzva Red Mile bezpochyby nejsmrtelnější. Můžete navštívit tuto planetu téměř bezprostředně po získání lodi, ale tato výzva není vytvořena pro novou postavu. I poté, co jste se vyrovnali, získejte slušné vybavení a cítíte se k výzvě, Run Mile Run má spoustu překvapení, které vám může zkrátit běh nejhoršími možnými způsoby. Pokud si myslíte, že jste dost tvrdí na to, abyste se dostali do konce, tady je místo, kde najít červenou míli a nejlepší tipy, jak ji přežít.
Kde najít červenou míli

Červená míle je technicky názvem celého letoviska kasina, nejen výzva. Nachází se na planetě Porrima III, která je samozřejmě v systému Porrima. Můžete tam skákat ručně kdykoli prozkoumáváte, ale také budete mít za úkol jít tam, pokud sledujete freestar kolektivní frakci questline.

Xbox nemá v plánu vytvořit si vlastní kapesní systém, na uniklé dokumenty

Handheld Logitech G Cloud Gaming sedí na hromadě komiksu

V rámci masivního úniku Xbox, který přišel v rámci jeho pokusu o FTC, jsme se podívali na cestovní mapu společnosti Microsoft pro Xbox do roku 2030. Jeden snímek této prezentace nastiňuje druhy možného hardwaru, aby společnost Microsoft vytvořila (a neudělala). Nejvíce pozoruhodně uvádí Microsoft v tomto dokumentu, že výroba vyhrazeného kapesního počítače Xbox není „pro první stranu v rozsahu.”

Microsoft byl vášnivým zastáncem zařízení, jako je kapesní počítač Logitech G Cloud Gaming a Rog Ally s Xbox Cloud Gaming, ale stále bylo docela překvapivé, že společnost se nikdy nezaměřila na vydání kapesního počítače, který konkuroval nim a Nintendo Switch sám a Nintendo Switch sám. Nyní víme, že již v květnu 2022 Roadmap nevěřil, že v současné době má zdroje a prostor pro výrobu kapesního počítače.

Každý blockbuster odhalí z úniku Xbox: nové konzole, hry Bethesda a další

Logo Xbox používané během rozšířené hry

Nepruhatované dokumenty předložené a veřejně zpřístupněny k zobrazení v rámci probíhajícího Microsoft vs. Zkouška Federální obchodní komise (FTC) právě vedla k tomu, co může být největší únik v historii videoher.
Záplava souborů odhalila hluboká tajemství o nadcházejících plánech společnosti Xbox na většinu desetiletí, což nám dává bezprecedentní vhled do toho, co je na obzoru pro herního gigantu. To zahrnuje informace o nadcházejícím hardwarovém obnovení, konzolách příští generace a neohlášených titulů Bethesda a další nahlédnutí do akvizičních ambicí společnosti Microsoft. Je to hodně, jak se plavit, takže jsme zaokrouhlili pět klíčových zjevení, která budete chtít vědět.
Příští rok přichází nový model Xbox Series X
https: // twitter.com/Stephentotilo/Status/1704121068519133313
Nejvíce šokující věc, kterou je třeba uniknout jako součást pokusu, je nový model řady Xbox řady X. V únikových dokumentech se to nazývá „Brooklin-Xbox Series X Refresh“, jedná se o bezpisovou, válcovou verzi řady Xbox řady X s 2TB interního úložiště, port USB-C a menší technická vylepšení wi- systému Fi, PSU, pohotovostní režim a další. V dílech může být také pojmenovaná na kód série Xbox série S.
Pokud Microsoft stále sleduje plán stanovený v tomto dokumentu „Roadmap do 2030“ vytvořený v květnu 2022, vydal by Brooklin na konci října 2024 za 500 $. Pokud společnost Microsoft stále plánuje vydat Brooklin příští rok, je v rozporu s nedávnými prohlášeními od náčelníka Xbox Phila Spencera, který jednal Bearishem o myšlence obnovení středního generace v rozhovorech Gamescom. Je možné, že se plány společnosti Microsoft změnily od doby, kdy byly tyto uniklé dokumenty provedeny, ale pokud ne, nyní víme, co lze očekávat, pokud jde o konzolu Microsoft, obnoví se.
V pracích je nový řadič Xbox
https: // twitter.com/charlieintel/status/1704088621475598345
Během tohoto úniku Brooklinu je také škádlena nová verze řadiče Xbox Series X. Řadič Xbox Series X je skvělý, ale postrádá jedinečné rysy ovladačů, jako jsou Dualsense nebo Joy-Cons, takže to dává smysl, aby Microsoft chtěl změnit to. Tento řadič se označuje jako „Sebile – nový řadič Xbox“.
Bude také zahrnovat haptickou zpětnou vazbu, akcelerometr gyro, tišší knoflíky, modulární palec, dobíjecí a vyměnitelná baterie a schopnost probudit se pouhým zvednutím. Stejná cestovní mapa, která uvádí Brooklin a Ellewood’s Release Windows, říká, že řadič Sebile bude spuštěn někdy na konci května 2024 za 70 $.
První podrobnosti o úniku konzoly Microsoftu
https: // twitter.com/ar12gaming/status/1704102055206322389
Je těžké uvěřit, že jsme téměř tři roky po této generaci konzoly a že Microsoft plánuje další hlavní vydání konzoly, ale je tomu tak. Bohužel pro Microsoft byly do tohoto úniku zahrnuty její současné technické ambice pro platformu. Uniklý dokument uvádí, že konečným cílem společnosti Microsoft je „vyvinout hybridní herní platformu nové generace schopnou využít kombinovanou sílu klienta a cloudu, aby poskytoval hlubší ponoření a zcela nové třídy herních zážitků.”
V praxi uvádí seznam technických vylepšení, že můžeme očekávat procesor ARM64, který vyvažuje velká a malá jádra, GPU spolupracoval s AMD a NPU, která vyvažuje „touhu po flexibilním, programovatelném ML silikonu versus vysoce výkonný Křemík pro cílená pracovní zátěž, „a také podpora pro lepší trasování paprsků, globální osvětlení, vykreslování mikropolygonu a super rozlišení založené na ML na bázi ML. Společnost Microsoft také zmiňuje „tenký operační systém“ určený pro levnější spotřebitele a zpracovaná zařízení, která pravděpodobně bude hrát hry prostřednictvím cloudu.
Tato konzole příští generace je v současné době naplánována na spuštění 2028.
Několik nadcházejících her Bethesda

Dost o hardwaru – několik nadcházejících her Bethesda také uniklo. Dokument z roku 2020, který naznačuje, že Bethesda’s Gaing Map prostřednictvím fiskálního roku 2024 obsahuje některé hry, o kterých nevíme. Spolu s hrami, které víme o projektu jako MachineGames ‘Indiana Jones, obsahuje také několik projektů pojmenovaných na kód, remastery Elder Scrolls IV: Oblivion and Fallout 3, Ghostwire: Tokio pokračování, Doom Year Zero a Dishored 3.
Další dokument také potvrdil, že Elder Scrolls VI se spustí až do roku 2026. Některé z těchto her zmeškaly okna vydání uvedená v dokumentech, takže je velmi možné, že tato data již nejsou přesná a některá nemusí být vůbec uvolněna. Přesto to stanoví jasný obrázek o tom, co se vyvíjelo v Bethesdě před několika lety a poskytuje vhled do sestavy, která lákala Microsoft nakupovat Bethesdu na prvním místě.
Microsoft uvažoval o získání Nintendo a Warner Bros. Interaktivní
https: // twitter.com/tomwarren/status/1704021807341203802
Uniklý e -mail z roku 2020 poskytuje v tomto okamžiku nějaký přehled o akvizičních ambicích Spencerových. Jmenovitě to zní, jako by rád získal Nintendo, protože by to pro něj byl „kariérní okamžik“.
„Úplně souhlasím s tím, že Nintendo je pro nás hlavním přínosem pro hraní her a dnes je hraní her nejpravděpodobnější cestou k relevanci spotřebitelů,“ napsal. „Měl jsem četné rozhovory s LT Nintendo o přísnější spolupráci a cítím se, jako by to bylo.S. Společnost by měla šanci s Nintendem, pravděpodobně jsme na nejlepší pozici . V určitém okamžiku by získání Nintendo byl kariérní okamžik a upřímně věřím dobrému kroku pro obě společnosti.”
Nakonec Spencer nechtěl udělat nepřátelské převzetí Nintendo, a tak se spokojil s hraním „dlouhé hry“, když ji došlo k získání. Stejný e -mail také ukazuje, že Microsoft měl zájem o získání Warner Bros. Interaktivní přibližně ve stejnou dobu jako Bethesda, ačkoli nedostatek jakéhokoli vlastnictví WB IP bylo jeho zániku, Spencer je také tak fascinovaný ohledně získávání ventilu, jak to bylo Nintendo.
Stojí za zmínku, že tento e -mail pochází z více než třemi lety, a tyto ambice akvizice by mohly být potlačeny po změně ekonomických podmínek a skalnatého a drahého procesu získávání Activision Blizzard.

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.