Jak získat zlato v Lost ARK (11 Ways) – Mobalytics, Lost Ark Gold Guide: Jak rychle získat zlato | Brzká hra

Průvodce ztraceným archem zlatým: Jak rychle získat zlato

Další postavy jsou pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak získat konzistentní zlato a dostanete dva PowerPasss (Úroveň 50 podporuje) na účet.

Jak získat zlato v ztracené arch (11 způsobů)

Jak získat zlato v ztracené arch (11 způsobů)

Zlato je jednou z nejcennějších měn ve ztracené archy, protože takto si koupíte cokoli, co potřebujete z aukčního domu.

Ať už chcete tu pěknou novou pokožku, aniž byste platili skutečné peníze, urychlili proces honění nebo získali řemeslné materiály bez jejich hospodářství, budete potřebovat zlato, abyste je mohli koupit.

Existuje mnoho různých způsobů, jak získat zlato ve hře, ale v tomto článku budeme pokrývat některé z nejlepších způsobů, jak vyrobit zlato ve ztracené archy.

Pokud máte nějaké další návrhy, dejte nám vědět v komentářích a my je přidáme do našeho seznamu!

Způsoby, jak získat zlato ve ztracené archy:

1. Alts

Další postavy jsou pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak získat konzistentní zlato a dostanete dva PowerPasss (Úroveň 50 podporuje) na účet.

Na rozdíl od stříbra je zlato měna, která je sdílena mezi všemi postavami na vašem účtu.

Získáte spoustu honovacích materiálů Chaos Dungeons a Guardian Raids které můžete prodat na trhu. Je zřejmé, že by to zpomalilo postup na vaší alt, ale dává vám to nějaké rychlé zlato.

Ujistěte se, že každý týden také provádíte úkoly a propastné dungeony UNA.

2. Trh

Existuje mnoho věcí, které získáte z vaší cesty, které jsou obchodovatelné a mohou stát za hodně zlata. Nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda je něco cenného, ​​je otevřít trh a klepnout pravým tlačítkem myši na věci ve vašem inventáři, abyste okamžitě viděli aktuální cenu. Dobré položky se budou lišit v závislosti na vašem serveru, ale zde je několik příkladů:

 • Bagingové materiály. Rychle prohledejte výpisy pro každou kategorii a zjistěte, která se prodává nejvíce na vašem serveru, než se vydáte na farmu za nějaké snadné peníze.
 • Honovací materiály. Kameny a přestávky, které získáte z činností, jako je Chaos Dungeon, nebudou vázány a lze je prodávat na trhu.
 • Knihy gravírování. Někdy získáte knihy o gravírování z akcí a v závislosti na typu nebo třídě, mohou tyto prodat za spoustu peněz.
 • Adventure Tome. Při hledání často získáte náhodné kapky, které můžete použít pro zážitek z dobrodružství. Místo toho, aby je používali, zkontrolujte, kolik stojí na trhu.

3. Abysální dungeony

Zlato můžete získat pouze od propasti asysálního dungeonů, ale první jasná vám zaručí malé množství.

4. Quests & Islands

Jak postupujete skrze příběhové a ostrovní questy, všimnete si, že některé z nich vám dá zlato jako odměny. Dokončení řetězců ostrovních úkolů může dát velké množství zlata. Ostrov bílé vlny, Ostrov Lullaby, a Peyto jsou dobrými příklady míst, kde můžete začít.

Ztracený ark e -mail banner master

5. Adventure Islands

Toto jsou ostrovy, které můžete navštívit jednou denně ve všední dny a dvakrát denně o víkendech. Ne všechny ostrovy dávají zlato, ale můžete zkontrolovat, který z oční kompas proccyonu.

6. Vztah

Jedním z nejlepších způsobů, jak získat zlato, je zvýšit vztah s konkrétními NPCS. Thirain a Sasha jsou jedny z nejlepších na začátku hry, ale jakmile odemknete Punika v Tier 3.

Mějte na paměti, že zlato nemusí být nejlepší odměnou před vztahem, ale postavy jako Sasha také odměňují například obří srdce.

7. Una’s Tokens

Vaše denní a týdenní úkoly vám udělí žetony, které si pak můžete vyměnit za zlato. Máte tři různé odměny, z nichž si můžete vybrat, ale pokud máte štěstí a obdržíte tenkou nebo silnou zlatý tyč, budete na výplatu.

Ztracený obchodník z Ark Gold

Úkoly Una jsou stejně velmi dobré pro odměny, takže by to mělo být něco, co děláte každý týden bez ohledu na to.

8. Mistrovská díla

I když to není tak snadné je obhospodařovat, získáte zlaté odměny v různých milnících, když je předáte na ostrově Slunečnice.

Ztracená archa mistrovská díla

9. Plachtění mise

Když se účastníte kooperačních plachetních misí, budete mít šanci získat klíče a mapy. Po dokončení vám tyto mohou dát zlato.

10. Chaos Gates

Jednou za den budete moci jít do bran chaosu, které vás mimo jiné odmění kousky roztržení. Na konci běhu budou hráči nabídnout mapu a ve své poštovní schránce obdržíte podíl tohoto zlata.

11. Roztržení kusů

Kousky trhlin, které získáte z chaosových bran lze vyměnit u různých prodejců za tajné mapy. Tyto mapy upouštějí honovací materiály a zejména shard tašky. Na trhu mohou být nesmírně cenné, takže nezapomeňte zkontrolovat, které středisko prodává nejvíce a výměnu za mapy v této úrovni.

Existuje mnoho dalších způsobů, jak vyrobit zlato ve ztracené archy, ale to jsou jedny z nejlepších a nejjednodušších, s nimiž můžete začít. Pro více průvodců se vydejte na náš blogu Lost ARK!

NAPSÁNO

Joshi

Jsem vášnivý hráč všeho MMO nebo konkurenceschopného dosažení vysoké úrovně hry ve hrách jako Wow, LOL a Hearthstone. Miluji potápění hlouběji do her, abych získal výhodu a doufám, že pomůže ostatním hráčům po cestě.

Průvodce ztraceným archem zlatým: Jak rychle získat zlato

V Lost ARK Gold je důležitá měna, ale může to být tvrdá grind, jak toho dostat dost pro vaše dobrodružství v MMORPG. V této příručce vám ukážeme, jak rychle získat zlato! Postupujte podle pěti kroků v tomto článku.

Průvodce ztraceným zlatým zlatým

Je to klasický problém MMO, každý to ví: chcete dělat všechny druhy skvělých věcí a koupit všechny tyto skvělé předměty, které vidíte, ale prostě nemáte dost zlata nebo jiných měn, abyste opravdu udělali nic z čehokoli. Totéž platí pro ztracenou archu, kde je zlato jednou z hlavních měn. A budete toho potřebovat, protože každý chce být bohatý, samozřejmě!

Pokud hrajete ztracenou archu a nechcete být ponecháni s prázdnými kapsami, Pak pro vás máme perfektního průvodce. Ukážeme vám, proč budete potřebovat hodně zlata a jak můžete měnu vydělat co nejrychleji ve ztracené arch. Existuje několik různých způsobů, jak zemědělte zlato ve ztracené archě a měli byste si je vědomi, pokud chcete z vašich postav a různých systémů ve hře vytěžit maximum a různé systémy ve hře. Proto vám ukážeme, jak můžete měnu vydělat nejefektivněji a rychle se dostat k bohatému.

Průvodce Lost Ark Gold: k čemu potřebujete zlato

Zlato je jednou ze sedmi měn ve ztracené archě a budete ho potřebovat hlavně pro obchodování a nákup zařízení, spotřebního materiálu a prakticky jakékoli obchodovatelné položky mezi hráči. Je to proto jedna z nejdůležitějších měn ve hře. A na rozdíl od jiných typů peněz, jako stříbro, je sdíleno mezi každou postavou na vašem účtu. Takže i když houpáte více znaků s různými třídami, nebudete muset vydělávat zlato s každým z nich individuálně. Elegantní!

Nyní existuje kritické rozlišení v tom, jak jej můžete použít: NPC obvykle nechtějí své krvavé zlato, takže to ani nezkoušejte s nimi. Ale budete potřebovat lesklé mince pro tržiště ve hře, který odemkne na úrovni 30. Zde hráči obchodují mezi sebou, takže pokud si chcete koupit úžasné vybavení od svých spoluobčanů, budete potřebovat zlato! Toto je hlavní použití pro zlato ve ztracené archy, ale můžete jej také darovat svému cechu nebo jej použít k získání dekorativních předmětů. A pokud to nepotřebujete, můžete jej vyměnit za jiné měny, jako jsou také modré krystaly!

Průvodce ztraceným archem zlatým: Jak rychle získat zlato

Existuje několik způsobů, jak rychle vydělávat zlato ve ztracené archy, od budování vztahů s NPC po dokončení konkrétních dungeonů a výzev a inteligentního obchodování na trhu. Ukážeme vám pět různých způsobů, jak rychle vydělávat zlato v ztracené archy:

 1. Vytvořte vztah s NPCS
 2. Kompletní nájezdy a dungeony
 3. Vyplňte denní a týdenní výzvy
 4. Kompletní mapy brány
 5. Pravidelně prodávejte položky na trhu

Vytvořte vztah s NPCS

V Lost ARK můžete budovat vztahy s NPCS, to se nazývá Rapport. Existuje mnoho různých NPC, s nimiž můžete být kamarádi, a to nejlepší na tom je že vám někteří z nich dá zlato za to, že jste jim tak milí. A nejsou ani skromní, někteří z nich vám dávají pěkný kus mincí.

Nyní, samozřejmě, ne všichni vás sprchají penězi, takže vám poskytneme seznam některých NPC, které vám poskytnou zlato za budování vztahu s nimi a také vám ukáže, jak moc vám dávají:

 • Thirain (500 zlata)
 • Neria (600 zlata)
 • Ealyn (1 000 zlata)
 • Avele (1 400 zlata)
 • Sasha (3 500 zlata)

Bohužel tato metoda byla trochu omezena Nová aktualizace ztracené archy. Gasd od nynějška bude zlato vydělané ze systému vztahu přijato jako „zadržené fondy“, což znamená, že zlato nemůžete používat tři dny. To je docela otravné, ale stále byste měli používat vztah k vydělávání zlata ve ztracené archy, musíte jen počkat několik dní, než jej použijete.

Kompletní nájezdy a dungeony

Toto je dané, správně? Hrajete MMORPG zaměřenou na akci, samozřejmě uděláte své nájezdy a dungeony. Je to v podstatě herní verze vašich P & q. Ale přesto to stojí za to připomínat, protože tito vám opravdu hodně pomáhají, pokud chcete vydělat zlato ve ztracené archy. Co potřebujete vědět, je to Nájezdy Guardian vám dávají pěkný kus zlata po jejich poprvé.

Měli byste také pravidelně dokončovat dungeony, zejména kotviště chaosu, které jsou odemčeny úrovní 50 a GearScore 250. Zde často najdete zlaté tyče nebo předměty (více o tom, jak je udělat na zlato), zejména v tajné pokoje které jsou skryty ve většině dungeonů. Dávejte pozor na to!

Vyplňte denní a týdenní výzvy

Tento tip je spíše, když se dostáváte do koncové hry, ale rozhodně stojí za to udělat. Jakmile dosáhnete úrovně 50, odemknete úkoly UNA, verze denních a týdenních výzev této hry této hry. Dokončení těchto výzev vám získá měnu zvanou Una’s Tokens, kterou můžete převést na zlato. Toto je v současné době jeden z nejrychlejších a nejspolehlivějších způsobů, jak důsledně vydělávat zlato ve ztracené archě. Tak to udělej!

Kompletní mapy brány

Mapy Gateway jsou spojeny s misemi zaměřenými na kooperaci a pokud chcete rychle vydělávat zlato ve ztracené archu, musíte na ně dávat pozor. Dokončení map brány vám poskytne pěknou odměnu zlata. Popadněte tedy přítele nebo jiného druhu partnera a jděte na tyto mise!

Pravidelně prodávejte položky na trhu

Ztracená archa 2

Vím, další zřejmý. A ano, zní to, jako bych vás žádal, abyste se stali mistrovským makléřem, ale ne, stačí být chytrý a pravidelně kontrolovat trh. Prodejte své položky, zejména vzácné položky nebo předměty, které pro své postavy nepotřebujete. Toto je masivní hra, bude tam někdo, kdo bude chtít váš haraburdí, věř mi! Zacházejte s herním trhem, jako je to eBay, a uvidíte, že se budete hrát ve zlatě, jako by to bylo nobodies.

A to je vše! Nyní víte, na co potřebujete zlato ve ztracené archy a jak ho můžete rychle vydělat. Sledujte našeho průvodce a budete plavat ve zlatě v žádném okamžiku. Jak jsme řekli, existují Mnoho měn ve ztracené arch, Ale měli byste se opravdu řídit těmito tipy a vynaložit nějaké úsilí o získání pěkného kusu zlata. Chcete ty skvělé předměty na trhu, vím, že ano.