Jak zkontrolovat svůj MMR v Overwatch 2 – je to možné?, Overwatch 2 konkurenční změny zdůrazňují, jak MMR skutečně funguje | PCGamesn

Overwatch 2 konkurenční změny zdůrazňují, jak MMR skutečně funguje

Od nových postav, které jsou znovu vyvážené, se přidávají nové mapy, Overwatch 2 je neustále se vyvíjející hra. Jednou z nejpřesvědčivějších věcí na této hře je však její konkurenční stránka. Věci jsou vzrušující poměrně rychle a často se mění. Konkurenční zápasy se liší od rychlé hry; Na základě vašeho výkonu získáte úroveň určené.

Jak zkontrolovat svůj MMR v Overwatch 2 – je to možné?

Jak zkontrolovat svůj MMR v Overwatch 2 je to možné

Od nových postav, které jsou znovu vyvážené, se přidávají nové mapy, Overwatch 2 je neustále se vyvíjející hra. Jednou z nejpřesvědčivějších věcí na této hře je však její konkurenční stránka. Věci jsou vzrušující poměrně rychle a často se mění. Konkurenční zápasy se liší od rychlé hry; Na základě vašeho výkonu získáte úroveň určené.

Tomu se říká MMR – nebo hodnocení dohazování. v Overwatch bylo snazší to zjistit, vše, co jste museli udělat, bylo jít do vašeho kariérního profilu a bylo by to tam. V pokračování však může být o něco těžší. To vyvolává otázku: jak zkontrolovat svůj MMR v Overwatch 2 – je to možné? Tato příručka by pro vás měla být mnohem jasnější.

Overwatch 2: Jak zkontrolovat MMR

To je možné, ale je to skryté v podnabídce – takže se tam může být složité. Nejprve jděte do Nastavení hry stisknutím klávesy Escape, a Klikněte na profil kariéry. Ujistěte se, že jste v Přehled sekce.

Nabídka Overwatch 2 Nastavení

Snímek obrazovky prostřednictvím invaze PC

Na této obrazovce byste měli vidět a tlačítko, které čte všechny režimy, Klikněte na to a objeví se rozbalovací nabídka. V této nabídce Vyhledejte kartu konkurenční. Jakmile to stisknete, uvidíte řady pro tři role: DPS, Support a Tank.

Nabídka overwatch 2 hráče kariéry

Snímek obrazovky prostřednictvím invaze PC

Na rozdíl od prvního Overwatch který vám dal jeden stat, nyní můžete mít rozpis všeho.

Můžete věci brát dále Míření na kartu Statistiky a vidět úplné rozpady vaší konkurenční hry. Ale ujistěte se, že kliknete na rozbalovací nabídku a vyberte tento režim.

Overwatch 2 STAT SCEEN

Snímek obrazovky prostřednictvím invaze PC

Jak dostat MMR Overwatch2?

v Overwatch 2 Než získáte hodnost, budete muset hrát na umístění v každé třídě. To může být delší, ale získáte motivaci hrát všechny nabízené třídy. Jakmile jste zařazeni, hrajte dvacet zápasů tím, že ztratíte nebo vyhrajete 7 z nich. Když to uděláte, měli byste vidět dopad na váš MMR.

Overwatch 2 je nyní k dispozici prostřednictvím bitvy.síť.

  • označen s
  • Aktivační vánice
  • Overwatch 2

Overwatch 2 konkurenční změny zdůrazňují, jak MMR skutečně funguje

Spousta overwatch 2 konkurenční změny byly nastíněny Blizzard pro hru FPS, včetně toho, jak MMR a dohazování celkově fungují do budoucna.

Overwatch 2 konkurenční změny zdůrazňují, jak MMR skutečně funguje

Publikováno: 31. ledna 2023

Spousta konkurenčních změn Overwatch 2 je na cestě pro tým FPS založené na Blizzardu, protože vývojový tým nastínil, jak se hodnotí, MMR a další se změní v dalším aktualizačním blogu, který následuje z nedávného příspěvku Aarona Kellera o budoucnosti střelce.

Tento příspěvek od Blizzard sleduje počáteční diskusi o řadách a odměnách v aktualizaci Overwatch 2 Dev od režiséra Aarona Kellera, přičemž se nyní zaměřuje na řešení plánů dohazování, MMR a krátkodobé vs dlouhodobé cíle.

Největší bomba zde je vysvětlení toho, jak MMR (vaše hodnocení dohazování, které určuje vaši úroveň dovedností a s kým hrajete) funguje, protože to zjevně není přímo ovlivněno výkonem v Overwatch 2.

Jedna z mnoha otázek se ptá: „Takže nepřebíráte počet eliminací, poškození, které bylo založeno, poskytnuté uzdravení nebo jakékoli jiné statistiky výsledků, abyste upravili můj MMR po každém zápase?„Otázky a odpovědi čte.

Blizzard odpovídá: „V Overwatch 2 není vaše úprava MMR po každém zápase ovlivněna vaším výkonem v každém zápase (bez ohledu na úroveň dovedností). To je z několika důvodů. Nechceme, aby se hráči soustředili na to, aby dělali věci jiné než pokusit se zaměřit na cíle a vyhrát zápas. Řešení nejvíce škod nebo zabití nepomůže vašemu týmu, pokud jim vaše akce nepomůže tlačit užitečné zatížení nebo zachytit kontrolní bod. Také pro některé hrdiny, zejména ty, které jsou v podpůrné roli, může být náročné určit, zda čísla, která vyrábějí, odrážejí jejich dovednost.“

Overwatch 2 konkurenční změny zdůrazňují, jak MMR skutečně funguje

Pro Overwatch 2 Season 3 můžete očekávat změny počtu vítězství mezi aktualizacemi, protože se sníží ze sedmi na pět a ztráty z 20 na 15, zatímco „sezóna 4 bude obsahovat další informace o vašich současných vítězstvích a ztrátách na konkurenceschopném Aktualizujte obrazovky.“

Blizzard také provádí několik obecných změn v disparitě dovedností, které by měly vidět strany nebo jednotlivce, kteří se připojují k zápase, mají mnohem menší mezeru v dovednostech – takže nebudete mít odborníky na párty s nováčky, například. Tým také uznává jednostranné zápasy, ale říká, že jakákoli oprava je docela cesta.

„Naším prvním krokem bylo studovat problém a porozumět různým faktorům, které mohou způsobit jednostranné zápasy, a plánujeme sdílet to, co se s vámi naučíme na blogu vývojáře po silnici.“

Můžete také očekávat, že se MMR shoduje se změnou, protože místo toho, aby pracoval na porovnání MMR napříč týmem, Blizzard také chce, aby se specifické protichůdné role shodovaly napříč dvěma týmy. Například, dva tanky v zápase by měly mít nakonec podobné MMR, spolu s dalšími rolemi, ve snaze učinit zápasy vyváženější.

Blizzard chce učinit Overwatch 2 hodnocené a normální zápasy co nejspravedlivější, přičemž všechny výše uvedené změny směřují k tomuto konci. “Pevně ​​věříme, že nejzábavnější hry Overwatch jsou, když jsou spravedlivé, a náš tým se zavázal objevovat a implementovat nové změny a aktualizace, které sladí naši hru s tímto cílem,” píše studio.

Mezitím se můžete podívat na náš seznam úrovní Overwatch 2, který vám řekne, kdo jsou nejlepší hrdinové pro každou roli a scénář, a můžete být ve smyčce uchovávány s datem vydání Overwatch 2 PVE také.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.