Jak zkrotit axolotls v Minecraft, Minecraft Axolotl: Jak zkrotit, plemeno a krmit – Dexerto

Minecraft Axolotl: Jak zkrotit, plemeno a krmit

Tam to máme, nádherný svět Minecraft Axolotls a jak je můžete přimět, aby byly nádhernými společníky. Proč se podívat na naše centrum Minecraft, kde najdete další zprávy a průvodce?

Jak zkrotit axolotls in Minecraft

Chris Selph je technologická a odborná IT učitelka COMPTIA. Slouží také jako správce sítě a serveru a provádí údržbu a opravy počítače pro mnoho klientů.

 • Konzoly a počítače
 • Herní služby
 • Hra a streamování her
 • Mobilní hry

Axolotls vytvářejí velké spojence, pokud znáte správný způsob, jak k nim přistupovat. Tady je místo, kde najít a jak zkrotit axolotls v Minecraft.

Pokyny v tomto článku se vztahují na Minecraft na všech platformách.

Jak zkrotíte axolotl?

Postupujte podle těchto kroků a udělejte axolotl svého spojence:

 1. Řemesel a Kbelík Používání 3 železných ingotů. V horní řadě vašeho řemeslného stolu vložte 2 železné ingoty do prvních a třetích krabic a poté vložte 1 železný ingot do středu druhé řady.

Chcete -li vytvořit řemeslný stůl, použijte 4 dřevěné prkna jakéhokoli typu. Můžete vyrábět železné ingoty z bloků železa.

Kbelík v řemeslném stole

Sběr vody v kbelíku v Minecraft

Naplňte kbelík vodou pomocí jeho vodohového bloku.

Sbírání tropických ryb v kbelíku vody v Minecraft

Najděte tropickou rybu. Tropické ryby přicházejí v mnoha typech a mají tendenci žít hluboko pod oceánem v teplých biomech.

Axolotls pouze jako živé ryby, takže je musíte chytit do kbelíků na vodu. Tropické ryby, které chytíte z rybolovu, nebudou fungovat.

Vlastně nedávejte tropické ryby axolotlu. Pokud nakrmíte axolotl, ztratí to zájem a přestane vás sledovat.

Dávat kbelík tropických ryb axolotl v Minecraft

Kde najdete axolotl v Minecraft?

Axolotls lze nalézt ve vodě uvnitř svěžích jeskyní. Když vidíte stromy Azalea, hledejte vstup do jeskyně nebo začněte kopat a najdete svěží jeskyni. Axolotls se rozšiřují pouze hluboko pod zemí (pod souřadnicí -63) v absolutní temnotě, takže s sebou přineste nějaké pochodně. Pod vodou musí být také hliněné blok.

Azalea stromy v minecraft

Co můžete dělat s axolotls?

Technicky, axolotls nelze zkrotit ve stejném smyslu, že můžete zkrotit ocelot nebo některá jiná zvířata. Můžete však efektivně zkrotit axolotl a nechat ho následovat, držením kbelíku tropických ryb. Axolotl vás bude ignorovat, když nedržíte, co chce.

Axolotls nejsou vůči hráčům agresivní, ale zaútočí na většinu ostatních vodních davů. Když jsou napadeni, axolotls hrají mrtvé a začnou regenerovat zdraví, ale stále mohou poškodit a zemřít. Axolotls jsou vybíraví jedlíci, protože budou jíst pouze živé tropické ryby.

Axolotls mohou přijít na zemi, ale nebudou cestovat více než několik bloků od vody. Pokud chcete, aby vás někdo následoval z vody, použijte na něj vedení k vytvoření vodítka. Jen mějte na paměti, že vaše axolotl zahyne, pokud tráví příliš mnoho času z vody.

Axolotl na vodítku v Minecraft

Pokud si chcete ho zachovat jako domácího mazlíčka, použijte kbelík vody na axolotl, abyste jej nabrali stejně jako s rybami. Poté jej vezměte kamkoli chcete a použijte kbelík k uvolnění axolotl. Protože se nezbavují daleko od vody, nemusíte se starat o to, aby se putovali, dokud je vložíte do bazénu nejméně dva bloky hluboko.

Pro chov axolotls krmte tropické ryby na dva dospělé axolotl, když jsou blízko sebe. Dejte svému dítěti axolotl tropické ryby, aby rostla v dospělé.

Sbírání axolotl v kbelíku vody v Minecraft

Jak svoláte modrý axolotl v Minecraft?

Pokud se snažíte chovat modrou axolotl, vaše šance jsou docela nízké. Modré axolotls mají jednu z 1200 šance na objevení, když se spojíte s dvěma dospělými. Ale můžete použít příkazy konzoly, abyste si okamžitě získali. V edici Java použijte příkaz /svolat axolotl ~ ~ ~ . V podloží použijte /svolání axolotl ~ ~ ~ minecraft: entity_born.

Co je nejvzácnější axolotl v Minecraft?

Modré axolotls jsou zdaleka nejméně běžnou barvou v Minecraftu, protože pokud nenajdete jednu ve volné přírodě, jediným způsobem, jak získat jeden „přirozeně“, je chov dalších dvou barev a doufat, že se objeví modrá mutace. 99.917% času bude dítě axolotl odpovídat jednomu z jeho rodičů; náhodné výskyty modré tvoří zbývající 0.083%. Protože jsou tak těžké získat, mnoho hráčů používá příkazy konzoly k vytvoření modrých axolotls. Jakmile však jeden máte, vaše šance na získání jiného skrze chov se nesmírně zvyšuje.

Minecraft Axolotl: Jak zkrotit, plemeno a krmit

Axolotl plavání ve vodě ve minecraft

Mojang

Od jejich přírůstku do Minecraftu přes 1.17 Aktualizace, axolotls zachytili srdce hráčů po celém světě. Nadále se však v tajemství zahalují a mnoho hráčů přemýšlel o tom, co akolotls jedí v Minecraftu a jak mohou zkrotit, a chovat tyto stvoření. Podívejme se.

Navzdory svému významu v Minecraftu se nad těmito rozkošnými vodními zázraky, jako je zkrocení, jejich zkrocení, jejich krmení a získávání nepolapitelných modrých axolotls, stále se nad těmito rozkošnými vodními zázraky stále objevuje.

Článek pokračuje po reklamě

Takže s ohledem na to, tady je vše, co potřebujete vědět o Axolotl v této hře s otevřeným světem, takže také můžete získat svého vlastního vodního společníka.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Co jsou minecraft axolotls?
 • Co jedí axolotls v Minecraft?
 • Jak krmit axolotls
 • Jak zkrotit axolotl
 • Jak chovat axolotls

Co jsou minecraft axolotls?

Minecraft Axolotls jsou rozkošní obojživelníci, kteří tráví většinu času ve vodách vašeho Minecraft World. Přicházejí v pěti různých barvách, růžové, hnědé, zlaté, azurové a nejvzácnější ze všech jsou modré, přičemž má jen šanci na tření na jeden v roce 1200. Důvodem je vzácnost axolotlu v reálném životě, ve které je známo, že je kolem 1200 kolem 1200.

Článek pokračuje po reklamě

Různé barevné axolotl ve vodě

Axolotls jsou velmi užitečnými tvory při boji.

Mohou pro vás bojovat

Axolotls in Minecraft jsou k hráči přátelské, ale mají sklon k Lovit další ryby a některé nepřátelské davy. Jedinou rybou, kterou nebudou jíst, jsou želvy, delfíni, žáby a nafouknutí, takže očekávejte, že moře bude trochu bez vodního života po uvolnění tuny axolotl do vody.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o nepřátelské davy, budou primárně bojovat s těmi, které byly nalezeny pod vodou, protože to je jejich přirozené stanoviště. Hlavní nepřátelé se skládají z utopených, strážců nebo starších strážců, což je neuvěřitelně užitečné při pohledu na chrám.

Článek pokračuje po reklamě

Co jedí axolotls v Minecraft?

Axolotls in Minecraft mají jednoduchou chuť k jídlu. Na rozdíl od axolotls v reálném životě nevyžadují Minecraft Axolotls širokou škálu možností potravin, místo toho se skládají pouze kbelíky tropických ryb.

Můžete je pouze nakrmit kbelík tropických ryb, takže nejprve budete muset vytvořit uvedený kbelík a pak chýše ve vodách teplých biomů, svěží jeskyně a mangrovových bažin, abyste našli barevné tropické ryby.

Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit axolotls v Minecraft

Naštěstí, jakmile jste vybavili kbelík naplněný tropickými rybami, jakýkoli nedaleký axolotl vám rychle roje jako kráva s pšenicí, takže není nutné hledat stvoření příliš.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Jakmile budete mít poblíž axolotl, jednoduše k němu přejděte a Klepněte pravým tlačítkem myši na stvoření s tropickým rybím kbelíkem, Stejně jako byste krmili jakékoli jiné zvíře. Pokud bude provedeno správně, kbelík bude vyprázdněn a na hlavě stvoření se objeví některá srdce.

Jak zkrotit axolotl v Minecraft

Zkrocení dvou axolotl v Minecraft

Použijte tropické rybí kbelíky k rozmnožování axolotls.

Zkrocení a chov axolotl v minecraftu vyžaduje kbelíky a potenciálně vede, pokud je dáváte přednost tomuto módu.

Článek pokračuje po reklamě

Zkrocení axolotl v Minecraft se trochu liší od toho, na co jsou zvyklí, v tom, že nemůžete opravdu zkrotit Minecraft Axolotls. Místo toho je můžete vyzvednout v kbelících a přenést je s sebou nebo na ně dát vedení. Stále za vás budou bojovat a neplavat příliš daleko, což znamená, že je můžete, když je to žádoucí, dostat je zpět.

Článek pokračuje po reklamě

Jak chovat axolotls v Minecraft

Chov axolotl v podloží Minecraft nebo JAVE podobně jako typický styl chovu má Minecraft. Můžete sledovat několik snadných kroků, abyste získali celou rodinu vodních mazlíčků.

Článek pokračuje po reklamě

 1. Naplňte dvě kbelíky tropických ryb.
 2. Pomocí dvou samostatných kbelíků vyzvedněte dva axolotls. Alternativně použijte dva vedení.
 3. Přiveďte je na stejné místo.
 4. Nakrmit každý axolotl kbelík.

Znakem toho, že axolotls je připraven k rozmnožování, je typická srdce a brzy poté, co se objeví dítě. Chov axolotls v Minecraft přináší velmi malou šanci, aby stvoření bylo modré, ale pravděpodobně si vezme barvu od jednoho z rodičů. Modrá axolotl je jednou z nejvzácnějších barev ze sbírky.

Článek pokračuje po reklamě

Tam to máme, nádherný svět Minecraft Axolotls a jak je můžete přimět, aby byly nádhernými společníky. Proč se podívat na naše centrum Minecraft, kde najdete další zprávy a průvodce?

Mezitím se podívejte na některé z našich dalších průvodců Minecraft: