Jak zkrotit dinosaurs v archu: The Ultimate Guide, ARK Dinosaur ID List | ARK IDS

Seznam ID ARK Dinosaur

Pokud potřebujete něco ke sklizni drahých kamenů, pak je pro vás Ankylosaurus pravděpodobně nejlepší zvíře. Jsou vynikající v těžebních materiálech, jako jsou kov a krystal, které budete potřebovat pro tvorbu receptů později.

Jak zkrotit dinosaury v archu: The Ultimate Guide

Jedním z největších prodejních bodů archy Wildcard: Přežití se vyvinulo šance na zkrotit a udržet si vlastní dinosaury. Nejenže je tento aspekt hry delirifortně zábavný, ale je také masivně užitečný.

Dinosauři a další stvoření lze použít ke shromažďování zdrojů, útoku na nepřátele a bránit svou základnu proti vetřelcům. Kromě toho také nabízejí další vrstvu přizpůsobení hry, protože je můžete vyrovnat a ozdobit je skvělými novými skiny.

Nejlepší způsoby, jak se vyrovnat v Arch: přežití se vyvinulo

Pro nováčky ve hře může být docela zastrašující vědět, kde začít s procesem zkrocení. Dosažení trvá dlouho a správná jídla pro každé zvíře se liší a lze je nalézt pouze prostřednictvím pokusů a omylů.

Sestavili jsme šikovnou archu: Průvodce zkrocení přežití, aby vás do procesu usnadnil. Pomůže vám to začít a poskytne vám několik tipů, jak se starat o své zvíře.

1. Vyberte správné zvíře

Všichni dinosauři mají zvláštní dovednosti

Typ zvířete, které byste měli zkrotit, závisí na tom, pro co ho budete používat. Například, pokud hledáte něco, co je snadné získat a nabízí ochranu světla, jděte na dilophosaurus. Jsou schopni nést další vybavení a mohou působit jako strážní psi, kteří chrání vaši základnu před lupiči.

Pokud potřebujete něco ke sklizni drahých kamenů, pak je pro vás Ankylosaurus pravděpodobně nejlepší zvíře. Jsou vynikající v těžebních materiálech, jako jsou kov a krystal, které budete potřebovat pro tvorbu receptů později.

Skoro všechna stvoření v archu: přežití se vyvinulo, mají zvláštní dovednosti, aby využily. Mohlo by to být sklizeň určitých zdrojů, bránit se proti nepřátelům nebo pomoci navigovat překážky, jako jsou řeky nebo útesy. Další informace o každém zvířete se dozvíte shromažďováním poznámek Průzkumníka rozprostřené kolem mapy a pozorováním jejich chování ve volné přírodě. Vyplatí se.

2. Zabalte správné vybavení

Možná budete muset vyrazit dinosaury, abyste je zkrotili

Některá zvířata můžete zkrotit jednoduše tím, že je nakrmíte z horka. Tyto stvoření poznáte výzvou na obrazovce, která se objeví nad nimi, kdykoli jste poblíž. Pokud se neobjeví žádná zpráva, budete muset vyzkoušet násilnější přístup k zkrocení. To zahrnuje nejprve vyřadit zvíře.

Dřevěné kluby a praštiny jsou perfektními nástroji pro imobilizaci menších tvorů, jako jsou Raptors a Dilophosaurus, zatímco větší stvoření budou vyžadovat šipky, šipky, kuše a pušky Longneck. Tyto nákladnější předměty vám poskytnou větší šanci na sražení zvířete do bezvědomí, ale vyžadují stavět více materiálů.

Jakmile jste stvoření vyřadili, narcoberries a narkotika pomůže udržet zvíře v bezvědomí, takže se ujistěte, že si některé zabalí. Stačí je přesunout z vašeho inventáře do jejich a jejich torpor se postupně zvyšuje, což vám dá více času na práci.

3. Vyberte správné umístění

Při zkrocení zůstaňte skrytí

Zkrocení může trvat dlouho, než se stažení. Vyberte si někde poblíž krytu, kde nejsou žádné osady a je méně pravděpodobné, že narazíte na ostatní hráče. Během zkrocení budete velmi zranitelní, takže zůstat skrytý je vaše nejlepší obrana proti přepadením.

Další úvahou, kterou byste měli vzít v úvahu, je postavit se poblíž místa, které má spoustu rostlin. To vám umožní sklízet další narcoberries a brání vám v tom, abyste museli provést zběsilé vyhledávání na poslední chvíli, pokud vám dojdou a potřebujete prodloužit zvířecí torpor.

4. Vařte se správnými ingrediencemi

Experimentovat s přísadami

Existuje několik způsobů, jak urychlit proces zkrocení – pomocí správných ingrediencí je pravděpodobně nejúčinnější.

Většina tvorů má preferovaný typ granule, který je můžete nakrmit, aby se zvýšila jejich efektivita zkrocení. Kibble se vyrábí, když vložíte různé druhy zvířecích vajec do hrnců na vaření nebo průmyslové vařiče s pokročilými plodinami, mejoberny, nějakým vláknem a vodní kůží, která je plná 25%.

Tyto recepty lze nalézt na těle velkých masožravců, jako jsou megalodony, spinosaurus a Carnotaurus, ale budete muset udělat nějaké experimentování, abyste zjistili, které granule funguje nejlépe s tím, co zvíře.

Pokud nemáte přístup k nádobě na vaření nebo žádnou z těchto složek, nejlepší alternativu jsou syrové hlavní maso a mejoberry. Pro masožravce sbírejte syrové hlavní maso z Stegosaurus, Paracer a Mammoths. Mezitím pro býložravce popadněte z vašeho prostředí některé mejoberry, aby krmili stvoření.

5. Připojte se k kmeni

Spojení usnadňuje zkrocení

Snadným způsobem, jak zkrotit více zvládnutelné, je připojit se k kmeni. Tento přístup má řadu výhod. Například se můžete spojit, abyste pomohli najít potřebné zdroje a spojit je dohromady. Můžete také postavit jednoho hráče v okolí pro ochranu, sledovat záda a odvrátit kohokoli, kdo se snaží zaútočit.

Nejužitečnější část tohoto uspořádání však přichází, když zvíře na začátku ohromuje. Spojení snižuje množství úsilí, které bude vyžadovat, aby každý člověk vyřadil zvíře. To znamená, že se můžete dostat do zkrocení dříve.

6. Chránit aktivum

Vytvořte kryt pro své dinosaury

Takže máte zvířete, které jste chtěli, a vezmete ho domů – co dál? Nejdůležitější věcí je udržet ji v bezpečí.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je postavit pro ně kryt s kamennou nebo kovovou stěnou a bránou dinosaura. Dalším je udržet létání zvířat mimo dosah nebezpečí tím, že je necháte na vaší střeše.

Záměrem je učinit to co nejpříjemnější, aby hráči oslovili vaše dinosaury. To znamená, že lupiči používají spoustu zdrojů, aby srazili vaše zdi a porušili vaši obranu.

7. Vyrovnejte si horu

Píše pro zdroje na úroveň

Obrana není jediná věc, o kterou byste se měli zabývat – měli byste se také pokusit vyrovnat se svou horu.

Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Pravděpodobně nejlepší možností je použití vašeho zvířete k zabíjení obtížné kořisti. To jim dá hodně XP, v závislosti na úrovni a typu zvířete, které útočíte.

Existují také méně násilných řešení. Můžete mít člena Tribe sedět na své hoře, zatímco vyrábíte, aby sdílel zkušenosti, nebo použít svůj horu na píce pro zdroje. To vše vám umožní získat nezbytné zkušenosti ke zvýšení schopností vašeho tvora.

Seznam ID ARK Dinosaur

Kompletní, aktuální seznam všech ID ARK Dinosaur.
Chcete -li použít náš pokročilejší generátor „Spawn Dino“, klikněte na tlačítko pro více informací pro požadované stvoření.
Kliknutím na tlačítko Kopírovat zkopírujte příkaz SPITR SPAWN pro stvoření do vaší schránky.

ARK hráč jezdí na dinosauru

 • Scorched Earth 32 Dinos
 • Aberace 82 Dinos
 • Centrum 3 dinos
 • Ragnarok 15 Dinos
 • Primitivní plus 0 dinonos
 • Vyhynutí 42 Dinos
 • Valguero 15 Dinos
 • Genesis 158 Dinos
 • Křišťálové ostrovy 15 dinonos
 • Ztracený ostrov 10 dinonos
 • Fjordur 24 Dinos
 • Invertebrate 55 Dinos
 • Dinosaur 105 Dinos
 • Alpha Predator 12 Dinos
 • Fantasy 257 Dinos
 • Ryby 27 Dinos
 • Pták 20 dinos
 • Savba 89 Dinos
 • Reptile 45 Dinos
 • Akce Creature 32 Dinos
 • Šéf 92 Dinos
 • Obojžita 2 dinos
 • Synapsid 5 dinos
 • Mechanické 6 dinos

Jak používat příkazy SPOW

PC

 • zmáčkni Tab Klíč na vaší klávesnici.
 • Vložte příkaz Spawn ze seznamu níže do konzoly a stiskněte Zadejte Klíč na vaší klávesnici.

Xbox

 • Zároveň stiskněte Lb, RB, X a Y na ovladači.
 • Do konzoly zadejte příkaz Spawn ze seznamu níže a poté stiskněte Příkaz admin knoflík.

Play Station

 • Zároveň stiskněte L1, R1, NÁMĚSTÍ a TROJÚHELNÍK na ovladači.
 • Do příkazového pole zadejte příkaz SPAWN ze seznamu níže a poté stiskněte Příkaz admin knoflík.

Seznam IDS ARK Dinosaur Creature Seznam

Do vyhledávacího řádku zadejte jméno nebo kód SPOWN pro vyhledávání 105 tvorů.

Na PC mohou tyto příkazy SPAWN provádět pouze hráči, kteří se poprvé ověřili s příkazem enablecheats. Další pomoc při používání příkazů naleznete v poli „Jak používat příkazy ARK“.

Kliknutím na tlačítko Kopírovat zkopírujte příkaz SPICT SPOW do schránky.