Jak změnit postavy v Gotham Knights, Gotham Knights: Jak změnit postavy a jak to ovlivňuje progresi

Jak přepnout postavy v Gotham Knights – a jak to ovlivňuje hraní hry

Podobně vaše záchrana a mody jsou sdíleny napříč všemi postavami. Pravděpodobně také odemknete různé vybavení, jako jsou obleky, melee zbraně a zbraně na dálku pro jiné postavy, i když nehrajete jako oni.

Jak změnit postavy v Gotham Knights

Gotham Knights

Gotham Knights je zbrusu nová hra Batman, zasazená do zcela nového vesmíru. V něm je Batman mrtvý a je na rytířích, aby si udrželi pořádek ve městě. To není žádný malý úkol, co se supervillainy stoupající ze stínů, aby vyplnily vakuum Power, které zůstalo po smrti Bruce Wayna.

  • Přečtěte si více: Náhled „Resident Evil 4 Remake“: Hodný remix klasiky

Existují čtyři postavy, které mají hrát, z nichž každý má vlastní jedinečnou sadu dovedností a schopnosti. Můžete mezi nimi přepínat, s úrovní progresí sdílenou napříč Batgirl, Red Hood, Robin a Nightwing. To umožňuje experimentování, když vyzkoušíte každého hrdinu v závislosti na scénáři, na kterého jdete nahoru.

Přepínání znaků do Gotham Knights není tak jednoduché jako zamířit do nabídky, takže to je návod, jak to udělat.

Jak změnit postavy v Gotham Knights

Gotham Knights. Kredit: Hry Warner Bros

Přepnout znaky Gotham Knights, Nejprve budete potřebovat hlavu do Belfry. Jakmile tam, hledejte zeď se čtyřmi obleky, které se na ní zobrazí, jeden pro každou postavu. Projděte se k obleku, který odpovídá postavě, na kterou byste chtěli přepnout a komunikovat s ním.

Nightwing stojí před kostýmovým stojanem v zadní části belfry

Bohužel je to v současné době jediný způsob, jak změnit znaky Gotham Knights. To znamená, že budete muset dokončit to, co děláte, a cestovat do Belfry, abyste vyzkoušeli jiného hrdinu. Neexistuje způsob, jak přepnout, když jste na hlídce, nebo na misi.

To je vše, co potřebujete vědět o přepínání postav Gotham Knights. Pro více informací o hře nezapomeňte se podívat na náš průvodce na maximální úrovni pro každou postavu.

Jak přepínat znaky Gotham Knights – a jak to ovlivňuje hratelnost

Přepněte mezi Robinem, Nightwingem, Batgirl a Red Hood.

Gotham Knights

Warner Bros. Interaktivní zábava

Batman je mrtvý v Gotham Knights, Osud městského osudu v rukou Batgirl, Robin, Nightwing a Red Hood. Gotham Knights Umožní vám vyměnit mezi každou z těchto postav do značné míry, kdykoli budete chtít, a dá vám jiný arzenál útoků a schopností projít. Hra bohužel nedělá skvělou práci při vysvětlování, jak skutečně vyměnit postavy, což způsobuje, že hráči se drží stejného hrdiny mnohem déle, než je zamýšleno. V této příručce vysvětlíme, jak vyměnit postavy a jak mezi nimi funguje postup Gotham Knights.

Jak přepínat znaky Gotham Knights

Chcete -li vyměnit postavy, musíte být na Belfry mezi misemi a hlídkami.

Nightwing, Robin, Batgirl a Red Hood jsou k dispozici, aby si mohli vyměnit z Belfry. Interagovat s jejich kostýmy hrát jako oni.

Warner Bros. Interaktivní zábava

Vydejte se do levé části Belfry na stejné straně jako tréninková oblast, kde uvidíte kostýmy čtyř hrdinů. Interagujte s kostýmem, který odpovídá konkrétnímu hrdinovi, aby se k nim přepnul.

Mějte na paměti, že jediný způsob, jak vyměnit postavy, je použít výše uvedenou metodu, takže si musíte přestávku od boje proti zločinu, abyste tak učinili.

Při hraní online se připojíte s jakoukoli postavou, kterou jste hráli, jako při zavedení relace.

Záleží na výměně postav?

Zatímco každá postava v Gotham Knights má jedinečný styl hry, všechny jsou stejně efektivní. Červená kapuce vyniká v boji na dálku, zatímco Nightwing je lepší zblízka. Ačkoliv za předpokladu, že vaše statistiky zařízení jsou stejné mezi dvěma znaky, oba budou fungovat při boji proti zločinu.

Získáte přístup k různým traverzálním mechanice pro každou postavu v závislosti na postupu, ale z bojové perspektivy jsou všichni hrdinové z hlediska užitečnosti stejní.

Existují určité segmenty příběhu, které odemknou s každou postavou a nabízejí konkrétní cutscene vázanou s tímto konkrétním hrdinou. Mějte to na paměti, když se zaměřujete na novou postavu v Belfry.

Jak funguje postup Gotham Knights

XP, záchrana a mody jsou sdíleny napříč všemi čtyřmi znaky.

Warner Bros. Interaktivní zábava

Váš XP přenáší z charakteru na charak. Po výměně postavy však musíte ručně odemknout schopnosti, pokud jste vydělali XP od naposledy použili jste je.

Například, pokud začnete s Red Hood, ale krátce nato se zaměřte na jiné postavy, budete mít spoustu schopností odemknout, pokud se rozhodnete vrátit se do Red Hood na konci hry.

Podobně vaše záchrana a mody jsou sdíleny napříč všemi postavami. Pravděpodobně také odemknete různé vybavení, jako jsou obleky, melee zbraně a zbraně na dálku pro jiné postavy, i když nehrajete jako oni.

Po výměně nové postavy se nezapomeňte podívat na své mody a možnosti řemesla, protože pravděpodobně budete mít k dispozici nové vybavení.

Jediná věc, která se nepřenáší napříč postavami, je progrese rytíře. Maximální rytíř vyžaduje, abyste dokončili hrst výzev, a tak vám dává nový traverzální mechanik.

Například Batgirl může klouzat, zatímco Robin může teleportovat. Musíte splnit požadavky na rytířství pro všechny hrdiny samostatně, abyste získali přechodnou schopnost každé postavy.

Přihlaste se k odběru inverzní denně pro více příběhů o hrách, vědě a zábavě, které nikde jinde nenajdete.

Gotham Knights: Jak změnit znaky

I když můžete vyměnit mezi čtyřmi hravými postavami Gotham Knight, tento proces není tak jednoduchý, jak byste si mysleli, že by to bylo.

Autor: Matthew Byrd | 22. října 2022 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Gotham Knights Robin

Gotham Knights dává vám tunu (pravděpodobně příliš mnoho) cílů, mechaniky a funkcí, které můžete zpracovat pěkně, by mohly být přímo z brány. Proto je tak divné, že hra dělá jednu ze svých nejzákladnějších funkcí (jak přepnout postavy) mnohem matoucí, než je třeba.

Změnit znaky v Gotham Knights, Budete muset zamířit do „kostýmního stojanu“ v oblasti Belfry. Interagujte s kostýmem hrdiny, jakou byste chtěli hrát. Odtud budete moci hrát jako tato postava, dokud se nerozhodnete znovu vyměnit hrdiny.

To bohužel znamená, že nejste schopni změnit znaky Gotham Knights Když jste venku na hlídce nebo na misi. Abych byl upřímný, to je..nešťastný. Bylo by hezké být schopen vyměnit postavy, když jste venku ve městě, abyste mohli okamžitě začít testovat jejich schopnosti a zvyknout si na jejich jedinečný styl hry. Jako je to, že v současné době se musíte vrátit zpět k BELFRY, kdykoli chcete změnit hrdiny. To také znamená, že budete muset ukončit svou současnou hlídku, pokud chcete provést swap.

Měli byste také vědět, že ve hře jsou některé scény, které se budou hrát trochu jinak v závislosti na tom, jakou postavu v současné době hrajete. Uvedené rozdíly ve skutečnosti činí pouze několik rozdílů v dialogu, ale tyto rozdíly v dialogu mohou mít dopad na některé scény více než jiné. Aniž byste se dostali do spoilerů, budete se opravdu chtít ujistit Gotham Knights„Konečná mise jako vaše oblíbená postava, aby se pro vás získala„ nejlepší “verze konce. Opět platí, že základní závěrečné scény se budou hrát stejně, ale z těchto posledních okamžiků budete stále získat více, pokud hrajete jako svou osobní oblíbenou postavu, jak se rozvíjejí.