Jak změnit třídu v Diablo Immortal., Jak změnit třídy v Diablo nesmrtelné

Jak změnit třídy v Diablo nesmrtelné

Chcete -li změnit třídu v Diablo Immortal, stačí jít na měnící se plameny Brazier ve Westmarchu. Vaše postava musí být na úrovni 35, aby mohla začít.

Třída Diablo Immortal Change

Mistermenplays.com

Mistermenplays.com

Otevřete nabídku Nabídka ZAVŘENO
Otevřete nabídku Nabídka ZAVŘENO

Mistermenplays.com

Mistermenplays.com

B217OZUY2AZ61657907271503.PNG

Jak změnit třídu v Diablo Immortal

Dark-Punisher-Red-City-Vertical-HD-Wallpaper-Preview.jpg

Změna třídy

Diablo nesmrtelný má celou řadu tříd, ze kterých si můžete vybrat. Pokud jste se rozhodli, že třída, kterou si vyberete, není pro vás, nebo byste rádi prozkoumali novou třídu, Změna třídy bude k dispozici na Úroveň 35 s 7denní cooldown od vaší poslední změny a nejlepší části je, že je Volný, uvolnit .

Při změně třídy můžete svou postavu vzít a změnit ji na jinou třídu, aniž byste ztratili pokrok.

Pojďme se přesně podívat na to, jak Změna třídy pracovat Diablo nesmrtelný.

Jak změny třídy

Chcete -li nejprve změnit svou třídu, musíte najít Posun plamene Brazier který se nachází v Westmarch . . (Než se do toho příliš dostaneme, vyslovuji to jako „Frasier.“)

Posun Flames Brazier se nachází v bazilice Selynne, severovýchodně od Westmarchu-viz navigační bod na mapě níže. Jakmile tam, kliknutím na Brazier otevřete nabídku, která vysvětluje pravidla změny třídy. Tato funkce je zcela zdarma a můžete to udělat tolikrát, kolikrát chcete pouze s jednou podmínkou, je 7denní cooldown Od vaší poslední změny.

Pravidla změny třídy

Požadavky:

  • Změna třídy je k dispozici na úrovni 35, s 7denním cooldownem od vaší poslední změny.

Pravidla a podrobnosti:

  • Svůj vzhled si můžete přizpůsobit při prvním změně na konkrétní třídu.
  • Když se poprvé změníte na konkrétní třídu, vaše body Paragon jsou plně vráceny.
  • Zachování všech členů vaší sociální skupiny jsou zachována.
  • Po změně třídy bude démonické zůstat vybavené v Helliquary automaticky převedeno na odpovídající démonické pozůstatky, které lze použít se stejnými statistikami a sloty. Démonické pozůstatky, které nejsou vybaveny v Helliquary, nelze použít po změně třídy kvůli neshodě tříd a atributů.
  • Dostane vám novou sadu výbavy pro vaši novou třídu.
  • Po změně tříd již nebude mít nějaká kosmetika a vybavení specifická pro třídu.
  • Vaše pozice na žebříčku Battleground se převede do vaší nové třídy.
  • Pokud nejste spokojeni s novou třídou (jednou na znak), můžete se zdarma vrátit do své předchozí třídy zdarma, pokud nejste spokojeni s novou třídou)

Jak změnit třídu v Diablo Immortal

Jak změna třídy ovlivňuje vaše zařízení

Změna třídy okamžitě nahradí veškerý výstroj specifické pro třídu, který jste vybavili záložními položkami. Záložní zařízení jsou položky zástupného symbolu, které jsou zhruba stejnou úrovní výkonu.

Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je, že pokud se třída změní inteligence třída založená na Síla Třída založená na založené vaše zelené položky ztratí své bonusy (odemčené na 2-4 a 6/6) a budete je muset znovu vytvořit nebo obhospodařovat.

Esence můžete zdědit na legendárním rezervaci.

Nemusíte se starat o své staré vybavení. Pokud se rozhodnete změnit třídu zpět, váš původní vybavení bude k dispozici ve vašem inventáři a čeká na vaše vybavení. Mezitím, pokud vám dojde prostor, můžete vždy ukládat další vybavení ve své skrýš.

Nyní, když víte, jak změnit svou třídu. Už jste někdy uvažovali Změnit servery také?

Jak změnit třídy v Diablo nesmrtelné

Nová funkce Diablo Immortal Class Change je měnič her pro franšízu.

Třída Diablo Immortal Necromancer

Ohnivé démony pekla se nezabijí a díky nikdy předtím viděnou funkci, která byla právě oznámena, Změna třídy Diablo Immortal Systém zajistí, že můžete umístit interní zatracení tak, jak chcete. Je to vzácný pohled na žánr AmmorpG, ale ten, který pravděpodobně polarizuje veterány.

Funkce změny třídy Diablo Immortal Class pravděpodobně není úplně to, co očekáváte. Pokud jste už byli kolem bloku, pravděpodobně si myslíte, že to má něco společného s tím, že zaplatíte velkou částku hotovosti na výměnu ze třídy, která se vám nelíbí něco nového a přitom si udržujete svou těžce vydělanou úroveň. Ale to platí jen částečně.

Jak funguje změna Immortal třídy Diablo?
Jak změnit třídu v Diablo Immortal
Musím zaplatit za změnu třídy v Diablo Immortal?

Právě začínáte v svatyni? Podívejte se na náš seznam Diablo Immortal Tier, pokud jste to tak ještě neučinili. S touto průvodcem jde ruku v ruce. Stejně tak vás může přesvědčit naše stránka Lost ARK Class a Lost ARK úroveň, abyste poskytli také největší nový ARPG roku.

Jak funguje změna Immortal třídy Diablo?

Podle blogového příspěvku Dev od konce března není nově oznámená funkce změny třídy Diablo Immortal Class nějakým placeným pro podporu. Místo toho se zdá, že to funguje spíše jako funkce změny třídy ve hře jako Final Fantasy XIV.

  • Překontrolovat:Podívejte se na: Diablo Immortal Youtuber nemůže najít žádné zápasy po utrácení 100 000 liber za hru

Jednoduše řečeno, to znamená, že nemusíte vytvářet ALT znak pro hraní jiné třídy. Jen vytvoříte jednu postavu a pak změníte třídy, když se cítíte. Téměř všechny typy pokroku se přenesou, přičemž jediná skutečná věc zbývá dělat grind pro legendární vybavení vhodné pro třídu.

Jak změnit třídu v Diablo Immortal

Díky vývojářskému blogu zveřejněného chvíli po vydání hry nyní víme, jak funguje systém změn třídy Diablo Immortal Class.

Chcete -li změnit třídu v Diablo Immortal, stačí jít na měnící se plameny Brazier ve Westmarchu. Vaše postava musí být na úrovni 35, aby mohla začít.

Svou třídu můžete změnit jednou za sedm dní, ale budete se moci okamžitě vrátit do své předchozí třídy, když poprvé vyzkoušíte systém – pro případ, že nejste spokojeni s vaší volbou.

Podobně první použití systému změn třídy resetuje vaše paragónové stromy a umožní vám změnit svůj vzhled, jen abyste mohli plně přijmout jakoukoli třídu, kterou změníte.

Třída, kterou vyměňujete, získáte sadu výbavy, která v té době odpovídá obecnému hodnosti zařízení vaší původní třídy.

Musím zaplatit za změnu třídy v Diablo Immortal?

Nedávný protokol vývojářů potvrdil, že neexistují žádné plány nabídnout systém změn placené třídy. Budete muset počkat sedm dní, než budete moci znovu použít systém.

Pro více informací o kontroverzních mobilních RPG Blizzard naleznete v našem Diablo Immortal Wizard Build, Necromancer Build, Crusader Build, Monk Build a Demon Hunter Build. A pokud si nejste jisti, proč je to jen divisivní hra, přečtěte si, kolik

Pro více podobných článků se podívejte na naše stránky Diablo Immortal, pouze mobilní hry a OMG Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.