Jak zničit objekty Chrome ve Fortnite a sbírat anomálie | PCGamesn, jak zničit chromové objekty a poté shromažďovat anomálie chromu ve Fortnite |

Jak zničit chromové objekty a poté sbírejte anomálie chromu ve Fortnite

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Jak zničit chromové objekty ve Fortnite a shromažďovat anomálie

Chrome Fortnite Tree: Zničte chromové objekty a shromažďují anomálie

Fortnite Chrome Objects Přebírají se s novou sezónou a budete muset některé zničit, abyste mohli provést Jonesyho rájové questy a pomoci paradigmatu zachránit ostrov. Jak víme z filmového přívěsu nové sezóny, Chrome přebírá cokoli a kohokoli na mapě této hry Battle Royale – a má něco společného s tajemným darebákem, který jsme poprvé zachytili nahlédnutí minulé sezóny.

Hledání zničit chromové objekty ve Fortnite není okamžitě k dispozici a budete muset Jonesy pomoci s některými dalšími úkoly, protože dlouhá a bouřlivá tradice pokračuje. Zde je vše, co potřebujete vědět o chromových objektech Fortnite a jak shromažďovat anomálie.

Thumbnail YouTube

Jak zničit chromové objekty a sbírat chromové anomálie

Tento úkol je ve skutečnosti asi tak jednoduchý, jak to zní, a je ještě snazší novým novým Fortnite Chrome Splash Item. Mezi každým nebo dvěma úkoly budete muset „čekat na další objednávky“, což vás jednoduše zastaví dokončit příliš mnoho výzev na zápas.

Jakmile dokončíte prvních několik úkolů Paradise, včetně vyvinutí evochromové zbraně a ničení vozidel pro elektronické části, budete požádáni o zničení chromových objektů a sbírání pěti chromových anomálií. Vše, co musíte udělat, je srazit cokoli Chrome, který bude mít šanci upustit chromovou anomálii. Z toho, co dosud můžeme říct, jste nejlepší z ničení velkých předmětů, jako jsou stěny a stromy.

Pokud nemůžete najít žádné chromové budovy, stromy nebo jiné struktury, můžete použít Chrome Splash, abyste mohli dát jakýmkoli blízkým objektům chromový efekt, a ty mají také šanci upustit anomálie, ale klesnou pouze tehdy, když je tento úkol aktivní.

Jakmile shromáždíte anomálie, budete muset počkat, až klesnete do jiného nového zápasu, abyste mohli pokračovat. V tomto okamžiku budete požádáni o doručení anomálií do jakékoli „výzkumné laboratoře“, které se nacházejí na východ od nakloněných věží, východně od Heraldova svatyně a na stanici Synapse.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Nyní víte, kde najít tyto anomálie Fortnite ničením chromových objektů, můžete pokračovat ve svých questů v ráji. Mezi další nový obsah v sezóně 4 můžete sbírat klíče Fortnite, abyste odemkli trezory a získali nějaké špičkové kořist.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak zničit chromové objekty a poté sbírejte anomálie chromu ve Fortnite

Zničte chromové objekty a poté sbírejte chromové anomálie je jednou z posledních fází příběhu Paradise Story quests v části 1 Fortnite kapitola 3 sezóna 4.

Je to trochu složitá výzva, protože úkol vám neřekne přesně, kde jsou objekty Chrome nebo jak sbírat chromové anomálie ve Fortnite, takže jsme přesně podrobně popsali, jak to udělat níže.

Dokončení této výzvy vás odmění 32K XP, což vám pomůže odemknout další kůže pro bitevní průkaz.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

 • Umístění objektů Chrome ve Fortnite
 • Jak zničit chromové objekty a poté sbírejte anomálie chromu ve Fortnite

Chrome Splash najdete jako podlahový kořist a v hrudi, ale doporučujeme jít do Lesklá laguna, heraldovo svatyně nebo třpytivé památky svatyně Na východní straně mapy, protože jsou skvělá místa pro hledání a ničení objektů Chrome nebo nalezení chromu splash.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Jak zničit chromové objekty a poté sbírejte anomálie chromu ve Fortnite

Chcete -li sbírat chromové anomálie ve Fortnite, musíte jednoduše zničit chromové objekty. To mohou být chromové objekty, které najdete na výše uvedených místech, nebo Chrome objekty, které vytvoříte pomocí Chrome Splash. Zjistili jsme, že jsme dostali jednu anomálii Chrome na objekt Chrome, který jsme zničili s naším pickaxe.

Je nejjednodušší dokončit tuto výzvu upuštěním na místě již naplněném chromovými předměty, jako je lesklá laguna nebo třpytivá svatyně, Ale také můžete použít Chrome Splash v jiných oblastech mapy, aby se věci změnily na chromové objekty, aby je zničily.

Pokud používáte metodu Chrome Splash, musíte ji hodit na objekty, které Chrome, které nejsou konzumovány. Naším doporučením je házet Chrome Splash na stromy, protože mají tendenci být seskupeni dohromady, což vám umožní rychle dokončit tuto výzvu.

Můžete jej však použít k přeměně většiny objektů na chromové objekty, takže v závislosti na tom, kde jste, můžete začít házet chromovou splash a poté zničit objekty, které transformujete pro chromové anomálie.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o Fortnite Kapitole 3 Sezóna 4, podívejte se na naše stránky na aktuálním bitevním průsmyku, restartování rally, umístění trezoru a jak získat klíče k trezoru, umístění evochromových zbraní a jak rychle získat XP.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Android následovat
 • Battle Royale následovat
 • Následují epické hry
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • MAC následovat
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Sledujte Windows Phone
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.