Jaká je nejvyšší prestiž ve Warzone 2 a MW2 Season 2?, Modern Warfare 2 Prestige System and Ranks vysvětleno | PCGamesn

Moderní prestižní systém a vysvětleno prestižní systém války 2

The Moderní prestiž války 2 Systém je podobný předchozím hrám Call of Duty a je to způsob, jak hráči předvést své dovednosti a zkušenosti. Kromě toho slouží jako odemknutí platformy pro různé kosmetiky. Bylo to základem Call of Duty po celá léta, přičemž Infinity Ward se rozhodl pro trvalejší, starý přístup k systému hodnocení.

Jaká je nejvyšší prestiž ve Warzone 2 a MW2 Season 2?

Poskytnuto společností Activision Call of Duty: Warzone 2 Season 2 Promotion Screenshot.

Nová sezóna Call of Duty: Warzone 2 a Modern Warfare 2 dorazila a pro hráče je k dispozici spousta čerstvého obsahu, aby se odemkli a prožili. Od mnoha základních změn po hraní Warzone 2 po mapy a zbraně dostupné v multiplayeru MW2 budou hráči zaneprázdněni alespoň nějakou dobu v sezóně 2. V době, kdy jsou hráči v sezóně 2, budou vyrovnávat úroveň svého účtu. Pro některé hráče začali na úrovni 250, protože dosáhli maximální úrovně prestiže v sezóně 1. Ostatní začnou na jakékoli úrovni, kterou dokončili sezónu 1 v. Sezóna 2 zvýšila maximální úroveň prestiže v MW2 a Warzone 2 Season 2 a hráči jsou zvědaví, na jakou úroveň mohou dosáhnout této sezóny.

Prestižní systém v MW2 a Warzone 2 funguje velmi podobně jako v minulosti. Hráči mají maximální úroveň, kterou mohou dosáhnout každé sezóny, a tam jsou čtyři různé prestiže každých 50 úrovní. Jak hráči vydělávají novou prestiž, odemknou další ikonu pro svůj účet. Na maximální úrovni pro každou sezónu hráči odemknou plán zbraně. Pokud se pokoušíte dostat se na vrchol v sezóně 2, přečtěte si níže pro přesnou maximální úroveň omezení.

Nejvyšší prestiž ve Warzone 2 a MW2 Sezóna 2

V sezóně 2 existuje 200 nových úrovní, což znamená, že hráči mohou jít na úroveň 450. Prestiže jsou na následujících úrovních:

Max Prestige Level v MW2 a Warzone 2 Season 2

 • Prestige 6: Odemknuté na úrovni 300
 • Prestige 7: Odemknuté na úrovni 350
 • Prestige 8: Odemknuté na úrovni 400
 • Prestige 9: Odemknuté na úrovni 450

Není jasné, proč Activision neumožnila pět úrovní prestiže, aby se dosáhla maximální úrovně 500. Bez ohledu na to, to je to, na čem hráči budou pracovat v sezóně 2. Poté, co dosáhnou úrovně 450, nebudou hráči schopni vyrovnat se nebo získat novou prestižní úroveň až do sezóny 3, která pravděpodobně začíná v dubnu.

Moderní prestižní systém a vysvětleno prestižní systém války 2

Moderní prestižní systém a řady Prestige Modern Warfare 2: Tři vojáci čekají, až vystoupí svůj vrtulník

The Moderní prestiž války 2 Systém je podobný předchozím hrám Call of Duty a je to způsob, jak hráči předvést své dovednosti a zkušenosti. Kromě toho slouží jako odemknutí platformy pro různé kosmetiky. Bylo to základem Call of Duty po celá léta, přičemž Infinity Ward se rozhodl pro trvalejší, starý přístup k systému hodnocení.

Sezónní prestižní řady jsou odemčeny, jakmile překonáte maximální úroveň MW2 55, a odměňujte svůj úspěch znakem, dalšími odměnami a sadou výzev, s různými volacími kartami, které jsou k dispozici pro úplné uvedené výzvy.

Můžete prestiž v moderní válce 2

Nyní je zde jedna sezóna Modern Warfare 2, prestižní systém byl zaveden. Chcete -li získat prestižní řady v Modern Warfare 2, hrajte zápasy a získejte vojenské řady (MR), dokud nedosáhnete MR 55. Poté budete i nadále vydělávat prestižní pozice, jak se vyrovnáte, s některými milníky nabízejícími různé úrovně prestiže.

Když skončí sezóna 1, můžete se i nadále řadit z jakéhokoli prestižního hodnosti, na které jste skončili, a umožnil hráčům, kteří zaostali během sezóny, dohnat to.

V Modern Warfare 2 existují tři hlavní způsoby, jak se postavit, a využití všech tří v tandemu vám nabídne nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat.

Zde je návod, jak získat řady v moderní válce 2:

 • MONTÁLNÍ MĚSÍCE: Získání XP z hraní zápasů pro více hráčů a postupující přes úrovně 1-55 vám poskytuje různé platformy zbraní, položky pro načítání multiplayerů a sady OPS SPEC.
 • Denní výzvy: Můžete dokončit tři denní výzvy v režimech pro více hráčů nebo specifikace. Dokončení všech tří odemkne bonusový cíl, který nabízí trojnásobek XP pravidelné výzvy.
 • Další výzvy: Pro XP a kosmetické odměny budou k dispozici výzvy v kariéře. Může to být něco jako vítězství v konkrétním herním režimu.

Sezóna 1 Prestige Ranks

Zde jsou prestižní řady pro Modern Warfare 2 Season 1:

 • Prestige 1: Odemknuté v žebříčku 56.
 • Prestige 2: Odemknuté v žebříčku 100.
 • Prestige 3: Odemknuté v hodnocení 150.
 • Prestige 4: Odemčené v žebříčku 200.
 • Prestige 5: Odemknuté v žebříčku 250 a je úrovní stropu až do konce sezóny 1.

Pokud v současné době plánujete nadvládu pro více hráčů a cestu do Prestige 5, je dobrý nápad na to, abyste se mohli vystrašit na všechny moderní válečné 2 výhody a KillStreaks. Také čtení tohoto rozpadu všech moderních map válečných 2 by neublížilo.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

To jsou všechny nové úrovně prestiže a ikony v sezóně 3 MW2

S novou sezónou přichází nová úroveň prestiže v Call of Duty: Modern Warfare 2. Aktivace přístupu se letos stala do systému Prestige, umožňuje hráčům dosáhnout maximální hodnoty každou sezónu. Cestou si hráči vydělá nové ikony, výzvy a odměny, když stoupají do maximální hodnosti. Poté, jakmile začne nová sezóna, maximální hodnost se zvýší a hráči zahájí proces znovu, ale jejich hodnost není resetována.

Třetí sezóna MW2 byl dnes plně odhalen, protože Activision zveřejnil nový blogový příspěvek a plán. V blogovém příspěvku je součástí sekce o všech nových úrovních prestiže a ikonách, které hráči budou moci dosáhnout ve třetí sezóně. Chcete -li vidět, jak je maximální hodnost a jak vypadají ikony, pokračujte v průvodci níže.

MW2 sezóna tři úrovně prestiže a ikony

Maximální úroveň prestiže v MW2 Třetí sezóna je 650, což je nárůst o 200 úrovní od druhé sezóny. To znamená, že hráči budou moci dosáhnout Prestige 13 ve třetí sezóně.

Pokud hráči vystoupí až na úroveň 650, odemknou čtyři další ikony a zbrusu nový soubor výzev. Hráči, kteří dokončují všechny výzvy Prestige, budou odměněni volacími kartami. Nevíme, jaké tyto výzvy a odměny budou zatím, ale víme, že všechny úrovně a ikony mohou hráči odemknout ve třetí sezóně.

 • Prestige 10: Odemknuté na úrovni 500 (ikona ptáka)
 • Prestige 11: Odemknuté na úrovni 550 (ikona hadů)
 • Prestige 12: Odemknuté na úrovni 600 (ikona bomb)
 • Prestige 13: Odemknuté na úrovni 650 (ikona oka všech viz)

Jakmile hráči dosáhnou úrovně 650 a odemknou poslední ikonu Prestige, budou muset počkat, až se sezóna čtyři začnou vydělávat na více úrovních.

Joey Carr je spisovatelem na plný úvazek pro více eSports a herních webů. Má 6+ let zkušeností s pokrýváním esportů a tradičních sportovních akcí, včetně Dreamhack Atlanta, Call of Duty Championships 2017 a Super Bowl 53.