Jaká je úroveň Baldur’s Gate 3 Max? | PCGamesn, Baldur’s Gate 3: Co je maximální čepice úrovně? Dexerto

Baldurova brána 3: Jaká je maximální omezení úrovně

Maximální úroveň BG3 je 12. Místo toho, abychom nás zbavili řečených rad kouzel, se tým Baldur’s Gate 3 místo toho rozhodl nechat hráčům „dosáhnout úrovně 12, odemknout rovinné spojence, Ottoův neodolatelný tanec a řetězový blesk.“

Jaká je úroveň Baldur’s Gate 3 Max?

Larian Studios má hodně v obchodě pro svou nadcházející hru D&D Fantasy Game Baldur’s Gate 3, čímž zvyšuje úroveň čepice pro postavy o dva, aby umožnila další „rad“ kouzla.

Grey-Haired vousatý muž na sobě brnění a ovládat meč vzhůru vzhůru

Publikováno: 4. srpna 2023

Co je limit maximální úrovně BG3? Baldurova brána 3 je zatím jednou z nejlepších her, které byly vydány letos. Mezi jedinečným příběhem Dungeons & Dragons Inspired Larian Studios s přitažlivým bojem nás Baldur’s Gate 3 udržuje měsíce závislé.

Nyní, když je tu BG3, je čas zdokonalit svou postavu, vybrat si svou třídu a závod BG3, ale možná budete chtít vědět, jak vysoko můžete svou postavu vyrovnat, jakmile je vytvoříte. Psaní, že „původně jsme plánovali, aby úroveň 10 byla nejvyšší úrovní postavy ve hře,“ uvádí Larian Studios, že „příliš mnoho rad vysokých úrovní by bylo ponecháno jen mimo dosah, kdyby tak učinili.“A to by prostě neudělalo. Tady je to, co potřebujete vědět o limitu úrovně BG3. Pokud ještě musíte vstoupit do Faerunu, podívejte se na naši recenzi Baldur’s Gate 3, abyste zjistili, zda je to pro vás RPG.

Co je limit maximální úrovně BG3?

Maximální úroveň BG3 je 12. Místo toho, abychom nás zbavili řečených rad kouzel, se tým Baldur’s Gate 3 místo toho rozhodl nechat hráčům „dosáhnout úrovně 12, odemknout rovinné spojence, Ottoův neodolatelný tanec a řetězový blesk.“

Pokud dychtíte skočit do hry, máme požadavky systému Baldur’s Gate 3, abychom zajistili, že vaše nastavení zvládne jeho rozsáhlý svět. Pokud již pobíháte po Faerunu, ale nejste si jisti, kterým směrem se vydat svou postavu, máme tu nejlepší sestavy, abychom vám alespoň inspirovali.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Baldurova brána 3: Jaká je maximální omezení úrovně?

Baldur

Larian Studios

Baldurova brána 3 Hráči, kteří se chtějí co nejdříve dostat na čepici úrovně. Takže teď, když je mnoho z nich dobře obeznámené v základech her, je zde vše, co potřebujete vědět o stropu maximální úrovně v RPG.

Schopnost zvýšit úroveň vašich postav v RPG je jedním z nejzajímavějších prvků hry, protože dává hráčům šanci se naučit nejlepší schopnosti a dovednosti v nabídce, a Baldurova brána 3 není výjimkou.

Článek pokračuje po reklamě

Některé hry umožňují hráčům sáhnout do stovek s jejich úrovní čepice a jiní mají nižší úroveň, ale vyžadují postavy, aby získaly mnohem více XP.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je vše, co potřebujete vědět o úrovni čepice v Baldur’s Gate 3.

Baldur

Jaká je maximální úroveň v Baldurově bráně 3?

Baldur’s Gate 3 Devs potvrdila, že hráči mohou v tuto chvíli „dosáhnout úrovně 12“, i když by se to v budoucnu mohlo velmi snadno zvýšit.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Řekli PcGames, že „původně plánovali, aby úroveň 10 byla nejvyšší úrovní postavy ve hře“, ale po nějakém hledání duší: „Příliš mnoho rad vysokých úrovní by byla ponechána jen mimo dosah, kdyby tak učinili, kdyby tak učinili.“

Článek pokračuje po reklamě

To vedlo k tomu, že tým zvýšil omezení úrovně hráče na úroveň 12. Jak jsme však viděli z jiných her v tomto žánru, další DLC a úplné vydání mohou vidět, jak se úroveň uzávěru zvýší ještě vyšší.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco se vyrovnáváte co nejvíce, podívejte se na některé z našich druhých praktických průvodců a obsahu Baldur’s Gate 3: