Jaké je nejlepší upscaling pro dědictví Bradavic?, Nejlepší nastavení dědictví Bradavic a možnosti PC | PCGamesn

Nejlepší nastavení dědictví Bradavice a možnosti PC

Contents

S ohledem na to doporučujeme upřednostňovat snímkovou frekvenci, aby GT7 běžel co nejhorší. S deaktivovaným sledováním paprsků vytváří vyšší snímková frekvence lepší pocit rychlosti v opakováních a kvalita obrazu je stále vynikající.

Jaké je nejlepší upscaling pro dědictví Bradavic?

Režim věrnosti s trasováním paprsků ještě více zvyšuje kvalitu grafiky, zejména pokud jde o odrazy na PS5, ale za cenu nižší snímkové frekvence. Na druhé straně, režim výkonu obětuje některé z kvality grafiky výměnou za vyšší snímkovou frekvenci.

Jaký typ upscalingu používá Bradavice Legacy?

Upscaling in Bradarts Legacy

Hra podporuje FSR 1 a 2, stejně jako NVIDIA DLSS a NVIDIA Scaling Scaling (NIS), pokud máte grafickou kartu Nvidia. Jak můžete vidět na výše uvedeném snímku.

Jaký je nejlepší režim výkonu pro Bradavice Legacy PS5?

Jaké nastavení výkonu bych si měl vybrat pro dědictví Bradavice? Za své peníze, pokud jsem hrál na PS5, jsem si vybral vyvážený režim, ale pouze po vzorkování dalších dostupných možností také. Moje druhá volba by byl režim Fidelity a ve skutečnosti bych mohl přepnout mezi nimi tam a zpět v závislosti na mé náladě.

Nejlepší optimalizační průvodce | Bradavice Legacy | Max fps | Nejlepší nastavení

Je věrnost nebo výkon lepší v dědictví Bradavic?

Pokud chcete hrát hru s nejlepšími nabízenými vizuály, rozhodně se rozhodněte pro věrnost s trasováním paprsků. Výběr tohoto nastavení grafiky vám poskytne nejlepší vizuální body, které Bradavice může nabídnout, a to vše při zobrazování předpokládaného dynamického obrazu 4K.

Což je lepší výkon nebo věrnost?

Režim výkonu bude nejlepší volbou pro každého, kdo hraje hru se standardním displejem 60 Hz. Během létání po otevřeném světě se snímka zřídka klesne pod 60 snímků za sekundu a existuje možnost odstranit čepice s framerací, což umožňuje hře jít nad 60 snímků za sekundu, až 70fps, pokud máte kompatibilní displej.

Jaký je rozdíl mezi vyváženým a věrnovým Bradavickým dědictvím?

Grafické možnosti jsou následující: Věrnost: Režim vykreslování vysoké věrnosti upřednostňující rozlišení a grafickou kvalitu. Výkon: Výkonnost s vysokým šílenstvím. Vyvážené: režim vykreslování zaměřeného na rovnováhu mezi rozlišením, kvalitou grafiky a výkonem.

Stojí Ray Tracing za to v Bradavickém dědictví?

Trasování paprsků – nestojí to za to

Stíny RT AO a RT prostě nestojí za to povolit v Bradavicích Legacy. Je to výkon představení, který nepřináší dostatečné množství vzestupu, aby to stálo za to. Abych byl naprosto upřímný, ve většině případů je těžké rozeznat rozdíl mezi nimi bez označených snímků bok po boku.

Jaký je rozdíl mezi standardním a luxusním dědictvím Bradavic?

Bradavice Legacy Deluxe je jen o 10 $ více než standardní herní verze. Všechno se tedy scvrkává na to, kolik chcete získat balíček Dark Arts, včetně Thestral Mount, Cosmetic Set Dark Arts a Battle Arts Dark Arts.

Jak mohu zlepšit své dědictví Bradavic?

Nyní můžete projít následujícími technikami:

 1. Aktualizovat grafická karta.
 2. Povolit herní režim.
 3. Režim vylepšení výkonu.
 4. Spusťte benchmark.
 5. Povolit DLSS nebo FSR.
 6. Snižte startovací položky.
 7. Zakázat překrytí hry.
 8. Zapněte hardwarově zrychlené plánování GPU.

Jaká je maximální snímková frekvence pro dědictví Bradavic?

PlayStation®5 a Xbox Series X | S Konzolová verze Bradavic podporuje několik grafických režimů hry, z nichž nejčastější jsou režim Fidelity, který se zaměřuje na 30 FPS a režim výkonu, který cílí na 60 FPS.

Jaké je nejlepší obtížnost hrát dědictví Bradavice?

Normální. Normální režim je to, co si mnoho lidí vybere přímo, a pro většinu lidí to bude perfektní. Poškození nepřátel se v tomto prostředí stále cítí zvládnutelné, i když si budete muset zvyknout na parrying a uhýbání.

Jaké jsou grafické režimy v dědictví Harryho Pottera?

Dědictví Bradavic přichází s následujícími grafickými volbami: Režim Fidelity, Režim věrnosti s raytracingem, režim výkonu, vyvážený režim a režim HFR (vysoká snímková frekvence).

Můžete změnit zlo v dědictví Bradavic?

V Bradavicích se však nemůžete stát skutečným darebákem. Hra je navržena tak, aby hráče postavila na cestu k záchraně světa; Vaše postava je jediná, kdo to může dosáhnout.

Měl bych použít upscaling in Bradauts Legacy?

Doporučujeme hrát si s upscalerem, protože zvýšení výkonu je monumentální a pomáhá zlepšit plynulost hry. DLSS NVIDIA se ukáže jako nejúčinnější při upscalingu; Avšak AMD FSR 2.0 se také podaří udržet svou půdu.

Jaký je rozdíl mezi věrností a věrností s raytracingovým Bradavickým dědictvím?

Co je to Bradavice Legacy Fidelity s režimem Raytracing? Věrnost s trasováním paprsků je v podstatě stejná jako klasický režim Fidelity, ale přidává v raytracingu. Toto je snadno nejlepší grafické nastavení Bradavic Legacy, a navrhl bych to použít nad čímkoli jiným.

Je RTX 3060 dobrý pro Bradavice Legacy?

S nějakým kompromisem na vizuální věrnost mohou notebooky RTX 3060 snadno zvládnout dědictví Bradavic při rozlišení QHD bez masivního zásahu do snímku. Protože hra vypadá nádherně i ve středním nastavení, hráči se nemusí moc bát.

Měl bych použít věrnost nebo výkon na Xbox S. Legacy?

Věrnost vám poskytne lepší vizuální prvky, zatímco výkon vám poskytne lepší snímky za sekundu. Normální nastavení věrnosti poskytne rozlišení 4K s 30 snímků za sekundu. Existuje také věrnost s trasováním paprsků, které dá více vizuálních prvků, ale můžete sem získat nějaké rámové kapky.

Je věrnost dobrým dědictvím Bradavic?

Bradavice Legacy: Fidelity Mode

Při používání tohoto režimu na PS5 jsme zažili kapky a koktání rámu, takže bychom to nedoporučovali, zvláště pokud používáte řady Xbox S.

Je dědictví Bradavice AA nebo AAA?

Je dědictví Bradavice trojnásobné a? „Bradavice Legacy“ je první hra, která hraje na hraní rolí na otevřeném světě, která je na světě poprvé představená v knihách Harry Potter. Vysoce očekávanou hru AAA vyvíjí Avanche a publikuje Warner Bros.

Jaký je rozdíl mezi věrností a výkonem na dědictví Bradavic PS5?

Potvrzené grafické režimy PS5 a Xbox řady X | S pro dědictví Bradavic jsou následující: Režim věrnosti: Režim vykreslování vysoký věrnost upřednostňující rozlišení a grafickou kvalitu. Věrnost s raytracingem: režim vykreslování vyšší věrnosti s raytracingem. Výkon: Výkonnost s vysokým šílenstvím.

Mám upřednostňovat snímkovou frekvenci nebo trasování paprsků?

S ohledem na to doporučujeme upřednostňovat snímkovou frekvenci, aby GT7 běžel co nejhorší. S deaktivovaným sledováním paprsků vytváří vyšší snímková frekvence lepší pocit rychlosti v opakováních a kvalita obrazu je stále vynikající.

Will Braday Legacy běží rychlostí 60 snímků?

Hra nabízí čtyři sady doporučeného nebo požadovaného hardwaru, ale ty nejnižší koncem vás nedostane mnohem více než 30 snímků za sekundu v nastavení nízké kvality. Slušný hardware by vám měl dostat 60fps při rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů.

Nejlepší nastavení dědictví Bradavice a možnosti PC

Nastavení nastavení grafiky Bradavic pro lepší přizpůsobení vašeho herního počítače může pomoci zvýšit FPS a přitom udržovat vizuální efekty hry s otevřeným světem magicky.

Nejlepší nastavení Bradavic Legcacy: Průvodce se připravuje a účtuje magickou energii z jejich hůlky

Publikováno: 9. února 2023

Za použití Nejlepší nastavení dědictví Bradavic může mít pocit, že na váš počítač vrháte kouzlo a poskytuje významnou zvýšení výkonu při zdánlivě malé až žádné náklady. Hry v otevřeném světě obvykle patří mezi nejnáročnější, takže tyto možnosti by vám měly pomoci udržet konzistentnější snímkovou frekvenci, když prozkoumáte vše, co Bradavice Legacy může nabídnout.

Naše Bradavice Legacy Review zdůrazňuje, že oblasti, jako je Braderseade a Owlery. Je důležité zkontrolovat, zda vaše souprava splňuje požadavky Bradavického systému předtím, než se snažíte optimální nastavení, abyste zachránili den, ale měli byste očekávat, že dojde k kolísání fluktuace snímků.

Nejlepší nastavení Bradavic Legcacy: Student drží v ruce křičící mandrake a odvrátí se od jeho ohlušujícího výkřiku

Nejlepší nastavení dědictví Bradavic

Zde jsou nejlepší nastavení dědictví Bradavic:

 • Typ upscale: NVIDIA DLSS nebo AMD FSR 2
 • Upscale Mode: NVIDIA DLSS Auto nebo AMD FSR 2 Kvalita
 • Generování snímků: ON (pokud je podporováno)
 • Nvidia Reflex nízká latence: on (pokud je podporován)
 • Vsync: OFF
 • Framerate: Unstapped
 • Kvalita efektů: vysoká
 • Kvalita materiálu: Vysoká
 • Kvalita mlhy: Střední
 • Kvalita nebe: Střední
 • Kvalita listů: Střední
 • Kvalita procesu: Vysoká
 • Kvalita stínu: Střední
 • Kvalita textury: Vysoká
 • Zobrazit kvalitu vzdálenosti: Střední
 • Kvalita populace: vysoká
 • Odrazy trasování paprsků: Vypnuto
 • Ray Tracing Shadows: off
 • Sledování paprsků Okolní okluze: OFF

Testovací souprava PCGamesn: MSI MPG Trident jako 11. herní počítač, představující Intel Core i7 11700F, MSI Ventus Nvidia GeForce RTX 3070, 32GB DDR4 3 200 MHz RAM, MSI B560 základní deska a Windows 11.

Nejlepší nastavení Bradavic Legcacy: Student drží hůlku, nataženou paži a obdivuje se v teplé záři, která z jeho špičky eminuje

Určili jsme nejlepší nastavení dědictví Bradavic prostřednictvím opakovatelné sekvence ve hře, která má mírně těžký výkonnostní stopu, což znamená.

Pokud však zjistíte, že váš systém stále bojuje, vývojáři Portkey Games pohodlně poskytli popis toho, co každé nastavení dělá v nabídce grafických možností, a také to, zda ovlivňují výkon CPU nebo GPU. Spin-off Harry Potter také podporuje AMD FSR, Intel Xess a Nvidia DLSS Upscaling, z nichž všechny tři pomáhají posílit FPS s minimálním dopadem na věrnost obrazu.

Zatímco hra nabízí benchmarkový nástroj, bohužel vám neposkytuje žádná data o snímku nebo vizuály ve hře pro práci. Místo toho provádí analýzu hardwaru vaší soupravy a doporučuje přednastavenou grafiku. Jako takový je to užitečnější jako hlavní nástroj, než je to rychlé řešení.

Nejlepší nastavení Bradavic Legcacy: Enormní kamenná socha se dívá dolů na postavu hráče, jeho oči zářící uprostřed pochmurky

Díky optimální rovnováze výkonu a vizuálů jistě učiní vaši cestu v kouzelnickém světě příjemnějším zážitkem, ale nezapomeňte si také vykouzlit ta nejsilnější kouzla Bradavice Legacy. Máme vás zakryt, pokud jde o navigaci na mapě Bradavic, se všemi detaily na jejích místech a velikosti.

Vezměte si test požadavků Bradavistů, na PCGameBenchmark, abyste odpověděli na otázku … mohu spustit dědictví Bradavic?

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.