Jaké jsou horské biomy v Minecraft 1.18? Všichni hráči to musí vědět, hory Biome | Minecraft wiki | Fandom

Hory Biome

Získejte všechny informace o Minecraft Education Edition , tady

Jaké jsou horské biomy v Minecraft 1.18? Všichni hráči musí vědět

Jako hlavní součást v Minecraftu 1.18 Aktualizace, hory byly přepracovány docela velkým způsobem a přidáním biomů do zvětšujících horských pásů, které jsou nyní schopny generovat ve hře.

Mountain Biomes jsou nyní názvem dané šesti odlišným biomům, které lze nalézt buď na svazích hor, nebo na jejich vrcholech. V závislosti na místě jsou tři biomy schopny generovat na svazích a tři na vrcholcích hor. Z velké části jsou tyto biomy studené nebo zasněžené teploty, i když existují zejména dva, které mají šanci na tření v mírném klimatu, a zejména jeden, který může dokonce generovat ve svěží variantě.

Minecraft: Rozbijte nové horské biomy

Přestože hráči budou mít spoustu prozkoumat s novými horskými biomy, pomáhá o nich něco vědět a jak se liší v Minecraft. I když sdílejí více podobností než rozdílů, stojí za to znát tyto kontrasty, aby oddělili různé horské biomy. Rozpis naleznete níže:

Získejte všechny informace o Minecraft Education Edition , tady

Slopové biomy

 • Louky – Travnatý biom minecraft, který má podobnost se standardními rovinnými biomy. Davy jako ovce, králíci a osly jsou schopny se zde třpytit. V tomto biomu, stejně jako jeden strom, který bude vždy obsahovat malou sortiment květin. Vesnice a základny Pillager mohou také generovat na loukách, díky čemuž jsou louky jediným horským biomem schopny obsahovat vesnice.
 • Háje – Les smrkových stromů, který generuje na horských svazích. Podobně jako u biome Taiga, ale má mnohem více sněhu než bloky trávy. Králíci, vlci a červené lišky najdete v tomto biome a používají stejné šance na tření davů jako biomy Windswept Hill, když se třpytí nepřátelské nebo okolní davy.
 • Zasněžené svahy – Jak název napovídá, zasněžené biomy svahu v Minecraft jsou téměř výhradně ze sněhu. Jsou to pro většinu záměrů a účelů zcela neplodné, s výjimkou několika králíků nebo koz, které by mohli najít. Snowy Slope Biomes mohou také občas mít igloos a mají stejné nepřátelské/okolní davové šance jako větrné kopce.

Kliknutím sem získáte kompletní informace o Minecraft Server

Peak Biomes

 • Zjevněné vrcholy – Chladné, špičaté a naplněné po okraji kamenem, zubaté vrcholy jsou biomy dosahují velmi vysoko do mraků a často mají pevnou skrýš rud. Kozy jsou jedinými hráči davů, kteří by zde měli očekávat, že se zde s jakoukoli pravidelností uvidí, i když sdílejí stejné šance na tření jako Windswept Hills jako mnoho horských biomů.
 • Zmrazené vrcholy – Zmrazené vrcholy generují v hladších kopcích Minecraftu, vystavují většinou sníh a zabalený led. Mohou však dosáhnout poměrně vysoko, když jsou generovány, ale ne tolik jako zubatý vrchol biomů. Stejně jako zubaté vrcholy, zmrazené vrcholy občas vyvolávají kozy, ale nic jiného.
 • Stony Peaks – Teplejší variace vrcholu ve srovnání s ostatními dvěma možnostmi, Stony Peaks lze nalézt, když se hory objevují poblíž teplých nebo vlažných biomů, jako jsou savany nebo džungle. Většinou je omezeno kamenem a vkladem kalcitových bloků a také sportovní spoustou rud pro hráče Minecraft to moje. Není známo, že by se v těchto biomech nevytvořily žádné pasivní davy a jejich listoví vykazují jedinečné světle zelené zbarvení ve srovnání s jinými biomy.

Hory Biome

Tento článek je pahýl. Minecraft Wiki můžete pomoci rozšířením tohoto článku.

Hory Biome

Přístupný

Pěšky nebo jiným obvyklým způsobem cestování

Davy

Environmentální rysy

Velmi strmé kopce a útesy pokryté trávou, stromy, květinami a dalšími rostlinami, plovoucími ostrovy a dutinami.

Struktury

Hory jsou podmnožinou biomů, kde jsou náhlé a drastické změny ve výšce běžné v celé krajině.

Přehled []

Hory Biome se podobá Highlands v reálném životě s kopci, údolími, hory a plošinami. Jedním z hlavních rozdílů je, že velké, převislé skvrny půdy jsou běžně generovány v celém biomu. Tento biom obsahuje některé z nejvyšších výšek v Overworld. V některých dílčích variantách může být výška tak vysoká, že sněhová a práškový sníh pokryje vrcholy kopců. Velikosti a tvary kopců závislé na dílčím typu. Uhlí a železo se zde vytvářejí na vysoké frekvenci.

Speciální funkce [ ]

Tento biom je jediným místem, kde lze najít smaragdovou rudu. Je to také jediné místo jiné než pevnosti, kde se stříbrný ryb vyskytuje přirozeně.

Tento biom je spolu se Savannas jedinými biomy, kde se přirozeně vynořily divoké lamy.

Trivia []

 • Hory jsou ve skutečnosti mnohem větší v edici Bedrock než v Java Edition, alespoň kvůli beta 1.16.220.50
 • Tento biom byl zcela přepracován v jeskyních a útesech beta, 1.16.220.50 přidává nové funkce, díky čemuž jsou horské biomy mnohem zajímavější.

10 nejlepších semen Minecraft Mountain, která byste měli vyzkoušet

Úžasný pohoří

Ať už chcete vytvořit novou základnu nebo skutečně prozkoumat divočinu Minecraft, není lepší místo než hory. S ohledem na to jsme sestavili seznam nejlepších horských semen, která najdete v Minecraft. Všechna tato semena vás mohou vést do světa s krásnými útesy, pozoruhodnými rozsahy a snadno nejlepšími místy pro stavbu vašeho domu Minecraft. S tím řekl, přestaňme bít kolem keře a skočit do všech nejlepších dostupných horských semen právě teď!

Pokud nejste fanouškem hor, sestavili jsme také nejlepší svěží jeskyně a nejlepší semena odkapávací jeskyně, kterou můžete prozkoumat. Všechna horská semena v tomto článku fungují na edicích na podloží i Java. Zahrnuli jsme také souřadnice pro důležitá umístění v každém semenu na seznamu.

1. Nekonečný horský les

Ztraceno ve sněhu Nejlepší minecraft 1.18 Semena podloží

Toto semeno nás vynoří uprostřed zdánlivě Nekonečný smrkový les obklopený vysokými sněhovými horami. Zde jsou stromy hlavním tématem hor tohoto semene. Dokonce se vynoříte na vrchol stromu. Téměř všechny stromy jsou pokryty sněhem a můžete na ně dokonce chodit, abyste prozkoumali oblast. Ale když opustíte stromy, zkuste se vyhnout práškovému sněhu, nebo se ocitnete uvíznutí v mrazivém chladu. Pokud plánujete vytvořit skrytou horskou základnu, může být toto semeno pro vás perfektním řešením.

 • Osivo: 331124596
 • Biomy: Grove, zubaté vrcholy a zmrazené vrcholy

2. Obrovská hora Savanna

Obrovská savana hora v nejlepších horských jeskyních semena Minecraft 1.18

V tomto velkolepém semeni jsme se vynořili ve velkém savanském biome Více hor Savanna. Nejvyšší jde až na 127 bloků. V této oblasti najdete několik otvorů jeskyně a spoustu stromů akátu, které vám pomohou začít. Pokud jde o jídlo, najdete v oblasti prasata, ovce a dýně.

 • Osivo: -1342434286
 • Biomy: Savana

3. Mountains Badlands

Mountains Badlands

Badlands je jedním z nejzajímavějších biomů ve hře a zlaté rudy jsou v tomto biome nejhojnější a snadno se najdou. V oblasti je také několik minových řemesel, které vám poskytnou kvalitní kořist. Ale to není důvod, proč je toto semeno jedním z nejlepších horských semen Minecraft.

 • Osivo: -632509719
 • Biomy: Badlands a zalesněné Badlands

4. Zmrazená hora s exponovanými kapacími jeskyněmi

Zmrazené hory s exponovanými odkapanými kameny

Pokud porovnáme různé hory Minecraft, je nejjednodušší narazit na zasněžené nebo zmrazené vrcholy. Ale toto semeno nám dává velmi zvláštní verzi. Zde je náš bod Spawn obklopen různými zasněženými místy. Najdete zmrazená jezera, vodopády a různé zasněžené vrcholy.

Nakonec jeden takový zasněžený vrchol má a Obrovská odkrytá kanácí jeskyně, což je hlavní atrakcí tohoto semene. Nejedná se jen o jeskyni, ale na horu namísto uvnitř je to jen jeskyně. Nalezení dalšího semene s podobnou situací by bylo opravdu těžké. V této jeskyni můžete také získat téměř všechny rudy, které potřebujete pro hraní přežití. Nejen to, ale něco docela děsivého skrývá pod hloubkami.

 • Osivo: -98990689
 • Biomy: Zasněžené pláně, zasněžené taiga a zmrazené vrcholy
 • Hora s souřadnicemi odkapávání: X: -258, Y: 163, Z: 377

5. Realistické pohoří

Realistické pohoří v nejlepších horských jeskyních semena Minecraft 1.18

Náš další vstup do seznamu nejlepších horských semen je nejrealističtější. To nás to vyvolává na úpatí hory. Na dně hory jsou stromy, tráva a zeleň. Potom, jak to jde výš, si můžete také všimnout vodopádu a několik jeskyní v něm.

 • Osivo: -860899055
 • Biomy: Les a háj
 • Cherry Grove Biome souřadnice: X: -177 z: -30

6. Ostrov přežití

Semena ostrovních pohoří pro přežití Minecraft 1.18

Ostrovy přežití jsou vždy zábavné a náročné prozkoumat v Minecraft. Všude kolem vás je oceán a musíte se vydat do větší oblasti s omezenými zdroji. Na rozdíl od pravidelné hry musíte být v takových světech lstiví, abyste přežili a vyvíjeli. A toto konkrétní horské semeno nám poskytuje zvláštní druh ostrova pro přežití.

 • Osivo: 1248939201
 • Biomy: Zasněžené svahy a pláně

7. Rozbité hory

Shattered Mountain v semenech Best Mountain Caves Minecraft 1.18

Objevování hor je ve hře vždy zábavné, ale pak jsou tu semena se speciálním typem hor. To, co dostaneme, je obrovská rozbitá hora, která jde tak vysoko jako běžná hora. Ale je to rozbitý na několik menších kousků, což je těžké objevit.

 • Osivo: 1692695593
 • Biomy: Zasněžené svahy a pláně
 • Rozbitá horaSouřadnice: X: -2358, Y: 63, Z: -1369

8. Kráter les

Kráter les

 • Osivo: 1095858946
 • Biomy: Les a háj
 • Souřadnice kráteru: X: -70, Y: 112, Z: 422

9. Cliff pro přežití moře

Opuštěno v moři

 • Osivo: -6537256334104833826
 • Biomy: Savana
 • Souřadnice otevírání jeskyně: X: -423, Y: 63, Z: 191

10. Zlomená hora se zmrazeným třením

Estetická rozbitá vesnice

Kdykoli se někdo zmiňuje o horách, přirozeně přicházejí zasněžené zmrazené vrcholy. Naše další semeno však tuto představu řeší poměrně kreativním způsobem. Poskytuje nám obrovskou horu, která je na všech stranách obklopená sněhem a zamrzlou vodou. Ale odtržení od normy, na samotné hoře není sníh.

Scéna nevypadá jen neskutečně, ale také nastavuje vzrušující tradici, pokud víte, jak ji oživit. Neměli bychom také zapomenout zmínit obří houby Fields Biome Southwest (více na jih než na západě) od vašeho bodu Spawn, což bude skvělé místo pro zřízení obchodního sálu pro vesničany. Jedinou složitou částí tohoto ohromujícího semene je skutečnost, že vaše výchozí umístění je na tváři útesu, takže jste nuceni buď skočit do vody nebo vylézt na vodopád, abyste vstali.

S tím jste nyní připraveni prozkoumat nejvyšší a nejkrásnější útesy Minecraftu. Ale když jste u toho, ujistěte se, že víte, jak se vyhnout poškození pádu v Minecraftu, abyste zabránili tragédii. Pokud však víte, jak udělat kompas zotavení ve hře, můžete své položky vrátit i po smrti z pádu. Ale pokud máte nainstalované nejlepší mody Minecraft, umírání nebude ani problém. Poté, co to bylo řečeno, hory hodně prozkoumávají. Takže neztrácejte další okamžik a načíst všechna nejlepší horská semena pro Minecraft!