Jaké závodní hry hrát na PC – Metacritic, nejlepší hry SIM závodní pro 2023 | Grr

Nejlepší SIM závodní hry pro 2023 | FOS Future Lab

Zničte nepřítele a proveďte strmé kousky na různých hrách. Dostat se na cílovou čáru naživu nebo mrtvý, vyhrát boj s nejsilnějším!

Jaké závodní hry hrají na PC

Najděte svou další hru pro jakoukoli platformu. Filtrujte podle platformy, žánru nebo roku vydání.

Robin: Race!

Superfast 3D karikaturní závodní hra třetí osoby, kde běžíte jako jeden z mnoha jedinečných králíků ve 4 krásných prostředích a 8 složitých úrovních ve vysokém skóre nebo časovém pokusu, nebo dokonce v multiplayeru LAN versus ostatní hráči křížové platformy na Windows , Linux a Android.

Výzva Ocean Drive Remastered

Klasická retro arkádová závodní hra ve vzhledu honosného 80. let.

Otevřený správce kol

Open Wheel Manager – je klasický taktický manažer pro fanoušky Open Wheel Race.

Stickman Race Draw

Zničte nepřítele a proveďte strmé kousky na různých hrách. Dostat se na cílovou čáru naživu nebo mrtvý, vyhrát boj s nejsilnějším!

Ribbonchase

Papírové letadlo, vítr, dotkněte se oblohy, létat přes hory a moře, za hvězdami.

RunningJoe

Sunny Hillride

V Sunny Hillride jdete na turbulentní a šílenou rodinnou dovolenou a dokonce i váš pet papoušek je na palubě! Rasu a skočte vaše auto a autobus přes kopcovité, barevné krajiny lesa, pouště, sněhu a louky. Ujistěte se, že vaše auto nedochází plynu a neztratíte zavazadla a odvádějí kousky–Střecha vašeho RV je nashromážděna nejistě vysoká. Kufry, tašky, ptačí kmene a vaši spolucestující musí dorazit bezpečně na sváteční středisko, jinak nedostanete úplné skóre. Když na vás čeká spousta odměn. Snažte se nechat ujít žádnou z mincí a suvenýrů ležících. Sunny Hillride je zábavná cesta s celou rodinou, plnou dobrodružství, zábavy a rychlosti! Funkce:• Jedno tlačítko hraní… Snadno pochopitelné, těžko zvládnutelné• Rozmanité, barevné krajiny: Šťavnaté zelené louky, zasněžené kopce, slunečné lesy a spalující pouště• Různé herní režimy• Groovy jazzy soundtrack • Tuny tajných suvenýrů• Šílené vysoké skoky vám umožní provést BreakNeck Stunts• Spousta úspěchů a motivace soutěží s vysokým skóre prostřednictvím GameCenter• Žádný prodej v aplikaci

Sebastien Loeb Rally Evo

29. ledna 2016 • Hodnoceno E

Sebastien Loeb Rally Evo je zážitek z terénních závodních her, který týmuje hráče s největším závodníkem v historii rally: SE?Bastien Loeb.

Flip Riders

Flip Riders™ představuje zcela nový “roztočit” Ve světě 3D založených motokrosových výzev, když si vyberete svého vlastního jezdce, aby čelil některým z nejzábavnějších a nejnáročnějších pokusů o překážku, jaké kdy byly na zařízení iOS, jaké kdy byly vidět. To’je zážitek, který je umělecky svěží a vysoce poutavý, když provádíte skoky, kola, 360’s, přední převrácení, převrácení zadních a sortiment leteckých manévrů, zatímco závodíte s hodinami, vyhýbání se katastrofám a vždy zlepšují vaše vysoké skóre!Navíc, v této sezoně, jako prázdninové speciální hry, Bad Juju Games přiměly flip jezdce™ zcela zdarma hrát s absolutně žádným nepříjemným obsahem reklamy pro vaše stahování a herní požitek!Zcela aktualizovaná verze 1.2 z flip jezdců™ Poskytuje dlouhý seznam vzrušujících a náročných funkcí, jak budete čelit: -2 náročné a různé způsoby hry (snadné a extrémní) -6 jedinečných světů, z nich dovednosti (některé jsou odemykatelné) -3 Různé systémy kontroly her, aby odpovídaly vašemu preferovanému stylu přehrávání-60+ náročné a vysoce přehnatelné postupu založený na překážkách, které vám pomohou prostřednictvím šíleného obsahu strategicky shromažďovat “Zlaté trofeje” Pro ještě větší bonusové body- “Trikový režim” Kontrola, která zpomaluje čas pro vaši opravdu velkou podporu kaskadérské sítnice a univerzální binární podporující všechny vaše zařízení pro iOS-Facebook a integraci herního centra, což vám umožní sdílet vaše skóre, pokrok a úspěchy!-A mnohem víc…

Nejlepší SIM závodní hry pro 2023 | FOS Future Lab

Stačí Řekněme, že sezóna motorových závodů 2023 se formuje jako jedna z nejzajímavějších dosud, s novými generacemi rally automobilu, vytrvalostního závodníka a vozu F1, které jsou nyní plně zavedeny a viděny v akci. Více než kdy jindy, sledování našich oblíbených sportů přiměje nás, abychom se chtěli zúčastnit, kterého je samozřejmě nejlépe dosaženo (alespoň na rozpočet) prostřednictvím SIM závodění. Pokud chcete, stejně jako my, chcete získat vlastní pixelový kousek závodního zážitku, zde je seznam nejlepších nejlepších SIM závodních her pro 2023.

Je to otázka stále více se ptá, protože Sim Racing vypukne ze své nerdy subkultury chrysalis do vlajícího motýla skutečného významu pro moderní závody. Je to místo, kde týmy chodí najít své další profesionály a kde současní profesionálové jdou dokončit a zapojit se svými fanoušky – opravdu se podívejte na to, kolik času protagonisté F1 tráví závody ve virtuálním světě, od Max Verstappen, po Charlese Leclerc , Lando Norris a dále.

Je to také místo, kde se mladé generace vzdělávají o neuvěřitelných strojích, které se odešly dříve (když se nekonejí na vlajkových lodi Goodwoodu)). Už není nutné další ospravedlnění, pojďme se do toho dostat. Toto jsou naše výběry nejlepších sim závodních her v roce 2023.

iracing

Iracing je táta, ne? Je to ten, který učiní i profesionální digitální závodníci trochu znepokojeni, vzhledem k tomu, jak vážná hra bere podnikání sim závodních. Jeho systém zaujatý hodnocení bezpečnosti znamená, že neexistuje prostor pro žolíky nikde jinde než na dně hromady. Závod dobře a budete odměněni.

Dlouho v zubu tak, jak to je, stejně jako u většiny PC Salwarts, je to případ koště Triggera s množstvím, které byl úspěšně zastrčen, zastrčený a aktualizován po desetiletí a půl v provozu. Profesionální standardy řízení IT přikazuje v kombinaci s pilnými aktualizacemi, které mu pomáhají udržet si místo jako dovolenou digitálního autobusu na hvězdy, včetně Max Verstappen, Lando Norris, Neel Jani, Juan Pablo Montoya a mnoho dalších.

Assetto Corsa

Dalším dlouhodobým titulem je Assetto Corsa. Kunos ‘Do-it-all Circuit Racer slouží stejně závodní fanoušci, jako je to nadšence silničních automobilů s řízením fyziky na závodním kole, které vážnější hráči Forza a Gran Turismo vždy pidovali. Rozmanitost strojů je solidní ve verzi hry Ultimate Edition. Pokud jste na PC, výběr-automobilů a umístění-je téměř nekonečný, díky oddané a aktivní komunitě Modding.

Závodníci jsou stejně oddaní, i když platformě postrádá rámec disciplíny, aby dostali vážnější řidiče od těch s menší disciplínou a zálibou pro kontakt. AC je přinejmenším AC skvělá hra, na které si můžete vybudovat své řidičské dovednosti, ne -li to nejlepší se účastnit závodění na nejvyšší úrovni.

Assetto Corsa Competizione

Pokud chcete zůstat v sféře Assetto Corsa, ale chcete se dostat trochu vážnější, Assetto Corsa Competizione by pro vás mohl být titul. Je tu však úlovek. Bez DLC je to hra zaměřená na GT3. Doplňky přinášejí také GT4 a novější auta GT3, ale existuje důvod, proč je Competizione (hrdě) oficiální hra Blancpain a GT World Challenge.

Takové úzké zaměření přináší své výhody, aniž by žádná jiná hra nenabízela detail a hloubku Competizione, pokud jde o moderní auta GT, od sestav řidičů po nastavení nastavení. Vážnější povaha hry také přináší dohazování založené na hodnocení, která v širším titulu Assetto Corsa bolestně chybí. Tato hra je asi tak blízko, jak se mohou závodníci v obývacím pokoji dostat ke skutečnému dohodě GT3.

Project Cars 2

Project Cars 2 sloužila jako milovaný SIM závodník pro širší publikum, než je iracing již téměř šest let a navzdory tomu, že je vyřazen k nákupu (stále si můžete koupit tištěné kopie a zůstává plně funkční), zůstává skvělý Referenční bod pro aspirující SIM závodníky. Je to proto, že je to jeden z několika bran k autentičtějšímu a neintimitačnímu závodnímu zážitku pro hráče konzoly. Představuje významný skok z podobných Forza a Gran Turismo, aniž by odcizil velkou část těchto hráčů. Stále velmi sim závodník pro mnoho závodních komunit, ti, kteří se tam dostali brzy, zůstávají loajální.

Má velký výběr skladeb a automobilů, kompetentní dynamiku na závodním kolečku, denní/noční cykly a různé možnosti počasí. Ať už je vaše věc historické sportovní vozy a turistické auta, nebo moderní GTS a jednotlivé sedačky, PC2 má pro každého něco pro každého.

RFACTOR 2

Série Rfactor je SIM závodní OG z posledních 20 let, přičemž původní vyvíjel obrovský kult, který následoval díky jeho všestrannosti s úpravami. Taková byla jeho vytrvalost, že hráčská základna učinila záznam z roku 2005 tvrdým soupeřem, který mohl porazit pokračování při vydání v roce 2013.

Naštěstí pokračování také přijalo bohatství potenciálu ve vysoce kvalitních příspěvcích uživatele. Téměř všechny druhy automobilů, téměř všechny éry na téměř jakékoli skladbě, na kterou si vzpomenete, je to krása komunitního titulu. Vše, co potřebujete, je místo na disku na počítači, aby to všechno drželo. To, nebo budete muset být vybíraví ..

Automobilista

Pokud nedostanete záznam na tento seznam pro svou slavnost, Automobilista se dostane do své chvályhodné dynamiky, bojoval slavným SIM závodníkem Jimmy Broadbent. Kvůli rozsáhlému zážitku si zaslouží stahování od Distansing PC Racer, který chce ochutnat co nejvíce chutí SIM závodní. Možná najdete dynamického miláčku v Automobilista, který je stále hrdý nad jeho pokračováním.

Automobilista 2 stojí za zmínku. Po roztřeseném zahájení řady aktualizací, včetně fyziky, jej v průběhu času zlepšily. V nadcházejících letech je tu skvělá hra, ale prozatím zůstává originál úplnější možností, tím úplnější možností.

Gran Turismo 7

Dlouho očekávaný vstup do série Gran Turismo, který byl spuštěn v březnu 2022, opravdu přistál přistání s hrou, která se cítila jako milostný dopis do motoristického historie. Manipulace byla příliš tvrdá, ale polyfonie byla v aktualizacích zcela proaktivní, aby se toto řešila – jak z hlediska vlastní fyziky a modely pneumatik – stejně jako progresi a odměňování.

O rok dál je GT7 nesmírně hratelnou a odměnitelnou hrou, která s uklidňující podporou skutečně poskytuje humbuk a slib. Navzdory této linii značky „skutečného řidiče“ je to stále více vstupního bodu pro SIM Racing, spíše než iracingové assetto Corsa s příchutí, kterou hledáte.

Přichází brzy: Forza Motorsport (2023)

Přestože se ostřílení SIM závodníci posmívají, franšíza Forza Motorsport má své místo. Spolu s Gran Turismo je to vstupní bod AAA do světa, který bude stále více výklenku. Všichni začali s jedním z nich, alespoň v posledním desetiletí, takže je nařízněte. Více k tomu, že v obou těchto franšízch jsou nové záznamy, která je v obou těchto franšízách, která je na rok ve vynikajícím Gran Turismo 7, a jedna brzy v rebootu Forza přijde brzy. GT slíbila a doručila ohromující grafiku, ponižující kariéru, dobrou fyziku a nostalgii GT a za poslední rok obdržela vynikající DLC, opravy a aktualizace. Forza slibuje více stejného, ​​když nakonec dorazí.

Přichází brzy: Assetto Corsa 2 (2024-2025)

Je to dlouhá cesta ven-možná roky-ale první známky života, pokud jde o pokračování milovaného Kunoz-vyvinutého SIM závodníka, jsou tam. Je to oficiálně na cestě, i když pro vydání ne dříve než 2024 našimi hrubými odhady. O tom nic nevíme, pouze to, že devs si jsou přiměřeně vědomi očekávání fanoušků ve hře, jako následné sledování toho, co přišlo dříve. Nyní není relevantní, ale rozhodně stojí za to udržet radar.

Takže to jsou naše výběry Sim Racer pro 2023. Souhlasíte, nesouhlasíte? Je něco, co nám chybělo? Dej nám vědět.

Vítejte v FOS Future Lab, kde podáváme zprávy o nejnovějších vizích budoucí technologie. Budeme odvážně zakrývat létající auta, hoverboardy, jetpacks a kosmické lodě se spoustou témat na Zemi mezi tím.