Jaký je nejlepší koště v dědictví Bradavic? Odpovězeno – Prima hry, Bradavice Legacy Best Broom a jak to získat | Ginx Esports TV

Bradavice Legacy Best Broom a jak to získat

Existují různé koštěty v dědictví Bradavic?

Jaký je nejlepší koště v dědictví Bradavic? – odpověděl

Zkoumání okolí čarodějnictví a čarodějnictví by se necítilo tak dobře, kdybychom to nemohli udělat při létání na košťatech. Naštěstí jsou přítomni v dědictví Bradavic a slouží vám jako jeden z mnoha jeho dopravních prostředků, které můžete odemknout a používat. Lze je získat nákupem přímo od dodavatelů nebo dokončením některých konkrétních výzev pro plnění balónu.

S tolika dostupnými létajícími jízdami budete mít sklon používat to nejlepší a nejlepší pouze, a zde se dozvíte, které koště byste měli vybrat ze všech možností.

Který koště je nejlepší v dědictví Bradavic? – odpověděl

Ve skutečnosti není nejlepší koště. Volba košťata, podobně jako hůlka nebo volba Mount, je čistě estetický a nemá žádný dopad na hraní, Takže můžete létat na tom, co chcete a budete stejně rychle jako jakákoli jiná možnost.

Všechna košťata mohou být upgradována stejným způsobem a za to stojí několik galeonů. Můžete to udělat tím, že se vrátíte do Albieho obchodu a požádáte ho o upgrady, kdykoli jsou k dispozici. Uvědomte si, že si předtím, než se objeví, trvají dobrou chvíli a Albie vám to řekne, kdykoli jsou k dispozici prostřednictvím Owl Post, takže se ujistěte.

Z 13 dostupných košťat lze 9 zakoupit na mnoha různých prodejcích (někteří se vytvoří až po vyčištění určitých bočních dotazů) a další 4 jsou získány vyčištěním balónů výzvy roztroušených po polích školy.

Zatímco mají nějaké nemocné vzory, jako je noční tanečnice a koště, Některé klasiky z knih, jako je série Nimbus nebo Firebolt, nejsou nikde vidět. To není pravděpodobně dohled, protože vývojáři pravděpodobně zjistili, že většina lidí by jen ignorovala všechny ostatní dostupné možnosti, pokud by ve hře mohl být získán jakýkoli koště.

o autorovi

Patrick Souza

Bohužel uvízl na pekle hoyoverse. Kdykoli dostane šanci uniknout, rád hraje nějaké dobré „n starých RPG a dalších příběhových her. Miluje řešení tvrdých výzev ve hrách, ale jeho kočky jsou stále nejtěžšími šéfy, které mohl požádat.

Bradavice Legacy Best Broom a jak to získat

Ashleigh Klein

EA FC24 Průvodce

Buďte nejrychlejší osobou na koštěti tím, že se učíte, která koště je nejlepší získat a jak jej upgradovat v Bradavickém dědictví.

Bradavice Legacy Best Broom a jak to získat

Létání košťata vám umožní prozkoumat okolí hradu Bradavic s ohromujícím výhledem na pohled. To znamená, že musíte odemknout létající koště na začátku hry, aby byl poskytnut přístup do obchodu SPITTWITCHES Sporting Goods, aby se váš první nákup koště.

Stejně jako roucha a hůlky mají koštěty spoustu možností; Jejich statistiky jsou však stejné pro všechny, ale několik nejlépe vypadajících koště. Zkoumáme, co je považováno za nejlepší koštět, které vlastní v Bradavicích.

Připomenutí - Bradavice má odkaz na spuštění na PS4 a Xbox One 4. dubna, ale nyní se nevydá, dokud 5. května 2023.

Obsah

Bradavice Legacy Brooms, hodnocené

V Bradavickém dědictví existují 13 známých košťat Můžete získat, protože můžete vyměnit a vybrat jeden na základě osobních preferencí. Ale být nejrychlejším studentem na koštěti v Bradavicích, postupovat s hlavními příběhovými úkoly a Dokončete zkoušky koště, které odemknutím po dokončení Úkol na straně testu, kde jejich dokončení odemkne upgrady pro vaši koště.

Bez ohledu na to, jaké koště si přejete upgradovat, bude to technicky nejlepší mít ve hře, ale několik od ostatních vyčnívá. The Bradavice House Broom Byla by to dobrá volba, protože tento koště je podle svého popisu ve hře „okouzlen vaší konkrétní pýchou domu“, což se cítí důležité podporovat váš dům při létání.

Bradavice Legacy Gear Guide Best Broomsticks Broom Trials odemkněte

  • SOUVISEJÍCÍ: Jak dokončit poslední quest Scrope’s Last Hope v Bradavickém dědictví

The Bright Spark Broom je hodná úvaha, protože se může pochlubit krásným elegantním, ale moderním cílem, ale vyžaduje, abyste pop nalezli balónky nalezené v Bradavicích, aby to odemkli. Je tu Silver Arrow Broom, Což vyžaduje, abyste našli NPC, ARN a dokončili castited Away, abyste ho odemkli a koupili od něj koště.

Nejlepší koště v dědictví Bradavic a jak to získat

Ale zdaleka Koště noční tanečnice je považován za preferovanou volbu mnoho, které kombinuje moderní design a elegantní povrch. Koště na noční tanečnice lze získat prasknutím balónků rozptýlených po Bradavicích, než zamíříte do sportovního zboží Spintwitches v Bradmeade, aby získali upgrade koště až po dokončení stop koště.

Bradavice Legacy Gear Guide Best Broomsticks Night Dancer Pop Balloons

První upgrade vás nastaví zpět 1 000 galleonů, druhý vás bude stát 4 000 galleonů, A konečná upgrade vás bude stát 7 500 galleonů. Pokud nemáte dost na to, abyste za upgrady zaplatili, můžete sledovat našeho praktického průvodce, jak rychle hospodařit s galleony, protože tyto upgrady budou stát za investici, pokud si přejete mít nejlepší a nejrychlejší koště.

Zahrnuto do upgradů je podpora zrychlení a rychlosti vašeho koště nakonec na jeho maximum, pro kterou můžete vyzkoušet na jedné z mnoha přistávacích platforem nalezených na mapě nalezené na mapě. Můžete také dokončit jeho související výzvy k přijetí odměn, které pomůže vašemu postupu k trofeji nebo úspěchu sběratelského vydání.

Bradavice Legacy Best Broom a jak to získat FAQ

Co je považováno za nejlepší košťata v dědictví Bradavic?

Zatímco technicky jakýkoli upgradovaný koštět lze považovat za nejlepší ve hře, někteří vynikají od zbytku, včetně koštěta Bradavice House, Bright Sparko.

Jak mohu získat noční tanečnici v Bradavickém dědictví?

Chcete -li získat noční tanečnici v Bradavickém dědictví. Jakmile shromáždíte požadované balóny, můžete se vydat na sportovní zboží Spintwitches v Bradesmeade.

Existují různé koštěty v dědictví Bradavic?

Ano, v Bradavice Legacy je 13 košťat. Máte možnost vyměnit a vybrat koštět na základě osobních preferencí. Jak postupujete prostřednictvím hlavních příběhových úkolů a dokončíte pokusy o koště.

Ashleigh Klein

Napsal Ashleigh Klein

Ashleigh byl bývalým stážistou v Glamour South Africa a dříve pracoval jako multimediální novinář v IOL News a víkendu Argus, než vládl svou lásku k videohrám.

Nyní pracuje s Ginxem na plný úvazek a často je nalezena zkoumáním světů Conan Exiles, Elder Scrolls Online a Elden Ring, zatímco se snaží dosáhnout nekonečné pozice v Marvel Snap. I když není tak skvělá v zemědělství v údolí Stardew (ona se snaží), Ashleigh více než to nahradí tím, že je dobrým trenérem Blastoise v Pokemon Go.

Pokud se vám podaří chytit Ash mezi hraním her a sledováním show Marvel nebo Star Wars, můžete jí předat jakékoli tréninkové tipy a triky prostřednictvím e-mailu nebo na sociálních médiích.