Je Anubis vyvážená mapa v CSGO? Abios Newsroom, přehled o Anubis: Nejnovější CS: GO MAP | Dignitas

Přehled Anubis: Nejnovější mapa CS: GO

Nakonec jde o vaši pozici a jak se můžete pohybovat po webu. Ať už se jedná o vaše využití nebo rotace užitečnosti, nikdy byste neměli zůstat na stejném místě při hraní na B. Hráč vás může vždy tlačit z jiné pozice jako součást strategie T-Side.

Anubis CSGO

Anubis-map-csgo

Anubis byl nedávno přidán zpět do Counter-Strike: globální ofenzíva a je často nabízen jako jedna z nejvíce vizuálně ohromujících map ve hře. Ale je anubis vyvážený? Jaké jsou nejlepší strategie pro tuto historicky bohatou mapu?

De_anubis byl představen spolu s chlorem na jaře 2020, nahradil studio a porušil, jak se operace rozbila na webu. Byl původně k dispozici pouze pro režim scrimmage. Ale o 10 dní později byl přidán také do konkurenčního fondu map.

Ale pak v květnu 2021 byl Anubis ze hry odstraněn. Naštěstí pro fanoušky mapy byl přinesen zpět v srpnu 2022 v rámci 10. výročí hry. O několik měsíců později to nahradilo Dust II v konkurenčním fondu mapy.

Je anubis vyvážený?

V CSGO je vyvážená mapa jednou z nejdůležitějších součástí jeho designu a hratelnosti. Týmům je přidělen teroristický nebo protiteroristický, počínaje různými stranami mapy. Cílem každé mapy je, aby obě strany měli rovnou příležitost vyhrát, ať už útočí nebo brání. Nikdo by neměl mít velkou horní část.

Anubis je ve skutečnosti docela vyvážený.

Od doby, kdy byl Anubis přidán do fondu aktivní služby, jsme sledovali, jak každá strana hrála v profesionálních hrách. A je to upřímně docela blízko.

Od 16. listopadu 2022 do 27. ledna 2384 kol v profesionálních zápasech se hrála na Anubis. Z těchto zápasů je to, jak se každá strana hrála:

Wintera-Anubis-CSGO-CT-VS-T

  • T-Side: 1281 (54%)
  • CT-Side: 1103 (46%)

Jak vidíte, teroristé mají trochu výhody, ale ne moc. Anubis se přesto ukázal, že doposud mírně upřednostňuje T-Side, a to byl velmi případ během prvních několika měsíců, než si hráči zvykli na komplikaci mapy.

Proč má T-Side tu výhodu na Anubis

Anubis začal velmi ve prospěch teroristů zpět, když byla mapa novější a nebyla prozkoumána tak těžce. Je to díky jeho mnoha viditelným příspěvkům a padělkům, které byly pro obranné týmy obtížné zvládnout. Od té doby však profesionálové našli několik cenných kouřů a molotovů, kteří to pomohli.

Rozložení mapy také částečně upřednostňuje stranu T kvůli tomu, jak týmy začínají. Teroristé mohou rychle získat kontrolu nad mapou kvůli tomu, kde je jejich tření, a dát jim zaručená číhající místa. Zatímco CT má stále složité cesty, které využívají, obvykle k tomu dochází po převzetí webu.

Strategie pro Anubis

Na základě výsledků zápasů Pro Play a eSports shromážděné společností Abios můžeme shromáždit některé strategie, které vám pomohou vyniknout na obou stranách Anubis.

Pokud jste na straně CT, je klíčová komunikace. Teroristé mají spoustu příležitostí převzít web, takže musíte mít herní plán a hodně spolupráce. Pro teroristy existuje mnoho přístupových bodů, takže se staňte mistrem Lurkerem. Musíte se shromáždit tolik intelů o umístění nepřátelského týmu, jak můžete, abyste mohli být připraveni čelit tomu. Buďte opatrní kolem Canal & Bridge, kde se mnoho lurkers chytí teroristy.

A pokud jste na straně T, hledejte Lurkers. Vytvářejte strategie zaměřené na Canal & Bridge, kde můžete rychle předjet nepřátele. Pracujte společně a přijdete s alternativními cestami, kdykoli máte podezření, že CT Lurker je dopředu.

Top-Weapons-on-Anubis-csgo-map-2023

Hledáte další nahlédnutí do CSGO a dalších populárních scén eSports v roce 2023?

Abios poskytuje esporty dat a technologie zákazníkům po celém světě, kteří hledají napájení svých projektů eSports. Abios má téměř 10 let zkušeností ve scéně a má přes 50 BN datových bodů pokrývající statistiky hlavy k hlavě, historickým datům a živým skóre. Další informace najdete zde.

Přehled Anubis: Nejnovější mapa CS: GO

S nedávnou aktualizací Valve odstranil legendární mapu Dust II a místo toho jsme obdrželi komunitní mapu anubis – zde jsou CT i T boční struktury.

27. ledna 23
Průvodci

Protiúder

Anubis byl nedávno představen jako nejnovější přírůstek do fondu mapy aktivní služby a nahradil legendární prach II. Zatímco to vyvolalo nějakou kontroverzi v komunitě kvůli připoutanosti k legendární mapě, jiní byli nadšeni dechem čerstvého vzduchu.

Mapa však byla ve hře téměř tři roky. Byl poprvé přidán v březnu 2020 a o deset dní později v dubnu se přesunul z scrimmage do konkurenčního režimu. Poté, co byl přidán do fondu mapy aktivní služby, se stala druhou mapou vytvořenou komunitou, přičemž první je mezipaměť.

Pojďme se podívat na strukturu mapy a strategie, které se v současné době používají na obou stranách.

Struktura t-side

Stejně jako většina defesovaných map je tento rozdělen do tří částí: web, b stránky a střední. Na rozdíl od většiny map je více strana.

Padělky jsou některé z nejpopulárnějších strategií pro provedení této mapy, takže je důležité porozumět struktuře a příležitosti pro rotaci mapy. To je místo, kde se do hry přichází vodní pozice. Primárně slouží jako přímý vstup pro teroristy na bombardování. Během blížícího se hlavního, máte otevřená okna, která vám umožní házet nástroj přímo na web a přejít do hlavního umožňují vstoupit na bombardování. Pokud se však váš tým rozhodne jít na web B, existuje přímá, ale spíše otevřená cesta přes kanál. Tím se dostanete na místo B z nižší úrovně. Pokud několik hráčů tlačí dlouho, druhý tým je nucen vybrat boj. Při přechodu kanálu však dávejte pozor na hráče středního/mostu, protože mají vizuální prvky z mostu nad kanálem. Sestavy kouře z T Spawn vám však umožňují okamžitě zablokovat nepřátelskou vizi kanálu. Tento pohyb uděluje rychlý spěch a kanál.

Při pohledu na střed vidíme, že mapa je pro Lurkers velmi odpouštějící. Hraní této pozice na teroristické straně vám dává velký prostor pro pohyb a různé strategie. Pokud se vám podaří převzít kontrolu nad středními dveřmi, otevřou se cesty na obou stránkách i CT. Pomocí pozice paláce a procházením konektorem k a necháte jít na CT Spawn. To vám umožní lemovat obě stránky nebo vstoupit přímo do zadní části do webu B.

Terorističtí hráči většinou chtějí převzít kontrolu nad vodou a středem, protože tyto pozice se ukázaly být prospěšné při přístupu ke zbytku mapy. TS se může dokonce rozhodnout, že bude mít pouze jednoho hráče, často angpper, drží se dlouho, aby udržoval kontrolu mapy a potrestal agresi CT.

Pozice vody v Anubis

Struktura na straně CT

Při hraní CT je zásadní pochopit, jak a kde se druhý tým otáčí, protože by se mohly měnit pozice.

Začněme s bombetem. Je běžnou výchozí strategií mít zde dva hráče, jeden hrající jako kotva a druhý jako rotační hráč. Hráč rotace A může strávit slušnou část kola a pomáhá hráči uprostřed, protože pozice jsou blízko sebe. Pokud rotační hráč pomáhá uprostřed, mohou hodit flashbangy přes zdi na vodu, což pomáhá hráči vyklouznout z hlavního. Nástroj je klíčovou součástí na webu, protože to může vytvořit nebo porušit plán na straně T pro kolo.

Vzhledem k tomu, že by nepřátelští hráči měli často chodit uprostřed, musí hráč tam pomoci odložit jakékoli střední tlaky a použít granáty, aby pomohl spoluhráčům z konektoru B do vody a kanálu.

Pozice mostu v Anubis

Hraje B web jako protiterorista, musíte sledovat několik úhlů: B dlouhé, kanál, palác a CT tření. Hráči obvykle budou hrát podél zadní části webu. To je konektor B, zadní část B nebo paláce atd. Zde by mohlo být těžké vydržet spěch z více úhlů, proto je nástroj nezbytný. Použití kouřových granátů vám může pomoci změnit pozice a otáčet se a komunita rychle našla různé jednosměrné sestavy kouřových granátů. Klíčové jsou záblesky, protože mohou plně zastavit dlouhý spěch B se správným načasováním. Teroristé mohou mít tendenci se nahlédnout a vzít úhly tam, kde mohou získat obchodní zabití, ale záblesk nebo molly je nejen brání v plném vstupu na web, ale mohou se pokusit vylézt na římsy a nahlédnout do místa pomocí některých pomocí některých Chytré posílení B, můžete je za to potrestat.

Nakonec jde o vaši pozici a jak se můžete pohybovat po webu. Ať už se jedná o vaše využití nebo rotace užitečnosti, nikdy byste neměli zůstat na stejném místě při hraní na B. Hráč vás může vždy tlačit z jiné pozice jako součást strategie T-Side.

Závěr

Anubis je skutečně dech čerstvého vzduchu. Rychle provedené rotace mohou lidem připomenout nadjezd. Více oblíbená struktura T není společnou charakteristikou ve fondu mapy aktivních služeb. Komunikace a týmová práce jsou na této mapě zásadní k dosažení nejlepších výsledků. Do herního plánu úzce proplétají různé pozice – spoluhráči se musí neustále pomáhat.