Je Ark Cross Platform? (PC, Xbox, PS5, Switch) – Gamizoid, je přežití Ark Evolned Crossplay? Odpověděl | Nerd Stash

Je přežití Ark Evolved Crossplay? Odpověděl

Ale pokud máte zařízení Xbox, nebudete moci přehrávat křížovou platformu a chcete se rozhodnout hrát hru na mobilním zařízení. To není možné, protože Xbox pracuje s konzolí a mobilní je ruční zařízení, které není kompatibilní.

IS ARK: Přežití se vyvinula křížová platforma? (PC, Xbox, PS5, Switch)

Je image krytí platformy Ark Cross

Neuvěřitelná akční hra existuje od roku 2017. V průběhu hry musíte zkrotit dinosaury, řemeslné zbraně a přežít v různých prostředích.

Hra nabízí 176 jedinečných dinosaurů, s nimiž si můžete hrát a více než 100 zbraní na výrobu a nákup. Vyvstává však otázka, zda je nebo ne?

Jedná se o hru MMO Action-Adventure v nastavení otevřeného světa, která vyžaduje, abyste zůstali v záhadných prostředích s tajemnými tvory, abyste dosáhli konce hry.

Hra je hlavně o vyhynulých tvorech a robotech nové generace. Takže musíte lovit, zkrotit a jezdit na mnoha různých tvorech a přežít útoky vašich nepřátel.

Nejlepší věc na hře je její grafika, průzkum a exotika, kterou jen zřídka najdete v jiných hrách. Tato hra však má mnohem víc než jen exotická stvoření a barvy. Pojďme tedy pokračovat s naším průvodcem hry.

Je Ark Cross Platform? Kde to funguje a jak?

Ano, Archa je napříč platforma, Což je skvělá zpráva. Špatnou zprávou však je, že to není napříč platformami pro všechny platformy.

Je to pouze napříč platformami pro iOS, Android, Xbox a Windows PC. To znamená, že se jedná o polosmniční platformu. Ale nefunguje to pro PlayStation a PC/XBOX pro křížovou hru.

Pokrytí obrázku videohra Archy

Ale co znamená křížová platforma? To znamená, že hru můžete připojit k různým zařízením v různých oblastech a hrát si se svými přáteli. Takže například, pokud hrajete na PC a váš přítel hraje na Xboxu, můžete hrát společně.

Hra má strmou křivku učení a hraní s přáteli to trochu usnadňuje. Takže, s výjimkou několika platforem, můžete jej hrát na mnoha platformách se svými herními kamarády.

IS ARK: Přežití vyvinula křížová platforma Android a iOS?

Ano, spekulovali jste to správně; ARK: Vyvinuté přežití je křížovou platformou pro zařízení iOS a Android. To znamená, že si můžete užít hraní ARK na různých zařízeních pro iOS a Android, aniž byste se obávali společného hraní.

Ale toto je pouze platforma pro mobilní křížové hry, A nemůžete hrát křížovou hru s Xbox nebo Windows 10. Budete tedy muset toto omezení snášet, protože křížová hra může fungovat pouze na stejné kategorii zařízení.

IS ARK: Přežití se vyvinula křížová platforma Xbox a PS4?

Bohužel ne. Přežití Ark vám neumožňuje překročit hry na platformách mezi konzolami. Proto nefunguje na systémech PS4 nebo Xbox, pokud chcete hrát na těchto systémech. Pak si budete muset hru koupit speciálně pro PS4 nebo Xbox.

Obrázek řadičů Xbox One a PS4

Nemůžete jít na křížovou hru na obou těchto, Ale můžete hrát v režimu pro více hráčů se svým herním partnerem, pokud máte oba Playstations (nezáleží na tom, jaký je to model. Ale pokud máte vy a váš přítel jiná kategorie zařízení, nemůžete spolu hrát, promiň!

IS ARK: Přežití se vyvinul křížový hra na PS4 a PC?

Opět, omlouvám se, že vám přinesete špatnou zprávu, že Neexistuje žádná křížová hra mezi PS4/ PS5 a PC. Takže si budete muset hru koupit pro tato zařízení konkrétně, pokud ji chcete přehrát.

IS ARK: Přežití vyvíjená křížová platforma pro Xbox a PC?

ARK: Evolved Survival je otevřená křížová platforma pro verzi Windows 10 PC a Xbox. To znamená, že vy a váš herní partner budete moci spolu hrát pomocí funkce Cross Platform Feature.

Obrázek přežití archů se vyvinul

Ale pokud máte zařízení Xbox, nebudete moci přehrávat křížovou platformu a chcete se rozhodnout hrát hru na mobilním zařízení. To není možné, protože Xbox pracuje s konzolí a mobilní je ruční zařízení, které není kompatibilní.

Jak hrát Ark Cross Play?

Nyní, když máte odpověď na to, zda je Ark Cross Platform nebo ne, pojďme si promluvit o tom, jak ji hrát na zařízeních s možností Cross Play.

Abyste mohli na vašem serveru Ark Play na svém serveru ARK, Musíte provést následující příkazové řádky na možnost dalšího parametru. To umožní epický obchod a páru na vašem zařízení.

Nejjednodušší způsob, jak povolit ARK na vašem zařízení, je otevření prohlížeče a výběrem serveru, o který máte zájem připojit; Neexistuje žádný zvláštní způsob, jak se připojit k serveru; Místo toho se můžete pouze připojit ke serveru, který je v současné době hostován, a poté jej nastavit pro Cross Play.

Jedna věc, kterou byste si měli vždy pamatovat, je, že můžete hrát na křížovou hru s následujícími zařízeními:

Hráči PS4 s hráči PS5, Xbox One a Xbox Series X. Většina verzí PC se může hrát s jinými verzemi PC (ale existují určité limity pro hráče, kteří přinesli hru a kterým se mohou epic připojit. Tímto způsobem si můžete hrát s kýmkoli, koho chcete, pokud mají kompatibilní zařízení .

Jak najít server ARK Cross Platform?

Chcete -li najít server ARK Cross Platform, budete muset provést sledování. S jeho pomocí se mnoho hráčů může připojit z různých platforem. Problém je však v tom, že v prohlížeči serveru není možnost najít server křížové platformy .

Seznam serverů v ARK Survival

Webové stránky jako Reddit a Gaming Community jako Discord jsou Ideální místa k nalezení těchto serverů. Takže můžete vysvětlit, jaký server hledáte a pro kterou platformu ji potřebujete.

Například, Můžete požádat o Windows 10 Cross Play Server nebo Android atd. Můžete získat odpovědi od různých uživatelů a vysvětlit jejich typ serveru.

Dalším způsobem je jen hledat servery, které se chcete připojit, ve vašem systému se zobrazí pouze způsobilé servery a další servery, které na vašem systému nemohou pracovat.

Konečným řešením je hostit server sami Nastavením obecných možností jako hostitele, jako je odpor struktury a multiplikátor XP. Nejprve si vyberte mapu (dostupné pro všechny, se kterými chcete hrát) a poté spusťte dedikovaný server. Dále vyberte administrátor a heslo a nakonec povolte Cross Play.

Více průvodců:

  • Je Battlefield 1 Cross Platform? (PC, PS4, PS5, Xbox)
  • Je Battlefield 2042 Cross Platform? (PS5, Xbox, PC)
  • Je Battlefield 4 Cross Platform? (PC, PS4, PS5, Xbox)
  • Je Black Ops 4 Cross Platform? (PC, PS4, Xbox, PS5)
  • Je křížová platforma Battlefront 2? (PC, PS4, PS5, Xbox)

Hraje hra ARK napříč platformami brzy?

Archa; je poněkud kompatibilní s křížením, jak jsem vám dříve řekl, ale úlovek není kompatibilní se všemi zařízeními. Je kompatibilní pouze s několika platformami Jako Android, iOS, PC a Xbox. Hráči těchto platforem mohou hrát spolu se svými přáteli.

Cross Play je rychle rostoucí trend v herním světě, díky čemuž je společenské hry další velký milník pro hranice v herním výklenku.

ARK je hra s nejlépe hodnocenou a můžeme doufat, že brzy bude mít bezproblémový online multiplayer pro všechny jeho uživatele. Doposud však vývojáři nemají žádné informace ani oznámení Pokud se stane celkovým přehnaným názvem pro všechna herní zařízení.

Konečný verdikt:

Doufejme, že teď už musíte vědět vše o platformě křížových her, kterou Ark nabízí svým uživatelům. Abychom vám poskytli rychlou recenzi, Ark: Evolved Survival je akční hraní hry, která nabízí křížové platformy pro Android, iOS, Windows PC a Xbox One, ale ne pro žádné jiné platformy v současné době.

S touto funkcí můžete hrát se svými kamarády, i když mají různá zařízení (kompatibilní) a žijí na různých místech. Protože vše, co musíte udělat, je připojit se k podobnému serveru a mít k dispozici funkční internet.

FAQ (často kladené otázky)

Je Ark Cross Platform PS5?

Ne, ARK není pro PS5 křížovou platformou, pokud ji chcete hrát na PlayStation, Nintendo Switch nebo jiných zařízeních. Ale pokud chcete hrát PS5 na PS5, budete si muset hru koupit pro obě platformy, abyste tak učinili. K tomuto omezení dochází, protože PS5 má konzolu.

Je přepínač ARK Cross Platform?

Bohužel ne. ARK nepodporuje přehrávání křížové platformy na přepínači Nintendo s jakýmkoli jiným zařízením. Hra budete muset koupit samostatně, abyste ji mohli hrát, protože hraní s konzolí omezuje Nintendo.

Je přežití Ark Evolved Crossplay? Odpověděl

Je přežití Ark Evolved Crossplay

Přežití Ark se vyvinulo Hráči, stejně jako mnoho jiných, milují hraní se svými přáteli prostřednictvím crossplay. Ale je to křížová platforma? O tom jsme tu, o čem vám řekneme. Zjednodušeně řečeno, ano – hra je crossplay; To však platí pouze pro určité okolnosti s konkrétními konzolami. Aby to bylo ještě více matoucí, pouze konkrétní verze hry fungují s crossplay. Existují však některé platformy, jako je mobilní a Nintendo Switch, které vůbec neumožňují křížení. Pojďme se ponořit do podrobností o tom, zda Přežití Ark se vyvinulo Podporuje crossplay.

ARK Crossplay Možnosti

ARK Survival se vyvinul křížové možnosti

Přežití Ark se vyvinulo je crossplay , ale jen do jisté míry. S tak velkou hra je a tolik příležitostí, kolik je pro budování kmene a dominování vaší mapy, má smysl pouze pro zážitek z hraní hry. Vzhledem k tomu, že multiplayer je velkým klíčem k prosperování ve hře, Studio Wildcard pro nás sestavil co nejvíce příležitostí, abychom si mohli hrát s našimi přáteli, bez ohledu na platformu, kterou používají.

Existují však omezení křížení. Zatímco lze přehrávat několik různých platforem, existuje také několik herních verzí. Z tohoto důvodu se mobilní uživatelé a hráči Nintendo Switch nezískají křížení Přežití Ark se vyvinulo . Kromě toho hráči PlayStation a Mac nemají žádné možnosti pro křížení.

Existují možnosti pro Xbox a PC, ale. Hráči Xbox mohou hrát s PC hráči pomocí verze Windows 10 Přežití Ark se vyvinulo , které lze zakoupit od Microsoft Store. Ale pokud máte parní verzi hry na PC, nemůžete hrát s jinými platformami. Ve hře jsou k dispozici servery, které umožňují hráčům z verze hry Windows 10 a Xbox spolu přehrávat s názvem Neoficial PC Servers.

Příbuzný:
Tipy a triky, které byste měli znát jako začátečník v přežití arch

Nejen je Přežití Ark se vyvinulo Alespoň částečně křížová, ale je to také křížový gen. To znamená, že hráči PlayStation 4 mohou hrát s hráči PlayStation 5. Hráči Xbox One mohou hrát také s hráči Xbox Series X nebo S. Studio Wildcard však má malý zájem s omezenou škálou možností křížení pro svou hru a nedávno nemluvil o zvýšení těchto možností. Doufáme, že budeme schopni spolu s vydáním Přežití Ark vystoupilo .

Přežití Ark se vyvinulo je nyní k dispozici na PC, Mac, mobilních zařízeních, Nintendo Switch, PlayStation a Xbox.