Je Ark Crossplay? Stav napříč platformami na Xbox, PlayStation, Switch & PC-Charlie Intel, je Ark: Survival Evolved Cross-Platform/Crossplay? Dot eSports

IS ARK: Přežití se vyvinul křížově platforma/crossplay

Existuje více než 100 tvorů, které mohou hráči zkrotit a vychovávat. ARK: Přežití se vyvinulo Nemá nejlepší grafiku, animace není působivá a většina hraní se cítí jednoduchá, ale multiplayer je jeho nejlepší funkce.

Je Ark Crossplay? Stav napříč platformami na Xboxu, PlayStation, Switch & PC

Ark Dinosaurs

Studio Wildcard

Hráči Ark si mohou hrát hru na tunu různých platforem, včetně PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch a další, ale mohou se k nim připojit přátelé napříč platformami? Zde je vše, co je třeba vědět o stavu Crossplay ARK.

Po skákání do archy budete muset bojovat, abyste přežili v nebezpečném prostředí a zkroutili dinosaury a řemeslné zbraně, abyste se bránili. Hru lze hrát na PC, konzolách jako PS4, Xbox One a Nintendo Switch, stejně jako na zařízeních iOS a Android.

Článek pokračuje po reklamě

Protože existuje celá řada platforem, na kterých si můžete hrát, mnoho hráčů se ptá, zda je možné do hry naskočit se svými kamarády, kteří vlastní jiný systém. V této poznámce rozebíráme schopnosti ARK crossplay.

Článek pokračuje po reklamě

Je tam crossplay v arch?

Ano, ARK je křížová forma titul, Takže můžete hrát hru se svými přáteli, kteří jsou na různých platformách. Pro všechny platformy to však není napříč platformami, protože crossplay je podporována pouze pro iOS, Android, Xbox a PC.

Článek pokračuje po reklamě

Uživatelé Android a iOS mají pouze mobilní křížení, takže se nemohou připojit k hráčům na Xbox nebo PC. Uživatelé PlayStation nemohou hrát s uživateli Xbox nebo PC, ale uživatelé Xboxu mohou hrát ARK se svými přáteli na PC.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Ark Dinosaurs

ARK má omezenou podporu křížové hry.

Je tam křížová progrese v arch?

Ano, ARK podporuje křížové pokroky, ale pouze mezi Xbox One a Windows 10 PC. Hráči na těchto platformách si mohou udržet svůj pokrok, pokud hrají hru se stejným účtem, ale to neplatí pro jiné platformy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

I když nemůžete udržet svůj pokrok při hraní ARK na PC a pak PlayStation, hra je křížová gen. To znamená, že po hraní ARK na vašem Xbox One můžete pokračovat od místa, kde jste skončili při přehrávání na Xbox Series X nebo S. Totéž platí pro přechod z PS4 na PS5.

To pokrývá vše, co potřebujete vědět o stavu Crossplay ARK.

Pro více crossplay se podívejte na tyto další průvodce:

IS ARK: Přežití se vyvinul křížově platforma/crossplay?

ARK: Přežití se vyvinulo je hra přežití vytvořená společností Studio Wildcard, kde hráči začínají nahí a musí shromažďovat každý zdroj, který potřebují k přežití. Tento koncept je běžný pro přežití her, ale Ark přidává dinosaury, které lze zkroutit a chovat, aby předávali geny, aby každý dinosaurus zlepšil.

Existuje více než 100 tvorů, které mohou hráči zkrotit a vychovávat. ARK: Přežití se vyvinulo Nemá nejlepší grafiku, animace není působivá a většina hraní se cítí jednoduchá, ale multiplayer je jeho nejlepší funkce.

Tento multiplayer byl klíčovou součástí úspěchu ARK: Přežití se vyvinulo. Když hráči staví své úkryty a vychovávají zvířata, aby bojovali s ostatními hráči, mohou přímo ovlivnit svět herního světa. Herní svět se vyvíjí, když hráči staví svá území nebo ztratí bohatství, což z něj činí jednu z nejvíce opakovatelných her.

Jako hra, která se silně spoléhá na multiplayer, byste si mysleli, že by to umožnilo crossplay s přáteli bez omezení, ale existuje několik omezení, ale existuje několik omezení. V důsledku podivných omezení crossplay se multiplayer cítil omezený.

Je ARK: Přežití se vyvinulo Cross-platform/crossplay?

Každá platforma má svá vlastní pravidla a křížová hra funguje pouze na několika různých platformách. Musíte zajistit, aby servery byly kompatibilní s hraním s přáteli na různých konzolách.

Mobile uživatelé mohou křížový ARK: Přežití se vyvinulo spolu navzájem v pohodě. Pokud hrajete na PC, můžete křížení mezi Steam a Epic Games. Pokud hrajete, nemůžete křížení s jakoukoli jinou platformou ARK: Přežití se vyvinulo na přepínači Mac nebo Nintendo. Můžete křížově gen, takže hráči PlayStation 4 mohou hrát s hráči PlayStation 5 a to samé platí pro Xbox. Uživatelé Xboxu mohou křížové hry ARK: Přežití se vyvinulo s uživateli PC.

Vůle ARK: Přežití se vyvinuloMezi platforma se nakonec rozšíří?

Funkce křížové hry ARK: Přežití se vyvinulo je zbytečně složité. Neexistují žádné plány na to, aby se Studio Wildcard zjednodušil a umožnil všem platformám hrát společně, ale nezdá se to příliš přitažlivé.

Již existují servery, které podporují uživatele PC a Xbox, kteří hrají společně, takže se zdá být jen otázkou času, než se mohou přehrávat PlayStation, Mac nebo Nintendo Switch. Udržujte své naděje a dejte studiu vědět.

V současné době však neexistují žádné plány na přidání schopností napříč platformami ARK: Přežití se vyvinulo Kromě toho, co je již k dispozici.

S ARK 2 odhaleno a očekávané, že přijde někdy příští rok, může to být šance hráčů na účast na světě na všech hlavních konzolách. Pokud byl v první verzi hry nedostupný úplný crossplay, jedná se o šanci Studio Wildcard to zabudovat do hry od základů. Pokud je cílem spojit více hráčů, určitě by to byla cesta.

Bohužel o tom moc nevíme ARK 2 Mimo jeho datum vydání někdy v roce 2023. Vývojář pravděpodobně poskytne více informací o crossplay a křížovém projevu, jakmile se přiblížíme k úplnému vydání hry.