Je deathloop cross platforma v roce 2023? Nejnovější, deathloop crossplay a meziplatformní podpora vysvětlena | Načtení

Podpora deathloop crossplay a napříč platformami vysvětlena

Naštěstí deathloop podporuje křížové/křížové pokroky. Pro více informací o tomto byste se měli podívat na oficiální web.

Je deathloop cross platforma v roce 2023?

kryt deatloop

Deathloop podporuje crossplay na následujících platformách: Steam (PC), Windows PC, PS5 a Xbox Series S/X. Pokud použijete některou z těchto platforem, budete si moci užívat hraní online se svými přáteli.

Deatloop je napříč platformami pouze napříč výše uvedenými platformami. Podívejte se prosím na všechny podrobnosti o oficiálních webových stránkách Deatloop!

Naposledy jsme zkontrolovali, které křížové platformy byly k dispozici pro deatloop před 1 rokem a 3 dny . Pravidelně kontrolujeme hry o aktualizaci, ale pokud se mezitím něco změnilo a ještě jsme si to nevšimli, dejte nám prosím vědět prostřednictvím naší kontaktní stránky nebo zveřejněním komentáře níže.

⏱ Tato hra byla vydána před 2 lety a 9 dny

Hra je k dispozici na:

Deathloop křížové platformy podrobnosti:

Hra, Deathloop, je v současné době kompatibilní s platformami mezi následujícími platformami:

Kombinace křížové hry 1:

Info: Aktualizace GoldenLoop (20. září 2022) také představuje křížové hry pro PVP Matchmaking napříč PSN, Xbox, Steam, Epic a Microsoft Store Environments. Můžete nastavit nastavení dohazování napříč platformami na jakékoli (všechny platformy) nebo stejné (pouze vaše platforma) a můžete také nastavit řadič dohazování mezi platformami na všechny (všechny typy řadičů) nebo stejné (pouze na ty, které jste na vás použitím).

Shrnutí hry Deathloop

Deathloop je videohra první osoby střelce, která přepravuje hráče na ostrov Lawless Blackreef ve věčném boji mezi dvěma mimořádnými vrahy. Ve hře hráči prozkoumávají ohromující prostředí a pečlivě navržené úrovně v pohlcujícím herním zážitku, který jim umožňuje přistupovat k každé situaci jakýmkoli způsobem, který se jim líbí. Hráči musí lovit cíle po celém ostrově ve snaze ukončit cyklus jednou provždy.

Žánry a témata

O Deathloopu

Deathloop je videohra první osoby střelce, která zavádí hráče s lovem cílů na ostrově Lawless of Blackreef. Hra nabízí jedinečný zážitek ze hry, který umožňuje hráčům přistupovat k každé situaci, kterým se jim líbí, a její ohromující prostředí a pečlivě navržené úrovně jsou jistě udržují hráče závislé. Pokud hledáte pohlcující herní zážitek, který vás vrátí k dalšímu.

Zobrazit videa Deathloop níže:

 • Hraní přívěs
 • Hraní přívěs
 • Hraní video
 • Spuštění přívěsu

Deathloop věk vhodnosti

Toto je střelec z první osoby, ve kterém hráči sledují příběh dvou vrahů uvězněných v tajemné časové smyčce na smyšleném ostrově. Hráči používají mačety, pistole a odstřelovací pušky, aby zabíjeli lidské nepřátele pomocí utajení, melee a boje na dálku. Boj je často frenetický, s častým střelbou a výkřiky bolesti.

Je deathloop cross-platform?

Naštěstí ano! Deathloop je hra mezi platformami, což znamená, že hráči s různým hardwarem a konzolami mohou spolu hrát online. Deathloop podporuje crossplay na Steam (PC), Windows PC, PS5 a Xbox Series S/X.

 • PS5
 • Steam (PC)
 • Windows PC
 • Xbox Series S/X

Je to napříč platforma na PC?

Ano, Deatloop je crossplay kompatibilní s PC.

 • Deathloop je potvrzena jako práce s crossplay s Windows PC/Steam a série PS5 a Xbox S/X.

Je to křížová platforma na PlayStation?

Ano, Deatloop je crossplay kompatibilní s PlayStation.

 • Deathloop pracuje s napříč platformami napříč PS5 a Windows PC/Steam a Xbox Series S/X.

Je to křížový platfor na Xboxu?

Ano, deathloop je crossplay kompatibilní s Xboxem.

 • Potvrzuje se, že Deatloop pracuje s napříč platformami Xbox Series S/X a Windows PC/Steam a PS5.

Co je crossplay/cross-platform?

Crossplay, také známá jako křížová platforma, je schopnost hrát s ostatními hráči, kteří používají různé platformy. Například někdo, kdo hraje na PC, může hrát s někým, kdo používá konzolu, jako je PS5 nebo hráč PS4, může hrát s hráčem Xbox One.

Crossplay je skvělý způsob, jak se spojit s přáteli, kteří nemusí vlastnit stejnou konzoli jako vy!

Jak hrát deathloop cross-platform?

Způsob, jak využít crossplay, se může lišit v závislosti na hře a platformách, které používáte. Některé hry mají vestavěné křížové funkce, které umožňují hráčům na různých platformách propojit a hrát společně, jiné budou vyžadovat, abyste se připojili prostřednictvím účtu, jako je například účet PlayStation Network (PSN) nebo účet Xbox Live.

Úplné pokyny k deathloop crossplay naleznete na oficiálních webových stránkách.

Co je progrese Cross Save/Cross?

Cross Save, také známá jako křížová progrese, je schopnost přenášet uložení dat mezi různými platformami. Například, pokud máte postavu nebo jste dosáhli úrovně na PS4, kterou chcete hrát na Xbox One, můžete k převodu svého pokroku použít Cross-Save.

Křížový postup je užitečný pro hráče, kteří chtějí být schopni vyzvednout si hru bez ohledu na to, jakou platformu používají!

Naštěstí deathloop podporuje křížové/křížové pokroky. Pro více informací o tomto byste se měli podívat na oficiální web.

Je multiplayer deathloop?

Ano, Deatloop je hra pro více hráčů. Deatloop oficiálně podporuje režimy pro jednoho hráče a více hráčů. Všechny ostatní tituly uvedené na našich stránkách jsou také hry pro více hráčů.

Podobné hry

Deathloop je hra v kategoriích dobrodružství, Stealth and Science Fiction, mimo jiné. Pokud se vám líbí hraní této hry, můžete se také bavit hraním Gundam Evolution, Trailblazers, Flash Party, Deathloop, převařené! 2, Star Trek: Bridge Crew, Warframe nebo Aragami 2. Každá z těchto her nabízí něco jedinečného, ​​co byste si mohli užívat.

Závěr

Doufáme, že jste tuto stránku považovali za užitečnou. Pokud byste chtěli, abychom aktualizovali konkrétní název, nebo pokud jste si všimli hry, která nedávno přidala podporu crossplay, zakopněte prosím zprávu do níže uvedených komentářů. Snažíme se, abychom udrželi naši komplexní databázi napříč platformami co nejvíce.

2 myšlenky na „Deatloop“

Ahoj! Jsem tak vděčný, že web, jako je váš, existuje! Domnívám se však, že je důležité rozlišit meziplatformové hry s křížovými hrami, které také podporují párty společně (Crossparty). Deathloop a několik dalších titulů „Crossplay mezi PS5 a PC“ ve skutečnosti není křížovým způsobem smysluplným způsobem. Byli to právě pro posílení základny hráče, ale ve skutečnosti nepomáhají hráčům hrát společně. Elden Ring je další název, který je na vašem webu zavádějící. Je to pouze napříč platforma mezi PC+Xbox a křížovým gen s PS5/4. Spousta termínů, které jsou hozeny, což je velmi obtížné sledovat. Opět si vážíš! Odpověď

Ahoj Rolane, děkuji za laskavá slova! Pokud jde o crossplay mezi PC a PS5?
Snažíme se zahrnout veškerá důležitá upozornění do části „Informace“ a pod ní poskytnout zdroj. Souhlasil s tím, že různé použité termíny mohou být matoucí! Odpověď

Podpora deathloop crossplay a napříč platformami vysvětlena

Deathloop Crossplay: Colt lze vidět pomocí odstřelovací pušky

Deatloop je konečně k dispozici na každé platformě as některými aktualizacemi Arkane přidal řadu funkcí a nových položek nebo zbraní, které mají získat. Ale jedna funkce, která unikla hráčům od té doby, co byl vydán na PS5 a PC je Deathloop crossplay.

Zatímco Multiplayer Deathloopu je poněkud nekonvenční s lovem kočky a myší podobné myši mezi Coltem a Julianou, bylo překvapivé, že při startu na PS5 a PC neviděl crossplay na PS5 a PC. To platí zejména, když uvažujete o tom, jak je tato funkce všudypřítomná.

Máme několik dobrých zpráv pro hráče, kteří čekali na příležitost hrát hru se svými přáteli na jiných platformách. Přečtěte si níže pro všechno, o čem víme Deathloop crossplay.

Deathloop crossplay a napříč platforma

Deathloop v současné době nemá crossplay. Bude však mít křížení od 20. září 2022, kdy se objeví aktualizace Golden Loop. Pokud víme, bude to fungovat na všech platformách a výkladech. To umožní hráčům na PS5, PC a Xbox Series X | S pro všechny soutěžit proti sobě, když se účastní lovu koček a myší jako Juliana nebo Colt.

Tato vydání Crossplay Support se také bude shodovat s vydáním Deathloopu na Xbox Series X | S, takže můžete očekávat mnohem více v této aktualizované verzi hry na všech platformách. To zahrnuje nové aktualizace, novou zbraň a nové nepřátele.

Takže to máte, to je, když přichází crossplay deathloop a jak to bude fungovat. Pokud se chcete dozvědět více o Deathloop na Game Pass, podívejte se na naše další průvodce, které pokrývají nejlepší zbraně ve hře a umístění všech téměř nahých míst.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.