Je Destiny 2 konečně mezi platformami v roce 2023? Aktualizováno, je osud 2 crossplay? Jak hrát s přáteli, platformami, jak to funguje – Charlie Intel

Je osud 2 crossplay? Jak hrát s přáteli, platformami, jak to funguje

Od roku 2023 nebyl Destiny 2 na přepínači Nintendo uvolněn, což způsobuje, že hra mezi PC a Nintendo Switch nemožné. Zatímco herní komunita projevila zájem o k dispozici Destiny 2 na přepínači, Bungie neoznámila žádné plány přivést hru do populární kapesní konzole. Výsledkem je, že hráči, kteří hledají kompatibilitu napříč platformami.

Je Destiny 2 konečně mezi platformami v roce 2023? [Aktualizováno]

Je Destiny 2 Cross-platform v [Cy]? [PC, PS4, Xbox, PS5]

Zen a výpočetní logo

V neustále rostoucí krajině her se touha po bezproblémových zážitcích mezi platformami stala pro hráče po celém světě vysokou prioritou pro hráče po celém světě. Schopnost spojit se s přáteli a zapojit se do vzrušujících online dobrodružství, bez ohledu na platformu, se stala nezbytnou funkcí moderních her.

Jako populární střelec z první osoby vyvinutý společností Bungie, Destiny 2 zachytil srdce mnoha s intenzivní hratelností, zajímavou tradicí a obrovským vesmírem, aby prozkoumal. S jeho přítomností na různých platformách vyvstává otázka: je v roce 2023 křížová platforma Destiny 2 Cross-platform?

Když se ponoříme do světa Destiny 2, prozkoumáme schopnosti napříč platformami mezi různými konzolemi a platformami, což zajistí, že máte všechny informace, které potřebujete, abyste si tuto epickou hru užili s přáteli, bez ohledu na to, jaký systém používáte používáte. Od PC po mobily a od PlayStation po Xbox máme všechny podrobnosti o stavu křížové platformy Destiny 2 v roce 2023.

Je osud 2 křížová platforma v roce 2023?

Ano, Destiny 2 je v roce 2023 napříč platformami, což umožňuje hráčům na různých platformách užívat hrur. Hra podporuje crossplay mezi Steam (PC), Windows PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X a Google Stadia. To znamená, že se můžete spojit s přáteli a přijmout výzvy vesmíru Destiny 2, bez ohledu na platformu, kterou používáte.

Je Destiny 2 křížová platforma v roce 2023?

Zavedení hraní platformy v Destiny 2 bylo pro komunitu změnou hry. Umožněním hráčům sjednotit se a zapojit se do kooperativní hry, Bungie vytvořil inkluzivnější a propojenější herní prostředí. Tato funkce napříč platformami nabízí bezproblémový zážitek, který hráčům umožňuje spojit síly v PVE aktivity, jako jsou nájezdy, stávky a veřejné akce, a také soutěžit proti sobě v režimech PVP, jako jsou kelímky a Gambit.

Navíc Bungie implementovala vstupní dohazování a zajistila vyvážený a spravedlivý zážitek pro všechny hráče. Tento systém bere v úvahu vstupní metodu (ovladač nebo klávesnice a myš) používanou hráči a odpovídajícím způsobem je odpovídá. Tato promyšlená integrace hra mezi platformami nejen zvyšuje herní zážitek Destiny 2, ale také podporuje pocit jednoty a kamarádství v komunitě. V roce 2023 zůstává Destiny 2 příkladem výhod meziplatformních her a nadále poskytuje nekonečné dobrodružství pro strážce na všech platformách.

Je osud 2 křížová platforma mezi PC a mobilními?

Od roku 2023, Destiny 2 nepodporuje hraní platformy mezi PC a mobilními zařízeními. Zatímco hra je k dispozici na různých platformách, včetně Steam (PC), Windows PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X a Google Stadia, v současné době neexistuje žádná mobilní verze Destiny 2 pro usnadnění hraní Platform Play s uživateli PC. Bungie neohlásila žádné plány na přivedení hry na mobilní zařízení, takže hráči, kteří se snaží zažít napínavou hru Destiny 2 napříč PC a Mobile, budou muset počkat na jakýkoli potenciální budoucí vývoj.

Je osud 2 křížová platforma mezi PC a PS4/PS5?

Je Destiny 2 Cross-platform PC a PS4/PS5?

V roce 2023 Destiny 2 skutečně podporuje hraní platformy mezi PC a PS4/PS5. Tato funkce umožňuje hráčům ve společnosti Steam (PC), Windows PC, PS4 a PS5 propojit a užívat si hru bez jakýchkoli překážek. Implementace Crossplay Bungie byla vítaným přírůstkem do komunity Destiny 2, což umožňuje strážcům spojit se s přáteli a zapojit se do epických bitev a dobrodružství, bez ohledu na jejich vybranou platformu. Funkce napříč platformami výrazně zvýšila celkový herní zážitek, takže je pro každého přístupnější a příjemnější.

Je osud 2 křížová platforma mezi PC a Xbox?

Ano, Destiny 2 je mezi PC a Xbox v roce 2023 mezi PC a Xbox. Bungie implementovala podporu crossplay a umožnila hráčům na Steam (PC), Windows PC, Xbox One a Xbox Series S/X pro připojení a užívání hry dohromady. Tato funkce byla vysoce očekávána komunitou Destiny 2 a její implementace výrazně zvýšila herní zážitek tím, že překlenula mezeru mezi uživateli PC a Xbox, což podporovalo sjednocenou a rozmanitější hráčskou základnu.

Je osud 2 křížová platforma mezi PS4/PS5 a Xbox?

Je Destiny 2 Cross-Platform PS4 a Xbox One

Od roku 2023, Destiny 2 skutečně podporuje hraní platformy mezi konzolami PS4/PS5 a Xbox. To znamená, že hráči na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S si mohou užít napínavý svět Destiny 2 společně, bez ohledu na jejich volbu konzoly. Tento významný vývoj ve hře mezi platformami hry dále sjednotil komunitu Destiny 2, což přátelům umožnilo spojit se a řešit náročné mise, nájezdy a Bitvy PVP bez jakýchkoli omezení platformy.

Je osud 2 křížová platforma mezi přepínačem PC a Nintendo?

Od roku 2023 nebyl Destiny 2 na přepínači Nintendo uvolněn, což způsobuje, že hra mezi PC a Nintendo Switch nemožné. Zatímco herní komunita projevila zájem o k dispozici Destiny 2 na přepínači, Bungie neoznámila žádné plány přivést hru do populární kapesní konzole. Výsledkem je, že hráči, kteří hledají kompatibilitu napříč platformami.

Je osud 2 křížová platforma mezi PS4 a PS5?

Je Destiny 2 Cross-Platform PS4 a PS5

Ano, Destiny 2 je mezi PS4 a PS5 napříč platformami, což umožňuje hráčům na obou konzolách bezproblémově užívat hru společně. Bungie implementovala mezigenerační hru a zajistila, aby se přátelé mohli spojit s různými aktivitami, questlines a nájezdy, bez ohledu na to, zda používají PlayStation 4 nebo PlayStation 5.

Sdílená zkušenost mezi těmito dvěma generacemi konzolí pomáhá vytvářet inkluzivnější herní komunitu a zajišťuje, že hráči si mohou i nadále užívat Destiny 2 se svými přáteli, když upgradují na nejnovější herní technologii.

Je osud 2 křížová platforma mezi Xbox One a Xbox X/S?

Ano, Destiny 2 je napříč platforma mezi Xbox One a Xbox Series X/S. Hráči používající některou z těchto konzolí mohou společně hrát společně, užívat si obrovský vesmír hry a zapojit se do kooperativní nebo konkurenční hry. Tato podpora křížových genů zajišťuje, že bez ohledu na to, která konzole Xbox vlastníte, budete mít příležitost spojit se nebo bojovat proti přátelům pomocí druhého systému a vytvořit jednotný a inkluzivní herní zážitek pro komunitu Destiny 2.

Bude Destiny 2 napříč platformami?

Když se blížíme 2023, fanoušci Destiny 2 netrpělivě čekají na zprávy o možných schopnostech napříč platformami hry. Dobrou zprávou je, že Destiny 2 prošel dlouhou cestou při přijímání křížové hry, protože nyní podporuje hra mezi platformami na různých platformách. Tyto platformy zahrnují Steam (PC), Windows PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X a Google Stadia. To znamená, že hráči si mohou užívat online herní sezení se svými přáteli, bez ohledu na platformu, kterou používají.

Zavedení crossplay v Destiny 2 bylo měničem her pro svou oddanou komunitu, prolomil bariéry a přiblížil hráčům dohromady. Když se přesuneme do roku 2023, očekává se, že Bungie bude pokračovat v upřednostňování podpory napříč platformami a dále posílit herní zážitek pro své hráče. Takže, opatrovníci, opatrovníci, pro vzrušující dobrodružství napříč platformami a konzolami, když bojujete s silami temnoty a chráníte poslední bezpečné město lidstva v Destiny 2.

Jaké jsou výhody osudu 2 je křížová platforma?

Výhody osudu 2 jsou meziplatformy mezi platformami a poskytují hráčům po celém světě vylepšený herní zážitek. Zde jsou některé z nejvýznamnějších výhod:

 • Vylepšená sociální zkušenost: Hra mezi platformami umožňuje přátelům spojovat se a hrát společně, bez ohledu na konzoli nebo platformu, kterou vlastní. To podporuje inkluzivnější prostředí, což usnadňuje spojení s ostatními hráči a vytváří trvalá přátelství v komunitě Destiny 2.
 • Větší hráčská základna: S hráči, kteří se připojují z různých platforem, se zvyšuje celková hráčská základna, což vede k kratším čekacím dobám na dohazování a rozmanitější škálu soupeřů. Tím je zajištěno, že vždy je někdo, kdo by si mohl hrát nebo proti, zvyšuje dlouhověkost hry.
 • Sjednocený postup: Hra mezi platformami často přichází se schopností synchronizovat progresi na různých platformách. To umožňuje hráčům přepínat mezi platformami, aniž by ztratili svůj těžce vydělaný pokrok, což je pohodlnější pro hráče, kteří vlastní více zařízení.
 • Širší konkurence: Větší hráčská základna také znamená širší fond talentů. Hra mezi platformami podporuje konkurenci mezi hráči z různých platforem a tlačí všechny, aby zlepšili své dovednosti a zvýšili svou hru.
 • Rovnost platformy: Funkce napříč platformami úrovně podmínek podmínek a zajištění toho, aby žádná konkrétní platforma neměla výhodu oproti ostatním. To podporuje spravedlnost ve hře a umožňuje vyváženější herní zážitek.

Je osud 2 křížová generace v roce 2023?

Ano, Destiny 2 je křížová generace, což znamená, že hráči používající konzoly starší generace mohou hrát s těmi, kteří používají novější konzole generace. Bungie, vývojář hry, zajistil, že hra podporuje křížovou generaci, aby poskytla bezproblémovou herní zážitek pro svou rozmanitou komunitu hráčů.

Například uživatelé PlayStation 4 (PS4) mohou přehrávat Destiny 2 s uživateli PlayStation 5 (PS5) a podobně si uživatelé Xbox One mohou hru užít spolu s těmi na Xbox Series S/X. Tato kompatibilita křížové generace zajišťuje, že hráči nezůstanou jednoduše proto, že se ne upgradovali na nejnovější konzoli. Podporuje také inkluzivnější herní prostředí, které umožňuje přátelům a spoluobčanům pokračovat ve hře spolu, bez ohledu na jejich generování konzoly.

Je osud 2 křížová progrese v roce 2023?

Ano, Destiny 2 podporuje křížové pokroky a umožňuje hráčům přenášet svůj pokrok, postavy a předměty ve hře na různých platformách. To znamená, že pokud začnete hrát na jedné platformě a rozhodnete se později přejít na druhou, nebudete muset začít od nuly. Vaše úspěchy, strážci a vybavení vám budou k dispozici a poskytují bezproblémový herní zážitek.

Chcete-li povolit křížovou progresi v Destiny 2, musíte si vytvořit účet Bungie a propojit jej s vašimi herními platformami. Poté, co jste propojili své účty, můžete si vybrat primární platformu a povolit křížový posílení.

Tím je zajištěno, že váš pokrok je automaticky synchronizován a aktualizován na všech propojených platformách, což vám umožní pokračovat v mezihvězdné cestě bez přerušení. Mějte na paměti, že určité nákupy specifické pro platformu, jako jsou rozšíření nebo měna ve hře, nemusí být mezi platformami přenosné.

Často kladené otázky

1. Jak mohu povolit hraní platformu v Destiny 2?

Chcete-li povolit přehrávání napříč platformami, ujistěte se, že máte účet Bungie, a propojte jej s výběrem herní platformy. Jakmile je váš účet propojen, budete moci pozvat přátele z různých platforem, aby se připojili k vašemu hasičskému týmu prostřednictvím seznamu herních her.

2. Mohu přenést svůj osud 2 pokrok mezi platformami?

Ano, Destiny 2 nabízí funkčnost křížového porovnání, což vám umožňuje přenášet svůj pokrok mezi platformami. Chcete-li povolit Cross-Save, navštivte web Bungie, přihlaste se ke svému účtu a postupujte podle pokynů a propojte své účty.

3. Existují nějaká omezení pro osudu 2 křížové platformy?

Zatímco Destiny 2 podporuje křížovou hru pro většinu aktivit, určitý obsah nebo načasované exkluzivy nemusí být k dispozici pro hraní platformy. Kromě toho může být komunikace mezi platformami omezena, takže pro optimální komunikaci může být nezbytná použití aplikací hlasového chatu třetích stran.

4. Mohu hrát Destiny 2 na mobilním zařízení?

Od roku 2023 nemá Destiny 2 vyhrazenou mobilní verzi. Může se však přehrávat na mobilních zařízeních prostřednictvím streamovacích služeb, jako je Google Stadia, Xbox Cloud Gaming nebo PlayStating Remote Play. Tyto služby vám umožňují streamovat a hrát hru na mobilním zařízení, pokud máte stabilní připojení k internetu.

5. Je osud 2 křížový platformové hry zdarma?

Ano, hra mezi platformami Destiny 2 je zdarma. Samotná hra a její různá expanze však mohou být nutné zakoupit samostatně, v závislosti na platformě a obsahu, ke kterému chcete získat přístup. Navíc některé platformy mohou vyžadovat předplatné jejich příslušných online služeb, jako je PlayStation Plus nebo Xbox Live Gold, pro přístup k online funkcím pro více hráčů.

Závěr

Destiny 2 učinil významné pokroky v oblasti stravování své rozmanité hráčské základny tím, že přijala hra mezi platformami. Jak jsme viděli, hra podporuje crossplay na různých platformách, včetně Steam (PC), Windows PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X a Google Stadia. To nejen obohatilo herní zážitek, ale také podpořilo inkluzivnější a propojenější komunitu hráčů.

Když se podíváme dopředu do budoucnosti, je vzrušující vidět, jak se Destiny 2 a herní průmysl jako celek budou i nadále vyvíjet a přizpůsobovat se neustále se měnícím požadavkům a očekáváním hráčů po celém světě. Podporou kompatibility napříč platformami mohou hry jako Destiny 2 rozdělit bariéry a sjednotit hráče ze všech oblastí života ve společné vášni pro dobrodružství, kamarádství a pohlcující vyprávění vyprávění.

Takže se připravujte, strážci a přijměte obrovský potenciál hraní platformy v Destiny 2, když vyvoláváte aliance, dobytí výzvy a prozkoumáte záhady vesmíru spolu s přáteli, bez ohledu na platformu, kterou nazývají domov.

Autor

Ahoj, já jsem Parwinder Singh z Ganganagaru, Rajasthan. Absolvent počítačové aplikace s zápalem pro Roblox a všechny hry. Ať už hledáte nejnovější kódy ID her Roblox nebo zvědavé, pokud vaše oblíbené platformy herních mostů, mě mě zakrývá. Ponořte se do mých článků a prozkoumejme herní oblast společně! Zobrazit všechny příspěvky

Je osud 2 crossplay? Jak hrát s přáteli, platformami, jak to funguje

osud 2 crossplay

Přestože byli k dispozici již několik let, hráči Destiny museli čekat na Bungie, aby dodali schopnost hrát Destiny 2 s přáteli na různých platformách. Nyní je to tady a dobře podrobně popisuje, jak to funguje.

Showcase Destiny 2 24. srpna 2021 byl velký den pro fanoušky a milovníky osudu. Bungieova neustále rostoucí hra FPS měla plnou prezentaci předvádějící nové exotické zbraně pro sezónu ztracených, veškerých podrobností pro rozšíření „The Witch Queen“ a řadu aktualizací pro hru jako celek.

Článek pokračuje po reklamě

Bungie však také škádlila crossplay přicházet k osudu po dlouhou dobu a uznává, že to je velká touha pro fanoušky hry. Se sezónou ztracených nyní v nyní plném efektu může hráči na různých konzolách nyní vzájemně komunikovat?

Článek pokračuje po reklamě

Má Destiny 2 crossplay?

Screen Crossplay Destiny 2

Jsme rádi, že nyní můžeme oznámit, že Destiny 2 Opravdu má crossplay! Bungie řekl, že crossplay přijde v sezóně 15 Destiny 2, ale zpoždění a další faktory mohly bránit jeho debutu.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Jak odemknout Gjallarhorn v Destiny 2

Naštěstí ne. Sezóna Lost umožnila uživatelům na různých platformách účast na nájezdech a misích společně.

Platformy Crossplay Destiny 2: PlayStation, Xbox, PC & Stadia

Destiny 2 znaky sezóna ztracené

Crossplay je podporována na všech platformách pro Destiny 2, což znamená, že hráči napříč PlayStation, Xbox, PC, a stadia Mohli by všichni spojit síly a sestavit FireTeam.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

 • Přečtěte si více:Hlavní změny schopností Destiny 2 přicházejí v sezóně 15

Toto je ten pravý čas, aby se hráči začali stát naladěni na nový formát a způsob, jak dělat věci, než se spustí královna čarodějnice.

Článek pokračuje po reklamě

Jak funguje crossplay Destiny 2?

Destiny 2 strážci v boji

Existuje několik kroků a procesů, které začínající týmy napříč platformami budou muset nejprve dokončit, než skočí do Evropy nebo kdekoli jinde.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Pořady Valor Destiny 2: Požadavky na body a jak resetovat

Zde je to, co budete muset udělat, abyste se s Crossplay vedli v Destiny 2:

 1. Zkontrolujte svůj účet a zjistěte, jaké „jméno bungie“ vám bylo přiřazeno
 2. Toto bude název vaší platformy plus hashtag a 4 číslice
 3. Budete muset přidat všechny přátele, se kterými chcete křížit
 4. Existují tři způsoby, jak toho dosáhnout:
  • Použijte bungie.Čisté přátelé mají funkci propojit různé platformy a odeslat žádosti o přátelství Bungie
  • Přejděte na „Pozvění obrazovku“ ve hře a vyhledejte svého přítele podle jejich názvu bungie
  • V nabídce vyberte kartu „Seznam“, pokud jste na stejné platformě jako váš potenciální partner crossplay, nyní jim pošlete žádost o přátelství Bungie
 5. Nyní, když jste spojeni se svým přítelem, jednoduše je pozvěte a jděte a užijte si dohromady Destiny 2!

Bungie uvedla, že v budoucnu přidají další funkce Crossplay Destiny 2 a budou to i nadále rozšiřovat, zdokonalovat a zdokonalit.

Spolu s sezónou ztraceného obsahu by se Crossplay měla bavit hráči do sezóny 16 a expanze královna čarodějnice.

Obrázek kredit: Bungie