Je Diagon Alley v Bradavickém dědictví? | PCGamesn, Will Diagon Alley bude v Bradavickém dědictví?

Bude Diagon Alley v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy je poseté nezapomenutelnými místy z populární série Harry Potter. Většina lokalit, která ve hře uvidíte, jako je zakázaný les a vdopky, již byla potvrzena prostřednictvím několika herních showcases.

Je Diagon Alley v Bradavickém dědictví?

Pokud vás zajímá, zda se Diagon Alley objeví v Bradavickém dědictví, máme vaši odpověď právě tady a nemělo by to být příliš překvapivé.

Je Diagon Alley v Bradavice Legacy: majitel lektvarů J Pippina před policemi lektvarů v jeho obchodě

Publikováno: 4. května 2023

Je Diagon Alley v Bradavickém dědictví Pro vaše nákupní potřeby a jednání o sporu o křížení mečů? Nebo je slavné místo vynecháno z magického RPG? No, určitě existuje spousta míst, kde si můžete vyzvednout vaše vzdělávací potřeby, ale ty jsou většinou tečkované kolem legendárních hogsemeade ve Skotsku – daleko od londýnských ulic, ve kterých se nachází Diagon Alley.

Mapa Bradavic může být obrovská, ale je dost velká na to, aby se rozšířila po celé Velké Británii? Místa Floo Flame by nám poskytla možnost cestovat mezi nimi, ale to nutně neznamená, že tajemství Diagon Alley jsou k dispozici v Bradavickém dědictví.

Je Diagon Alley v Bradavickém dědictví?

Ne, Diagon Alley není ve dědictví Bradavic, protože hra s otevřeným světem sídlí ve škole a v Bradavicích, které jsou oba ve skotské vysočině. Samotná Diagon Alley je v Londýně skrytá, takže není nikde poblíž místa dědictví Bradavice. Hra se také odehrává zcela na magických místech a neexistoval by žádný způsob, jak vás zastavit, abyste se odhalili před mudly.

Znamená to však, že nikdy neuvidíme známou londýnskou ulici ve hře RPG,? No, ne. To není samozřejmě nic jiného než zbožné přání, ale pokud by se do hry přidaly DLC, pokud by se někdy přidala DLC Bradavic – doufáme, že v Bradavicích je možné, že bychom mohli podniknout výlet do Diagon Alley, zejména Vzhledem k tomu, že Floo Flames jsou již ve hře otevřeného světa, což by usnadnilo dálkové cestování.

Omlouvám se za zklamáním, ale stále existuje spousta skvělých míst k prozkoumání. Kultovní hogsmeade je domovem obou Bradavických magických neep a dogwoodů a DeathCap Shop. A co víc, budete muset prozkoumat ještě více masivní mapy, pokud najdete všechna Bradavice Legacy Gobstone Locations, Daedalian Keys a další podobné datorové výzvy a úkoly.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Bude Diagon Alley v Bradavickém dědictví?

Bude Diagon Alley ve věku Bradavic?

Bradavice Legacy je poseté nezapomenutelnými místy z populární série Harry Potter. Většina lokalit, která ve hře uvidíte, jako je zakázaný les a vdopky, již byla potvrzena prostřednictvím několika herních showcases.

Stále však existují některé pozoruhodné oblasti, které dosud nebyly prokázány, jako je slavná Diagon Alley. Je to nepřítomnost oficiálních plížících se a přívěsů má nyní fanoušky zpochybňující jeho začlenění do hry. Ale nedělejte si ne proto, že jsme teď, abychom vám dali odpovědi, které hledáte.

Zde je vše, co víme o Diagon Alley a jejím vzhledu v Bradavice Legacy.

Bude Diagon Alley být ve věku Bradavic?

Ano, Diagon Alley bude jedním z ikonických míst, která budou součástí hry. Vzhledem k tomu, že to je oblast, kde Bradavici čarodějnice a čarodějové chodí na nákup svých školních potřeb, budete mít šanci ji vidět v celé své slávě z 19. století v určitém okamžiku.

Je však důležité si uvědomit, že protože většina příběhu a průzkumu se vyskytuje v areálu Bradavic, může být Diagon Alley přístupná pouze v rámci cutscénu nebo prologu. Poté, co jste si v této oblasti zakoupili nebo dosáhli všeho, co potřebujete.

Jakmile dorazíte na Bradavice, nebudete také moci odejít až po školním roce. Vzhledem k tomu, že Diagon Alley se nachází v Londýně, nemělo by vám dovolit navštívit slavný magický centrum, i kdybyste chtěli. Navíc přítomnost hogsemeade uvnitř znamená, že zde budete moci koupit to, co potřebujete. To neguje potřebu přítomnosti Diagon Alley v celém příběhu.

Pokud si užíváte starší obsah Bradavic – máme na našem sesterském webu řadu obsahu, WEPC si také užít!

  • Bradavice Legacy – nejlepší GPU pro dědictví Bradavic
  • Bradavice Legacy – můžete hrát na Bradavické dědictví na Mac?
  • Bradavice Legacy – můžete použít řadič na Bradavickém dědictví na PC?

Bradavice Legacy Deluxe Edition - PlayStation 5

Videogamer.com je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace / obrázky z Amazon Product Advertising API / Last Aktualizováno na 2023-09-21