Je divoká srdce křížová hra/křížová platforma? Odpovězeno-Destructoid, divoká srdce Crossplay Guide: Je divoká srdce křížová platforma?

Herní průvodce

EA OMEGA FORCE Lovec příšer konkurent, Divoká srdce, přijel. Jako Lovec příšer, Hra přichází s poměrně těžkým zaměřením na multiplayer. .

Je divoká srdce křížová hra/křížová platforma? – odpověděl

EA OMEGA FORCE Lovec příšer konkurent, Divoká srdce, přijel. Jako Lovec příšer, Hra přichází s poměrně těžkým zaměřením na multiplayer. Vzhledem k tomu, že je spuštěna na PlayStation 5, konzolech Xbox Aktuální a PC, je spravedlivé se zeptat, zda bude hra mít při startu křížový hra.

Dobrou zprávou je, že na předobjednávkové dotazy Per EA, Divoká srdce má plnou kompatibilitu napříč platformami. Hráči na jakékoli platformě si mohou hrát se svými přáteli přes rozsáhlou konzoli/PC rozdělení bez problému.

Divoké srdce minimální požadavky systému PC

Také na PC!

Divoká srdce se spustí na hrst různých launchers PC, aby doprovázela řadu vydání konzoly. Nebojte se-křížová hra bude také fungovat mezi různými odpalovači. To znamená, že si hru můžete koupit na páře, původu nebo v obchodě Epic Games, aniž byste se potili o tom, kde ji vaši přátelé vyzvednou. Budete moci hrát hru napříč různými launchers a různými platformami. Jak to říká EA, „Budete se moci hladce připojit k dvěma přátelům na PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC (Origin, Steam a Epic Games Store) k lovu Kemono.“

Stojí za to, že to poznamenává Divoká srdce vůle Hlavní křížové ověsy, takže pokud přemýšlíte o skákání mezi platformami, máte smůlu. Pokud převážně upřednostňujete jednu platformu před druhou, jako vždy bude užitečné zvážit koupi hry tam. Pokud jste na PC, máte také přístup Divoká srdce Prostřednictvím EA Play Pro, PC-exkluzivní prémiová úroveň pro EA Play. Jakmile jste však uzamčeni na svou platformu, budete si moci hrát s kýmkoli jiným na jakékoli jiné konzole nebo počítači. Šťastný lov!

Freelancer – Sorrel Kerr -jung hraje videohry tak dlouho, dokud byla schopna stisknout tlačítka. Píšela zprávy a funkce po celém internetu už něco přes rok a na konci roku 2022 začala házet slova na Destructoid. Najděte ji na Twitteru: @sorrelkj.

Herní průvodce

A jé! Dosáhli jste záblesky pevného disku, kde jsou zprávy skutečné!

Průvodce křížem divokých srdcí: je křížová platforma divokých srdcí?

Jak hrát divoká srdce s crossplay

Billy Givens 13. února 2023

Nový název EA Monster Hunting Wild Hearts přináší Smorgasbord of Beasts, aby padl sólo nebo online s ostatními hráči, slibuje desítky hodin sledování, zabíjení a řemeslného řešení pro vás a vaše kamarády pro vás a vaše kamarády. Žijeme však v době, kdy existuje více možností než kdy jindy pro hraní, což znamená, že někteří nebo všichni vaši přátelé se mohou ocitnout sundávání monster na jiné platformě než vy. . Zjistěte, zda Divoká srdce je křížová platforma a jak to funguje níže!

Má divoká srdce crossplay?

Wild Hearts je k dispozici pro PlayStation 5, Xbox Series X a PC, takže vy a vaši přátelé můžete být rozptýleni na více platformách – ale můžete si to snadno odpočívat s vědomím Wild Hearts má crossplay . To vám umožní snadno se spojit s těmi, kteří hrají na jiné konzoli nebo PC bez jakýchkoli škytavek. Všechno, co souvisí s funkcí křížové hry, se děje na backendu, což znamená.

Jak hrát křížovou platformu Wild Hearts

Ještě lepší je, že crossplay je ve výchozím nastavení povoleno, aby vám bylo jednoduché začít hrát online s co nejvíce lidí. . Můžete také vypnout online přehrávání úplně, pokud byste raději hráli zcela na vlastní pěst bez přerušení nebo výzvy k kooperativnímu zapojení.

Hledáte průvodce na jiných nedávných EA hrách? Podívejte se na naše Remake mrtvého prostoru průvodce, jak odemknout tajný konec a průvodce umístěním pro Mrtvý prostor soupravy posádky.