Je kampaň COD Vanguard dlouhá?, Call of Duty: Vanguard Délka kampaně: Jak dlouho trvá jeden hráč?

Call of Duty Vanguard Délka kampaně: Jak dlouho trvá jeden hráč

Black Ops studená válka: Verdikt. Lze s jistotou říci, že Vanguard je lepší hra ve srovnání se studenou válkou Black Ops. Podařilo se mu doručit všechny fronty. Kampaň je pulzně navijáka, která vypráví poutavé válečné příběhy, díky nimž se staráte o postavy, zatímco studená válka se po chvíli stala vyčerpávajícím.

Je kampaň COD Vanguard dlouhá?

Při zaměření na hlavní cíle, Call of Duty: Vanguard je asi 6 hodin na délku. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně strávíte asi 17½ hodiny za účelem 100% dokončení.

Která treska má nejdelší kampaň?

Black Ops III je pravděpodobně nejdelší hra ve službě Call of Duty. Většina lidí hlásí dokončení hlavního příběhu asi za devět hodin, což je pro střelce první osoby úctyhodnou dobu.

Stojí za to za kampaň za to?

Krátká, ale zábavná kampaň, skvělý multiplayer

Kampaň Call of Duty Vanguard je krátká, ale vůbec se necítí lineární. Navíc dělá skvělou práci, když pomáhá hráčům dostat se do sevření hry a krátce ukazuje, co na ně čeká v sekci pro více hráčů.

Kolik misí je v kampani Cod Vanguard?

COD Vanguard má konkrétně devět misí a na rozdíl od nedávných her tresky se nemluví žádný skutečný postranní obsah. Každá mise je zhruba stejná délka (jak je uvedeno, asi 45 minut), takže hráči by neměli mít příliš mnoho problémů s odhadem, kde jsou v příběhu a o kolik déle musí jít.

Jak dlouho trvá Call of Duty: Vanguard běh?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Přezkum kampaně Call of Duty

Která Call of Duty má nejlepší kampaň?

10 nejlepších kampaní Call of Duty

  • Call of Duty: Black Ops studená válka.
  • Call of Duty: Infinite Warfare.
  • Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • Call of Duty: Black Ops II.
  • Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)
  • Call of Duty 2.
  • Call of Duty 4: Modern Warfare (2007)
  • Call of Duty: Black Ops (2010)

Je kampaň Vanguard delší než studená válka?

Vanguardův příběh trvá pouhých šest hodin. Žádná překvapení tam: Je to v souladu s IW 8.0 Era, jak vynikající moderní restartování války, tak působivý, ale zcela zapomenutelný černý ops studená válka ve stejné délce.

Jak velká je kampaň Vanguard?

Call of Duty: Vanguard předběžné časy a velikost stahování

PC: 61 GB GB pro stažení při startu, 36 GB při spuštění pouze pro multiplayer a zombie. PS5: 64.13 GB pro stahování, 89.84 GB pro požadovaný prostor.

Jaká je nejtěžší mise v Cod Vanguard?

„Mile High Club“ je také jednou z nejtěžších misí ve franšíze na obtížnosti veteránů, protože hráč má jen 60 sekund, aby to dokončil, vše bez umírání jednou.

Existují 2 kampaně ve Vanguardu?

Co je to? Call of Duty: Vanguardova kampaň pro jednoho hráče má celkem devět různých misí: Phoenix. Operace Tonga.

Jak dlouho bude trvat kampaň Vanguard?

Při zaměření na hlavní cíle, Call of Duty: Vanguard má délku asi 6 hodin. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně strávíte asi 17½ hodiny za účelem 100% dokončení.

Co je tak dobré na Call of Duty: Vanguard?

Call of Duty: Vanguard zahrnuje hluboce poutavou kampaň pro jednoho hráče, masivní nabídku pro více hráčů na trh s 20 mapami, včetně 16 postavených pro jádro multiplayeru a vzrušující zážitek z nových zombie.

Jaký je spiknutí kampaně COD Vanguard?

Flashbacky zobrazují různé hlavní bitvy, jako je bitva Stalingrada a uprostřed očích hlavních protagonistů. Hra zobrazuje vzestup speciálních sil, přičemž první má za úkol odhalit tajný nacistický projekt a zmařit ji.

Co Call of Duty nemá kampaň?

Hraní. Call of Duty: Black Ops 4 je multiplayerová videohra první osoby. Na rozdíl od předchozích titulů v sérii Call of Duty je Black Ops 4 první položkou, která neobsahuje tradiční kampaň pro jednoho hráče, a obsahuje pouze multiplayer, zombie a nový režim Battle Royale s názvem Blackout.

Která treska je největší?

1 Call of Duty: Black Ops (2010) – 31 milionů kopií

Call of Duty: Black Ops je nejprodávanější hra ve franšíze. Bylo propuštěno v listopadu. 10, 2010.

Která hra má nejdelší hratelnost?

1 Xenoblade Chronicles 3 (61 hodin)

Tato hra správně drží číslo jedna na místě, kde se v hlavním příběhu spočívá na místě, ale stále to není ještě nejdelší doba pro hru v této sérii.

Je kampaň Vanguard krátká?

Na rozdíl od předchozích titulů, které představovaly nejméně deset misí pro jednoho hráče.

Je Call of Duty: Vanguard Solo Campaign?

Call of Duty: Vanguard pro jednoho hráče nabízí krásnou, ale silně předepsanou hratelnost, která potěší nováčky a veterány IRK. Call of Duty: Vanguard si třese a vyleští téma Trite druhé světové války k filmové brilanci.

Je kampaň Vanguard jako WW2?

Call of Duty: Vanguardova část kampaně je stále dobrá, ale ve srovnání s minulostí zařazenou do druhé světové války nedala kampaň Vanguard stejný pocit, že jsou bratři v ermách. Místo toho jsme dostali antologický příběh druhé světové války.

Což je lepší moderní válka nebo předvojem?

Modern Warfare 2 je celkově lepší hra než Vanguard téměř ve všech směrech. Nabízí nejrůznější fantastické nové přírůstky do seriálu, stejně jako správné věci, které jste znali a milovali z předchozích her. Kampaň byla skvělá a nabídla fantastický příběh a multiplayer je vždy zábavný čas.

Měli byste si koupit Vanguard nebo studenou válku?

Black Ops studená válka: Verdikt. Lze s jistotou říci, že Vanguard je lepší hra ve srovnání se studenou válkou Black Ops. Podařilo se mu doručit všechny fronty. Kampaň je pulzně navijáka, která vypráví poutavé válečné příběhy, díky nimž se staráte o postavy, zatímco studená válka se po chvíli stala vyčerpávajícím.

Vanguard prodával studenou válku?

Call of Duty: Vanguard se neprodával stejně dobře jako Call of Duty: Black Ops studená válka a nyní Activision nabídl nějaký vhled do toho, proč by to mohlo být.

Kdo je č. 1 Call of Duty?

McArthur ‘Cellium’ Jovel

Cellium je nepopiratelně jedním z nejpůsobivějších hráčů v historii Call of Duty, z několika důvodů a 2022 nebyl pro Atlanta Faze Star nic jiného než velkolepý.

Jaká je nejtmavší hra?

Zatímco se lidem mohou nebo nemusí tyto tituly líbit, je nepopiratelnou skutečností, že svět ve válce a černých ops jsou dva nejtemnější tituly Call of Duty v celé sérii. Svět ve válce je jednou z nejtemnějších (ne -li nejtemnějších) her FPS z druhé světové války.

Která treska má nejlepší grafiku?

Modern Warfare 2 má nejlepší grafiku v žánru Arcade-FPS. Jedním z největších důvodů úspěchu hry je jeho vysoce vylepšená grafika. Otevřená beta hry je největší v libovolné franšíze Call of Duty, s více než 169 000 souběžnými hráči v jednom bodě.

Call of Duty Vanguard Délka kampaně: Jak dlouho trvá jeden hráč?

Call of Duty: Vanguard je nyní oficiálně venku a komunita se vyrovnává s nejnovější splátkou série střelců první osoby, která se vrací do druhé světové války. S blížícím se sezónou 1, hráči stále zažívají multiplayera hry nabité inovacemi, Vanguard bude také obsahovat příběh pro jednoho hráče ve čtyřech válečných divadlech.

Zatímco hry Sledgehammer odhalují spoustu podrobností obklopujících postavy a nastavení kampaně Vanguard, někteří hráči jsou zvědaví, že zjistí délku příběhu pro jednoho hráče. S tím řekl, jaká je délka kampaně Vanguard? Zjistěte to v tomto článku.

Délka kampaně Call of Duty

Každá z devíti misí trvá mezi 30 a 45 minutami, což znamená, že můžete očekávat, že celá kampaň bude trvat 5 a 7 hodin V závislosti na tom, zda chcete co nejrychleji urychlit úrovně, nebo si udělejte čas obdivujte každý malý detail ze čtyř válečných divadel.

Kolik misí bude v kampani Vanguard?

Na rozdíl od předchozích titulů, které představovaly nejméně deset misí pro jednoho hráče, je kampaň Vanguarda překvapivě krátká, pouze s devět misí vyprávět příběh o pracovní skupině.

S hrou nyní po celém světě je pravděpodobné, že mnoho hráčů skočí do kampaně, aby viděli, jak se příběh odehrává. Pro ty, kteří dosud zahájili kampaň, podívejte se na náš kompletní průchod pro Phoenix, první misi příběhu.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Call of Duty: Vanguard and Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.