Je Riotův penaltový systém AFK příliš nespravedlivý a těžký pro indické hráče Valorantu?, Valorant zařazený trest je dostatečně vážný, aby vyděsil otravné AFKS | PCGamesn

Trest Valorant zařazený na zařazení je natolik vážný, aby vyděsil otravné AFKS

.

Je Riotův penaltový systém AFK příliš nespravedlivý a těžký pro indické hráče Valorantu?

Systém pokutového systému Riot Game za boj proti problémům s AFK a opuštěním ve Valorantu byl komunitou dlouho vyhledáván.

Od založení hry viděl střelec masivní příliv hráčů z různých částí herní komunity. Kvůli nárůstu počtu hráčů však komunita Valorant nyní čelí problému vážnosti.

Jak dny probíhají, počet hráčů, kteří se odcházejí AFK nebo opustí hru, výrazně roste. To nechalo komunitu frustrovanou, protože samotná kvalita života ve Valorantu je narušena.

Komunita prosí o řešení tohoto problému tak dlouho, jak si pamatují. Riot konečně představil systém AFK pro tresty v nedávné záplatě, aby tento problém efektivně vyřešil.

Tento systém třídí ty, kteří jdou AFK nebo opustí tým před koncem hry, nakonec jim dá zákaz hry, pokud se postoj neustále opakuje. Ale může existovat příklad hráče, který nedobrovolně opustí hru.

Stále existují země, které nemají dostatečně dobrou infrastrukturu, aby poskytovaly stabilní připojení k internetu a elektřinu, což brání hraní hráče proti své vlastní vůli.

Pro ně pro ně tyto tresty rozrušily vzpouru, aby byly mnohem přísnější, než bylo zamýšleno. Země, jako je Indie, Pákistán, Bangladéš a Thajsko.

Systém trestu AFK Valoranta

.02. Tato funkce určuje, zda je hráč AFK nebo ne studiem jejich pohybových vzorců. Po jednom nebo dvou kolech telegrafovaných pohybů systém určuje hráče jako AFK a odpojí je od probíhajícího zápasu, dokud se hráč aktivně neotevře.

.

S aktualizací Patch 2.04, Riot vylepšil již existující penaltový systém, aby byl ještě závažnější pro hráče, kteří dobrovolně jdou AFK nebo odejdou během probíhajícího zápasu. Začíná to několika varováními, což se nakonec promítá do toho, že jim vykazuje hodnocení, pokud ukazují stejný vzorec chování.

Pokud i po opakujících se zákazech dohazování hráče pokračuje s takovým přestupkem, systém rozdá ultimátum. Podle pokynů systému je zakázáno hrát hru po delší dobu.

Jsme nadšeni reakcí na naše zahájení Valorant v Indii a jižní Asii a hodnotíme naše plány na další kroky v oblasti naší přítomnosti v regionu, včetně eSports.Díky za lásku a podporu ��

– Valorant // Indie a jižní Asie (@PlayValantsa) 20. ledna 2021

. Z tohoto přesného důvodu nakonec hráči v národě platí těžkou cenu rozdávanou penále AFK, i když to není jejich chyba.

Ztráta připojení k internetu v důsledku chyby poskytovatele místních internetových služeb (ISP) je v zemi běžná. A přidat k tomuto problému, časté řezy napájení také skončí sabotováním kvality života valorantového hráče.

. To nakonec bylo zakázáno zakázáním systému AFK Penalty, i když to nebyla jejich chyba sama o sobě.

Mnozí v komunitě zvýšili hlas ohledně závažnosti systému AFK v Indii. Existují příspěvky na sociálních médiích, které ukazují, že hráčům je zakázáno hrát hru po delší dobu.

Z pohledu vývojáře je nemožné udržovat systém, který vypořádá trest odlišně na základě konkrétních scénářů. .

. A protože Riot konečně rozpoznává jejich hlas, tento rostoucí problém brání této cestě.

Trest Valorant zařazený na zařazení je natolik vážný, aby vyděsil otravné AFKS

Trest Valorant zařazený na hodnocení je dost vážný, aby vyděsil otravné AFKS: Valorantova robota agentka Kay/O na červeném pozadí

. Tvůrce hry FPS zavedl spoustu trestů, ale oddaní hráči zůstávají nespokojeni. Podle nich se AFKS dostane pryč s nepřijatelným chováním, protože sankce nejsou dostatečně drsné, ale ukázalo se, že Riot tiše zpomalil jejich povýšení.

. To znamená, ať už vyhrajete nebo prohrajete, hra pohltí kus vašeho Elo, aby vás zabránil v odznaku dalšího hodnosti tak rychle.

“Když jdeš afk, je tu pokuta RR.”! Chceme motivovat návrat, aby pomohl vašemu týmu vyhrát, ale chceme, aby AFK trestal. To je na vrcholu našich sociálních systémů, které poskytují dočasná konkurenční omezení pro chronické hráče AFK.”Říká Evramoar.”.

Kolik valorantu RR ztratíte za to, že jste AFK?

Můžete ztratit až 12 RR za to, že jste ve Valorant. Odpočet začíná ve vašem třetím zmeškaném kole na -6 RR. .

. . . Podle EVRMOAR nemá trest AFK nic společného s vítězstvím. .

. Takže, pokud jste byli navrženi, abyste dostali 25 vítězných Elo, hra to umožní pouze 13. .

Pokud tato čísla nepřesvědčují vážného hráče, aby zůstal ve hře, nevíme, co bude. Trest je docela tvrdý, takže doufejme, že se hráči vážně zavázají ke svým hodným hrám, když jsou tyto informace otevřené.

Zůstaňte tedy ve hře a dělejte to nejlepší až do konce, protože podceňování nebo opuštění her Valorant Hory může ublížit vašemu MMR. Ujistěte se, že neztratíte Elo za hloupé chyby, protože nesmrtelný žebříček Valoranta se brzy stane exkluzivnějším.

Fariha Bhatti poté, co jí ponořila prsty do korporátních a akademiků – titul kriminologie spočívá na její polici – Fariha našla domov v psaní a hraní eSports. Co málo neví o hrách FPS, zejména Valorant, CSGO a Counter-Strike 2 s Dabbles ve Fortnite, nestojí za to vědět. ..

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.