Je Rumbleverse crossplay? | PCGamesn, jak hrát s přáteli napříč platformami – Rumbleverse | Shacknews

Jak hrát s přáteli napříč platformami – Rumbleverse

Zahájení duosů v Rumbleverse to netrvá moc. Jednoduše změňte herní režim na Duos a zahájte vyhledávání. Existuje však také možnost pozvat přítele. Pokud chcete pozvat přítele, který je mimo ekosystém vaší platformy, budete muset udělat několik dalších kroků.

Je Rumbleverse crossplay?

Rumbleverse Crossplay: Větší muž padá z velké výšky do tichých příměstských ulic níže

Chtít hrát Rumbleverse crossplay? Jak vy a mnoho barevných, aspirujících šampionů do této hry Battle Royale, můžete se divit, zda můžete hrát se svými přáteli na jiných platformách. Kromě toho, co když se rozhodnete koupit kosmetiku v obchodě ve hře na jiné platformě-přenášejí?

Dobrá zpráva je Rumbleverse podporuje crossplay a má progresi mezi platformami také. Vzhledem k tomu, že hra ve výchozím nastavení umožňuje crossplay, nemusíte se také starat o nastavení věcí na hraní se svými přáteli. Pokud se však rozhodnete hrát pouze proti hráčům PC, můžete se vydat na kartu Account v nabídce Možnosti a vypnout crossplay.

Jaké platformy podporuje Crossplay Rumbleverse?

V současné době existuje podpora Crossplay Rumbleverse pro PC (prostřednictvím obchodu s Epic Games), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series S/X Consols. Při pohledu na ikonu vedle jejich jména můžete zjistit, zda vaši soupeři hrají na PlayStation nebo Xbox Consoles.

Jak povolit křížovou pokrok Rumbleverse

Křížové projevy je místem, kde se věci trochu dostanou. Pokud se přihlásíte s PC, nemusíte dělat nic jiného, ​​protože jste již ve svém účtu Epic Games Store. U majitelů PlayStation a Xbox však musíte zajistit, abyste propojili svůj účet PlayStation nebo Xbox s vaším epickým účtem. Pokud jste to dosud neudělali, zde jsou kroky, které musíte následovat:

  • S otevřeným spouštěčem obchodu Epic Games, přihlaste se ke svému účtu.
  • Klikněte na ikonu profilu v pravém horním rohu spouštěče a klikněte na účet.
  • Web se načte do vašeho prohlížeče. Klikněte na kartu „Připojení“.
  • Klikněte na kartu „Účty“.
  • Najděte svoji konzolu volby a klikněte na tlačítko „Připojit“ pod ní.
  • Přihlaste se do svého účtu Xbox nebo PlayStation a potvrďte, že váš účet Epic Games Store má přístup k účtu vaší konzole.

Je to stejně snadné umožnit Rumbleverse crossplay a křížový projekt. Kromě toho musíte udělat pouze tento nudný úkol administrátora, takže jakmile úspěšně propojíte své účty, můžete naskočit zpět do hry zdarma a začít bojovat, aby se stal konečným bojovým šampionem.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Jak hrát s přáteli napříč platformami – Rumbleverse

Jak hrát s přáteli napříč platformami - Rumbleverse

Pokud jste na PC a máte přítele hrajícího Rumbleverse na konzole nebo naopak, tady je to, co musíte udělat, abyste se společně pořádali.

15. srpna 2022 16:00

Rumbleverse je hlavně o lezení na vrchol hory a vydělávání práva na to, aby se jmenoval šampion. Pokud však profesionální wrestlingu něco naučil, je to, že týmy značek mohou být stejně zábavné. Iron Galaxy si je o tom vědom, a proto studio přidalo režim duosů. Jak se však člověk potápí do duosů s přáteli, i když nejsou na stejné platformě? ShackNews je tu, aby odpověděl na tuto otázku.

Jak hrát s přáteli napříč platformami – Rumbleverse

Rumbleverse Slam

Zahájení duosů v Rumbleverse to netrvá moc. Jednoduše změňte herní režim na Duos a zahájte vyhledávání. Existuje však také možnost pozvat přítele. Pokud chcete pozvat přítele, který je mimo ekosystém vaší platformy, budete muset udělat několik dalších kroků.

Jak je uvedeno na FAQ Rumbleverse, vy i váš přítel budete muset na vašem PC dělat nějakou práci na launch v epických hrách. Ano, na obou stranách je vyžadován účet epických her, aby se to fungovalo. Nejprve budete muset propojit svou platformu výběru s účtem Epic Games, aby byly vaše profily připraveny k převrácení. Odtud klikněte na kartu Friends v pravém horním rohu. Ujistěte se, že jste přidali svého přítele, ale také se ujistěte jejich Informace o konzole jsou propojeny s jejich vlastním účtem Epic Games. Umístěte se nad jejich jméno a pokud vidíte jejich jméno Xbox Gamertag nebo PSN profil, měli byste být dobří.

Pokud jsou propojeny správné informace, neměli byste mít žádný problém s odesláním pozvánky na duos z vaší současné platformy. Hráči PC by měli být schopni pozvat uživatele konzoly a naopak.

To je vše, co je zapotřebí k začátku hraní se svými přáteli v Rumbleverse. Od této chvíle je možné hrát pouze na duos, takže večírky budou maximalizovat dva hráče. To je vždy předmětem změny po silnici, zejména když se tria stávají populárnější v severoamerickém zápase pro Wrestling. Pro více informací o nové Battle Royale Iron Galaxy se podívejte na naši stránku Rumbleversverse Téma.

Ozzie hraje videohry od vyzvednutí svého prvního ovladače NES ve věku 5 let. Od té doby byl do her, jen krátce odstoupil během svých vysokoškolských let. Poté, co strávil roky v kruzích QA pro THQ, tak pro Activision, byl však přitahován zpět po letech v kruzích QA, většinou trávil čas pomáháním posunout vpřed série Guitar Hero na svém vrcholu. Ozzie se stala velkým fanouškem plošinců, logických her, střelců a RPG, jen aby jmenoval několik žánrů, ale je také obrovským přísahákem pro cokoli s dobrým, přesvědčivým vyprávěním za tím. Protože co jsou videohry, pokud si nemůžete užít dobrý příběh s čerstvým cherry koksem?