JEDI: Umístění opravy odkazů Fallen Order Scomp | Rock Paper Shotgun, Star Wars Jedi: Fallen Order Scomp Link: Jak opravit Scomp Link in Fallen Order | PC hráč

Opravením odkazu Jedi: Fallen Order Scomp Link

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

JEDI: Fallen Order Scomp Scomp Oprava Umístění

Star Wars Jedi: Fallen Order ? Scomp Link Guide .

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies.

 • Jak opravit Scomp Link
 • Jak používat odkaz SCOMP na otevřené hrudníky a dveře

Star Wars Jedi: Fallen Order Scomp Link Guide

Hvězdné války jedi: Fallen Order Scomp Přehled odkazů

Co je tedy odkaz na SCOMP a proč je to tak důležité? . Nebojte se; Bude v pohodě. .

Dokud nenajdete nový odkaz na SCOMP pro BD-1, budete posmíváni, ať jste kdekoli zamčenými dveřmi nebo hrudníky, které nelze otevřít bez použití odkazu na SCOMP. .

Star Wars Jedi: Fallen Order, kde najít odkaz Scomp

Kde tedy můžete opravit odkaz BD-1 SCOMP, abyste si mohli znovu udělat svého droidského kamaráda? – .

 1. . Star Wars Jedi: Fallen Order Force Powers !).
 2. Vydejte se do oblasti zvětralé památky ve středu mapy Zeffo.
 3. Použijte sílu tlačit na obří prasklé dveře kamene (zvýrazněná zelená na vaší mapě) je rozbijte.
 4. Sledujte cestu ve směru hodinových ručiček, dokud nedosáhnete vyvýšené platformy s pracovním stolem, podobně jako ty, s nimiž se setkáte .
 5. Interagujte s pracovním stolem a získejte upgrade Scomp Link pro BD-1.

plátek . To zahrnuje všechny ty a Červené truhly .

! .

Star Wars Jedi: Fallen Order Scomp Link Guide

A to je jen o všem, co potřebujete vědět o upgradu Scomp Link ve Star Wars Jedi: Fallen Order. Nezapomeňte se také podívat na naše další průvodce níže!

 • Star Wars Jedi: Fallen Order Tipy– .
 • – .
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Skill Tree – Tato příručka obsahuje úplná vysvětlení každé jednotlivé dovednosti ve stromu dovedností, spolu s našimi výběry na nejlepší dovednosti pro nejprve upgradovat!
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Force Powers – Naučte se, jak a kde odemknout sílu tlačit, vynutit tah, dvojitý skok a další.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Lightsader– Naučte se přizpůsobení a out a outs of the Lightsader, včetně toho, jak získat více barev a kde najít upgrady dvojitého a dvojitého proudu světelného meče.
 • Fallen Order Scomp Oprava odkazu – Co je to sakra, SCOMP odkaz a jak můžete dostat ruce na jeden? Naučte se, jak otevřít všechny tyto uzamčené truhly a dveře s touto průvodcem!
 • Fallen Order hrobka z Eilramu – Pokud jste puzzle-Hater jako já, pak tento průvodce dokončením a únikem hrobky Eilramu za méně než 10 minut je váš svatý grál.
 • Fallen Order hrobka Miktrull – Zjistěte, jak to zakrývat touto nebezpečnou hrobkou pochodní a vinné révy a snadno zvedněte věž Miktrullu!
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Stimbody Locations – Pomocí této příručky najdete všech osm upgradů Stimly Canister roztroušených po celé hře.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Grandmaster – Tipy a rady na vysoké úrovni, jak porazit hru v nejtěžším dostupném režimu obtížnosti!

Star Wars Jedi: Fallen Order šéfy:

 • Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses – Naši centrální šéfové průvodce Hub vás projde každým z šéfů padlých objednávek, s některými obecnými špičkovými tipy pro řešení kterékoli z nich.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Oggdo Bogdo – Naučte se, jak vzít prvního pravého šéfa hry a odejít bez poškrábání.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Rabid Jotaz – Vyhýbat se úderům tohoto hrůzostrašného predátora a vyřezávejte ho s tímto hloubkovým průchodem šéfa.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Albino Wyyyschokk – Naučte se, jak snadno porazit tohoto monstrózního pavouka, aniž byste se dostali jediný zásah.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Druhá sestra – Naučte se bránit se proti nejsilnějším Calským nepřátelům v této bitvě na Zeffo.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order devátá sestra – Snižte tohoto hrůzostrašného inkvizitora Temné strany učením a přizpůsobením se jejím mnoha odblonatelným útokům.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Nydak Alpha – Nespadejte na rusy této mocné bestie! Nechte náš průvodce naučit vás nešťastné způsoby Nydak Alpha.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Gorgara – Ořízněte peří tohoto kolosálního ptáka s naším průvodcem po porážce Gorgara na obtížnosti Jedi Master.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Taron Malicos – Ukažte tomuto dvojímu ovládajícímu Sithu, k čemu v této epické bitvě v ruinách Dathomiru.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Trilla – Dokončete Calův osud tím, že jednou provždy bestoutím nebezpečné trilla suduri.
 • Hvězdné války jedi: Fallen Order Lenty Lovci – Naučte se vstupy a výstupy z těchto smrtících pozdních her Haxion HAXION BOUNTY BONTY LENTERS.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Elektronické umění následovat
 • Funkce Sledujte
 • Následující průvodci následují
 • Respawn Entertainment Follow
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Follow

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.

Opravením odkazu Jedi: Fallen Order Scomp Link

Jak opravit Jedi Fallen Order Scomp Scomp odkaz Oprava umístění

Jak opravíte odkaz Scomp v Fallen Order? Scomp Link je droidní součástí pro váš dobrý ol ‘Pal BD-1, který vám umožní přístup k uzamčeným hrudi a tajným pokoji rozptýleným po celou hru. Vzhledem k stylu Metroidvania ve hře vyžaduje Star Wars Jedi: Fallen Order nějaké zpětné sledování: pokud chcete vidět a sbírat vše na cestě k 100% dokončení, buďte připraveni pokrýt Old Ground, jakmile je vaše robotické příslušenství opraveno.

Najdete odkaz na SCOMP několik hodin na svůj čas na Zeffo, třetí planetu, kterou ve hře navštívíte – první je tmavá otevírací planeta, Bracca, a pak Bogano, první místo, kde můžete správně prozkoumat. Můžete se také rozhodnout navštívit Jedi: Fallen Order’s Dathomir Planet místo Zeffa, abyste si narazili na duální list, ale relativně vysoká úroveň nepřátel zde zkratka zkratka zkratky. Stále to však stojí za to. Je však možné získat Jedi: Fallen Order Scomp Scomp Lintealy, takže tady je návod, jak to udělat jen tak.

Jak opravit odkaz Jedi: Fallen Order Scomp

Takže chcete přistupovat k těmto tajným cestám a zamčené truhly brzy? Samozřejmě ano. Abyste získali přístup do oblasti, která obsahuje odkaz na Scomp, budete muset hrát hru, dokud odemknete schopnost tlaku síly těsně před tím, než se vypořádáte s Jedi: Fallen Order je hrobka Eilramu. Jakmile je vaše nová schopnost odemčena po krátkém flashbacku na váš trénink s mistrem Jaro, měli byste se vydat na zvětralý pomník – což vidíte při útoku fanboy videa výše.

Jakmile dorazíte na zvětralý pomník, konzultace s mapou odhalí místa, s nimiž máte přístup s vašimi aktuálně nelotovanými schopnostmi. Nyní, když máte tlak na sílu, rozbijte dveře doprava od pasáže, který vyžaduje pro přístup ke Scomp Link. Hlava uvnitř prasklých, trojúhelníkových dveří a použijte schopnost tlačit sílu k prorazit. Nyní sledujte cestu ve směru hodinových ručiček, dokud nenajdete zeď, kterou můžete škálovat. Lavička, kterou najdete nahoře, obsahuje odkaz Scomp.

Nyní máte opravenou odkaz SCOMP, oblasti, které byly jednou zvýrazněny červeně na vaší mapě. To znamená, že nyní můžete své kroky znovu převrátit a odškrtnout jakékoli zmeškané příležitosti na Boganu nebo dokonce Dathomiru, pokud jste se tam dostali nervy. Šťastný lov!

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.