Jedna noc v Karazhan Guide – Hearthstone – ledové žíly, Hearthstone jednu noc v Karazhanu: všechny nové karty | PCGamesn

Hearthstone jednu noc v Karazhanu: všechny nové karty

Nyní na tyto karty. Rozdělili jsme je podle třídy pro jasnost, pak náklady. Pravděpodobně budou asi čtyři na třídu, pak devět neutrálů.

Jedna noc v Karazhan Guide

Jednou v noci v Karazhanu

Jedna noc v Karazhan je dobrodružství pro jednoho hráče pro Hearthstone, skrze které můžete odemknout 45 nových karet a dvě jedinečné zády pro vaši sbírku. K dobrodružství lze přistupovat hráči, kteří odemkli všech 9 hrdinů.

Ceny

Každé jednotlivé křídlo stojí 6 $.99 / € 5.99 / £ 4.99 nebo 700 zlata. Nákup celého dobrodružství (všech 5 křídel najednou) stojí 24 $.99 /21 EUR.99 /17 £.49.

Formát a odměny

Prolog je křídlo 1-šéf (princ Malchezaar), ke kterému mají přístup všichni hráči, i když si nekupují žádnou z křídel dobrodružství.

Kromě toho budete bojovat 3 jedinečné šéfy v každé ze 4 křídel dobrodružství. Každý šéf má jedinečnou sílu hrdiny a kombinaci jedinečných a existujících karet (včetně třídních karet z více tříd). Některé z karet, které používají šéfové, jsou pro hráče nepřístupné a mají zdánlivě nevyvážené efekty.

Porážka šéfa vás odměňuje 2 kopiemi nové společné, vzácné nebo epické karty. Poražení všech šéfů v křídle vás odměňuje novou vzácnou a novou legendární kartou a odemkne hrdinský režim křídla, kde mají šéfové ještě více přemožených hrdinových sil. Dokončení všech křídel v hrdinském režimu vám udělí jedinečnou kartu zpět.

Jedna noc v Karazhan také nabízí výzev ve třídě. Každá třída má jednu výzvu k dokončení a spočívá v hraní proti předdefinovanému jedné noci v šéfovi Karazhan s předdefinovanou palubou. Vítězství v zápase vám uděluje novou kartu specifickou pro třídu a odemkne řemeslo zlaté verze stejné karty.

Podrobný seznam odměn

Jednou v noci v Karazhanu

Jedna noc v Karazhan s sebou přináší dvě nové záda karty jako odměny. Karazhan Nights je udělena jako odměna za nákup celého dobrodružství během prvního týdne, zatímco modrý portál je odměnou za porážku všech šéfů v hrdinském režimu.

Jednou v noci na kartě Karazhan

Jednou v noci na kartě Karazhan

Výzvy třídy

Třída Odměna
Druid 2x moonglade portál
lovec 2x trik kočky
Kouzelník 2x Babbling Book
Paladin 2x Silvermoon Portal
Kněz 2x kněz svátku
Darebák 2x Ethereal Peddler
Šaman 2x Portál Maelstrom
Čaroděj 2x Kara Kazham!
Bojovník 2x Blázniva bane

ChangeLog

 • 01. srpna. 2016: Přidáno čtvrté a poslední křídlo.
 • 25. srpna. 2016: Přidáno třetí křídlo.
 • 18. srpna. 2016: Přidáno druhé křídlo.
 • 11. srpna. 2016: Přidaný průvodce.

Hearthstone jednu noc v Karazhanu: všechny nové karty

Jednou v noci v seznamu karet Karazhan

Jedna noc v Karazhan je další dobrodružství Hearthstone, a to znamená, že nové karty, s nimiž si můžete hrát, volat špatné a pak objevit jsou ve skutečnosti masivně přemoženy. Bude celkem 45 a shromažďujeme každý poslední z nich níže.

Před vydáním Karazhan jsou zde nejlepší paluby v Hearthstone. Jak se to změní?

Nejnovější přírůstky:Všechny karty Karazhan, každý.

Samotné dobrodružství sídlí ve věži Karazhanu během večírku. Když dorazíte, přirozeně se všechno pokazí. Zjistíte, co přesně zjistíte, co přesně, když křídla začnou vycházet za dva týdny 12. srpna, včetně bezplatného prologového křídla pro všechny hráče, které dává pár karet. Zde je to, co o nich víme:

 • Prologová mise, svobodná pro všechny, vysvětlí, co se stalo s Medivhem před začátkem dobrodružství a proč zmizel. Veškerý svůj prach položím na „Drunken neštěstí.”Budeš tam bojovat.
 • Prvním hlavním křídlem bude salón, kde budete čelit proti stříbrnému golem, magickému zrcadlu, které začalo urážet všechny a legendární šachovou desku Karazhan, jedno z nejlepších setkání WoW.
 • Druhý přichází operní křídlo, kde Showmaster Barnes chce, abyste pro něj hráli hry. To jsou Romeo & Juliet, Wizard of Oz a Little Red Riding Hood, představující titulární pár, Crone a Big Bad Wolf jako šéfy.
 • Pak přichází zvěřinec, kde se medivhova kurátor rozhodl místo toho, aby udržel všechny různé příšery kouzelníka v klecích, nechá je létat zdarma. Mezi setkání patří samotný kurátor, Nightbane a Illhoof.
 • Konečně jsou Medivhovy soukromé čtvrtiny, představující Netherspite a Stín Aran. Očekávali bychom, že zde je zde také zúčtování se samotným mužem.

Posledním součtem bude 45 nových karet z 13 setkání. Tuto kartu získáte také zpět, pokud zakoupíte během prvního týdne vydání:

Karazhan karta zpět

Nyní na tyto karty. Rozdělili jsme je podle třídy pro jasnost, pak náklady. Pravděpodobně budou asi čtyři na třídu, pak devět neutrálů.

Neutrální

Karazhan pompous thespianHistorik Karazhan NetherspiteKarazhan MoroesZoobotKarazhan BarnesKarazhan Prince MalchezaarKarazhan Book WyrmKarazhan kurátor

Medivh’s Equips:

Paladin

Karazhan Ivory Knight

Druid

Karazhan okouzlil RavenaPortál Karazhan Moonglade

Kouzelník

Karazhan Babbling Book Portál Karazhan Firelands

Kněz

Šaman

Darebák

Karazhan Ethereal Peddler

lovec

Karazhan laskavě babička

Laskavě token babičky:

Karazhan Big Bad Wolf

Bojovník

Karazhan chrání krále

Čaroděj

Karazhan Malchezaar Karazhan Kara Kazham

To je vše, co zatím máme – zkontrolujte každý den, protože Blizzard odhaluje více karet!

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.

Zde jsou všechny karty „One Night in Karazhan“ Hearthstone

Tady jsou všechny Hearthstone

Přečtěte si vše o příštím dobrodružství pro jednoho hráče Hearthstone a podívejte se na sestavu celé karty!

6. srpna 2016 7:00

Blizzard’s “One Night in Karazhan” se spustí 11. srpna, pro Windows, Mac, iOS a Android.

Tato expanze pro jednoho hráče vás zavede do Karazhanu, pozoruhodného národního prostředí ve Warcraft Lore. Místo toho, aby fanoušci ponuré věže World of Warcraft jsou obeznámeni, to se koná před lety dříve, když Medivh, strážce Karazhanu, zve obyvatele Azerothu na magickou stranu. Dorazíte hodinu předtím, než večírek začne zjistit, že Medivh zmizel a dobrodružství vás následuje a Medivh’s Butler, Moroes, hledá hostitele a zároveň udržuje večírek pod kontrolou.

Co je dobrodružství? „Adventure“ Hearthstone je kus obsahu pro jednoho hráče. Jedna noc v Karazhan je čtvrtým takovým dobrodružstvím, po kletbě Naxxramus, Blackrock Mountain a League of Explorers.

Místo toho, aby zpochybnil jiné lidské hráče, navrhl Blizzard specializované výzvy proti postavám a prostředí šéfů. Spíše než otevírání karet z randomizovaných balíčků, vyděláváte je tak odměny, jak se vydáte na cestu dobrodružstvím. Pokud si koupíte plné dobrodružství a dokončíte všechny mise, máte jistotu, že si vyděláte všechny karty.

Kolik karet přidává? Jedna noc v Karazhan přidá celkem 45 karet. Dva z nich (Enchanted Raven, Firelands Portal) budou k dispozici zdarma jako prologní mise. Zbytek bude rozdělen mezi čtyři křídla, která lze zakoupit jednotlivě nebo jako plná sada. Nákup plného dobrodružství během svého startovacího týdne vám také získá kartu s tématem Karazhan zpět.

Kolik to bude stát? Stejně jako všechna Hearthstone Adventures, jednu noc v Karazhanu lze zakoupit se skutečnými penězi nebo ve hře Gold. Individuálně každé křídlo bude stát 6 $.99, nebo 700 zlata. Všechna čtyři křídla zabalená společně budou stát 19 $.99, a není k dispozici se zlatem ve hře.

Všechny karty:

Příběhy zaměstnanců Shack jsou kolektivním úsilím s přispíváním více zaměstnanců. Mnoho našich seznamů často zahrnuje vstupu od několika editorů a náš týdenní chat Shack je něco, k čemu všichni přispíváme jako skupina.

 • Vánice
 • Vlastnosti
 • Blizzard Entertainment
 • Zprávy
 • Hearthstone: Heroes of Warcraft
 • Hearthstone: Jedna noc v Karazhanu