Jednotky Halo Wars 2 – každý Spartan, Tank a Sentinel | PCGamesn, UNSC vozidla – Halo Wars 2 Guide – IGN

Vozidla OSN

Štír je hlavní bitevní tank UNSC, i když není tak velký nebo děsivý jako grizzly. Je to silné versus pěchota a vozidla a mírné versus vzduch. Ve beta verzi byl k dispozici na úrovni Three a mohl být upgradován aktivní schopností „shell“ na stejné úrovni, což jí umožnilo poškodit oblast.

Jednotky Halo Wars 2 – každý Spartan, Tank a Sentinel

Halo Wars 2

Vyšplháme se na strom, odemknutí novějších a mrtvějších hraček a budování vaší armády je jednou z nejuspokojivějších částí strategických her. S Halo Wars 2 OUT jsme si mysleli, že vás projdeme vaším novým toky. Čtěte dále pro všechny jednotky, které můžete přikázat v Halo Wars 2.

Pro všechny nejnovější vydání, frakce, příběh a obecně, tady je vše, co víme o Halo Wars 2.

UNSC

UNSC

Space Command OSN (UNSC) je agenturou sjednocené vlády Země a vojenskou přítomností lidstva ve vesmíru. Jsou zastoupeny v Halo Wars 2 Spirit of Fire, kolonická loď upravená pro vojenské účely a schopné udržet armádu. V kampani pro jednoho hráče velíte armádami UNSC a budete mít na výběr, abyste je vedli nebo jejich protivníky, vyloučený, v multiplayeru.

UNSC pěchota

Mariňáci

UNSC Marines

Základem armády UNSC, Marines jsou hlavní pěchotou a mírně schopné proti všemu ve všech herních režimech. V jednom hráči a multiplayeru jsou k dispozici od startu (úroveň nula), ale lze je upgradovat na úrovni One, aby házeli granáty, a na druhou úroveň můžete přidat bojový technik do svého týmu (může opravit vozidla a přenést Raketová odpalovač).

Hellbringers

UNSC Hellbringers

V návratu z původních Halo Wars jsou Hellbringers levnou anti-finanční jednotkou s velkým plamenometrem a krásným Accent Scots. Jsou silné versus budovy a pěchota (samozřejmě), slabé vůči vozidlům a nemohou se zapojit letadlo. Jsou k dispozici na úrovni Zero, takže mohou být jednotka smrtícího spěchu. Můžete je upgradovat pomocí rozptylových trysek, které mohou zapálit půdu, na druhé úrovni.

ODSTS

UNSc ODSTS

Orbitální šokové vojáci nebo ODST jsou skupinou speciálních sil v rámci Marines, což je předpokládá, že je to nejlepší z nejlepších z nejlepších. Elitní pěchota, mohou být v okamžiku boje upuštěny do boje. Mají aktivní schopnost „demolice“, se kterou hodí časované výbušniny, které jsou účinné proti strukturám a posádkám.

V Blitzu jsou k dispozici pouze prostřednictvím síly, která je upustí z nich a jsou exkluzivní pro kapitána Cutter.

Odstřelovač

Sniper UNSC

Snipers jsou maskované skauti, kteří vynikají při výběru nepřátelské pěchoty ve velmi dlouhém doletu. Mohou se také sami maskovat a detekovat nepřátelské maskované jednotky, ale nemohou zapojit vozidla ani letadla. Jsou k dispozici na Tier One a lze je upgradovat pomocí pušky na třetí úrovně, která získává další poškození.

Spartan

Jerome-092, Spartan UNSC

Sparťané jsou technologicky zvýšené super vojáci, vytvořené UNSC v řadě eticky pochybných vzdělávacích programů. John-117, známější jako hlavní šéf, je plakát chlapec Halo Shooter Games a produkt programu Spartan-II.

V Halo Wars 2 jsou Sparťané hrdinovými jednotkami pro frakci UNSC. Jsou silní proti všemu a mají aktivní schopnost „Spartan Slam“, která způsobuje, že Spartan skočí vysoko ve vzduchu a zabouchne nepřítele, přebírá kontrolu nad nepřátelskými letadly nebo vozidly.

Mají také pasivní schopnost „štítu“ a udělují energetický štít, který absorbuje poškození a regeneruje, když je mimo boj – přesně jako ve střelcích.

V Blitzu jsou k dispozici tři různé Sparťané, z nichž každý je omezen na jiného vůdce, každý s jinou novou pasivní schopností na vrcholu výše uvedeného. Profesor Anders má Douglas-042, který má pasivní „stráž“, což mu umožňuje poškodit jménem blízkých spojenců. Isabel C.

Konečně, kapitán Cutter má Jerome-092, který má pasivní „spěch“, což znamená, že při nasazení mimo svou základnu v Blitzu netrpí únavou.

Vozidla OSN

Cyclops

Cyclops UNSC

Nová verze The Cyclops, která byla poprvé představena v Halo Wars. Nemůže zapojit letadla, ale lze jej upgradovat pomocí šokových kol, které zvyšují jeho poškození. V Blitzu je klasifikován jako slabý proti pěchotě.

Jackrabbit

UNSC Jackrabbit

Debutování v Halo Wars 2, Jackrabbit je rychlý skautský trike. Může detekovat maskované jednotky, ale přichází bez jakékoli zbraně jako standard. Je však k dispozici od začátku a může být upgradován pomocí mini-lupičého odpalovače na Tier One, takže je to možnost, pokud máte rádi taktiku Rush. Na druhé úrovni můžete přidat podpůrný dron, který zvyšuje jeho linii a opravuje jej. V Blitzu je jackrabbit klasifikován jako mírný versus pěchota a vozidla a slabý až letadlo.

Warthog

UNSC Warthog

Warthog se objevil v každém ze střelců Halo a v prvních halo válkách. Základní vozidlo UNSC, je silné proti pěchotě a mírné versus vozidla a vzduchu. Má také aktivní schopnost „RAM“, která způsobí, že se účtuje prostřednictvím nepřátel, což způsobí poškození.

Rosomák

UNSC Wolverine

Wolverine, která byla představena v Halo Wars, je napůl stopová s párem raketových lusků na zádech, zamýšlené svrhnout nepřátelská letadla. Může detekovat maskované jednotky a byl k dispozici na úrovni Two ve multiplayerové beta. V Blitzu je klasifikován jako slabý pro pěchotu a vozidla.

Kodiak

UNSC Kodiak

Kodiak je těžké dělostřelecké vozidlo s osmi velkými koly a jednou velkou zbraní. Budete ji muset nasadit, abyste vystřelili tuto zbraň, což ji znemožňuje, ale může to vyvolat trestné škody v extrémním dosahu. Je to silná versus pěchota a vozidla, ale zranitelná vůči letadlům. V beta verzi pro více hráčů byl k dispozici na druhé úrovni.

Štír

Scorpion UNSC

Štír je hlavní bitevní tank UNSC, i když není tak velký nebo děsivý jako grizzly. Je to silné versus pěchota a vozidla a mírné versus vzduch. Ve beta verzi byl k dispozici na úrovni Three a mohl být upgradován aktivní schopností „shell“ na stejné úrovni, což jí umožnilo poškodit oblast.

Grizzly

UNSC Grizzly

Teď mluvíme. Grizzly je největší tank, který nasadí UNSC, dvojitě barel, čtyřkolená zvíře, která nese více než projíždějící podobnost s mamutí tanky Old Command & Conquer Games.

V Blitzu jsou grizzlies silné versus pěchota a vozidla a mírné versus vzduch. Mají aktivní schopnost „rakety“, která vystřelí několik raket na cíle středního dosahu. Jsou exkluzivní pro seržant Forge. Lucky Felle.

Letadlo UNSC

Sršeň

Hornet UNSC

Hornet Vtol Helicopter je oporou letectva UNSC a objevil se u několika střelců Halo a také v původních halo válkách. Je to základní letecká jednotka, která je k dispozici na úrovni dva. V Blitzu je klasifikován jako silný proti vozidlům a mírný versus pěchota a další letadlo.

Slavík

UNSC Nightingale

Slavík je podpůrný vrtulník, který je schopen pomoci vašim silám s několika užitečnými schopnostmi. Za prvé, jeho trio restaurátorských dronů může uzdravit přátelskou pěchotu a vozidla (to budou dělat automaticky, až bude dostatečně blízko). Za druhé, má aktivní schopnost „defenzivního kouře“, která vám umožní zavlažovat všechny jednotky a potlačit boj v dané oblasti. Konečně má pasivní schopnost „detekovat“ a může odhalit nedaleké maskované nepřátele.

Jen neočekávejte, že s tím budete bojovat. Slavík je neozbrojený a nemůže zapojit žádné nepřátelské cíle.

Sup

Sup UNSC

Vulture je pomalu se pohybující těžká zbraň a jedno z největších letadel položené na UNSC. Je k dispozici na třetí úrovni a má aktivní schopnost „rakety Phoenix“, která zahajuje ničivý raketový útok s širokou oblastí účinku. V Blitzu je klasifikován jako mírná versus pěchota, ale silná versus vozidla a letadla. Má to

Kondor

UNSC Condor

Condor je letecká „super jednotka“. V Blitzu je k dispozici pouze dočasně prostřednictvím napájecí karty a opustí pole poté, co určitý čas propadne. Jeho hlavním trikem strany je schopnost „těžká Gauss Barrage“, která vystřelí tři magneticky zrychlené slimáky na cíl, aby devastující efekt. Protože má pasivní schopnost „spěchu“, což jí umožňuje ignorovat únavu nasazení, můžete ji na mapě odhodit kdekoli se vám líbí. Nejsme si jisti, jak to ještě bude fungovat mimo Blitz.

Vyloučení

Vyloučení

Poté, co se roztříštila z dlouhodobých darebáků Halo, smlouva, vyloučení, jsou nepřátelé UNSC v kampani a druhá ze dvou frakcí, které můžete přikázat v multiplayeru. Vedou je mimozemšťan jménem Atriox, který se zřekl smlouvu poté, co poslali příliš mnoho svých klanu, aby zemřeli ve svých válkách s lidstvem. Unavený tou válkou a pronájem s vnitřním sporem se smlouva začala rozpouštět a Atriox a jeho následovníci absorbovali velkou část jejich dřívější síly, pracovní síly a zbraně.

Vyloučená pěchota

Zavrčení

Vyloučené zavrčení

Unggoy, nazývaný Grunts by UNSC, byl klientským druhem smlouvy zaměstnaný jako dělníci v míru a krmivovi ve válce. Vyloučení je používají stejným způsobem. Jsou to základní pěchota, slabá vůči vozidlům, mírné proti jiné pěchotě a letadlem.

Sebevražedné zavrčení

Vyloučené sebevražedné zavrčení

Jak byste mohli hádat, jsou to zavrčení, které byly vybaveny velkými bombami. Jejich jediným účelem je přiblížit se nepřátelských jednotek a vyhodit do vzduchu – jsou velmi efektivní proti pěchotě, slabé vůči vozidlům a nemohou se zapojit do vzduchu. Mají pasivní schopnost „výbuchu“, což znamená, že pokud je zabijí, stejně vyhodí do vzduchu.

Elitní Strážci

Vyloučené elitní strážce

Sangheili, známý lidem jako elity, jsou váleční mimozemšťané, kteří byli jedním ze dvou zakládajících druhů smlouvy. Jejich soupeření s Brutes bylo jádrem velkého rozkolu, což vedlo ke kolapsu smlouvy.

V Halo Wars 2 jsou elitní strážci skauty a odstřelovači. Jsou silní versus pěchota, ale slabí proti vozidlům a letadlem. Mají pasivní „detekci“ a mohou odhalit maskované nepřátele.

Skok balení brutes

Vyloučené skokové balení Brutes

Jiralhanae, který název UNSC BRUTS, jsou silní medvědí mimozemšťany a konečný přírůstek do smlouvy před jejím kolapsem. Atriox, vůdce vyloučení, je brutální a nějakým způsobem se spojil s určitým počtem Brutes a elity pod jeho vedením navzdory jejich soupeření.

V Halo Wars 2, Brutes ovládají jetpacks a gravitační kladiva a vynikají při bití nepřátelských budov do rutin. Jsou mírné proti pěchotě, slabých až vozidel a nemohou zapojit letadla. Mají aktivní schopnost „skokové stávky“, která způsobí, že skočí dopředu a rozbijí zem, škodlivé a ohromující nepřátele v okolí.

Lovci

Vyloučené lovce

Stvoření známá lovcům UNSCAS jsou ve skutečnosti bipedální masy Lekgolo, bývalého druhu smluvního červu, který se může společně shlukovat, aby exponenciálně zvýšil svou inteligenci a sílu.

V Halo Wars 2 jsou to anti-vozidlo pěchoty-jsou slabí proti jiné pěchotě, silné proti vozidlům a nemohou se zapojit letadlo.

Honor Guard

Vyloučený strážce čest

Elity ovládají ikonické energetické meče Halo, The Honor Guard jsou vyloučenou jednotkou hrdiny. Jsou silní proti pěchotě a vozidlům, ale nemohou zaútočit na vzduch. Mají pasivní schopnosti „Shield“ a „Cloak“, což jim umožňuje nejen skrýt, ale i tavit nějaké poškození svými regeneračními energetickými štíty.

V Blitzu jsou exkluzivní pro Shipmaster.

Warlord

Vyloučený válečník

Warlord je další hrdinná jednotka pro vyloučené – velký obrněný brutát se sifonovaným gravitačním kladivem. Stejně jako většina ostatních hrdinů má Shield pasivní, ale také sifonový pasivní, který ho automaticky uzdravuje rovnající se škodám, které způsobuje. To by mělo být Warlord učinit neuvěřitelně tvrdou jednotkou.

Jako by to nestačilo, má také aktivní schopnost „gravitace rázové vlny“, která omráčí nepřátelské jednotky a struktury masivním kladivem. Warlord je klasifikován jako silný proti pěchotě a vozidlům, ale nemůže útočit na letadlo. V Blitzu je exkluzivní pro Decimus.

Atriox je zvolen

Brutes ručně vybraný Atrioxem, jeho zvolený je další vyloučenou hrdinovou jednotkou. Fanoušci Halo rozpoznají velké launchers granátů „brutálního výstřelu“, které ovládají. Atrioxova zvolená má „štít“ jako ostatní hrdinové, ale také mají „šok“, což znamená, že zastrašují nepřátelská vojska, snižují jejich brnění. Není divu, že jsou exkluzivní pro Atriox v Blitzu.

Vyloučené vozidla

Vrtulník

Vyloučený vrtulník

Vrtulníky jsou v podstatě velké motory se sedadlem, které mají své brutální piloty. Mají aktivní schopnost „Ram“, jako je Warthog UNSC, jsou k dispozici na Tier One a lze je upgradovat s koly šrapnelu na druhé úrovni. Mohli by detekovat maskované nepřátele v beta verzi pro více hráčů, ale jejich blitzová karta nemá od ledna schopnost „detekovat“, takže se to mohlo změnit. V Blitzu jsou silní versus pěchota, mírné versus vozidla a slabé až letadlo.

Duch

Vyloučený duch

Oblíbený pro mnohé, kteří hráli střelcové hry, jsou duchové lehká vznášející vozidla ideální pro skauting. Jsou mírné versus pěchoty a vozidla a slabí proti letadům. Duchové mají „Ram“ aktivní schopnost a „Shield“ pasivní schopnost, takže jsou odolnější, než si můžete myslet na první pohled.

Duchové jsou exkluzivní pro Shipmaster v Blitzu.

Marauder

Vyloučený Marauder

Marauders jsou dvoučlenné světelné tanky a základní vozidla pro vyloučení. V Blitzu jejich karta naznačuje, že jsou silná versus pěchota a mírná proti vozidlům a letadům. Jinde jsou k dispozici na úrovni dva a lze je upgradovat silnějším brněním na úrovni Třetí.

Reaver

Vyloučený reaver

Reavers jsou bipedální, protiletadlové chodci. Jsou slabí vůči pěchotě a vozidlům, ale se svými dvěma raketovými lusky vynikají při střílení nepřátelských letadel. Mohou detekovat maskované nepřátelské jednotky a mít aktivní schopnost „dravého skoku“, se kterou mohou skočit na krátkou vzdálenost k úniku nebo přepadení nepřátel. Jsou k dispozici na úrovni dva.

Kobylka

Vyloučený kobylka

Kobylky jsou Quadrupedal Walkers, menší protějšky k hrůzostrašnému scarabu. Dříve používanou smlouvou pro těžební i bojové účely vynikají při drcení nepřátelských budov a mají dobrý rozsah, ale jsou slabí proti letadlům a pouze střední pěchotu a vozidla pouze pro pěchotu a vozidla. Mají pasivní schopnost štítu a jsou k dispozici na úrovni dva.

Přízrak

Vyloučený Wraith

Jedním z přírodových obrněných vozidel smluv, Wraith je nádrž na podporu pěchoty. Je silná versus pěchota a vozidla, mírná až letadla a má pasivní schopnost štítu. Je k dispozici na úrovni tři a může být upgradován na stejné úrovni s aktivní schopností „Scorch Morta“, což způsobuje přetrvávající poškození.

Scarab

Vyloučený Scarab

Scarab je vyloučená super jednotka, viděná souboj s retrívrem Sentinel Inthis YouTube Videofrom komunitní událost, s laskavým svolením MasterOfrolness. Je to větší bratr kobylek, obří čtyřnásobného chodce s obrovským plamenometrem.

Jeho použití existují omezení. V normálním multiplayeru lze najednou postavit pouze tři. V Blitzu to zůstává pouze na poli 30 sekund, je nasazena prostřednictvím napájecí karty, má spěšnou pasivní schopnost chránit před únavou nasazení a aktivní schopnost „Carapace Shield“, což ji činí krátce nezranitelnými.

Vyloučené letadlo

Inženýr

Vyloučený inženýr

Huragok, známý lidstvu jako inženýři, jsou funky vypadající medúza, která bude opravit a uzdravit blízké spojenecké jednotky, a může odhalit zatažené nepřátele. Mají také aktivní schopnost „Overshield“, která vrhá dočasný štít na ochranu blízkých spojeneckých jednotek. Stejně jako slavík nemohou zapojit žádné nepřátele. Jsou k dispozici na úrovni One.

Banshee

Vyloučený Banshee

Banshee je vyloucená základní letoun. Jsou k dispozici na úrovni dva a lze je upgradovat pomocí plazmového torpéda ve třetí úrovni, což je mnohem silnější proti jiným letadlem. V Blitzu jejich karta naznačuje, že jsou silná versus vozidla a mírné versus pěchota a další letecké jednotky.

Zahalit

Vyloučený kryd

Shoudy jsou jednotka pro leteckou podporu, která vypadá trochu jako mini-reaper z Mass Effect. Mohou na plátěné jednotky a jsou k dispozici ve druhé úrovni, ale nemohou zapojit žádné nepřátele.

Blisterback

Vyloučený Blisterback

Jedna z nejchladnějších nových návrhů jednotek Halo Wars 2 (myslíme si), The Blisterback je vzdušná dělostřelecká zbraň. Vypadají jako obrovský klíště, hrozivě se plaví přes bojiště. Když jsou nařízeni nasazení, přistávají, ukotví se na Zemi a otevřou své raketové trubice, připravené k odpálení. Jsou k dispozici na třetí úrovni a v Blitzu jsou klasifikovány jako silné versus pěchota a vozidla a mírné proti letadlům.

Předchůdci

Předchůdci

Předchůdci byli vysoce pokročilým závodem, který kolonizoval miliony planet na Mléčné dráze zhruba před 100 000 lety. Postavili mnoho úžasných věcí, mezi nimi, archa, která je ústřední pro konflikt mezi vyloučenými a UNSC v Halo Wars 2. Ačkoli to není základní frakce a nehratelná v jednom nebo multiplayeru, můžete za určitých okolností chytit některé z jejich jednotek za určitých okolností. To jsou oni.

Agresor Sentinel

Předchůdce agresor Sentinel

Sentinely agresora jsou lehké letadlo podobné dronem. Budou chránit zachycovací body v nadvládě Multiplayer Games a můžete je sami postavit, pokud hrajete profesora Anderse v Blitzu. Jejich karta Blitz naznačuje, že jsou slabá vůči pěchotě, ale mírné versus vozidla a letadla.

Protector Sentinel

Předchůdce Protector Sentinel

Další rozmanitost předchůdce Sentinel, karta ochránce Blitz ji klasifikuje jako základní letadlo, střední versus pěchota a další vzduch a silná versus vozidla. Mají aktivní schopnost „uzamčení šroubu“, blesk, než mohou omráčit a poškodit vozidla a struktury. Opět je můžete použít v Blitzu, pokud jste profesor Anders, ale ještě není jasné, zda a jak se objeví v jiných herních režimech (viz také: Super Sentinels, níže).

Retriever Sentinel

Forerunner Retriever Sentinel Forerunner Retriever Sentinel

Sentinely retriever jsou „konečnou“ jednotkou. Jeden je vidět na útoku na základnu YouTuber MasterOfrofLness v tomto videu YouTube. Toto bylo převzato z režimu pro více hráčů 3v3, takže víme.

Zhruba ekvivalentní „super“ Sentinel v původním Halo Warscaulovi najal hráč spolu s dalšími typy sentinelů, pokud jste zachytili předchůdce továrna. Jednalo se o neutrální budovy, chráněné Sentinely AI.

Které jednotky se zatím prokazují jako nejvhodnější? Nechte své myšlenky v komentářích.

Richard Scott-Jones Rich nenávidí klišé, takže jeho oblíbená hra jsou přirozeně Dark Souls. Je to strategické hry, totální válečné hry a Warhammer Games Nerd. Zeptejte se ho na svůj osud 2 hrací čas.

Vozidla OSN

Jackrabbit je hlavní skautská jednotka UNSC. Základní model nemá žádné ofenzivní schopnosti, ale lze jej upgradovat, aby získal útok a některé schopnosti hojení. Jackrabbit lze postavit na hlavní základně.

Jackrabbit LVL0 STATS.JPG

Náklady na jackrabbit lvl0.JPG

Warthog je základní jednotka vozidla mezi silami UNSC. Základní model vyniká při porážce pěchotních jednotek se schopností namontované zbraně a RAM. Warthog lze postavit v garáži.

Statistiky Warthog LVL1.JPG

Náklady na Warthog LVL1.JPG

Wolverine je anti-vzduchové vozidlo postavené z garáže. Je to velmi efektivní při eliminaci vzduchových jednotek, ale ne nic jiného. Wolverines může také detekovat maskované jednotky a budovy.

Statistiky Wolverine LVL1.JPG

Náklady na Wolverine LVL1.JPG

Kodiak je mobilní dělostřelecká jednotka UNSC. I když je to pomalé, drahé a vyžaduje vyrábět významné 6 obyvatel, jsou účinné při porážce všeho kromě jednotek vzduchu. Když je postaven, je Kodiak zabalen. Kodiak musí být rozbalen, než bude moci začít ostřelovat nepřátele. Můžete postavit Kodiaks v garáži.

Statistiky Kodiak LVL1.JPG

Štír je těžký tank UNSC. Drahé vozidlo Tech 3, které je výjimečné při ničení pěchoty, vozidel a budov. To také mírné poškození vzduchových jednotek. Když je použita schopnost skořápky Scorpionu, obzvláště se odchyluje skupiny pěchotních jednotek.

Statistiky Scorpion LVL1.JPG

Náklady na Scorpion LVL1.JPG

Poznámka: Flame Warthog je exkluzivní pro Kinsano

Flame Warthog je hlavním vozidlem při používání Kinsana jako svého vůdce. Její plamene nahradí standardní Warthog. Flame Warthogs jsou velmi efektivní proti pěchotě a mírně účinné proti vozidlům a budovám. Základní model je poněkud blízký dosah, ale může být upgradován tak, aby měl zvýšený rozsah a poškození, s další výhodou zapálení země, kde každý výstřel zasáhne pro bonusové poškození.

STATS FLAMEHOG LVL1.JPG

Náklady na Flamehog LVL1.JPG

Poznámka: The Grizzly je exkluzivní pro Forge

Grizzlys jsou těžké tanky, které jsou obzvláště smrtící proti pozemních jednotkám a budovám. Grizzly nahrazuje Scorpion při hraní jako Forge.