Jingle JAM 2017 zvyšuje rekordní 3 miliony dolarů na charitu | Yogscast získal v jejich 2017 v prosincových livestremech v roce 2017 více než 5 milionů dolarů | PCGamesn

Yogscast získal v jejich 2017 v roce 2017 v prosincovém přenosu z roku 2017 v roce 2017 Jingle Jam

Roční Yogscast Jingle Jam se vrátil na rok 2017 a již rozbíjí záznamy.

Jingle Jam 2017 zvyšuje rekordní 3 miliony dolarů za charitu

Roční Yogscast Jingle Jam se vrátil na rok 2017 a již rozbíjí záznamy.

Společnost Jingle Jam již zvedla přes 3 $.1 milion, vánek minulý rok celkem 2 $.57 milionů a s ještě 25 dny.

Přes v obchodě Humble, můžete získat odhadované hry a soundtracky v hodnotě 847 USD za nejvýše 35 $, přičemž 100% výtěžku jde na charitu.

Charity, které mají prospěch z letošního pohonu, jsou Wallace a Gromit’s Grand Appeal, Special Effect, The Whale and Dolphin Conservation, The Mental Health Foundation, Save The Children, Research Cancer, Charita: Water a Mezinárodní lesbická, gay, bisexuální a intersexová asociace asociace.

Každý, kdo daruje 5 a více $, dostane výkřik na stream jogscast, plus odznaky týmu 2 a 10% sleva na pokorné měsíce pro nové předplatitele.

Ti, kteří darují více než 35 $, obdrží celou sbírku her, které zahrnují Rust, Qube: Režisér’s Cut, Gunpoint, Guild Wars 2: Heroic Edition a Warhammer: Vermintide 2 Beta, mimo jiné, které ještě nebyly oznámeny.

Nové hry budou tento měsíc odemčeny každý den a zatím došlo k více než 88 000 darů, přičemž některé daly až 5 000 $.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Charita následovat
  • Humble Bundle následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Ivy se připojil k GamesSindustry.biz v roce 2017, kdy předtím pracoval jako regionální novinář a manažer politických kampaní předtím. Jsou také jedním z předních britských Sonic the Hedgehog aopology.

Yogscast získal v jejich 2017 v roce 2017 v prosincovém přenosu z roku 2017 v roce 2017 Jingle Jam

Humble Bundle Yogscast Jingle Jam 2017

Yogscast každý rok, který je nyní spíše sbírkou kanálů, osobností a lidí než malá skupina YouTubers – oblékl řadu potoků pro Yogscast Jingle Jam, událost, která získává peníze na řadu charitativních organizací. Ve spolupráci s Humble Bundle získal letos Yogscast Jingle Jam za sedm charitativních organizací, což za posledních šest let přineslo celkový součet na více než 11 milionů USD.

V případě, že chcete něco streamovat, náš seznam nejlepších PC her, jaké kdy pro vás mohou hrát něco.

Ve spolupráci s Humble Bundle nabídla kolekce Humble Bundle Yogscast více než 60 her od více než 50 vývojářů a vydavatelů, pokud lidé darovali 35 $ (26 liber) nebo více na charitu podle jejich výběru. Mohlo by být darováno více než 3000 charitativních organizací, ale Wallace a Gromitho velkou přitažlivost, zvláštní efekt, ochrana velryb a delfínů, Nadace duševního zdraví, zachránit děti, výzkum rakoviny a mezinárodní lesbička, gay, bisexuální a asociace intersexu. jako výchozí možnosti.

Celkově bylo do prosince zvýšeno 5 245 772 $ a členové jogscast streamovali celkem 700 hodin během akce. Balíček her již není k dispozici, ale celkem bylo prodáno více než 148 000 svazků a 100% výnosu šlo na charitativní organizace.

Simon Lane, Lewis Brindley a Mark Turpin oslavovali zasažení známky 5 milionů dolarů na hlavním kanálu Yogscast YouTube, který můžete sledovat níže. Gratulujeme všem zúčastněným!

Hannah Dwan Hannah Dwan je spisovatelka her a napsala pro PCGamesn o Rainbow Six Siege, Overwatch a Payday 2. Více jejich práce najdete na PC Gamer, The Telegraph a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.