John Romero potvrzuje jméno protagonisty Doom jednou a pro všechny | PCMag, Doom Slayer | Doom Wiki | Fandom

Doom Slayer

Marine se zúčastnila klíčové bitvy proti Dreadnought, monstrózní Titan, který byl poslán, aby vedl úplný démonický útok na srdce Argent D’Ur. Vzhledem k tomu, že Sentinels byli démoni téměř ohromeni, byl k Maykr, známý jako Seraphim, osloveno, který nabídl svou pomoc při porážce Dreadhought. Byl přiveden do kaple čistoty a podrobil se stroji božství, požehnal mu prudkou rychlostí a velkou silou, aby odpovídal jeho vůli. Pomocí svých nově nalezených sil vzal Marine kelímku, zbraň drženou pro skutečného krále Sentinel Warrior a pomocí ho zabila dreadnought a zasadila čepel uvnitř srdce zvíře. Od té doby Sentinels považoval Marine za zvoleného hrdinu a získal svůj (v) slavném názvu: Doom Slayer. [9]

John Romero potvrzuje jméno protagonisty „zkázy“ jednou provždy

Romero reagoval na některé trivia otázky na Twitteru, včetně jednoho zvědavého fanouška, který chtěl nastavit rekord.

https: // www.PCMag.com/novinky/John-Romero-Confirms-Doom-Protagonists-Name-Once-and-for-All

(Obrázek: Bethesda Softworks)

Pokud jste někdy přemýšleli, jak je pojmenován ikonický protagonista Doom, máme samotný tvůrce definitivní odpověď. John Romero, jeden z otců Doom, nabídl pro ty zvědavé odpovědi na jasnou odpověď, co by měli volat námořní.

Během trivia na Twitteru Romero odpověděl na jednoho fanouška @firithpanda, který se zeptal, jak se jmenuje Doom Guy: „B.J. Blazkowicz, Flynn Taggard, John Kane, nebo co?„Romero rychle odpověděl s odpovědí.

„Doom Guy se jmenuje Doom Guy,“ napsal. Nyní známe správné pravopis a správné jméno. Případ uzavřen!

Zmatek samozřejmě ležel v různých jménech, které byla postava v minulosti dána. V románech Doom minulosti byl Doom Guy označován jako Flynn Taggart. V románech Doom 3 se doom Guy jmenoval John Kane. Jiní věří, že je to vlastně Blazkowicz, jako je příjmení Wolfenstein Games. To bylo ještě méně jasné, když Doom (2016) a Doom Eternal debutoval, jednoduše odkazoval na postavu jako „Doom Slayer.”

. S ohledem na to je čas začít se dívat na první balíček DLC, který je k dispozici pro doom věčný koncem tohoto měsíce. Starověcí bohové: Část první je nová samostatná expanze zamířená na všechny platformy, které podporují doom věčné. Měl by to nabídnout nějakou tolik potřebnou démonovou zabití s ​​Doom Guyem (je to tak, jak to John Romero chce) a spousta katarzí z vzteku bezpochyby vybudovaného po všech těch týdnech, které jsme byli v karanténě, spolupracovali.

Získejte naše nejlepší příběhy!

Co je teď nového Chcete -li získat naše nejlepší příběhy doručené do vaší doručené pošty.

Tento zpravodaj může obsahovat reklamní, obchody nebo přidružené odkazy. Přihlášení k odběru zpravodaje označuje váš souhlas s našimi podmínkami používání a zásady ochrany osobních údajů. Z informačních bulletin můžete kdykoli odhlásit.

Děkujeme za přihlášení!

Vaše předplatné bylo potvrzeno. Sledujte svou doručenou poštu!

Doom Slayer

Doom Slayer, také známý jako Mariňák, Doom Marine, Doomguy je protagonista OSUD Série videoher, stejně jako hratelná postava v Quake Champions a Quake III aréna.

Začal události seriálu jako námořník pracující pro UAC (Union Aerospace Corporation). Byl umístěn na Phobos, Měsíc Marsu. Během démonického ohniska se Marine bojoval skrz nespočet démonů a osvobodil měsíc Mars z jeho démonické přítomnosti.

Poté, co zjistil, že Země byla zničena a překonána démony, se zavázal, že je také bojuje z jeho domovského světa. Po osvobození Země jednou rukou cestoval Marine do pekla, aby bojoval s démony bez úlevy po zbytek jeho přirozeného života.

Nakonec byl přiveden zpět k životu na planetě Mars. . Je legendárním válečníkem a Bane všech démonů. . Slayer Doom převzal roli demona-lovce, ničitele zla a předního šampiona celého lidstva. Neochvějně tráví svůj život a nemilosrdně zabíjejte démona, kdekoli představují hrozbu.

Recenze expertů GameSpot

29. října 2020

Pozadí [ ]

Démoni mu nejprve dali označení „zabijáka zkázy“ a také ho označili za , The Bestie, a Hellwalker. UAC se na něj týká Doom Marine, nebo Slayer. Doomguy V komunitě fanoušků. Tato přezdívka je uvedena v Doom Eternal a používá se v jeho dialogových titulcích.

. Podle Tom Hall a John Romero (kteří pracovali na originálu Osud), původní iterace doom Marine byl vnuk [4] velitele Keen a pravnuk Williama J. Blazkowicz. Doom Slayer’s Blazkowicz může být nebo nemusí být kanonický pro moderní iteraci.

Vývojáři softwaru ID původně uvedli, že protagonista nemá kanonické jméno. Osud] Marine, protože to má být vy [hráč] “.

Životopis []

Daisy Doom

Raný život []

. Jedinou informací o jeho osobním životě je to, že byl rodinným mužem s manželkou a synem a že měl králíka jménem Daisy.

OSUD []

. Později byl převeden na základnu UAC Phobos jako zabezpečení. Marine se brzy ocitl zabránit démoni pekla v napadení Země. Poté, co bojoval s démonickými hordami, deimos a peklo, vrátil se domů, aby zjistil, že Země nyní překonává démony. Mezi miliardami zabitých lidí patřila jeho rodina, včetně jeho králičí Daisy, která mu dala další důvod k lovu démonů. .

Doom II

Po bitvě o Mars ‘Moons, Doom Marine odejde dovolenou a vrací se na Zemi, jen aby zjistil, že byla napadena. Pozůstalí plánují uprchnout z planety, ale jediný zbývající funkční kosmická společnost je pod kontrolou pekla. Bojuje, aby vzal zpět kosmickou dopravu a zbývající lidé uspěli v útěku do vesmíru. Doomguy pak cestuje na vstupní portál démonů na Zemi, aby jej uzavřel a uspěl po zabití ikony hříchu. Lidstvo se poté vrátí na Zemi, aby se znovu vybudovalo.

TNT: Zjevy []

UAC opět má v úmyslu rozvíjet a experimentovat s technologií rozměrové brány. Zřídili základnu na jednom z měsíců Jupiteru s pevným oddělením kosmických mariňáků pro ochranu. Mariňáci dělají svou práci dobře: Když je otevřena první experimentální brána, zničí síly pekla síly. Všechno, co prošlo bránou, bylo okamžitě zničeno mariňáky, a proto výzkum na bránách pokračoval. Později roční dodavatelská loď přišla dříve, než se očekávalo, a vypadá na radaru divně a neobvykle velký. Personál základny jdou ven, aby viděl strašnou pravdu: je to kosmická loď z pekla, postavená z oceli, kamene, masa, kostí a korupce.

Lodi jsou obrovské brány otevřené, aby uvolnily démony démonů na základně. Rychle je přepsána celá základna a každý je zabit nebo zombifikován. Doomguy, nyní veletrh na nasazení moře, byl pryč na procházce, a tak unikl smrti nebo zombifikaci. Poté, co byl napaden IMP, se vrhne zpět na základnu, kde vidí démonickou kosmickou loď, která se stále nad ní vznáší a uvědomí si, co se stalo. Pak přísahá, že bude hledat pomstu pro své zabité jednotky, a vydává se zabít co nejvíce zlých tvorů. Nakonec Marine poráží démonského splité a hra popisuje „Něco v dálce. Modré světlo začíná zářit uvnitř zničené lebky démona“.

Experiment Plutonia []

Po katastrofické invazi na Zemi se globální vlády rozhodnou přijmout opatření proti jakékoli možné budoucí invazi, protože vědí, že síly pekla stále zůstávají silné. Společnost UAC je zamořena pod zcela novým vedením (staří správci a akcionáři jsou v každém případě mrtví) a jeho cílem je vyvinout nástroje, které by zabránily démonickým invazi. Říká se, že nová základna UAC je na jednom z Jupiterových měsíců. Vědci UAC si mysleli, že tato vzdálenost od Země by mohla zabránit další katastrofické invazi, ale jak ukázaly události TNT: Eviltion, nebylo tomu tak. . Vědci UAC začínají pracovat na kvantových akcelerátorových zařízeních určených k uzavření interdimenzionálních bran a zastavení možných invazí. Pokusy jsou prováděny v tajném výzkumném komplexu s rozmístěným oddělením mariňáků.

Zdá se, že práce jde dobře, ale stvoření zvenčí mají svou hroznou pozornost upozorněnou na nový výzkum. Brána se otevírá v srdci složitých a nepřirozených hrůz. Kvantový akcelerátor provádí skvěle – brána je rychle zavřená a invaze se zastavila. Výzkum pokračuje odvážněji. Následující den se otevírá prsten sedmi bran a začíná ještě větší invaze. Na jednu hodinu se kvantovým urychlovačům podaří uzavřít šest ze sedmi bran. Ale pekelná armáda se stala příliš početnou a příliš silnou. Komplex je překonán. . Poslední brána pekla zůstává otevřená, posádka a střežena démonem strážcem. Vláda, zběsilá, že kvantový urychlovač bude zničen nebo použit nějakým zlým mimozemským způsobem proti lidskosti, nařídí všechny Marines na místo najednou. Doomguy je nejbližší k webu a nejprve se tam dostane. Dochází k závěru, že v době, kdy dorazí posily, budou démoni příliš početní a mocní. Marine se rozhodne vstoupit do komplexu a zastavit samotného brány.

Doom 64 []

Poté byl Marine vyřazen z provozu. O několik let později však byl znovu vyzván, aby bojoval proti pekelné síle, která útočila na vesmírnou stanici [5], přiměl ho, aby se vrátil do pekla, kde porazil matku všech démonů. Aby zachránil Zemi, rozhodl se zavřít portál zevnitř pekla a pokračovat v boji proti démonům. Sestra matky, Resurrector, chtěla pomstu, a tak ho teleportovala na Zemi, aby ho tam zabil. Ale znovu se bojoval do pekla a porazil ji tam. Ještě jednou se rozhodl zůstat v pekle, aby odrazil démony. [6]

Čas v pekle []

V určitém okamžiku se nějak uvízl na světě Argenta D’ur a skončil v jiné dimenzi zcela po jeho neurčitém pobytu v pekle (možná ho tam poslal démony, jako ho vzbudivý poslal na Zemi v Doom 64). Tam je zajat obyvateli světa, Argentou, a přinesl před příkazem Deag v Sentinel Prime. Argenta nedokázala pochopit jeho jazyk a on byl nesoudržný, protože jeho mysl byla zmrzačena vztekem, a on mluvil jen o démonech. (Zábavně popsali svou angličtinu jako „ošklivý jazyk“.) Kněží se rozhodli ho zahájit soudem v boji v krvi aréně, aby posoudili, zda by získal svou svobodu. Nakonec se Marine (dabovaný „Outlander“ Argentou) ukázal jako mimořádně kvalifikovaný a vydělával obdiv Argenty. [7]

To získalo pozornost duchovenstva a vládnoucí síly argentka d’ur, včetně samotného Khan Maykr, a přestože byl outlanderem, byl zaujatý a vyškolen v jejich armádě a sloužil k šíření učení závodu Maykr Race. Argent D’Ur nevyhnutelně napadl démoni a Marine okamžitě vstoupil do boje; ve kterém jeho zápal pro jejich zničení brzy upoutal pozornost krále Novika, který ho považoval. Tradicionalisté nočních strážců zpočátku byli velmi neochotní umožnit muži do svých řad, protože příkaz zakazuje mít vězně nebo cizince přenášené aréně nebo cizince. Ale v průběhu času si Outlander získal své nejvyšší respekt, když prokázal své dovednosti a neochvějné odhodlání při zabíjení Hellových démonických legií a stát se bratrem řádu v ermech. [8]

Marine se zúčastnila klíčové bitvy proti Dreadnought, monstrózní Titan, který byl poslán, aby vedl úplný démonický útok na srdce Argent D’Ur. Vzhledem k tomu, že Sentinels byli démoni téměř ohromeni, byl k Maykr, známý jako Seraphim, osloveno, který nabídl svou pomoc při porážce Dreadhought. Byl přiveden do kaple čistoty a podrobil se stroji božství, požehnal mu prudkou rychlostí a velkou silou, aby odpovídal jeho vůli. Pomocí svých nově nalezených sil vzal Marine kelímku, zbraň drženou pro skutečného krále Sentinel Warrior a pomocí ho zabila dreadnought a zasadila čepel uvnitř srdce zvíře. Od té doby Sentinels považoval Marine za zvoleného hrdinu a získal svůj (v) slavném názvu: Doom Slayer. [9]

Slayer vedl noční strážce hlouběji do pekla, vydělával mnoho vítězství a nevědomky umožnil Khan Maykr stavět továrny v pekelných doménách, aby sklízel pekelnou podstatu, aby produkoval argentní energii a zároveň podporoval jméno zabijáka jako vůli Maykrs. Slayer se nestaral o politiku Sentinelů a Maykrs, protože se příliš soustředil na zničení démonů, a proto zůstal vědom zákeřného tajemství Maykrs o sklizní argentální energii z smrtelných duší za náklady na práci s démony s démony. [10] Po odhalení pravdy o zradě Maykrs zůstal Slayer loajální vůči Sentinelům proti Khan Maykr. [11]

Po letech bojů v občanské válce proti démoni i loajalistům, kteří se postavili na sousedství s Maykrs, byla údajně objevena příležitost k ukončení války. Na příkaz pořadí Deagu doprovázel doom Slayer v nočních strážcích do pekla v naději, že zajistí konečné vítězství proti démonům. Uvědomili si však příliš pozdě, že je kněží zradili Khan Maykr. Slayer a Night Sentinels byli ponecháni v pekle a nekonečně bojovali s nekonečnými hordy démonů. Tato událost byla známá jako Unholy Crusade a byla vedena převážně proti frakci pekla nazvané slepý řád. Zatímco je uvězněn v pekle, entita známá pouze jako „The Wretch“ by hledala zkázy zabijáka. Vylepšil by brnění do praetorského obleku, aby zabiják mohl lépe přežít v pekle se svými nově získanými nelidskými silami. Jeden po druhém, noční strážci byli zabiti, s výjimkou doom zabijáka a Valena, z nichž druhý umožnil démoni přístup k elementárním wraiths výměnou za vzkříšení svého syna. Když se Argent D’Ur padl, Valen, nyní známý jako zrádce, se rozhodl zůstat v pekle po zbytek svých dnů v exilu samostatně. Na druhé straně zabiják Doom pokračoval ve svém nekonečném zabíjení. [12] [13]

. Jako mistr pekelu byl vybrán Titan a poslán zabít zabijáka, jen aby ho zabil. [14] Poté, co při každém pokusu nedokázal zabít zabijáka, démoni místo toho nalákali do krve chrámu, než se zhromadili celou strukturu na něj. Zachytil se pod trochou, byl zabiják pohřben v sarkofágu a zamrzl ve stázi v Kadingir Sanctum (není známo, proč ho démoni nezabili). [15] Zůstal by tam velmi dlouhou dobu, dokud nebyl nalezen a vzpamatován expedicí Union Aerospace Corporation vedený Dr. Samuel Hayden při získávání vzorků démonů a pekelných artefaktů. Hayden vedl své síly při porážce démonů, kteří tvrdě střežili sarkofág a odvezli zabiják do zařízení UAC na Mars. Po identifikaci zabijáku a jeho brnění z kamene Helix a rozvíjející se podezření na jeho zaměstnance a bývalé ochránce Olivia Pierceové měl Samuel ukrytý Sarcophagus na skrytém místě v zařízení UAC v zařízení UAC v zařízení. [16] [17] Po podezření na Oliviinu smlouvu s peklem a jejím plánem na zařízení Mars měl Samuel v úmyslu vydat doom Slayer v případě ztráty UAC kontroly nad jeho démonickými experimenty.

OSUD (2016) []

Slayer je probuzen po neznámém čase Samuelem Haydenem během démonické invaze na Marsu spuštěnou Olivií Pierce. Po vypuknutí zařízení pokračuje v oblasti zdrojů na opravu satelitního jídla, aby získal úplný obrázek o situaci. Hayden zabrání Slayerovi v přístupu k dotyčným informacím a vede ho do terminálu Vega, aby dal zabijákovi argentskou buňku, aby zlepšil jeho oblek. Slayer probíhá slévárenskou a zastavení roztavení aktivací terminálů a poté na samotnou Argentovou věž. Navzdory pokynům Haydena Slayer rozbije filtry, které nasměrují argentskou energii, aby zabránili Pierce v otevření pekelného portálu. Navzdory tomu, po dosažení vrcholu věže a konfrontačnímu Pierce, používá argent akumulátor, aby otevřel roztržení do pekla a deformoval zabiják do Kadingir Sanctum.

Probojoval se s svatým na místo, kde byl jeho sarkofág umístěn, aby mohl použít portální vybavení vlevo z expedice UAC s posádkou. . . Slayer odjel do komplexu Advanced Research Complex a načte BFG 9000, než pokračoval do jádra kultovní činnosti na Marsu. Postupuje do Lazarus Labs a bojuje s Cyberdemon před použitím akumulátoru, který poháněl démona šéfa, aby ho teleportoval zpět do pekla. Poté se probojoval přes Titanskou říši a nekropolis na cestě k získání démonického kelímku. Poté, co porazil své opatrovníky, získal kelímek a přivítá ho duchové Sentinel Knights. Než může dojít k jakékoli výměně, je teleportován zpět na Mars konkrétně na primární zařízení Vega. Aby bylo možné dosáhnout studny a odříznout zdroj energie, který udržuje portál na Marsu otevřený, musí přetížit systémy Vega, aby roztrhl portál do studny. Před přetížením jádra Vega však zabiják zastaví a zálohuje kopii Vega na palcovou jednotku, kterou s sebou vezme.

Konečně, na studni, zabiják bojoval ke každému z těl Wraith a používá kelímek k absorbování své energie k odříznutí toku na portál. Jakmile je poslední Wraith deaktivován, zabiják přivítá několik strážců, kteří se postaví na strážce kolem jámy vedoucí k poslední bitvě. . Tito pánové ji pak zasáhli karmínovým bleskem a proměnili ji v pavučinu Mastermind, i když je to nakonec zabito zabijákem. Po tomto Haydenovi přitáhne zabijáka zpět na Mars a udržuje ho omezeným teleportérem. Vezme kelímek ze Slayer a uvedl, že ho použije k pokračování ve výrobě argentní energie pro lidstvo. Znalost zabijáka by se pokusila tento plán zastavit, Hayden teleportuje zabijáka na neznámé místo.

! DS1

Doom Eternal []

. Pro zabijáka je to bitva, která pokračovala na věčnost, boj, který lze vyhrát pouze konfrontací jeho minulosti, pokud doufá, že zabrání opakování historie. [18]

Vega vytvořila mezirozměrnou bránu Man-Machine, která umožňuje Slayerovi zapojit se přímo do potyček přes multiverse. Když zabiják vstoupí do brány, jeho okolí má podobu arény, v tandemu s příchodem protivníků připravených k bitvě, která se zdánlivě extrahovala z údajů o jeho zkušenostech, odpůrci, kterým zabijáky tváře jsou známé, ale nyní transformované nějakou neviditelnou silou, jsou nyní přeměněny nějakou neviditelnou silou.

S další analýzou Vega pozoroval pomíjivé zkreslení uvnitř struktury reality; míchané odrazy fyzického světa. . Anomálie se přetváří a kalibruje se na zabijáka a reaguje na jeho paměť, předky a memetické údaje, než se nakonec promítá na samotného zabijáka.

Po událostech na Marsu se doom zabiják vrátil ze svého vyhnanství s pevností zkázy ovládanou Vegou a nalezením Země napadené démony. .

Slayer poprvé zabil Deag Nilox, než čelil Ranakovi a Graviovi, před nimi před nimi vystavil dekapitovanou hlavu mrtvého kolegy. Khan Maykr zasáhl, teleportoval Ranaka a Grana pryč a nedokázal přesvědčit Slayer, aby se vzdal ve své misi. Slayer odcestoval do Sentinel World of Exultia, aby získal nebeský lokátor, který mu umožní najít zbývající pekelné kněze. Tam se setká s duchem krále Novika, který také říká zabijákovi, aby se vzdal své křížové výpravy proti pekla a Maykrs, tvrdí, že Země už není jeho zachránit. Slayer pak cestuje do pekla, aby získal zdroj energie pro nebeský lokátor od zrady, který také požádal zabijáka, aby zabil svého syna, který se stal ikonou hříchu a dá mu dýku k provedení skutku.

S nebeským lokátorem vystopoval Slayer Ranak v bývalém arktickém zařízení UAC, porazil své lovce zkázy a dekapitoval nešťastného pekelného kněze s doomblade. Jeho činy způsobily, že Khan Maykr přesunul Deag Grav na Sentinel Prime. Po návrhu Vega se zabiják pustil do nalezení Samuela Haydena, aby našel posledního pekelného kněze. . Zatímco získává Hayden, zkorumpovaný noční Sentinel, známý jako Marauder, přistupuje a útočí na Slayer, aby se krátce poté splnil jeho konec. Po nahrání Haydenovy mysli do pevnosti Doom se zabiják učí z něj na Gravově poloze a že jediný přístup k Sentinel Prime je prostřednictvím portálu ve městě Hebeth v Marsu. Slayer cestuje do zařízení UAC na Phobos, kde používá masivní BFG-10000 k výbuchu díry na Marsu, kterou používá k dosažení Hebeth. Po příjezdu do Sentinel Prime zabiják bojoval a zabil gladiátora a zabil Gravie tím, že vyhodil hlavu super brokovnicí. Smrt Deaga Grava na posvátné půdě.

Po smrti posledního pekelného kněze byl zabiják dočasně uvězněn na pevnosti Khan Maykr, který vzdáleně uzavřel strukturu, aby zabránil zabijákovi pokračovat v jeho zásahu a odhalit její záměry probudit ikonu hříchu. Slayer však vrátil sílu pevnosti pomocí démonického kelímku jako svého zdroje energie a později cestováním do Argentu D’Ur, aby získal jeho kelímku, který použil k zabití Dreadnought a používal ji k zastavení ikony. Vzhledem k tomu, že čepel Crucible’s Blade udržuje dreadnought v návratu k životu, zabiják vzal jen drsku kelí.

Slayer, vedený Haydenem, se zabiják probojoval na střechu Nekravolu a pomocí svého portálu cestoval do Maykr Realm v Urdaku, kde se Khan MayKR připravuje na ikonu probudit ikonu. Přerušuje obřad probuzení a vrhá dýku zrady do srdce ikony; To ničí srdce a uvolní ikonu hříchu z ovládání Maykrs a způsobí, že masivní démon zničí rozměrovou bariéru mezi Urdakem a peklem, což umožňuje démoni prolomit jejich Pakt pomocí Maykrs a přímo napadající Urdak. . . .

Starověké bohové – první část

. Smrt Khan Maykr a pekelné dobytí Urdaku dala démonovi šanci ovládnout všechny rozměry a znovu vyvolat jejich invazi na Zemi. Aby tomu zabránilo, zabijáka Doom spolu se vědci Samuela Haydena a Arc se pustí do mise najít a osvobodit spojence Slayer, Serafim. Slayer, který cestoval po moři na obloukovém dopravci směrem k zařízení Atlanticca UAC. Když Hayden požádá, aby byl nahrán do modulu, ukázalo se, že on a serafim jsou jeden a to samé.

Po návratu k obloukovému dopravci se Seraphim zabije, aby našel a získal život otce z krevních bažin pekla, aby vrátil otce do fyzické podoby. Poté, co probojoval se skrz krevní bažiny, zabiják najde a načte otcovu životní sféru. . . Po dosažení zkorumpovaného Urdaku bojuje doom zabiják do luminaria, kde ho může aktivovat kdokoli, kdo má životní sféru. Slayer je však konfrontován serafimem po dosažení vstupu do luminarium. . Přestože je varován, že přivedení temného pána do fyzické podoby je nevratné, doom Slayer pokračuje, aby ho svolal.

Starověké bohové – druhá část []

DLC se zvedne hned po ukončení první části, zabiják vystřelí výstřel na The Dark Lord, ale temný pán ho informuje, že v luminariu nemůže být rozlije žádnou krev, a že pokud zabiják zkázy přežije, bude on, bude on, bude on, bude napadeno v rituálním boji v hlavním městě pekla, Immora. Temný pán odejde a zabiják je převezen do Argent D’Ur, kde bojuje s hordami, které na něj útočí. Osvítí pochodně králů, akt, který je přísně zakázán Maykrs, řekl obyvatelům argentu a zbývající kmeny Sentinelů, že hledá Wraith Crystal, aby poháněl bránu divam. Cestuje na svém drakovi na Světové kopí, kde potká hologram Valen, který dává zabijákovi (nyní modré) Sentinel Hammer. Slayer zjistí, že Světový kopí není krystal, ale kolonická loď, která je umístěna tisíce wraithů. Vezme Wraith Crystal a zamíří zpět na regenerovanou Zemi, jejíž invaze se zastavila kvůli smrti ikony hříchu. Bojuje se o cestu přes démony, dorazí k bráně Divum, aktivuje ji a cestuje do Immora, kde se nachází temný pán. Slayer se vydává kolem démonů před bránou a skrz nedemonické lidi uvnitř prochází jedním závěrečným portálem, kde se setká s The Dark Lord.

. . Davoth je poražen a zeptá se Slayera, jestli má co říct, než zabije svého tvůrce. Slayer reagoval „Ne.„Poté, co The Dark Lord zemře, všichni démoni mimo peklo zmizí, doom zabiják padá do bezvědomí kvůli jeho spojení s Davothem prostřednictvím božského stroje (který byl poháněn kusem Davothu). Maykrs ho vloží do sarkofágu.

Události bez kanonu []

Quake_Champions _-_ doom_slayer _-_ Biography_lore_scrolls

[]

Doom 3 je stejná postava jako Slayer Doom. Je nepravděpodobné, že je však. Doom 3 je také nastaven během prvního démonického ohniska, ale příběh jeho protagonisty se liší několika klíčovými způsoby. Může to být alternativní vesmírná verze stejného muže, ale. . Krátce po podání zprávy ve službě ve výzkumném zařízení Mars Union Aerospace Corporation, masivní démonická invaze, ohrožuje základnu a po boku ponechává chaos, hrůzu a nejistotu. .

Quake III aréna []

Quake_iii_revolution _-_ unsused_doomguy_lines-1588737824

Ve vesmíru zemětřesení je doom Slayer známý jednoduše jako Doom. Je poslán do arény věčné, série bojitelů vytvořených Vadrigar. Prakticky nic není o těchto bytostech známo, kromě toho, že si vychutnávají krveprolití a křik bitvy. . Dělají to, aby sledovali, jak každý Gladiátor zabíjí druhého. Pokaždé, když jsou gladiátoři v boji roztroušeni, Vadrigar je oživí, aby mohli znovu bojovat. Nekonečný gladiátorský boj je jejich zdánlivě pro jejich spokojenost a pobavení.

Quake Champions []

Už dávno napříč světy a časem, v jiném vesmíru, se Doom Slayer stal velkým hrdinou, když zachránil Zemi před invazí démony z pekla. Pokračoval v noze levé zadní nohy svého mazlíčka králičího sedmikrájka, zabitý Marauding Demons, když začala jejich invaze na Zemi. Nesl to jako připomínka nevinnosti ztracené, ne pro štěstí. . . . Betruger zradil UAC. [22]

Doomsalyerquakewebbio

Během svých bitev na ochranu Země se ocitl v pasti v pekle bojování s věčnou bitvou s démony. Cestoval by v čase a světech, aby zachránil multiverse. . [23] Nadále byl skvělým šampionem, který bránil mnoho světa před démony a zabíjel je v pekle. Slayerova svědectví ho popsala jako starověkého a mystického válečníka s časem zvaným „Doom Slayer“ nebo „Hell Walker“, který byl buď vyhoštěn do pekla, nebo se rozhodl zůstat tam. Doom Marine pokračoval v běsnění cesty přes peklo pro „věky“ jako nezastavitelnou sílu smrti a ničení a stal se ikonou strachu pro všechny démony. Jeho válka s jedním člověkem byla ukončena teprve poté, co byl nalákán do pasti, což umožnilo síle pekla zhroutit jeden z jejich chrámů na něj.

Zasazený do kamenného sarkofágu, byl utěsněn v Kadingir Sanctum, doufejme, že navždy. Bohužel pro démony, sarkofág z Doom Marine byl nakonec načten UAC (na alternativní zemi) a přivedl zpět na Mars. Jistě, poté, co peklo zahájí invazi na Mars, Doom Marine se probudí stejně krvavě smýšlející jako vždy. Potom se ruší pistolí, získává svůj praetorský oblek a znovu začne bojovat s pekrými hordami. Poté, co zachrání Zemi, je zajat Haydenem a znovu vložit do stáze, zatímco vědec připravil své další plány. S ohledem na Quake Canon je mistrovské hry předvolbou pro hry Arena (Quake III Arena/Live). . To je to, že Doom Slayer vstoupil do arény věčné během dřívější soutěže mistrů, zatímco dřívější inkarnační kód pojmenovaný „Doom“ vstoupil do pozdějších soutěží v aréně.

Osobnost a vlastnosti []

. Během své křížové výpravy a jeho interakcí se Samuelem Haydenem (který se snaží použít a požádá o pomoc Marine), když se posledně jmenoval odůvodnit činy UAC v pekle jako v nejlepším zájmu lidstva navzdory zjevným rizikům a následkům následků, Marine reaguje na to Přinejlepším rozzlobeně demontáž komunikační zařízení a v nejhorším případě ničení klíčového vybavení UAC zničí i přes Haydenovo naléhání, že tak neučiní. To objasňuje, že motivace a priority zabijáka zkázy začínají a končí zastavením a zabíjení démonů a ne pro UAC a jejich ekonomické zájmy a jen velmi málo pro cokoli jiného. Ukazuje však, že je do určité míry sympatický, jak je vidět, když si před zničením vytvořil záložní kopii Vega, i když by to mohlo být přičítáno skutečnosti, že se AI rozhodl obětovat se, aby pomohl zabijákovi zkázy v jeho pátrání. Proto může být odvozeno, že Marine může ukázat obavy pro ty, kteří mu buď pomáhají na jeho démonské misi, nebo jinak ukazují nezbytné odhodlání jednat pro skutečné větší dobro. .

Je jasné, že se zabiják nějakým způsobem stará o lidstvo, protože je ochoten obětovat nejen své vztahy s Argentou, ale také zničit oblast Urdaku, aby zastavil démonickou invazi na Zemi. Navzdory své válce s démony téměř nikdy nezaútočí na své lidské spojence jednoduše očekávat, že se dostanou z cesty, což často dělají. Tento postoj se nevztahuje na jiné druhy nebo dokonce na jeho spojence, protože je rychle neutralizuje, kdyby se mu dostali do cesty, jak je vidět s jeho činy zaměřenými na otce a serafim.

Zdá se také, že zabiják Doom je docela inteligentní, protože jeho původní praetorský oblek mohl být nalezen v jeho čtvrtích, s mnoha jeho částmi, které byly znovu použity pro jeho nový praetorský oblek, což by mělo smysl vzhledem k tomu, že je stejný námořník z , kdo měl roli inženýra.

Na rozdíl od prvních dvou her The Doom Slayer nikdy neudělá žádné hlasové výroky Osud (2016), i když způsobí poškození nebo umírání. Zdá se, že se to mění na mírné zavrčení . Nicméně v , A poprvé v sérii her je dokázkový hlas zkázy slyšet během flashbacků při vstupu do Sentinel Prime, i když v tomto okamžiku téměř ztratil svou rozumu a chvástání za zabíjení démonů: “. vnitřnosti, obrovské vnitřnosti! Zabij je. !„Podle příběhu o položkách Sentinels Codex, zabiják mluvil, ale později se rozhodl z důvodů neznámých kromě vyslovování„ gutturálního hněvu “na své nepřátele. [10]

Síly a schopnosti []

 • Transcendentní fyziologie člověka: Khan Maykr uvádí, že zabiják zkázy byl kdysi smrtelníkem. Navzdory boji s démony po staletí, Doom Marine nezestárl ani neztratil žádnou ze svých silných stránek; Také už nepotřebuje jídlo, pití nebo dokonce odpočívat, stát se něčím podobným nesmrtelným.
 • . Po požehnání serafimu získal ještě větší sílu, která odpovídala pouze jeho vlastní vůli, což ho velmi zmocnilo k ještě působivější úrovni. Tyto schopnosti jsou dále rozšířeny o praetorský oblek z Doom Marine a používají se při boji proti pekelným silám.
 • Síla zabijáka Doom mu umožňuje zvednout těžké předměty a házet je na velkou vzdálenost bez námahy, je schopen rozbít stěnami a nést velké množství různých těžkých zbraní bez únavného. Jeho síla je dostatečná k tomu, aby se potýkala a přemohla nadlidsky silné démony v boji proti ruku a provádění viscerálních „zabití slávy“, aby zajistila jejich úplné zničení. Síla zabijáka Doom Slayer je také něco, co nelze měřit, protože nemá žádné limity, jak vysoko může jít. Uvádí se, že zabiják zkázy roste silně. . .
 • Trvanlivost nadlidské: Ještě před jeho požehnáním byl Doomguy nesmírně odolný, dokonce i z lidských podmínek, mohl přežít zranění, která by zabila průměrného člověka a dokonce slabší démony. Po jeho transformaci a získání jeho praetorského obleku se stane prakticky nezastavitelným a dosáhne úrovní blízkého nevýraznosti. . . To by úplně zabilo a rozpadlo osobu, ale zabiják přežil s nulovým poškozením. Je schopen vydržet hity, že na něj jsou démoni přistát, včetně jakéhokoli zásahu z extrémně silné ikony hříchu. Je také schopen přežít nesmírně velké pády, které by zabily všechny lidské a slabší třídní démony.
 • Nadlidská rychlost, obratnost a reflexy: I s jeho těžkým brněním a vybavením je nezaměřený predátor vysoce mobilní s úžasnými reflexy a reakcemi. S velkou obratností může své protivníky překonat své protivníky, vyhýbat se jejich útokům, je schopen skočit na velkou vzdálenost horizontálně i svisle a dokonale přistát z výšek. .
 • Nadlidská vytrvalost a vytrvalost: Nejvýznamnějším rysem zabijáka je jeho nepochopitelná výdrž a vytrvalost, která je dále posílena jeho vůlí. Když byl shledán zraněný v Sentinelu Prime a byl poslán do arény, bez ohledu na jeho zranění, nejenže byl schopen bojovat, ale podařilo se mu vyhrát všechny své bitvy, získat obdiv od budoucích pekelných kněží a dokonce i samotného Khan Maykr. Po jeho požehnání může pracovat nepřetržitě bez odpočinku, jídla nebo vody.
 • Absorpce argentské energie: Doom Slayer může absorbovat a metabolizovat argentní energii prostřednictvím svého praetorského obleku, který ji přesměruje v průběhu uvedených subsystémů bojových únav a do jeho těla. .
 • Zmocnění zničení: . .
 • Použití PowerUp: Zatímco PowerUps (jako je berserk a spěch) ve hře jsou popsány jako zabíjení nebo řídí lidské uživatele šílené, pekelné chodce je může použít bez problémů, udržovat plnou kontrolu a nezpůsobí poškození jeho těla ani mysl z používání takových artefaktů vícekrát.
 • Absorpce a použití runy: V některých neznámých prostředcích je Slayer schopen používat mystické runy, které získá po dokončení pokusů. Jakmile je pokus dokončen, může Marine použít runu k získání nových schopností.
 • Pokročilý intelekt: Vzhledem ke svému čase stráveným s technologicky pokročilými civilizacemi, a to jak v jeho vlastním domovském dimenzi jako kosmická námořnictva, tak v nadcházejících letech s argentánským lidem před svým sestupem do korupce, je zabiják schopen používat technologii z jiných světů bez známek neznalosti , navzdory uchýlení se k násilí. Má také adept studii počítačových věd jako tradice zkázy věčné, stejně jako literární vybavení v pevnosti naznačují. Po nahrávání hlavní paměti Vega do pevnosti Maykr/Argenten si Marine udržoval svou funkčnost systému; Ukazuje horlivou technologickou záchranu za jeho jinak brutálním přístupem. Vylepšuje také svůj praetorský oblek pomocí Vega a také vytváří vlastní balistiku a školení pro udržení ostrých dovedností.
 • Nezastavený predátor je vysoce vyškolený a zkušený bojovník, i když postrádá munice a zbraně, může zabíjet démony jen s holými rukama, bez potřeby jakékoli zbraně melee, může porazit a roztrhnout démony mnohem větší a silnější než on jen s jeho vlastními dovednostmi v boji z ruky. Kvůli jeho tréninku s nočními stránkami se stal docela disciplinovaným a schopný soustředit jeho vztek a stát se zdatnými meči a kopími. S praetorským oblekem se tyto dovednosti dále zvyšují, což z něj dělá monstrum v ozbrojeném i neozbrojeném boji. Ve své pevnosti má vlastní speciální místnost, kde může předvolat démony, aby stále udržovali a zlepšovali své bojové schopnosti. Mohl by přemoci celé armády pekla na své vlastní úsilné efektivně, ať už je obrana Země, a to i v jejich nejlepší technologii.
 • Zbraňové mistrovství: Doom Marine je schopen používat jakoukoli zbraň nebo střelnou zbraň v jeho držení s hlavní odborností. Může použít veškeré dělostřelectvo, s nímž se s velkým účinkem setká, a zároveň upgradovat a upravit svůj arzenál. Je také schopen nést obrovské množství zbraní, nést až 12 zbraní včetně speciálních zbraní (motorová pila a BFG) a granátů. Rovněž je schopen používat meče a jiné čepelky stejně efektivně kvůli jeho tréninku a křížovým výpravám s nočními stránkami.
 • Neprovozující vztek: . Jeho vztek je takový, že stačilo, aby ho udržel naživu a pohánil ho dopředu napříč světy a časem pro lepší část věčnosti poté, co se v pekle zapečetil, aby bojoval s přestupnými obyvateli. Intenzivní nenávist, kterou cítí vůči démonům a všechny jejich přidružené subjekty, mu nejen dala nepřekonatelnou sílu brodit se vlnami na vlnách monstrózních ďábl a zjevení, ale učinila z něj legendární v historii v různých dimenzích a také v jejich zaznamenaných bajících.
 • Zastrašování: Kvůli jeho vzhledu, akcím a legendě se zabiják mezi lidstvem velmi obává, i když nikdy nikoho nezraní ani zabíjí. Obloukové vojáci byli vyděšeni, když před nimi přišel. Navzdory tomu, že většina démonů během bitvy není jeho přítomností vyděšena a neustále na něj útočí; Položky na tradici ukazují, že veškeré peklo samo o sobě je vyděšeno doom mořem do té míry, že bojovali energicky, aby ho udržovali zapečetěné v jeho hrobce, když ho hledal exkurzní tým UAC, který ho hledal. Pekelné kněží a dokonce i Khan Maykr byli od něj také velmi vyděšeni.
 • Nezkrotná vůle: Doom Marine má obrovské množství vůle a odhodlání, které nelze oslabit. Bez ohledu na situaci, odpůrci nebo překážky, které tlačí vpřed, odmítá vzdát se bez ohledu na to, co se stalo. . Král Novik popisuje zabilovací vůli jako meč, který prořízl jeho nepřátele.
 • Nesmrtelnost: . To je předpokládáno 3krát v celé franšíze podle DR. Samuel Hayden/Samur Maykr. Nikdo nezná, jak skutečně zabít zabijáka. V nejlepším případě může být pouze dočasně obsažen a nelze jej zabít bez ohledu na to, jak tvrdé je úsilí.

Ačkoli to říká pouze démonické nahrávky, doom Slayer se podařilo zabít Hell’s Greatest Champion ‘the Titan’, což naznačuje, jak se stal nejobávanějším bytostí pro všechny pekelné legie.

Brnění [ ]

Praetorský oblek []

Toto brnění neslo zabijáka zkázy skrze nevýslovné hrůzy. Ani nejmocnější démoni nebo požáry pekla nemohou zastavit jeho pokrok. Jeho brnění má také samostatnou vlastnost, která umožňuje zabijáku přežít pod vodou nebo ve vakuu vesmíru.

 • Rebreather Deep Space: Automaticky reguluje vzduchovou směs pro prostředí s vysokým a nízkotlakou.
 • .
 • Výkon: Vytvořeno pro praetorský oblek, který má bez námahy manévrovat, zatímco ve vzduchu nebo ve vakuu.
 • .
 • Delta Jump-Boots: Tato raná verze Delta V Jump-Boots nebyla zdaleka tak kompaktní jako hotový model, ale další hmota byla stále používána k úpravě pohybu ve vzduchu.

Aréna []

Ačkoli holé kosti, toto časné brnění se hodí jako rukavice.

 • Helma Multi-Tool: Multi-Tool s laserovým pozorováním a světlometem.
 • Držák skořápky: Spousta démonů vyžaduje spoustu skořápek. .
 • Obavy paží: Chraňte ramena před poškozením a démonickou krví.
 • .
 • Bojový nůž: Používá se pro úsilí na poslední příkop.

Doom Marine []

Nedávno převeden na Mars, tento voják získal víc, než o to požádal, když Dr. Betruger zradil UAC. Má následující přílohy:

 • Žádná helma: Standardní kosmická mořská helma je vzduchotěsná a odolná, přičemž stále umožňuje širokou oblast pohledu.
 • Světla: Propíchněte temnotu pomocí této vysoce výkonné baterky. Bohužel je to poměrně velké a je téměř nemožné použít při střelbě.
 • Náhradní mags: Udržujte munici blízko po ruce. Budeš to potřebovat.
 • Letecké nádrže: Neposkytuje další ochranu, ale umožňuje démonovi vidět jejich smrt v očích.
 • PDA: Dal vám první den na Mars. Umožňuje vám číst e -mail jiných lidí a slyšet jejich osobní nahrávky.

Doom Guy []

Původní a ikonické brnění. Navždy to změnilo svět. Má následující přílohy:

 • .
 • Dole, ale ne venku: Brused, Butted a Bloody. To je místo, kde zábava začíná.
 • Pokročilá přilba: sofistikovanější verze základní přilby.
 • Bandolier: Připraven na válku.
 • ARM GARDS: Když se boje, démoni jsou ošklivé.
 • .
 • Zbroj na nohou: Silné pokovování pro horní nohy.
 • UAC Riot Greaves: Chrání holeně před silnými dopady.
 • Náhradní skořápky: Udržuje po ruce skořápky v případě nouze.

Praetorský oblek 2.

Nový prototyp založený na předchozích brnění rozšířených přes Vega a Slayer sám je nyní lepší a silnější než kdy jindy s exkluzivnějším vybavením a dalšími vhodnými věcmi.

 • Doomblade: Slayer má nyní čepel na levé paži, která vysune během slávy slávy
 • Delta Jump-Boots 2.0: Slayer nosí boty, které mu umožňují provádět dvojitý skok, zatímco ho necháme upravit pohyb ve vzduchu.
 • Dash Trusts: Díky thrusterům se nyní může zabiják pohybovat velmi rychlým pozemkem i vzduchem.

Zbraně []

OSUD []

 • Pěst: Extrémně základní zbraň z blízkého dosahu. Nikdy nedojde munici, ale jen asi tak silný jako výstřel z pistole; Normálně se používá pouze jako poslední možnost nebo s poháněním berserk.
 • Řetězová pila: Má poškození jako normální pěst, ale čtyřikrát rychlejší.
 • Pistole: Výchozí zbraň s dlouhým dosahem. Téměř zcela zbytečné proti něčemu silnějšímu než zombieman nebo brokovnice.
 • Shotgun: Dobrá všeobecná zbraň schopná způsobit poškození středně vysoké, zejména v blízkém dosahu. Také funguje lépe v delších rozsazích než v super brokovnice.
 • Chaingun: Velmi dobré proti velkým davům malých příšer nebo jednotlivých velkých příšer, ale jeho rychlá rychlost ohně může rychle vyčerpat jeho munici.
 • Rocket Launcher: Vystřelí výbušné rakety. Způsobuje hodně poškození, ale může také vážně ublížit hráči, pokud se používá bez rozdílu na blízkém dosahu.
 • Plazmová zbraň: střílí pulzy modré plazmy při vysoké rychlosti, což může snadno snížit skupiny příchozích nepřátel-pokud je správně zaměřeno.
 • .„Trochu kontraintuitivní fungovat zpočátku, ale zabíjí téměř jakékoli monstrum v jednom výstřelu.

Chaingun a pistole používají stejný typ munice (kulky), takže buď bude také ovlivnit druhý v munici. .

Doom II []

Všechny výše uvedené zbraně s přidáním:

 • Super brokovnice: dvojitá hlavička, řezaná brokovnice, která trvá ještě déle načtení, ale v blízkém dosahu je ještě smrtelnější než běžná brokovnice.

Doom 64

 • Unmaker: démonická laserová zbraň, která rychle vystřelí paralyzující červené slimáky, ale může být upgradována v palebné síle sběrem démonských klíčů. . Příšery se však stále mohou pohybovat.

Doom RPG []

Doom RPG Zahrnuje verze následujících:

Doom 3 []

Všechny zbraně z OSUD jsou přítomny v nějaké podobě Doom 3, s přidáním:

 • Světla: Není to zbraň sama o sobě, ale zdvojnásobuje se jako surový klub.
 • Kulomet: Podobně jako Chaingun, ale ne tak mocný, ale s přesnějšími výstřely.
 • Grenáty: Standardní hozená fragmentační granát na časovač.
 • Soul Cube: Nabíjeno zabíjením příšer a poté propuštěno jako silná hledající zbraň, která převádí zdraví z monstrum, které zasáhne na hráče.

Doom 3: Vzkříšení zla

Doom 3: Vzkříšení Evil Expansion Pack obsahuje všechny zbraně Doom 3 s výjimkou duše Cube a řetězové pily, ale představuje verzi gravitační pistole zvané Grabber a zahrnuje Super brokovnici (jako v in v Doom II). Představuje také artefakt poněkud jako duše.

Doom (2016) []

Všechny zbraně z Doom II jsou přítomny v nějaké podobě Doom (2016), s přidáním:

 • Burst Rifle – Opakující puška, která vystřelí tříkolové výbuchy. Pouze pro více hráčů.
 • Frag Grenade – Ruční výbušná zbraň.
 • Gauss Cannon – Zbraň, která vypálí obrovský výbuch energie a vytvoří zabití jednoho výstřelu.
 • Těžká útočná puška: Kulomet jako puška, která může mít připojenou raketovou lup.
 • Hellshot-poloautomatická pekelná zbraň. . Pouze pro více hráčů.
 • .
 • Kinetický důl – důl pouze pro více hráčů, který po nastavení skočí na svou oběť, když je dostatečně blízko.
 • Lightning Gun – Energetická zbraň s krátkým dosahem, která vypálí konstantní proud elektřiny. Pouze pro více hráčů.
 • .
 • .
 • Reaper – Zbraň pouze pro více hráčů, která uvolní šest kulatých výbuchů energie
 • Shield Wall – zařízení, které po aktivaci vytváří štít, kterým nemohou projít nepřátelé ani projektily.
 • Siphon Grenade – Siphon Field vytvořené na Impact Leeches Health od nepřátel a vrací jej do vrhače.
 • Statický dělo – zbraň pouze pro více hráčů, která se nabíjí, aby způsobila více poškození, když se hráč pohybuje kolem.
 • Tesla Rocket – zařízení, které používá šrouby elektřiny k útoku na každého nepřítele na jeho hozenou cestu, zpomaluje, jak to prochází.
 • .
 • Rifle Vortex – odstřelovací puška pouze pro více hráčů.

Doom Eternal []

Většina zbraní z Doom (2016) Vraťte se spolu s některými novými přírůstky:

 • Řetězová pila – zachovává schopnosti restoringového munice Doom (2016), ale nyní obnovuje jeden klíště paliva v průběhu času.
 • Combat Shotgun – Zbraň obecného účelu, která způsobuje slušné poškození, ale má krátký dosah. Vrací se z Doom (2016) a nyní nahrazuje místo počáteční zbraně hráče.
 • . .
 • Plazmová puška – rychlá energetická zbraň se schopností přetížit nepřátelské štíty. Vrací se z Doom (2016), i když s redesignem připomínajícím klasický vzhled.
 • Rocket Launcher – Vypálí výkonné rakety, které se mohou buď zamknout na nepřátele, nebo být vzdáleně odpáleny. Vrací se z Doom (2016) s vizuálním přepracováním.
 • Super Shotgun – Osobní brokovnice z Doom Slayer. Nyní má masový háček, který umožňuje hráči přitáhnout se k nepřátelům.
 • . Nahrazuje Gauss Cannon z předchozí hry.
 • Chaingun – rychlá hadice střelby, která sdílí jeho munici s těžkým dělem. Vrací se z Doom (2016).
 • BFG 9000 – extrémně silná zbraň, která vypálí kouli zelené energie. Úponky se hadí z projektilu směrem k blízkým démoni a způsobí obrovské množství poškození. .
 • UNMAYKR – Opětovné představení Unmakeru z Doom 64, nyní s estetikou Maykr. Používá stejný fond munice jako BFG a lze jej odemknout pouze po dokončení všech šesti bran zabijáků.
 • Kelímek – nová zbraň melee, která může zabít jakýkoli démon bez šéfa v jediném zásahu. Kelímek vyžaduje vyzvednutí munice, které, stejně jako munice BFG, lze nalézt pouze v určitých oblastech mapy.

. Launcher vybavení se používá k aktivaci plamene zabijáka a oheň buď fragmentace nebo ledových granátů na nepřátele.

Citáty [ ]

„RIP. . roztrhnout!”
.” – Slayer, poté, co se ho zeptal, zda má co říct, než zabije Temného pána

„Nejpozoruhodnější objev UAC byl v Hell’s Kadingir Sanctum. Tým obklopen téměř neprůchodným terénem, ​​objevil utěsněnou hrobku – její vchod a stěny pokryté ochrannými runami a uvězněním zaklínače. Hrobka odhalila mnoho artefaktů, včetně praetorského obleku. Nejpozoruhodnější však byl obrovský sarkofág vázaný na středové podloží hrobky s tlustými železnými pruhy – zdánlivě ukotvený, aby se zabránilo tomu, aby se něco dostalo dovnitř nebo ven. Věřilo se, že tento sarkofág musí držet vzácného nebo mocného démona, ale když se později otevřel, odhalilo to tělo člověka. Nepolevující; odpuštění; poháněno vztekem, který nelze obsahovat. Doom Slayer byl v pekle a přivedl ho na kolena. Nemá žádné záznamy a zdá se, že zmizí tak rychle, jak se zdá. Účet několika svědků dostupný podrobně popisuje nemilosrdný vrah.” – – Shrnutí zabijáků Doom v Quake Champions

„V prvním věku, v první bitvě, když se Shadows poprvé prodloužil, jeden stál. Spálil uhlíky z Armageddonu, jeho duše puchýřila ohněmi pekla a poskvrnila za vzestupem, vybral si cestu trvalého mučení. Ve své dravé nenávisti nenašel žádný mír a se vroucí krví prohledal umbralské pláně hledající pomstu proti temným pánům, kteří mu ustoupili. . Slayer Doom.” – Soubor zprávy UAC H8UM66S

„Sledovaný ohněm pekla, jeho železo zůstane vytrvalé průchodem, který koní na slabé. .” – Soubor zprávy UAC 9Reizdur

„A v jeho dobytí proti zčernalé duši odsouzeného byla jeho statečnost zobrazena. Ve své křížové výpravě mu serafim (anděl) udělil strašlivou sílu a rychlost a s jeho silou rozdrtil obsidiánské sloupy krve chrámů. Uvolnil se bez lítosti na zvířatech devíti kruhů. .

. Skanéři vyřezali své jméno hluboko v tabletách pekla napříč věky a každá bitva vyleptala teror v srdcích démonů. Věděli, že přijde, jak vždy měl, jak vždy chce, aby se hostil na krvi bezbožných. .” – Soubor zprávy UAC I3S5A9XB

„Nikdo nemohl stát před Horde, ale doom Slayer. Zoufalství se před ním rozšířilo jako mor, zasáhl strach do stínových obyvatel a přivedl je k hlubším a tmavším jám. . Titan, nesmírné síly a zuřivosti. Napadl na pláň a čelil zabijákovi zkázy a na pustých pláních se bojovala mocná bitva. Titan bojoval s zuřivostí nespočetných, která padla na ruku zabijáka zkázy, ale tam padl Titan a v jeho porážce byla Stínová horda směrována.” – Soubor zprávy UAC ZPHVM41A

„A ve svém strašném rancoru mezi světy a časem, peklo Walker našel tu ubohou, který nebude pojmenován, ale ve své kacířství byl loajální k jeho zlé věci. The Wretch zdobil zabijáka Doom v Mighty Armor, způsobené kovářem pekla, neproniknutelné a neúspěšné. S mečem a štíty síly adamantinu se zkázkový zabiják připravil na vyloučení všeho, co jeho divochům zůstala nerušená na prázdnotu. – Soubor zprávy UAC WMHVVFJ

„Přesto, když mocný Titan padl a strach pohltil armády zkázy, démoniští kněží chrámu Blood položili pasti, aby zachytili tuto pohromu pekla. Nevyvolatelný, dokonce i tím, že se vrháme velkého, pekelný chodník hledal kořist v hrobkách krve. A oslepená jeho zápalem, návnada ho vtáhla dovnitř. Kněží svrhli chrám na zabijáci zkázy a ve své porážce ho dotkli v prokletém sarkofágu. . Tam leží stále a stále v tichém utrpení. – Soubor zprávy UAC JSLR7ESL

Galerie []

Tváře zabijáka []

Tvář zabijáka Doom se v průběhu let vyvinula a změnila, přičemž postava byla původně načervenalé/hnědé vlasy, ale později s tmavě hnědými vlasy: věčné: věčné.