Jrpg | PC videohry |, 20 nejlepších JRPG na Steam v roce 2023 – Diamondlobby

20 nejlepších JRPG na Steam v roce 2023

Je to zdravá série, která existuje od roku 1997, a existuje mnoho her, z nichž si můžete vybrat. Můžete začít s hrami jako Atelier Ryza, Atelier Lulua nebo Atelier Sophie. Každá série se liší od druhé, ale sdílí stejné prvky jako jakákoli ateliérní hra.

JrpgPC videohry

PC (osobní počítač) – jedna z nejpopulárnějších domácích platforem a jediná, která nenabízí hraní videoher jako jeho hlavní účel. PC se narodil v 70. letech, ale není možné dát přesný okamžik svého narození nebo dokonce jméno svého tvůrce. IBM je však ten, kdo dal počítačům jejich současnou podobu, na začátku 80. let použila myšlenku otevřené architektury – což je dnes jedním z nejdůležitějších rozdílů mezi počítači a konzolami.Základy PC jako herní platformy jsou v současné době systémy digitální distribuce videoher (Steam, původ, uplay) a MMO hry, které většinou pracují v modelu F2P (Free-to-Play).

Procházejte encyklopedii žánrem a značkami. Každá hra má jeden hlavní žánr: akce, boje, puzzle, dobrodružství, RPG, sport, strategie, simulace, strana, závody, arkáda. Můžete hledat více značek a filtrovat hry podle platforem, skóre nebo vydání.

Putování s mečem

Putování s mečem

RPG 15. září 2023

RPG zasazený do fantazijního světa ve středu války mezi několika klany. Wandering Sword je hra s otevřeným světem, ve které dokončujeme úkoly, dozvíme se o jeho obyvatelích, připojujeme se k školám bojových umění a bojujeme s nepřáteli. Vizuální prvky hry kombinují 2D a 3D prvky.

Moře hvězd

RPG 29. srpna 2023

RPG staré školy a prequel pro posel. Sea of ​​Stars je inspirováno ikonickými 8 a 16bitovými hrami a představuje vlastní novou mechaniku v průzkumu i v boji.

Dragon Ball Z: Kakarot

Dragon Ball Z: Kakarot

RPG 17. ledna 2020

Projekt hry Dragon Ball Game Z: Action RPG je akční RPG adaptování kultovního japonského animovaného série. Hráč přebírá roli Goku, zkoumá svět, plní úkoly, vyvíjí statistiky a především pravidelně bojuje s pomocí arkádového bojového systému.

Remake Final Fantasy VII: Intergrade

Remake Final Fantasy VII: Intergrade

RPG 16. prosince 2021

Moderní remake jedné z nejpopulárnějších her JRPG všech dob, vyvinutý pro PlayStation 4 dlouhodobým vydavatelem série Final Fantasy, japonská společnost Square Enix. Hra je zasazena do vesmíru, který kombinuje technologické a fantasy prvky. Hráč se stává bývalým vojákem a žoldákem, který se připojí k povstalecké skupině s názvem Avalanche.

Persona 5 Royal

Persona 5 Royal

RPG 21. října 2022

Nová verze velmi populární hry JRPG, která debutovala na Západě v roce 2017 na PlayStation 4 a PlayStation 3. Název byl oficiálně oznámen v březnu 2019.

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI

Šestnáctá hlavní splátka v sérii bestselleru JRPG. Final Fantasy XVI je zasazena do fantasy říše Valiploatea, v hlavní roli Clive Rosfield. Hravá hra, hra se rozšiřuje na myšlenky viděné ve Final Fantasy XV.

HONKAI: Hvězda

HONKAI: Hvězda

RPG 26. dubna 2023

HONKAI: Star Rail je futuristická fantazie RPG. Hráč ovládá skupinu hrdinských průzkumníků vesmíru, zatímco hratelnost se točí kolem rozsáhlého boje založeného.

Octopath Traveler II

RPG 24. února 2023

Druhá část série JRPG byla spuštěna v roce 2018. V Octopath Traveler II se ocitneme v parníku Solistia, kterou procházíme v kůži jedné z osmi znaků. Hra si zachovává všechny funkce a prvky originálu a také představuje řadu novinek.

Dopad Genshin

RPG 28. září 2020

Akční dobrodružná hra zasazená do vesmíru známého z Genishin Impact Manga. Produkce nabízí možnost ovládat jednoho z mála hrdinů. V názvu také najdete velkolepý, arkádový bojový model a mnoho různých míst k prozkoumání. Mihoyo je zodpovědný za vytvoření hry.

Strach a hlad

RPG 11. prosince 2018

Fear & Hunger je Grimdark RPG zasazený do titulárního dungeonu. Čtyři dobrodruzi se ponoří do strašlivé pevnosti na beznadějné cestě, smrt je nejmenší z jejich obav.

Vznikají příběhy

Vznikají příběhy

RPG 10. září 2021

Tales of Arise je sedmnáctá hlavní splátka v populární sérii Bandai Namco Entertainment JRPG. Tradičně dostáváme kreslenou grafiku a arkádový bojový systém.

Final Fantasy x HD

RPG 12. května 2016

. . Příběh vezme hráče do fantazijního světa spira. Protagonista je Tidus, sportovec, jehož domovské město je napadeno mocným tvorem známým jako Sin.

Krizové jádro: Final Fantasy VII Reunion

Krizové jádro: Final Fantasy VII Reunion

RPG 13. prosince 2022

Krizové jádro: Final Fantasy VII Reunion je remasterovaná verze populární akce RPG z kapesní konzoly PSP. .

Harvest Moon: Vítr Anthos

Harvest Moon: Vítr Anthos

RPG

Kombinace zemědělské sim, JRPG a dobrodružné hry. Harvest Moon: Vítr Anthos nás přiměl provozovat vlastní farmu a procházet titulární oblastí Anthosu a učit se její tajemství.

Taktika Ogre: Reborn

RPG 11. listopadu 2022

Taktika Ogre: Reborn je remasterovaná verze klasického taktického JRPG. Hra se točí hlavně kolem bojových bitvy pomocí bojového systému založeného.

Final Fantasy XV: Windows Edition

Final Fantasy XV: Windows Edition

RPG

Kompletní vydání Final Fantasy XV – obsahuje všechny expanzní balíčky a vylepšení zavedená do hry do roku a půl po vydání původní verze. Hra je charakterizována výjimečně rychle se rozvíjejícím a arcady bojovým systémem, stejně jako zajímavým světem – Final Fantasy XV kombinuje typickou fantazii s sci -fi; Místa ve hře nebo návrhy postav byly zjevně inspirovány současnými časy.

Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

RPG 9. října 2014

Třináctá plnohodnotná splátka jedné z nejdelších a nejoblíbenějších série JRPG, Final Fantasy. Hra se odehrává ve futuristickém městě Cocoon, jehož vládci terorizují obyvatele celé země. Tváří v tvář nim je bývalý člen armády, nyní rebel jménem Lightning, který, doprovázený spojeneckými vojáky, prohlašuje válku s tyranií a vydává se zachránit svou unesenou sestru. Hra je zobrazena v perspektivě TPP a jeho neoddělitelný prvek bojuje s hordami nepřátel.

Jeden kus Odyssey

Jeden kus Odyssey

RPG 12. ledna 2023

Odyssey One Piece je JRPG pod licencí populární manga a anime jeden kus, vyvinutý společností Bandai Namco. Tentokrát hráči dostali zbrusu nové dobrodružství s posádkou Straw Hat na Grand Line.

Yakuza: Jako drak

Yakuza: Jako drak

RPG 10. listopadu 2020

Yakuza 7: Kodstalivosti světla a temnoty je akční hra, která je další splátkou populární série Yakuza. Tentokrát místo toho, aby šli do Tokia, hráči jdou do Yokohamy, kde převzali kontrolu nad novým protagonistou – Ichiban Kasuga.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Final Fantasy XII: The Zodiac Age

RPG 1. února 2018

Remasterované vydání dvanácté splátky v řadě populárních JRPGS. Final Fantasy XII: Zodiac Age byl vytvořen na základě Final Fantasy XII International Zodiac Job System – rozšířené vydání původního vydání. Věk zvěrokruhu je zasazen do fantazijního světa známého jako Ivalice, který je roztrhán stálou válkou mezi dvěma supervelmocemi. Vaan, dospívající sirotek, který sní o kariéře jako pirát s nebem, musí najít své místo v rámci událostí.

Finále Mary Skelter

Finále Mary Skelter

12. září 2023

Finále Mary Skelter je třetí splátka v sérii dungeon Crawler Jrpgs. Hráč musí prozkoumat dungeony a bojovat s monstra v bitvách založených. Hra zahrnuje dvě předchozí splátky a grafický román, Love Prison Tower Mary Skelter.

Legend of Mana

24. června 2021

Remasterovaná verze Legend of Mana, JRPG z Square od roku 1999. Jděte na 2D dobrodružství prostřednictvím prázdného světa, abyste jej naplnili magií a ztracenými místy.

Eiyuden Chronicle: Sto hrdinů

RPG 23. dubna 2024

Eiyuden Chronicle: Sto Heroes je JRPG navržený jako duchovní nástupce seriálu Suikoden a vytvořený veterány této série. Hra nabízí bojový systém založený na tahu, sto postav k náboru a mechaniku rozšiřování města jako pevnosti pro hráčskou armádu.

Valkyrie Elysium

Valkyrie Elysium

RPG 11. listopadu 2022

Valkyrie Elysium je akce JRPG inspirovaná norskou mytologií. Hra se zaměřuje na objevování světa, arkádového boje a náboru padlých válečníků, kteří nás později podporují během bitvy.

20 nejlepších JRPG na Steam v roce 2023

Diamondlobby

JRPGS produkuje většinu z největších videoher bohatých na příběhy v historii, protože tyto hry mají tendenci vyprávět epický příběh s více než 50 hodinami hry, která má k dispozici.

.

Tyto aspekty jsou to, co dělá JRPG přitažlivé, a my jsme přišli s nejlepšími hrami JRPG na Steam, které byste mohli vyzkoušet.

Hry JRPG jsou většinou hry na hraní rolí v Japonsku, ale většina lidí často přehlíží, že hry ARPG nebo Hack N ‘Slash typu jsou také považovány za JRPG, pokud byly vyrobeny v Japonsku.

Tento seznam bude také zahrnovat populární ARPGS k dispozici na PC a existuje mnoho klasiků, které musíte zažít.

ukázat

Žánr
Kam ? Parní
Studio Ryu ga Gotoku
? Ne

Zahájení seznamu je nejzábavnější ARPG Sega, Yakuza, která během desetiletí vytvořila mnoho titulů pro jeho dynamický boj smíchaný s šílenými vyprávěním toho, jaký je život v rodině Yakuza.

Příběh je tak výklenek, jak se dostane, kde člověk čelí dlouhému trestu odnětí svobody po pádu za zločin. .

.

Final Fantasy

, Příběh bohatý
Kam ? Parní
Vývojář Square Enix
?

Série Final Fantasy je známá již více než tři desetiletí jako jeden z nejlepších JRPG bohatých na příběhy v historii. Většina titulů Final Fantasy má boj založený.

Jakmile si na to zvyknete, můžete hrát další tituly Final Fantasy a zažít každou kampaň bohaté na příběhy pokaždé. .

Například Final Fantasy 7 a 8 lze přehrát, aniž by znal spojení příběhů, ale pro tituly jako Final Fantasy X a X-2 jsou tyto příběhy spojeny a vy byste museli hrát první titul jako první.

Nejlepší věc na hrách Final Fantasy je jejich vyprávění v kombinaci s jejich úžasnou grafikou a hlava nad podpatky cutscenes.

.

.

.

Tyto hry vás budou udržovat zájem, protože hratelnost je pro širší publikum aktuálnější a můžete zažít, proč jsou příběhy Final Fantasy vždy epické, někdy srdcervoucí. .

Monster Hunter Rise

? Parní
Vývojář CAPCOM CO., .
Datum vydání 13. ledna 2022
? Ano

Monster Hunter je další dlouhodobá série, ale to, co dělá Monster Hunter jedinečným na tomto seznamu, je to, že by to mohla být jediná hra, která se silně zaměřuje na svou oceňovanou hru, než na vyprávění zážitku bohatého na příběh.

Monster Hunter je především o připojení k lovu a vyzvání množství příšer s jedinečným chováním a začarovanými dovednostmi.

Hra má celou řadu obtíží, ale hra se měří, jakmile postupujete a dosáhnete konce a dosáhnete konce.

.

Nier Automata

Příběh bohatý, skvělý soundtrack, JRPG
Kam Koupit?
Vývojář Square Enix, PlatinumGames Inc.
Délka 20+ hodin pro hlavní příběh; 50+ hodin pro dokončení
17. března 2017
Multiplayer? Ne

Nier Automata vypráví příběh o Androids s názvem 2B, 9s a A2. .

Hra je vedena renomovaným režisérem videoher a spisovatelem scénářů Yoko Taro, který získal za své díla na automatech Nier Curate.

.

Dokončení vám může trvat asi 20-40 hodin, ale existuje několik alternativních zakončení hry, které vás mohou přimět začít s dalším přehráváním. .

Dragon Quest Xi S: Ozvěny nepolapitelného věku

Kam Koupit? Parní
Datum vydání 5. prosince 2020
Multiplayer?

Dragon Quest XI S: Ozvěny nepolapitelného věku jsou okamžité klasiky.

.

.

Hraní a grafika jsou modernizovány na novou generaci, ale stále udržují jádro umělecké styl od svých předchozích předchůdců.

. .

Legenda hrdinů

JRPG, bohatý na příběh, založený
Kam ?
Vývojář Nihon Falcom, Ph3 GmbH
Multiplayer? Ne

. Není to náročné kvůli hraní nebo postupu, ale je to náročné kvůli času, kdy musíte potopit během každé hry.

Série se může pochlubit neuvěřitelným průměrem 60 hodin hraní pro každý titul. .

Série Trails však stále můžete založit studenou ocelí a dokončit čtyři hry. .

 1. The Legend of Heroes: Trails to Azure
 2. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

Všechny tyto hry jsou k dispozici na páře.

Octopath Traveler

Octopath Traveler

Žánr .
Koupit? Parní
Square Enix, Acquire Corp.
Délka
8. června 2019
Multiplayer? Ne

Octopath Traveler je oceněný RPG, který byl přenesen do PC. .

.

. .

Zvukový design, bojový systém, umělecký design a psaní byly úžasné a ukazují jedinečný zážitek Square Enix při vyprávění úžasného příběhu smíchaného se složitými znakovými návrhy.

Eiyuden Chronicles

Adventure, JRPG, 2.
Kam ?
Délka
Datum vydání 10. května 2022
? Ne

Tvůrci jednoho z nejlepších JRPGS v polovině 90. let Suikoden představili svou novou sérii JRPG Eiyuden Chronicle, která kombinuje vzrušující dobrodružství s jedinečným příběhem hrdinů, která pomáhá městu stoupat z popela.

Na rozdíl od Suikoden je Eiyuden Chronicle APRG a má namísto vašeho typického bojového systému založeného na tahu v reálném čase boj v reálném čase. Jedinečné obsazení postav hry vyplňuje příběh vzrušující akcí a poutavým příběhem.

Persona

Persona 5 Royal

,
Kam Koupit?
Atlus
50+ hodin na porážku
21. října 2022
? Ne

Persona je pravděpodobně jednou z nejlepších anime her. . Bylo tak dobře přijato, že po dvou desetiletích zastavilo jejich vůbec první pokračování na jakékoli personské hře v seriálu.

. Vyvíjíte sociální odkazy s postavami, s nimiž se setkáte v celé sérii, a ve hře můžete dokonce mít romantické zájmy.

.

Pokud jste velkým fanouškem Anime, určitě si užijete Persona 4 Golden and Persona 5 Strikers, kteří jsou v současné době na páře.

. .

.

Kam Koupit?
Vývojář .
? Ne

.

. .

.

. Není to tak rychle se rozvíjející jako jiné akční RPG, jako je Scarlet Nexus, ale je jedinečný ve svém bojovém systému v reálném čase v reálném čase.

. Mezi jeho hlavní funkce patří jeho bojový systém, přizpůsobení položky a vybavení, vaření, opakující se znaky a dokonce i některé spolupráce. .

Chrono Trigger

Koupit?
Délka 23 hodin pro hlavní příběh; 40+ pro dokončení
Datum vydání
? Ne

.

Dobrodružství vás zavede do různých éry v čase, přítomnosti, středověku, budoucnosti a starověku, kdy se snažíte zachránit budoucnost planety.

Zatímco remake hry zůstal věrný svému bojovému systému a designu, Chrono Trigger také přinesl do hry zpět všech 13 různých konce.

Pro fanoušky JRPG, kteří zmeškali tuto klasiku v roce 1995, to určitě budete chtít vyzkoušet, protože Chrono Trigger je vysoce považován za jednu z nejlepších her všech dob.

Série Atelier

Jrpg, anime, roztomilý
Kam ? Parní
Vývojář ., .
? Ne

. Všechno se točí kolem stejných prvků, díky nimž je hra jedinečná.

. Tyto materiály se používají k syntetizaci objektů k vytváření potravin, předmětů, nástrojů, zbraní a příslušenství, které se běžně vyskytují v JRPGS.

.

Postavy jsou radostné a vtipné, což z něj činí pokaždé, když postupujete a dozvíte se o vývoji každé postavy.

. Můžete začít s hrami jako Atelier Ryza, Atelier Lulua nebo Atelier Sophie. .

Žánr Akce, Anime, JRPG, Adventure
?
Vývojář Bandai Namco Studios Inc.
Délka 25 hodin pro hlavní příběh; 60+ pro dokončení
Datum vydání 25. června 2021
Multiplayer?

. Je to rychlejší, protože se jedná o akční RPG místo tradičních tahových JRPGS. .

S objevem psionického hormonu v lidském mozku mají nyní lidé mimořádné smyslové schopnosti.

.

. Zkušenost s dvojím příběhem přidává více opakovatelnosti, protože můžete zažít přehrávání dvěma různými způsoby.

.

Jsem setsuna

? Parní
Tokio RPG Factory
20 hodin pro hlavní příběh; 40+ hodin pro dokončení
19. července 2016
?

Já jsem setsuna, byla prodávána jako kombinace Final Fantasy X s hratelností Chrono Trigger. To jsou nějaké tvrdé boty, které můžete vyplnit, a pokud uvedete, jsem na tyto standardy, může vás to trochu zklamat.

. . .

. .

Koupit?
24. března 2018
? Ne

Série Ni No Kuni je inspirována díly Hayao Miyazaki ze Studio Ghibli. .

.

.

Pokud hledáte zdravý, dobrý pocit JRPG, série Ni No Kuni je nejlepší způsob, jak začít. Pro některé by to mohlo vypadat jako dětská hra, ale můžete vyzkoušet jiné JRPGS na seznamu, pokud se nejedná o váš typ hry.

Kódová žíla 784x

?
Bandai Namco Studios
Délka
?

. Hra je inspirována sérií Souls (Demon Souls, Dark Souls, Bloodbourne a Elden Ring), protože byla také publikována a vyvinuta společností Bandai Namco.

.

. Je hezké mít možnost pro tento typ hry.

Zatímco kódová žíla nemá atmosféru, díky níž je řada Souls skvělá (neustálý strach z umírání kvůli neznámému), hra má stále své silné stránky ve vývoji charakteru a zároveň zrcadlí hru démonů duše.

Statečně výchozí II

? Parní
?

. .

. Vyvážení BP je klíčovou součástí v bojové strategii.

. .

. Bravely Default II je často přehlížen kvůli dlouhému seznamu klasických RPG Square Enix, ale je to určitě jedna z nejlepších her studia.

Zkoušky s manou

?
Vývojář Square Enix
24. dubna 2020
Multiplayer?

. Když o tom přemýšlíte, všechny velké JRPG začaly v 90. letech a tyto tituly jsou stále nadčasové desetiletí.

.

. .

Hra je výbuch z minulosti a dokonce i nový hráč zkoumající svět JRPG si bude užívat tuto nadčasovou klasiku.

Neptunia x Senran Kagura

Žánr
Koupit? Parní
Idea Factory, Compile Heart, Tamsoft
Datum vydání
?

Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars je hack ‘n Slash RPG s až 10 hratelnými postavami. Vesmír Neptunia a vesmír Senran Kagury se shromáždil v tomto akčním RPG.

. .

Valkyria Chronicles

Žánr
?
Vývojář Sega
Multiplayer? Ne

.

Jeho bojový systém je jedinečný, protože bitvy jsou součástí střelců třetích osob v reálném čase. .

.

 • 11 nejlepších relaxačních her na páře
 • 5 nejlepších herních royale her na Steam
 • 13 nejlepších ostřelovacích her na Steam
 • 16 nejlepších terénních her na Steam
 • 15 nejlepších akčních her na Steam
 • 22 nejlepších sci-fi her na Steam
 • 10 nejlepších online her pro více hráčů na Steam
 • 12 nejlepších dětských her na páře
 • 14 nejlepších driftovacích her na páře
 • 20 nejlepších vesmírných her na páře
 • 17 nejlepších bowlingových her na Steam
 • 9 nejlepších her FPS na Steam
 • 10 nejlepších her Roguelike ve páře
 • 5 nejlepších RTS her na Steam
 • 16 nejlepších her pro hacker a lomítko na páře
 • 12 nejlepších stavebních her na páře
 • 12 nejlepších vzdělávacích her na Steam
 • 20 nejlepších her Metroidvania ve páře
 • 18 nejlepších sportovních her na Steam
 • 22 nejlepších zombie her na Steam
 • 10 nejlepších herních her na Steam
 • 20 nejlepších logických her na Steam
 • 16 nejlepších tahových parních her
 • 10 nejlepších nečinných her na Steam
 • 15 nejlepších otevřených světových parních her
 • 23 nejlepších pixelových her na Steam
 • 30 nejlepších her s karanténou na páře
 • 23 nejlepších mech her na Steam
 • 37 nejlepších parních her pro hraní s vaší přítelkyní nebo přítelem
 • 21 nejlepších her podobných Zelda ve páře
 • 27 nejlepších her Best Tower Defense na Steam
 • 15 nejlepších anime her na Steam