Jsou synové lesa crossplay?, Mají synové lesa křížení? Gamerranx

Mají synové lesa křížení

13. září 2023: Zajímá vás, zda jsou synové lesa crossplay? Najděte vše, co v našem průvodci je vědět!

Jsou synové lesa crossplay?

Synové lesní brokovnice

13. září 2023: Zajímá vás, zda jsou synové lesa crossplay? Najděte vše, co v našem průvodci je vědět!

Pokud se chystáte hrát a přemýšlet, jsou synové lesa crossplay? Tady je to, co potřebujete vědět.

Synové lesa jsou nová hororová hra přežití velká na strašidelných strach. Z tohoto důvodu možná budete chtít přinést kamaráda (nebo sedm) pro emoční podporu. A zálohování, častěji.

Synové lesa mohou být v noci obzvláště smrtící, takže stojí za to získat nějaké přátele a stát se hlídám nad vaší malou pevností, když se připravíte na den dopředu. Pokud můžete komunikovat správně, můžete hru mnohem usnadnit.

Ale předtím, než se dozvíte vše o crossplay, možná hledáte informace o samotné hře, takže podívejte se na naše syny Forest Guides Hub pro ukazatele.

Synové lesa – crossplay

V době psaní, Synové lesa nemají křížení. Je to proto, že právě spustí se na Steam právě teď – ačkoli verze konzoly byla podváděna.

To znamená, že můžeme odejít z věcí, které víme o předchozí hře, aby dospěl k některým závěrům. Ačkoli les byl zahájen na PC (Early Access) v roce 2014, neviděli jsme spuštění PlayStation 4 až o čtyři roky později, kdy byl považován za funkci kompletní a připravený na její 1.0 Push.

Úplné vydání bohužel nezahrnovalo funkčnost crossplay. To znamená, že herní průmysl byl tehdy na velmi odlišném místě a od té doby jsme viděli explozi her pro více hráčů jako Fortnite, Rocket League, Destiny, Overwatch a Apex Legends, které podporují crossplay.

Pokud Sons of the Forest nakonec přijde na konzoly, dokázali bychom si představit, že zahrnuje některé křížové hry a protože nemá konkurenční scénu, měla by být problém vyvážení pro pobyt jak na klávesnici/myš a ovladače. Pokud o tom dostaneme více informací, aktualizujeme vás zde.

Nyní s tímto cestou, proč se podívat na nejlepší brnění, které můžete získat do synů lesa?

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce a syny Forest Page.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Mají synové lesa křížení?

Synové lesa

Syn z lesa vydá se později v tomto roce po pětiměsíčním zpoždění. Les Pokračování bylo poprvé oznámeno před několika lety, ale kvůli pandemii narazilo na výrobní problémy. Jen minulý týden byla hra zpožděna od května 2022 do října 2022, takže fanoušci budou muset chvíli počkat déle na hororovou hru přežití. 2018 Les poprvé spuštěno na PC v dubnu s verzí PS4 vydanou později v listopadu v listopadu. Zatímco uživatelé Xboxu doufali, že hra přijde na jejich konzole, stále to není. Znamenající, že Synové lesa s největší pravděpodobností se také nedostane na herní platformu microsft. V očekávání vydání pokračování se hráči nyní zajímají, na jakých platformách bude hra k dispozici, a bude to crossplay? Pojďme se podívat na to, jaké hry Endnight o hře odhalily a zjistili! Zde najdete více synů lesních průvodců:

Budete si moci hrát syny lesa s přáteli na různých konzolách?

Zatímco Les byl propuštěn na PC a PS4, Synové lesa byl zatím oznámen pouze pro PC. To účinně odpovídá na otázku, zda hra bude mít křížení nebo ne, protože bude spuštěna pouze na jedné platformě. To však neznamená, že to nepřijde na konzole později. Les byl propuštěn na PS4 sedm měsíců poté, co debutoval na PC. To však neznamená, že bude mít crossplay. Ačkoli Les je k dispozici na konzolách PC a PlayStation, nenabízí crossplay. To je docela dobrý indikátor Synové lesa Podobně nepodporuje crossplay, pokud někdy jde na jiné konzole. S novou vydáváním hry je možné cokoli. Synové lesa mohl jít úplně jiným směrem od první hry a nejen nabídnout crossplay, ale později vydat na konzolách Xbox. I když je to nepravděpodobné. Toto je pravděpodobně plán pro nejhorší, ale naděje na nejlepší situaci. Překontrolovat Synové lesa na PC v říjnu 2022.

Sdílejte tento článek: