Každá cizí kůže Fortnite, která se umístila od nejhorších k nejlepším | Šampion FPS, 10 nejlepších nejlépe vyhlížejících mimozemských kůží Fortnite

10 nejlepších nejlépe vypadajících Fortnite Alien Skins

Lidský účet je okouzlující a vzrušující kůže, kterou epické hry přidaly do Fortnite 18. srpna 2021. Lidský Bill debutoval v kapitole 2: Sezóna 7 jako součást letního letního série Hot Alien. Pokud jste fanouškem mimozemšťanů ve filmech, pak by se lidský účet mohl zdát velmi podobný Paulu Alien.

Každá cizí kůže Fortnite, která se umístila od nejhorších k nejlepším

Fortnite Alien Skins

FPS Champion

Mimozemšťané jsou obecně docela děsiví. Pokud nás filmy něco naučily, bytosti z jiných světů obvykle nemají rádi lidi. Pokud to není e.T. nebo Howard the Duck, mimozemšťané obecně chtějí, aby lidstvo udělal rychlý východ z vesmíru. Fortnite není výjimkou. Dnes se díváme na nejlepší cizí kůže, které Fortnite nabízí.

Pokud jsou z jiné planety, která není Země a není úplně lidská, dělají řez. „Pravidelní“ lidé jako Boba Fett, Thor nebo Chani se pro tento seznam nepočítají.

Je král šíleného Titana našeho seznamu? Zbere wookiee nejlepší místo? Jsou symbioty nejlepší kolem?

Přečtěte si dále a zjistěte, co je nejlepší Skin Fortnite Alien Skin.

Čestné zmínky o nejlepší Fortnite Alien Skin

10. Groot

Groot hratelná postava

Je ušlechtilý, silný a odvážný. Je Groot.

Groot je také známý jako „Strom“ pro Thoro. Předtím, než se připojil k ragní-tagové banda Misfits, byl partnerem a přítelem jiného strážce, Rocket Racoon. Jeho „původní“ jméno/druh byl Flora Colossi a byl původně vytvořen jako mimozemšťan poslaný k zachycení lidí na experimenty.

Během sezóny 4 kapitoly 2, hráči Fortnite mohli odemknout Grootovu kůži tím, že dosáhli úrovně 38 v Battle Pass. Stejně jako některé jiné Marvel postavy má ve hře čtyři styly; Výchozí, stříbro, zlato a holo fólie.

Groot’s Fortnite Alien Skin má také svou kamarádskou raketu jako zadní bling, kterou můžete odemknout dokončením problémů s probuzením Groot. Groot má také svou supervelmoc s názvem Bramble Shield, kterou najdete v kapkách Stark Supply. To dává hráčům míč ostružin kolem nich, které blokují 200 bodů poškození.

Groot je také vyjádřen Adam Harrington ve Fortnite, který ho vyjadřuje v karikaturách a ve hře Gotg Telltale. Pro více úžasných postav Marvel najdete v našem masivním seznamu Skinů Marvel Fortnite.

9. Demogorgon

Děsivý mimozemšťan Fortnite Skin s květinovými ústy

Terorizátor lidí Hawkins v Indianě, Demogorgon byl přidán jako součást crossoveru s cizími věcmi.

Povolá z paralelní dimenze známé jako „The Upside Down“, Demogorgon aka The Monster, je pekelný stvoření. Hlavní antagonista sezóny Jedna z show Netflix, která se stala těmi ve městě Hawkins.

Humanoidní ve postavě, tato cizí kůže Fortnite má na hlavě několik úst, postrádá oči, uši nebo nos. Vzhledem k tomu, že Stranger Things je nastaven v 80. letech, má skutečný vzhled klasického filmu Monster. (Upozornění spoileru) Eleven to nakonec porazí poté, co použila její telekinetické síly, aby ji změnila na popel.

Stejně jako xenomorf je Demogorgon pouze jedním z jeho druhů. Toto je vidět v pozdější sérii pořadu, kdy jsou méně vyvinuté Demogorgony ve městě uvolněny.

Demogorgon se nikdy nemusí vrátit do obchodu spolu s Hopperem a dalším oblečením Stranger Things. Je to proto, že Netflix zrušil své licenční obchody s videohry na konci roku 2019. Od této zprávy nebylo v obchodě položky vidět žádné oblečení.

Demogorgon byl také odstraněn z mrtvého obchodu s denním světlem, ale stále je k dispozici pomocí určitých fyzických kopií.

Ačkoli by se tento děsivý a strašný mimozemšťan nikdy neobjevil na našem seznamu doprovodů, neváhejte a podívejte se na náš seznam nejžhavějších kůží Fortnite!

8. Krrsantan

Star Ware Alien Skin pro hráče Fortnite

Něco, co byste určitě viděli přicházet, tmavě firud wookiee je impozantní postava. Tato divoká zvíře je štíhlý, střední bojový stroj, lovec odměn a bývalý gladiátor.

Tato cizí kůže, která je zahrnuta do jedné z mnoha přechodů Star Wars, přichází s buchtou Boba Fett Bundle. To se shodovalo s vydáním série Disney+ a obsahovalo Fetta sám a bývalý imperiální Assassin Fennec Shand.

Ve svém debutu s živou akcí je Wookiee zaměstnán Jabba The Hutt’s Cousins, aby vytáhl Boba Fett. Nakonec se připojí k Fettovi ve své válce proti Pyke Syndicate.

Mnohem agresivnější vypadající než známý Chewbacca, Krrsantanův černý kabát pouze přidává jeho auru. Má také jizvu nad jeho levým okem, která mu byla dána během šrotu s Obi-Wan Kenobi.

Zatímco tolik postav Star Wars si našlo cestu do Fortnite, je zvláštní, že jsme Chewbacca neviděli. Prozatím je Krrsantan nejvyšším Wookieeem Fortnite.

Top 7 Alien Fortnite Skins

7. Stříbrný surfer

Muž pokrytý stříbrným zbavením surfové desky

Bývalý člověk planety zenn-la, stříbrný surfař nyní jezdí na kosmických vlnách. Známý jako Herald of Galactus, cestuje na planety, aby je varoval před příjezdem svého pána.

Část mnoha outfitů Marvel ve hře, stříbrný surfer umyl na břeh během sezóny 4 kapitoly 2. Skutečné jméno Norrin Radd, jeho mise se nyní točí kolem hostujících světů, které má konzumovat Titan Galactus. Jeho pán musí zničit planety, aby přežil, s surfařem varuje lidi planety a dává jim čas uprchnout.

Přes Fortniteův příběh zahrnující Galactus a mnoho dalších postav Marvel, Surfer nebyl uveden. Místo toho Thor působí jako Galactusův herald a varuje všechny černé zimy. Když Galactus objeví nulový bod, Thor se vrhne dopředu, aby varoval lidi Apolla.

Skin Silver Surfer Alien Skin, který má vlastní set ve Fortnite, přichází sdružená s Heraldovou hvězdou zpět bling, pickaxe a jeho podpisovým surfem. Vrátí vás zpět 2 200 V-bucks.

Pokud jste také fanouškem superhrdinů DC kromě Marvel, možná budete chtít prohlédnout náš seznamech každého seznamu Fortnite DC Character Skin.

6. Xenomorf

Děsivý mimozemšťan Fortnite Skin v černé barvě s ostrými zuby

Daboval jednoduše: „Alien“, xenomorf je obávaným nepřítelem Ellen Ripley. Když mimozemšťan terorizuje členy Nostromo, bojuje o lidi s nejvyšší mimozemskou kůží na tomto seznamu.

Představeno do hry během sezóny 5 kapitoly 2 s Ripleyem, Xenomorph pochází z planety Xenomorph Prime. Stojící kolem 7 stop vysoký s obrovským ocasem a dvěma ústami je mimozemšťan strach absolutní.

Xenomorfy loví lidi, protože vyžadují, aby se jejich těla reprodukovala. Každý, kdo viděl filmy, bude docela dobře vědět o scéně „hrudníku“. Kdysi dospělý, mají vynikající sílu, rychlost a inteligenci. Queen Xenomorph má ještě mimořádnější schopnosti než její pravidelný potomstvo.

K dispozici pouze pro 1 600 V-bucks nebo 2 200 V-bucks, tato Fortnite mimozemská kůže používá svůj ocas jako nástroj pro sklizeň. Ve vesmíru … Set se spojuje s Ripley a všemi jejími kosmetickými předměty.

5. Gamora

Zelená vlasy postava hratelná ve Fortnite

Adoptovaná dcera Thanos a sestry na Nebula, Gamora je poslední z jejího druhu. S jejími lidmi, které vyhladila univerzální církev pravdy, byla Gamora vychována Thanos jako Assassin. Nakonec by se stala klíčovým členem The Guardians of Galaxy.

Zabránila se jejím vzhledem na MCU, místo toho Gamora oblékne oblečení v jiných médiích. Její bílá a černá skafankce vypadá podobně jako oblečení viděné v jiných videohrách, jako je Marvel vs. Capcom. S její zelenou kůží a vlasy na kontrast, Gamora vyniká z davu docela dost.

Představeno v kapitole 7 sezóny 2, lze ji zakoupit za sólo 1 500 V-Bucks nebo 2 200 svazků. Hráči Fortnite mohli také odemknout tuto cizí pokožku umístěním vysoko do turnaje Duos, The Gamora Cup, spolu s jejím pláštěm.

Je součástí setu Gotg spolu s Peterem „Star-Lord“ Quill. Bohužel se pro tento seznam nekvalifikuje, přestože jeho otec je mimozemšťan, protože se narodil na Zemi.

4. Thanos

Fialové postavy oblečení ve zlaté brnění s rukavicí, která má zářící šperky v různých barvách

Thanos, známý jako Mad Titan, je jedním z nejobávanějších darebáků Marvel. Naštěstí není ve Fortnite tak mocný, ale stále může zasáhnout strach do všech, kteří ho vidí.

Thanos se poprvé objevil ve hře během události Fortnite X Avengers Infinity War. Tady byl spíše „upgrade“ než jednoduchý outfit, odemčený popadnutím Infinity Gauntlet. Po nasazení rukavice by se hráč proměnil v velký fialový špatný chlap.

Po události byla toto mimozemská Fortnite kůže přidána v sezóně 7 kapitoly 2 jako standardní kosmetické oblečení. Fortnite dal svůj nový vzhled mírnou aktualizaci z jeho původního aktualizace. Nosí své plné brnění, s nimiž bojuje s Avengers během koncové hry, včetně Mighty Gauntlet.

Thanos může provést emoce „Snap“, ale bohužel to nevyloučí polovinu vašich nepřátel.

TOP 3 Fortnite Alien Skins

3. Jed

Venom outfit vyrobený z černého vytočení

Jeden z nejslavnějších Marvelových antihrdin, Symbiote známý jako Venom je broušení nad mozkem.

Po příjezdu na Zemi se Symbiote spojil s Spider-Man. Poté, co odmítl mimozemšťana, našel Eddieho Brocka a spojil se s ním kvůli jeho hněvu. Od té doby to bylo spárováno s dalšími postavami Marvel jako Mac Gargan a Flash Thompson. Nakonec však našel cestu zpět k Brockovi a později jeho syn Dylan.

Venom má ve skutečnosti dvě verze svého oblečení ve Fortnite; „Klasická“ verze a verze související s Eddie Brockem. I když se jedná o stejnou postavu v Lore, jeden je založen na podobě Toma Hardyho z filmu Venom.

Rozdíl mezi dvěma mimozemskými skiny ve Fortnite spočívá v tom, že Eddie Brock se stává Venomem prostřednictvím jeho emoce. „Standard“ Venom však nemá žádnou lidskou podobu a postrádá na hrudi značku bílého pavouka.

Venom má technicky další variantní pokožku s názvem Extreme, ale rozdíl mezi nimi je velmi štíhlý. S extrémním, má o něco více úponek než jeho pravidelné oblečení.

2. Krveprolití – Runner až do nejlepší mimozemské kůže ve Fortnite

Kloudí pokožku krveprolití je strašidelná a vypadá to, že je vyrobena ze svalů

Symbiote, který se spojil s někým mnohem zlým než Eddie Brock, Carnage si vydělává jméno.

Ze stejného druhu Symbiote jako Venom tato červená verze mimozemšťana „spojila se“ s Cletusem Kasady. Kasady je šílený zločinec a oba vynesli to nejhorší v sobě.

Položka s vysokým vstupem, Carnage byla součástí Battle Pass v kapitole 2: sezóna 8 Battle Pass, která stojí 9 hvězdiček. Karnage byl propuštěn dva týdny před tím, než byl vydán film, který byl vydán, a jeho vzhled odráží styl na obrazovce. Jeho další varianta, maximum, má úponky vylévající záda, ale žádné jiné změny.

Factoid o mimozemském krveprolití je, že je jediným podřízeným Symbiotem Marvel, který ve Fortnite nemá vestavěný emoce.

1. Dravec – Nejlepší cizí kůže Fortnite

Predátor je nejlepší cizí kůže Fortnite s pokročilými přilbami a drápy Razer

Váleční závod, kde jen nejsilnější přežívá, je dravec přesně tak. Nebojácná zvířata, která se nikdy nezmizí z boje, loví jako způsob života.

Technicky nazývané Yautja po jejich planetě Yautja Prime jsou „predátoři“ lovci nemilosrdných. Část kapitoly 2: Sezóna 5 Battle Pass, Predator Fortnite Skin může být přijata po dokončení úkolů lovce džungle.

Také se objevuje jako postava šéfa, která čeká na ty v tajné pevnosti, predátor má nějaké jedinečné vybavení. Pokud bude poražen, upustí své maskovací zařízení a dráp a třicet zlatých tyčí. Jeho zařízení umožňuje hráčům otočit neviditelné na krátkou dobu a způsobit další poškození melee.

V rámci Fortnite Lore dorazil do reality nula poté, co ho sledoval agenta Jonesa, po jeho sledování čistého portálu. Provedením jeho jedinečného emoce „Bio-Helmet Online“ můžete odstranit helmu této cizince z jeho kůže ve Fortnite, abyste odhalili jeho děsivou tvář.

Verdikt – nejlepší Fortnite Alien Skin

I když věříme, že predátor je nejlepší cizí kůže Fortnite, kterou si můžete dnes koupit, existuje tolik fantastických možností, že bychom byli špatně doporučit pouze jednu. Všechny mimozemské kůry ve Fortnite by udělaly úžasné rozhodnutí.

Což je vaše oblíbená mimozemská kůže ve Fortnite? Dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

Pro další zábavné Fortnite Skins najdete v našem nejzábavnějším seznamu kůží Fortnite a naši recenzi nejlepších anime kůží ve Fortnite. Šťastný lov!

John hraje videohry téměř 30 let. Od dnů Sim Ant dosud byl fanouškem téměř všech žánrů videoher, včetně her FPS. Jako projekt Passion převzal hlášení o nových a starých hrách a opravdu si užívá, že je schopen informovat a vést další stejně smýšlející hráče.

10 nejlepších nejlépe vypadajících Fortnite Alien Skins

10 nejlepších nejlépe vypadajících Fortnite Alien Skins

Mimozemšťané nebo mimozemské formy života byly vždy populárním tématem v popkultuře. Zda jsou to děsivé xenomorfy nebo rozkošné E.T, mimozemšťané jsou vzrušujícím předmětem. Kromě filmů byli mimozemšťané také součástí videoher a Fortnite není výjimkou.

Epické hry milují smíchání popkultury s Fortnite. Viděli jsme, jak spolupracují se slavnými IPS, jako jsou Batman, Star Wars atd. Není žádným překvapením, že ve Fortnite bylo mnoho mimozemských kůží.

Dnes tedy budeme diskutovat o nejlépe vyhlížejících Fortnite Alien Skins.

10. Joey

image5_jrkcmna

Cizinci maskovaní jako lidé je děsivý koncept. Spustíme tedy tento seznam s tímto konceptem týkajícím se kůží Fortnite. Joey Skins byla dohoda. Byl přidán do Fortnite 8. června 2021, jako součást kapitoly 2: Sezóna 7 Battle Pass.

Na první pohled si můžete myslet, že tento „člověk“ vypadá nikde poblíž mimozemšťana. To je však krása této kůže. Joey Skin je mimozemšťan v přestrojení a můžete odemknout mimozemskou formu pomocí vestavěné emoce. Joey je první kůží Fortnite, která má jak mužské, tak ženské rysy, protože mužské rysy slouží jako přestrojení.

9. Gumbo

Průvodce Fortnite Gumbo Skin

Gumbo je zlý mimozemšťan, který promění své oběti v dásní koule. Žvýká je a ukládá je do hlavy (což je pohodlně tvarováno jako stroj na gumball). Gumbo byla odemykatelná kůže v kapitole 3: Sezóna 1 Battle Pass, vydaná 5. prosince 2021.

Gumbo přichází ve třech různých stylech, výchozím, hořkém a kyselém. Je to čistě zlá postava ve Fortnite. Jeho jedinečný design ho však učinil velmi atraktivním. Gumbo je dodáván se zlým smíchem a monstrózní nakládací obrazovkou. Vážně, obrazovka načítání je věc nočních můr. Je škoda, že tato postava neměla lore.

8. Velká pusa

Obrázek10

Tato nepřátelství s názvem Big Mouts byla propuštěna 28. září 2019. Poprvé byl propuštěn v kapitole 2: Sezóna 1, stát 1 500 V-Bucks. Tato kůže má noční můru vzhled s obrovskými ústy.

Velká ústa je ošklivý mimozemšťan z neobjevené bažinové planety, jejíž stvoření rozšířila Jawlines s zubatými tesáky, ostřejšími drápy a dlouhými jazyky. To dává velkým ústům zlověstný vzhled, který nepochybně vystraší soupeře ve Fortnite Battle Royale. Velká ústa přichází s nástrojem pro sklizeň s dvojím průměrem zvaným Gnashers, které jsou stejně děsivé.

7. Leviatan

Obrázek8

Leviathan je legendární kůže ve Fortnite: Battle Royale, kterou lze zakoupit v obchodě s položkami za 2 000 V-bucks nebo s Leviathan Bundle za 3 740 V-Bucks. Debutoval v sezóně 3 a je členem sady průzkumníků Space.

Tato kůže má rybíbowl obklopující rybu Piranha jako hlavu. Kromě toho je tento obojživelný mimozemšťan oblečený v astronautově obleku při navigaci mělkých bažin. Leviathan je velmi jedinečná a šílená kůže ve Fortnite. Pokud jste si zakoupili balíček Leviathan, získáte stejně škutý nástroj pro sklizeň s názvem Global Ax.

6. Lidský účet

Obrázek9

Lidský účet je okouzlující a vzrušující kůže, kterou epické hry přidaly do Fortnite 18. srpna 2021. Lidský Bill debutoval v kapitole 2: Sezóna 7 jako součást letního letního série Hot Alien. Pokud jste fanouškem mimozemšťanů ve filmech, pak by se lidský účet mohl zdát velmi podobný Paulu Alien.

Největším vrcholem této kůže je potenciál přizpůsobení. Můžete změnit vše od hlavy až po palubu (docela doslova). Kromě toho můžete smíchat a porovnat různé oblečení dohromady. Pravidelně přichází do obchodu s položkami. Uživatelé si ji mohou zakoupit a aby se Bill objevil co nejvíce člověka.

5. Kymera

image1_6w2ujfs

Kymera je další plně přizpůsobitelná mimozemská kůže ve Fortnite. Tato kůže byla přidána 8. června 2021, v rámci kapitoly 2: sezóna 7 Battle Pass. Celý tento svazek kůže vám připomene zvláštnosti, které jste viděli v Ben 10.

Kymera je plně přizpůsobitelná. Můžete si vybrat typ hlavy, oči a obličej. V každé kategorii je k dispozici mnoho možností. Nemůžete však změnit svůj oděv Kymery. Tato kůže byla vrcholem kapitoly 2: sezóna 7 Battle Pass. Navíc tato kůže otevřela dveře pro mnoho přizpůsobitelných kůží.

4. Xenomorf

Obrázek3

Jak můžeme mluvit o mimozemských kůžích a nemluvit o jednom z nejznámějších mimozemšťanů v historii popkultury? Ano, mluvíme o xenomorfu. Fortnite přidal toto slizké a začarované stvoření z mimozemské franšízy 26. února 2021.

Xenomorph byl přidán do Fortnite jako součást „ve vesmíru. Set, “což stojí 2 200 a zahrnuje Ripley. Tato kůže je prostě děsivá. Co může být nebezpečnější než xenomorf? Xenomorf drží zbraň. Celkově vzato je to jedna z nejvíce neočekávaných spolupráce, jaké kdy Fortnite viděl.

3. Dravec

Predator se připojil k Fortnite kapitole 2 sezóna 5 Battle Pass!

Zatímco jsme na ikonických filmových mimozemšťanech, pojďme diskutovat o kůži predátora ve Fortnite. Tato kůže byla přidána do Fortnite v rámci kapitoly 2: Sezóna 5 Battle Pass. Bylo propuštěno 20. ledna 2021.

Franšíza Predator je známá těmito násilnými a začarovanými stvořeními. Vypadají ve Fortnite jako děsivě jako ve filmech. Kůže je dodávána ve dvou stylech; Výchozí a přilba. Podle mého názoru vypadá styl přilby mnohem více než ten výchozí. Celkově byla kůže predátora fantastickým doplňkem Fortnite.

2. Zorgoton

Průvodce craftingem Fortnite: Crafting recepty na zbraně ve Fortnite Season 7 | PC hráč

Zorgoton byl pravděpodobně první mimozemskou kůží přidanou do Fortnite. Můžete si ho koupit z obchodu s položkami jako součást balíčku Traveler. Bylo propuštěno 22. září 2019. Zorgoton debutoval v sezóně X a je součástí sady UFO.

Zorgoton vypadá klasicky, ale zcela jedinečně. Přišel se dvěma oděvy, výchozí a tma. Fortnite uvolnil tuto kůži během celé oblasti 51 fiaska. Jejich rozhodnutí zasáhlo správné místo a fanoušci byli s touto kůží potěšeni. Celkově ho Zorgotonův design nutí vyniknout mezi ostatními mimozemskými kůže ve Fortnite.

1. Gamora

Obrázek7

Gamora je velmi známá postava mezi fanoušky komiksů. Díky filmům Guardians of Galaxy se však stala populárnější. Gamora byla součástí sady strážců Galaxy, která byla propuštěna 15. srpna 2021.

Technicky mnoho superhrdinů je mimozemšťané. Green Color Skin Gorary ji však nutí vyniknout mezi ostatními superhrdiny. Nezapomeňte, že to není stejná gamora jako MCU, ale komiksnější verze její kůže.

Když už mluvíme o superhrdinech, podívejte se na náš seznam nejlepších superhrdinových kůží ve Fortnite .

Závěr

To byl náš seznam nejlépe vypadajících Fortnite Alien Skins. Nebylo to pořadí těchto kůží, protože jsou všechny vynikající svým způsobem. Zatímco některé z nich pocházejí z Battle Pass a vy je nebudete moci koupit, měli byste stále sledovat svůj obchod s položkami, pokud se objeví jedna z těchto kůží.

5 nejlepších Fortnite umístění všech dob

5 nejlepších Fortnite umístění všech dob

Vydejte se na nostalgickou turné po dynamickém vesmíru Fortnite v našem posledním blogovém příspěvku, kde odpočítáváme 5 nejlepších nejznámějších míst v historii hry. Objevte, proč tato místa, od rušných nakloněných věží po klidné zamlžené louky, nejen definovaly zážitek z Fortnite, ale také zanechali nesmazatelnou značku na své obrovské hráčské základně.

Jak padnout 5 nebo více příběhů bez poškození ve Fortnite

Jak padnout 5 nebo více příběhů bez poškození ve Fortnite

Snadno dobytí napínavé pětipodlažní výzev Fortnite! Objevte perfektní polohu, shromažďujte kořist, vystoupení budov a odvážný skok, abyste získali množství XP. Uvolněte svůj vnitřní odvážník!

Nejlepší Halloweenské kůže ve Fortnite (2023)

Nejlepší Halloweenské kůže ve Fortnite (2023)

Fortnite každý rok vydává tematické a herní režimy Halloween. Podívejte se na tento článek a podívejte se na nejvyšší Halloweenské kůže od roku 2022!

Jak získat Cybertron Cannon ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3 a jak to funguje

Jak získat Cybertron Cannon ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3 a jak to funguje

Prozkoumejte energetický svět Fortniteovy kapitoly 4 sezóna 3 s Cybertron Cannon Transformers Crossover. Naučte se, jak najít tuto mocnou zbraň a využít svou jedinečnou mechaniku pro zbourání nepřátel i struktur. Ponořte se do této příručky pro komplexní pochopení toho, jak používat Cybertron Cannon pro vaši strategickou výhodu ve Fortniteových vzrušujících bitvách.

Všechno o spolupráci Fortnite X Polo (Ralph Lauren)

Všechno o spolupráci Fortnite X Polo (Ralph Lauren)

Chcete se dozvědět více o crossoveru Fortnite s Polo Ralphem Lauren? Podívejte se na tento článek, kde vám o něm řekneme vše, včetně jeho datum vydání a kůží!