Každá klasická mapa tresky ve Warzone 2 Al Mazrah & kde je najít – Charlie Intel, Warzone 2 Mapa, Pois, velikost a vše, co potřebujete vědět

.

Sezóna 1 z Warzone 2 konečně probíhá a nový titul Call of Duty obsahuje spoustu vzrušujícího obsahu pro hráče, které se mají vyzkoušet, včetně režimu DMZ a zbrusu nové mapy Al Mazrah.

Dlouhodobé hráči Call of Duty budou po skoku do této mapy cítit vlnu nostalgie, protože obsahuje mnoho klasických map ze série.

Článek pokračuje po reklamě

Kde najít všechny klasické mapy Call of Duty ve Warzone 2

Funkce Al Mazrah 9 Klasické mapy Call of Duty, a Infinity Ward dal mnoha z těchto míst člověka. Některé z nich můžete okamžitě poznat kvůli jejich nezapomenutelným návrhům a rozvržení.

.

Highrise in Warzone 2 Al Mazrah

mezi dvěma mrakodrapy v srdci města Al Mazrah. Tato vylepšená mapa má podobné rozložení jako originál s největším rozdílem je chybějící jeřáb.

Článek pokračuje po reklamě

Lom

Klasická mapa Quarry Classic Modern Warfare 2 V lomu Al Safwa Poi na západních úpatích Al Mazrah. .

Článek pokračuje po reklamě

Terminál ve Warzone 2

Nachází se mapa terminálu oblíbeného ventilátoru . Má obrovské množství chodníků, chodb, pokojů a míst, kde můžete bojovat s nepřáteli.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte

Článek pokračuje po reklamě

Afghán ve Warzone 2 Al Mazrah Mapa

Komplex Sattiq Cave na západní straně mapy Al Mazrah. .

Kupole

Dome in Modern Warfare 2

na Observatory Zaya Poi poblíž centra Al Mazrah. .

Článek pokračuje po reklamě

Neuville

Neuville ve Warzone 2 Al Mazrah Mapa

Remake Neuville z prvního Call of Duty lze nalézt v vesnici Taraq Poi. Když bojujete s nepřáteli v tomto širokém otevřeném prostoru, můžete běžet mezi zříceninami starých budov.

náklad

Zásilka se vrátila do Warzone 2 a najdete ji východně od přístavu Hafid Poi v Al Mazrah. Tato mapa je nastavena na ukotvenou loď plnou kontejnerů, které můžete projít při střelbě nepřátel.

Showdown

Showdown ve Warzone 2 Al Mazrah

Showdown se nachází na Ahkdar Village Poi v Al Mazrah. .

Bouřka

Storm in Warzone 2 Al Mazrah

Pokud se vydáte do , Najdete bouři z původní moderní války 2. Tento obří sklad je skvělým místem k návštěvě, pokud hledáte intenzivní boje.

Článek pokračuje po reklamě

.

. . Je zde také obnovené zaměření na boj o vozidlo a vzhledem k velikosti mapy budete pravděpodobně zapojit nepřátele z aut, vrtulníků a tanků spravedlivě.

. Je to úplně jiné zvíře než Verdansk nebo Caldera, s klikatými řekami, které podporují používání zcela nové podvodní bojové mechaniky. Pak je tu gulag, který nyní nastavuje hráče proti sobě ve dvou týmech dvou. Dokonce i kruh se změnil a nyní se může rozdělit na několik menších kruhů v celém zápase.

Pokud doufáte, že dopadne Warzone 2, Doporučuje se mít určité znalosti o mapě. V této příručce jsme dosud shromáždili vše, co víme o Al Mazrah, včetně bodů zájmu, velikosti mapy a co očekávat, jakmile jste na úrovni země.

Mapa se nazývá Al Mazrah. . Všimněte si, že má mnoho navíjejících řek, které se proříznou, což umožňuje vodní boj.

Body zájmu (POI)

mapa:

Velikost mapy

. Ve skutečnosti, Warzone 2 . To znamená, že vozidla jsou důležitější než kdy jindy. Budeme muset počkat a uvidíme, jak tato zvětšená velikost mapy ovlivní meta zbraní.

?

. Pokud jste hráli kampaň Modern Warfare 2, budete to vědět docela dobře. .

Co jiného byste měli vědět

Kromě toho, co jsme již zakryli ohledně Al Mazrah, zde jsou některé klíčové body na nadcházející mapě Battle Royale:

  • Kruh se může rozdělit do mnoha menších kruhů
  • Vozidla budou poškodit a budou muset být pravidelně doplňovány
  • Bojovníci AI jsou posetý po mapě, v pevnosti hlídajících vzácné načítání
  • Zbraně sdílené napříč
  • Gulag má nyní volitelný šéf s názvem The Ailer

Všimněte si, že zatímco Al Mazrah je v současné době jedinou dostupnou mapou v Warzone 2, Existují plány na přidání dalších později v řádku. .

To je vše, o čem potřebujete vědět Mapa Al Mazrah. Seznam zbraní.