., Každý vzorec postřiku zbraně ve valorantech – Pro Game Guides

Každý vzorec postřiku zbraně ve Valorantu

.

Vysvětlení vzorů spreje zbraní Vatorant a pokud jsou náhodné

Sprejské vzory na zbraně Valoranta se mohou zdát náhodné, ale jeho zbraně se ve skutečnosti snadněji ovládají než u mnoha jiných populárních střelců z první osoby.

Každý hráč, který strávil čas v konkurenčních taktických střelcích. A přestože jsou valorantovy sprejové vzory téměř totožné s těmi, kteří jsou v Counter-Strike: globální ofenzíva, obě hry mají vestavěnou náhodnost, kde přesně skončí střely hráče. Při střelbě zbraně v obou hře se zbraně předvídají předvídatelným způsobem, což hráčům umožní naučit se, jak vyrovnat tento zpětný ráz pohybem myši opačným směrem. Bližší pohled na sprejové vzory v obou hrách ukazuje, že zbraně Valoranta mají menší nepřesnost aplikované na prvních několik kulek spreje a také některé velmi zajímavé informace o tom, jak se může na konci jeho zbraní aplikovat náhodnost.

Jak náhodné jsou valorantovy spreje zbraní?

Někteří hráči se cítí, jako by Valorantova rozšířená přesnost spreje je ve srovnání s CSGO nižší. Mají pravdu, ale zatímco každá střela je méně přesná, postřik valorantových zbraní je ve skutečnosti snadnější ovládat. To může znít matoucí, ale je to kvůli tomu, jak rychle Valorantovy zbraně mění směr jejich zpětného rázu na straně. To platí zejména pro Vandal, který dává hráčům nejlepší příklad toho, jak může střelec Riot mít nepřesnější kulky jednotlivě, ale celkově být přesnější. .

Po natáčení 100 Vandalův spreje uvnitř tréninkového rozsahu Valoranta byly tři náhodně vybrány a porovnány navzájem. Výsledky ukazují, že každý sprej lze rozdělit do čtyř odlišných částí, které jsou reprezentovány barevnými krabicemi.

Ve skutečnosti existuje šest celkových fází zpětného rázu, protože střely zbraně se zpětným vzad mezi červenými a fialovými krabicemi ke konci spreje. Ve srovnání s CSGO však Valorantovy rychlé snímky v zpětném ránu usnadňují ovládání. Po šesti až sedmi střelech se Vandal tvrdě zasahuje. Všechny kulky poté jsou zastoupeny uvnitř červených a fialových krabic. Dalších 97 sprejů se do výše uvedených částí zapadá do výše uvedených sekcí. Ale CSGO AK-47 je velmi odlišný.

Sjední styl zpětného zpětného rázu CSGO se liší od ostrého zatáčky Valoranta

VYHRÁT.GG porovnával sprejové vzorce vandalu Valoranta s CSGO AK-47. Z každé zbraně jsme vypálili několik časopisů, abychom vytvořili průměrný rozpětí zpětného rázu. Výsledky byly při porovnávání průměrného zpětného ránu nápadně podobné. Ale při pohledu na vzory postřiku jednotlivě, někteří by mohli říci, že CSGO šikmé linie zpětného zpětného zpětného prostoru je těžší ovládat než Snappay Ones Valorant.

Obrázek blogu

Každá hra aplikuje náhodnost na své zbraně odlišně a Riot neposkytl příkaz, aby se hráči mohli podívat na Vandalův vzor s vypnou náhodou. CSGO takový nástroj poskytuje. Níže uvedený obrázek zdůrazňuje tři spreje z AK-47 CSGO AK-47. Jeden s deaktivovaným náhodností, následovaný dvěma plnými sprejemi s náhodnou nepřesností zapnuto.

Obrázek blogu

. Ale protože vzorec zpětného rázu AK je mírný svah místo tvrdého horizontálního zlomu, je těžší ovládat než předvídatelná Valorantova předvídatelná doprava na levou houpačku.

.

Nakonec Valorant vyžaduje jiný styl kontroly cíle než CSGO. . Uspět zde je stejně jednoduchý jako poskakování do dosahu a blikání zleva doprava.

Zapamatujte si tyto vzorce pro ovládání zpětného rázu vaší zbraně!

Obrázek přes nepokojové hry

Valorant má v současné době 17 zbraní a většina z nich má jedinečný vzorec spreje, který mohou hráči zvládnout, aby dosáhli lepší kontroly zpětného rázu. Ze všech zbraní je pouze osm automatických a může eliminovat více protivníků s plným sprejem, pokud je správně použit.

Vzorec zpětného rázu pro každou zbraň je jiný a zvládnutí vzoru zpětného rázu každé zbraně je jedním z nejobtížnějších úkolů ve Valorant. To znamená, že vzory učení a zvládnutí zpětného rázu jsou nejlepší způsoby, jak zlepšit vaši přesnost. Zde jsou sprejové vzory pro všechny automatické zbraně ve Valorantu.

Šílenství

Frenzy pistole má 13 kulek v časopise a její vzorec se stane nekonzistentní po prvních dvou výstřelech. Jeho vzorec zpětného rázu nejprve jde doleva, než se naráží na pravou stranu. Chcete -li tento vzorec ovládat, jednoduše přesuňte myši naproti odchylce zpětného rázu. Hráči s nízkou citlivostí to budou muset kompenzovat tím, že se svou myši trochu přesunou, zatímco ti, kteří hrají s vysokou citlivostí.

Stinger

Stinger STINGER SMG má režim automatického ohně, ale jeho zpětný ráz je obtížné zvládnout. Po prvních dvou střelech se sprej začne pohybovat doprava, než vzala ostrou doleva a jít nahoru.

Přízrak

SPECTER SMG má slušný vzor zpětného rázu a je to konzistentní na dálku. Prvních několik kulek je velmi přesných, po kterém vzorec stříkaného stoupá doleva. Spectre je neslavný pro svou mechaniku běhu a zbraně ve Valorantu.

Buldok

Spraši buldoka začíná prvními třemi kulkami na cíli, následovanou zvýšenou odchylkou, která se pak pohybuje vlevo. .

Přízrak

Phantom má přímý vzorec spreje, který se nejprve odchyluje doprava, než se pohybuje nahoru a doleva. Phantom puška se snáze postříká ve srovnání s vandálem. Naučit se vzorec zpětného zpětného rázu této zbraně určitě pomůže hráčům snadno tlačit hodnost.

Vandal

Vandalův vzorec Vandala je nejtěžší zvládnout ve Valorantu. Tato zbraň je známá svou první přesností kulky, ale hráči musí být nesmírně přesné, aby ovládali sprej s plným autem. Po prvních třech střetách se sprej začne stoupat doleva, než se postupně pohybuje doprava.

Ares

Aresův vzorec spreje začíná postupným driftem doprava, než se posune nahoru doleva. Tento těžký kulomet však může být použit pro odpůrce spuštěných a zbraní. Je také mnohem snazší ovládat plný sprej z Ares než Odin.

Odin

. Tento těžký kulomet má přesný počáteční prasknutí, než se kulky začnou stoupat a pak se otočit doleva.

Pro více průvodců na Valorantu zůstaňte naladěni na průvodce pro hry.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Dipanjan Dey zahájil svou herní cestu s Doom 2 a Contra: Legacy of War již v roce 1997. Přirozeně se přitahoval k titulům RPG a FPS jako Call of Duty, Halo a CS: GO. Dipanjan se za posledních pět let kryje příběhy a psaní o videohrách. V uplynulém roce Dipanjan pracoval jako přispívající autor pro průvodce Pro Game a pokrýval střelcové hry jako Fortnite, Apex Legends a Cod!

Vše, co potřebujete vědět o vzorcích zpětného rázu ve Valorantu

Už vás nebaví na střelbě výstrahy nebo zabíjení všech okolních zdí místo vašich nepřátel? Chill, máme řešení.

Volaranta ovládání zpětného rázu

Takže jo, protože Valorant je většinou o správném používání vašich zbraní a cílové dovednosti, Naučit se, jak ovládat zpětný ráz vaší zbraně, je zásadní a bez toho nemůžete jít příliš daleko. A protože nechceme zůstat v Žehlička po celý život se o tom trochu dozvíme!

Vše o vzorcích zpětného rázu ve Valorantu

?

Vzorek Valorant Vandal

Vzorec zpětného rázu je způsob, jakým kulky jdou při nepřetržitém střílení. Nahoře můžete vidět Vandal’s Vzorek zpětného rázu, který nejprve stoupne mírně doprava a poté se celkově otočí doleva, což je docela podobné CS: Go’s AK-47.

Každá zbraň ve Valorantu má svůj vlastní jedinečný vzor zpětného rázu, A tak musíte ovládat každou z nich různými pohyby myši, které jsou docela specifické. Přesuňte myši v opačném směru vzoru s vhodnou rychlostí a přesností.

Jo, to je skoro všechno o ovládání zpětného zpětného rázu ve Valorantu! To znamená, že pokud váš vzorec stoupá, musíte přesunout myš dolů a pokud jde doleva, musíte přesunout myši vpravo a tak dále. Docela snadné, správně?

Jak se naučit vzory zpětného rázu

Kdyby bylo ovládání vzorů zpětného zpětného rázu tak snadné, všichni bychom hráli v zářivých lobbách, a zdá se, že tomu tak není. Navíc i v řadách diamant, Často můžeme vidět hráče, kteří jen střílejí na zdi a nezabírají jejich nepřátele (obviňujte to Vysoký ping, samozřejmě).

Ale upřímně řečeno, nejlepší způsob, jak se naučit vzory zpětného rázu ve Valorantu (nebo jakékoli jiné hře FPS, je opravdu) je hrát pravidelně. .

I když jste jedním z nejrušnějších jednotlivců – hra Deathmatch, když si nemůžete dovolit zaseknout Konkurenční hra Hry budou v pohodě. .

5 zábavných faktů o galerii View View

A čím déle vaše školení pokračuje, tím přesnější budete se svými výstřely. Takže jo, to je celé tajemství ovládání vzorců zpětného zpětného rázu ve Valorantu, jako Je to vlastně všechno o rozvoji vaší svalové paměti.

Více vodítkových průvodců, které vám pomohou stát se lepším hráčem:

  • Jak dát lepší popisky ve Valorant
  • Proč být toxický ztratí hry ve Valorant
  • Jak se vyhnout naklápění ve Valorantu