Kampaň Overwatch 2 bude vydána „postupně“ koncem tohoto roku | Kitguru, Overwatch 2 Team říká, že obsah PVE přichází „dříve“, než si myslí fanoušci – Dexerto

.

Kampaň Overwatch 2 bude vydána „postupně“ koncem tohoto roku

Jednou z největších změn mezi Overwatch 1 a jeho nástupcem je skutečnost, že Overwatch 2 byla oznámena, že poprvé získává režim kampaně. Bohužel tato kampaň nespustila s OW2 v roce 2022, přičemž tým odhalil, že místo toho bude vydán „postupně“ od konce tohoto roku.

V rozhovoru s NME diskutoval o herním režisérovi Overwatch 2 Aaron Keller o všech druzích věcí týkajících se střelce hrdiny zdarma, včetně důvodu, proč se očekávaný režim kampaně nepřišel se spuštěním hry a řekl:

“Nemohli jsme uvolnit veškerý obsah, který jsme stavěli pro Overwatch 2 Strategie – kampaň – nebo budeme muset změnit způsob, jakým přemýšlíme o uvolnění hry.“

. To znamená, že Keller připustil, že tým „stále finalizuje“, jak bude kampaň zavedena.

. Režim kampaně je určitě velký problém, ale budeme muset počkat a zjistit, zda to bude opravdu stát za čas čekat.

? Těšíte se na kampaň? ? .

Tým Overwatch 2 říká, že obsah PVE přichází „dříve“, než si fanoušci myslí

Overwatch 2 PVE s Tracer a Reinhardt

Novinky o dlouho očekávané kampani PVE Story Overwatch 2 se objeví „brzy“, podle výkonného producenta hry.

Režim Overwatch 2 PVE je velkým pokračováním prodejního bodu od doby, kdy byla hra poprvé oznámena, a zdá se, že velká zpráva o jeho vydání je hned za rohem.

Přestože kampaň PVE bude spuštěna postupně v průběhu roku 2023 jako součást sezónního modelu OW2, stále nevíme, kdy přesně to vyjde.

Během nedávného potoka Twitch s Emonggem, byty a rackem byl výkonný producent Jared Neuss dotázán na PVE a sdílel několik vzrušujících detailů, které by měly mít fanoušci šklebící se od ucha k uchu.

Článek pokračuje po reklamě

!

.

. A vlastně to myslím brzy, “dodal pro dobrou míru.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

.

.. “Co je jiná věc.”. .

.

.

.