Kazuha, Klee, Bannery Yoimiya by mohly být znovu opětovnému opětovnému opětovnému dopadu 2.8, úniky naznačují, genshin dopad 2.8 Kazuha Banner Rerun: Stojí to za Primogems? Dexerto

Genshin Impact 2.

Obrovský kus hráčů byl ponechán nesmírně zklamaný, protože předurkovali předměty potřebné k vyrovnání Kazuha. Nyní to však vypadá, jako by jejich úsilí nebude plýtvat.

Kazuha, Klee, Bannery Yoimiya by mohly být znovu opětovnému opětovnému opětovnému dopadu 2.8, úniky naznačují

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

Zaref Ayman

Zveřejněno 4. dubna 2022, 4:39.m.

Genshin Impact 2.8 úniků naznačuje, že bannery pro fanoušky oblíbené Kazuha, Yoimiya a Klee, budou znovu opětovné.

To bylo navrženo společností Save Your Primos, známý účet dopadu Genshin na Twitteru. Uložte své primos sdílení domnělého úniku spolehlivým únikem strýce y 3. dubna 2022.

[Spolehlivý – strýc Y] odpověděl na příspěvek o Kazuha + Klee + Yoimiya Reruns ve 2.8.

Překlad WFP: “Jak se očekávalo.”

Předchozí úniky strýce Y, které zahrnovaly zvěsti obklopující Shenhe, Xiao, Zhongli a Ganyu, se ukázaly jako pravdivé ve 2.4 Aktualizace hry. Takže jeho předpovědi pro 2..

Kleeovy bannery už již byly znovu spuštěny, ale to by bylo první pro Kazuha i Yoimiya. Kazuha je jednou z nejpopulárnějších a vyhledávanějších postav ve hře kvůli neuvěřitelnému množství bonusu za základní poškození, které dává ostatním členům strany, což z něj činí jednu z nejlepších podpor ve hře.

Hráči, kteří nemají Kazuha, dosud netrpělivě čekali na jeho návrat pro posledních několik aktualizací. Zvěsti byly roztržité, že se vrátí ve 2.6 verze hry, ale nakonec to bylo potvrzeno, že se jedná o opětovné opětovné opětovné.

Obrovský kus hráčů byl ponechán nesmírně zklamaný, protože předurkovali předměty potřebné k vyrovnání Kazuha. .

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

.?

Kazuha pomocí meče

Hoyoverse

Znovuzrušení dopadu Genshin Impact Kazuha umožňuje cestujícím utratit své primogemy na 5-hvězdičce Anemo, ale stojí za to zatáhnout za?

Kazuha konečně provedou svůj dlouho očekávaný návrat v první polovině Genshin Impact 2.. Jako člen kdysi vznešeného klanu Kaedehara je Kazuha známý pro své odborný meč a klidné chování.

Tato pětihvězdičková postava Anemo byla původně propuštěna zpět v 1.. Naštěstí ti, kteří mají za cíl získat jeho opakování, mají nyní další šanci.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud se však nerozhodnete, zda byste měli utratit své Primogemy na banneru Kazuha ve hře nebo je uložit za nové postavy Sumeru, pak náš praktický průvodce usnadní toto rozhodnutí.

?

Kazuha v lese

.

. Tato postava Anemo má přístup k některým neuvěřitelně silným schopnostem, které přitahují nedaleké nepřátele a způsobují je prvkem Anemo.

Tím, že cestovatelé mohou neustále zabývat poškozením AOE Anemo protivníky.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kvůli jeho celkové účinnosti a fantastické týmové synergii má Kazuha v současné době neuvěřitelných 95.. Ve skutečnosti putující samuraj v současné době sedí přímo nad jinými meta postavami jako Bennett a Zhongli.

I když plánujete uložit nějaké Primogems pro nadcházející postavy Sumeru, stále doporučujeme vállit se na kazuha’s Banner. Získáte také šanci odemknout Heizou-nová čtyřhvězdičková postava hry.

Takže to máte, vše, co potřebujete vědět o tom, zda kazuha prapor stojí za to se. Nezapomeňte se podívat na naši stránku dopadu Genshin pro všechny nejnovější zprávy a průvodce.