Kde emoce před Shady Doggo Graffiti ve Fortnite – Dexerto, Fortnite Shady Doggo Graffiti Místa pro výzvy Balenciaga – Fortnite Insider

Fortnite Shady Doggo Graffiti Místa pro výzvy Balenciaga

Pokud hledáte další výzvy, jak vydělat XP a orovnat se do bitevního průsmyku, ujistěte se, že se podíváte na průvodce Fortnite Season 8 týdně a postavy Punchcards.

Epické hry

V rámci nových úkolů Balenciaga Punchcard ve Fortnite Season 8 musí hráči emocid před Shady Doggo graffiti v maloobchodní řadě, věřící pláži nebo zapařené zásobníky.

Jsme jen týden do sezóny 8 Fortnite Kapitola 2 a již Devs At Epic Games vydal velký crossover s módním gigantem Balenciaga a nabídl hráčům šanci koupit si ve hře a odemknout spreje zdarma.

Chcete -li získat tyto spreje zdarma, budete muset dokončit Balenciaga Punchcard. Na rozdíl od týdenních a znakových punchcards se tento zobrazuje pod kartou „Special Punchcards“ a budete mít omezený čas na jeho dokončení.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

První úkol na Balenciaga Punchcard vás žádá, abyste emoceli před Shady Doggo Graffiti. Hra vám však neříká, kde je graffiti, a může být docela obtížné najít. Níže máme pro vás jednoduchý průvodce umístěním.

Shady Doggo Graffiti Location in Fortnite

Umístění graffiti Fortnite Shady Doggo

Maloobchodní řada. Vydejte se na východní stranu POI a vydejte se za supermarket noms. Zde najdete graffiti na zdi, která zobrazuje Shady Doggo.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Jednoduše emoťujte před graffiti (nezáleží na tom, který z nich si vyberete) a tento quest Fortnite Balenciaga PunchCard zaškrtnete a v tomto procesu si vyděláte módní sprej.

  • Přečtěte si více:Jak rychle se vyrovnat ve Fortnite sezóně 8

Tento úkol můžete také dokončit na návštěvě věřící pláže nebo zapařených hromádek, ale zjistili jsme, že graffiti v Retail Row je mnohem snazší najít.

Pamatujte, že máte až do 28. září 2021 v 10:00 EDT Chcete -li dokončit Balenciaga Punchcard a odemknout dva spreje zdarma (módní doggo a rytíř vzhled), takže nečekejte příliš dlouho.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte další výzvy, jak vydělat XP a orovnat se do bitevního průsmyku, ujistěte se, že se podíváte na průvodce Fortnite Season 8 týdně a postavy Punchcards.

Fortnite Shady Doggo Graffiti Místa pro výzvy Balenciaga

Fortnite věřící plážová graffiti

Epické hry jsou neustále přidávány nové značky a umělci, se kterými bude spolupracovat ve Fortnite World, a v minulosti došlo k překvapivé spolupráci, přičemž jedním z nich byla Ferrari. Oficiální účty Fortnite Social Media oznámily, že režim Ferrari 296 GTB bude uveden ve hře, počínaje 22. července 2021. .

Ferrari x Fortnite

Epic oznámil, že spolupracovali s Balenciaga, vysoce módní značkou, a v obchodě s položkami pro V-bucks jsou k dispozici kůže, které jsou k dispozici k nákupu a také existuje několik výzev, které můžete dokončit pro vydělávání sprejů. Jednou z výzev je najít všechna stinná místa Doggo Graffiti v maloobchodních řadách, věřících plážích nebo zapařených zásobnících a my vám ukážeme přesně, kam musíte jít, abyste tuto výzvu dokončili. Zde je to, jak vypadá Shady Doggo graffiti:

Fortnite Shady Doggo graffiti v místech věřící pláže

Zde je místo, kde najdete graffiti na věřící pláži:

Umístění graffiti Fortnite věřící

Graffiti uvidíte na zdi čerpací stanice, mezi strojem a automat.

Fortnite věřící plážová graffiti

.