Kde je nejrychlejší auto v GTA 5 offline?, Top 5 nejrychlejších automobilů v režimu GTA 5 Story – Player Assist | Herní průvodce a průchody

Top 5 nejrychlejších automobilů v režimu GTA 5 Story

Stovky vozidel existují v GTA 5. Vans, vozy, pick-upy, lodě a dokonce i letadla jsou všemi hráči a pilotační hráč ve hře.

Kde je nejrychlejší auto v GTA 5 offline?

Truffade Adder se běžně vynoří Portola Drive, Rockford Hills (Cesta dolů z Michaelova domu). Pokud se auto nevytvoří, možná budou muset hráči udělat více jízdy.

Což je nejrychlejší auto v GTA 5 offline?

Progen T20 GTA Online se může pochlubit neuvěřitelným výkonem v režimu příběhu a překročí očekávání, pokud jde o zrychlení a nejvyšší rychlost. Může dosáhnout ohromující maximální rychlosti 122.25 mph (196.74 km/h) po úplném upgradu, díky čemuž je nejrychlejší auto ve hře.

Kde najdu nejrychlejší auto v GTA 5?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Jaké je nejrychlejší auto v GTA 5 offline 2023?

Další zábavná skutečnost pro vás: Pfister 811, navzdory své nízké ceně, je stále (od února. 2022) nejrychlejší supercar bez rozrození ve hře. A ve skutečnosti je to hned za celkově nejrychlejšími autami ve hře, Pariah a Itali RSX. To vše je samozřejmě založeno pouze na nejvyšší rychlosti.

Kde jsou nejlepší auta v GTA offline?

GTA V je plná neuvěřitelných vozidel od Ferrari Knockoffs po Dune Buggies. Tady je místo, kde najít nejlepší auta ve hře.
.
Grand Theft Auto 5: Nejlepší umístění vozidla

 1. 1 Kterýkoli z parkovacích parků v centrálním městě.
 2. 2 parkoviště pláže Del Perro. .
 3. 3 La Puerta – parkoviště Porta del Sol Marina. .
 4. 4 Rockford Hills. .

Jak vytvořit 5 nejlepších nejrychlejších vozů v GTA V Offline

Kde je super auto v režimu GTA 5 Story?

Jak získat Pegassi Zentorno v režimu GTA 5 Story

 • Zaparkované mimo celní garáž Los Santos v Burtonu, Los Santos International Airport a La Mesa.
 • Vynoří se na Playa Vista Street poblíž křižovatky Bay City Avenue, mezi 6 a.m. a 6 s.m.

Kde je tajné auto v GTA 5?

Online hráči GTA najdou to blízko majáku El Gordo, přímo východně od Grapeseed. Bude zaparkováno v keři před zemí domovem poblíž majáku. Vozidlo je na časovači Spawn, takže hráči budou muset počkat, až se znovu objeví, pokud s ním již někdo již odjel.

Kde si mohu koupit vigero zx?

GTA Online Vigero ZX: Jak koupit

Chcete-li získat Vigero ZX a dát si to příležitost jej řídit kolem Los Santos, musíte jednoduše vydat na super auta Southern San Andreas a být připraveni se rozloučit s očí zalévanou částkou 1 947 000 $.

Jaké auto má nejrychlejší vzletu v GTA?

Top 10 nejrychlejších vozů v GTA V

 • 1 dobrodinec LM87 – 128.50 mph.
 • 2 Pfister Comet S2 Cabrio – 129 mph.
 • 3 Invetero Coquette D10 – 130 mph.
 • 4 Bravado Banshee 900R – 131.00 mph.
 • 5 Pegassi Torero xo – 131.00 mph.
 • 6 Lampadati Corsita – 131.30 mph.
 • 7 Principe Deveste osm – 131.75 mph.
 • 8 Pfister 811 – 132.50 mph.

Jaké jsou 3 nejrychlejší auta v GTA 5?

Výhradně na PS5 a Xbox Series X | S, Vigero ZX se stává nejrychlejším vozem v GTA online díky novému upgradu HSW, dosahující šílené nejvyšší rychlosti 157.5 mph – ačkoli HSW mody mohou být v závodech deaktivovány. Následují verze HSW Stirling GT (156.80 mph) a S95 (155.50 mph).

Jaké je nejrychlejší auto #1 v GTA 5?

Na silnici je nejrychlejším autem v GTA 5 online BF Weevil Custom. Auto 980 000 $ má rekordní nejvyšší rychlost 137.5 mph/221.28 kph.

Můžete prodat auta v režimu příběhu GTA 5?

V režimu příběhu GTA 5 není možnost prodávat auta. Chcete -li vydělat peníze, možná budete muset použít jiné metody, jako jsou ty uvedené výše uvedené. Ale můžete snadno ukrást a prodávat auta v GTA online na všech lokalitách Los Santos. Ty jsou označeny jako ikona spreje na herní mapě.

Jak získáte nejrychlejší auto v GTA 5 Cheats?

 1. PS3 / PS4 / PS5 – R2, L1, O, vpravo, L1, R1, vpravo, vlevo, O, R2.
 2. Xbox – RT, LB, B, vpravo, LB, RB, vpravo, vlevo, B, RT.
 3. PC – Rapidgt.
 4. Mobilní telefon-1-999-727-4348.

Jaké je nejlepší auto pod 1 milionem dolarů v GTA?

1) Bravado Banshee 900R

Bravado Banshee 900R je nejlepší a nejrychlejší auto v GTA online za cenu pod 1 milion USD. 900R je vlastní varianta původního Banshee Banshee a může být přizpůsobena v původních motorech Benny za 565 000 $.

Jaké je nejrychlejší auto v GTA 5 Story Mode Cheat?

Dominator Vapid Pißwasser je dvoudveřové závodní svalové auto v GTA 5. Toto vozidlo je vybaveno výkonným motorem V8, může dosáhnout nejvyšší rychlosti 126.50 mph nebo 203.58 km/h a je založen jako nejrychlejší svalové auto v přímé linii. Auto je jen pravidelným dominátorem, vybaveným značkou Pißwasser nahoře.

Jaké je nejlepší auto ukrást v GTA 5?

Top 20 nejlepších aut pro krádež a udržení v GTA V

 • Lampadati Felon Gt.
 • Sabre Turbo.
 • Sultán.
 • Ubermacht Oracle.
 • Canis Mesa.
 • Kavalérie 2.
 • Schafter.
 • Schwartzer.

Jaké je nejlepší manipulační auto v režimu příběhu GTA 5?

Hledáte nejlepší auta v GTA 5 v režimu příběhu? Ocelot XA-21 je nejlepší auto na tomto seznamu z mnoha důvodů. Je to neuvěřitelně rychlé a má skvělou manipulaci, aby se shodovalo, takže je ideální pro to, aby se město město nebo útěk z policie.

Jaké auto v GTA 5 je Camaro?

Declasse Vigero Zx (Chevrolet Camaro ZL1) – GTA 5 Online přizpůsobení vozidla DLC.

Co se nazývá Camaro Zl1 v GTA?

Nyní Rockstar Games přidal další knock-off jmenovku do nesmírně populární franšízy GTA: Chevy Camaro ZL1 inspirovaný Declasse Vigero ZX.

Top 5 nejrychlejších automobilů v režimu GTA 5 Story

John vytváří průvodce her a pokrývá nejnovější aktualizace a vývoj ve Valorantu, Diablo Immortal a GTA V pro PlayerAssist. Je nadšencem her PC s afinitou k titulům FPS a RPG, ale nedávno také vyvinul nově objevené ocenění pro MMORPGS.

Publikováno před 1 rokem

Dostat se pryč od policajtů nebylo nikdy snazší.

Top 5 nejrychlejších automobilů v režimu GTA 5 Story

Stovky vozidel existují v GTA 5. Vans, vozy, pick-upy, lodě a dokonce i letadla jsou všemi hráči a pilotační hráč ve hře.

Navzdory seznamu prádelen vozidel dostupných v GTA 5 nebude mít žádné závody srdce a potem, než řídit nejrychlejší auta. Tato auta mají nejvyšší nejvyšší rychlost jakéhokoli vozu v režimu pro jednoho hráče GTA 5, což z nich činí nejžádanější auta ve hře.

Shromáždili jsme nejrychlejší auta v GTA 5 na základě jejich maximálních rychlostí, takže se můžete rozhodnout, která auta odpovídají vašemu stylu a vaší potřebě rychlosti. Čtěte dále a zjistěte, která auta jsou nejrychlejší v režimu příběhu GTA 5.

Jaké je nejrychlejší auto v režimu příběhu GTA 5?

S nejvyšší rychlostí až 126.50 mph, Dominator Vapid Pißwasser je bezpochyby nejrychlejším autem v režimu příběhu GTA 5.

Jak jste již možná spojili, Dominator Vapid Pißwasser je zvláštním sponzorským vozem německé značky exportního exportu Pißwasser.

The Vapid Pißwasser Dominator je naladěná verze vozu Ford Mustang-esque v GTA 5 s názvem The Vapid Dominator.

Jak získat nejrychlejší auto v režimu GTA 5 Story?

Získat nejrychlejší auto v režimu pro jednoho hráče GTA 5- Vapid Pißwasser Dominator -Vše, co musí hráč udělat, je soutěžit a vyhrát všechny závody na skladové automobily, aby odemkli automobilové auto sponzorované PIßWasserem.

Poté, co vyhráli auto z 3. závodu na skladové automobily v režimu příběhu GTA 5, mají hráči přístup k Vapid Pißwasser Dominator Z Franklinovy, Michaelovy nebo Trevorovy garáže v části „Speciální vozidla“.

Nejrychlejší auta v GTA 5 pro jednoho hráče

#5 – Pegassi Osiris

Pegassi Osiris vypadá jako určitý supercar, jehož jméno se rýmuje s Hondou.

Číslo pět na našich 5 nejlepších nejrychlejších autech v seznamu režimu příběhu GTA 5 je Pegassi Osiris, který se může pochlubit nejvyšší rychlostí o rozložení obličeje. Auto lze zakoupit ve hře přes internet za oční zalévání 1 950 000 $.

Auto je mixem mezi pogani Zonda, Ferrari Laferrari a Pagani Huayra.

#4 – Progen T20

Tvar těla progenu T20 vypadá hodně jako Pegassi Osiris, takže můžeme zaručit, že navíc 2.Nejvyšší rychlost 25 mph nad Pegassi Osiris lze připsat jeho pravděpodobně průměrnému front-endu.

The Nejvyšší rychlost progenu T20 122.25 mph je vyšší než Pegassi Osiris. Cenový rozdíl mezi těmito dvěma supercary je však čtvrt milionu dolarů, což vás může přimět k otázce, jak žádoucí je Pegassi Osiris porovnán s progenem T20.

Může být trochu těžké ospravedlnit utrácení mnohem více peněz za zanedbatelný rozdíl v nejvyšší rychlosti, ale to je pro vás, abyste se rozhodli.

#3 Truffade Adder

Pokud hledáte nejlepší supercar třes-pro-buck, pak už nehledejte, protože Truffade Adder je jedním z nejlevnějších, ale nejrychlejších supercarů v GTA 5.

The Truffade Adder se může pochlubit nejvyšší rychlostí 124.75 mph, učinit to okrajově rychlejší než Pegassi Osiris a progen T20 za malé až žádné náklady.

Použili jsme slova „bez nákladů“, protože Truffade Adder může být ukraden (pokud najdete jeden převádění po ulicích Los Santos) nebo zakoupeno za relativně cenově dostupné 1 000 000 $.

#2 TRUFFADE Z-TYPE

GTA 5 byla vždy parodií amerického konzumerismu nějakého druhu. Koneckonců, Los Santos je „falešný“ Los Angeles v Kalifornii. Nevěřte nám? Pißwasser je parodie na slavný výrobce piva Budweiser, zatímco Sprink je, uhodli jste to, parodie na sprite.

Parodie z cesty, auta v GTA 5 jsou víceméně stejné a představují návrhy vozidel Frankensteined, které se inspirují několika vozidly v reálném životě.

Takže typ Truffade Z je dech tolik potřebného čerstvého vzduchu, pokud jde o návrhy automobilů ve hře, protože type Z je jen bugatti typ 57 jakýmkoli způsobem, jak se na to podíváte.

Auto lze zakoupit za cenu deseti doplňků Truffade (10 000 000 $) a funkcí Nejvyšší rychlost 126.25 mph.

#1 Dominator Vapid Pißwasser

Jak jsme již v tomto článku zkazili, nejrychlejší auto v GTA 5 je Dominator Vapid Pißwasser, s nejvyšší rychlostí 126.50 mph. Tuto vyladěnou verzi Dominator Vapid lze získat dokončením závodů automobilů v GTA 5.

Na druhé straně „standardní“ dominator Vapid má velmi působivé 120.Nejvyšší rychlost 25 mph pro auto, které stojí jen 35 000 $ ve hře.

Nicméně, pokud jste po ne méně než nejrychlejším autě ve hře, pak nehledejte nic jiného než dominantní.

Jděte rychle v Los Santos

Nejrychlejší auta mezi režimem GTA 5 Story a GTA 5 Online budou vypadat velmi odlišně, protože ty je obsahuje komplexnější seznam vozidel než ten bývalý. Příběh GTA 5 však nabízí několik úžasně vyhlížejících supercarů s nejvyššími rychlostmi, aby odpovídaly jejich rychlému vzhledu.

To je o tom! Pokud se vám tento průvodce GTA 5 líbil, pak se vydejte na sekci GTA 5 na webových stránkách PlayerAssist pro více obsahu související s GTA 5!