Kde jsou dopisy Fortnite S noms? Umístění výzvy (sezóna 7, 4. týden) – GameSpot, Fortnite Noms Sign Locations: Map and Guide for Letters Challenge

Fortnite Noms Sign Locations: Map and Guide for Letters Challenge

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? .com

Kde jsou dopisy Fortnite noms? Umístění výzvy (sezóna 7, 4. týden)

Fortnite je nyní ve 4. týdnu sezóny 7, což znamená, že pro tyto drahé bitevní hvězdy je třeba udělat nové výzvy. Mezi placené výzvy v průchodu Battle Passclusive patří vícestupňová část, která začíná úkoly hráčů s hledáním dopisu „O“ západně od Pleasant Park. . Zatímco hra poskytuje název místa, kde je lze najít, máme konkrétnější podrobnosti, které vám pomohou dostat se k nim rychleji.

Nejprve je dopis „n“, který pod zamrzlým jezerem. Jeden pohled na mapu a budete vědět, že najdete v levé dolní části ostrova, ale pokud se zaměříte na přistání na odkaz. Vybavte svůj pickaxe, zničte je a vy spadnete do oblasti níže, kde je nalezen dopis.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje:

Další je „O“ v Pleasant Parku, který je na odkazu na mřížku B4. Budete muset hledat dům, hlavu doleva od brány, a zjistíte, že je zastrčený v rohu. Prostě k tomu prohledejte, prohledejte to a je to na tot další.

Poté je to dopis „M“ na Dusty Divot. Tohle je docela snadné najít, protože je to v samém centru lesa v referenční mřížce G6. V levém horním bloku s tímto blokem najdete sbírku toho, co vypadá jako kovové kontejnery a malé bílé budovy, a jsou tam dveře. Pop uvnitř a najdete „m“ čekající v rohu místnosti.

Konečně, dopis ‘s’ je v kvílení Woods na mřížce reference i3. V samém centru živého bludiště je dřevěná chatrč s nápisem „dovolené“. . Je zde menší místnost, kde najdete na vás čekající „s“. S tímto hotovým provedením shromáždíte všechna dopisy, které kouzla „noms“ a máte hotovo. Můžete také sledovat, jak nás dokončí výzvu ve výše uvedeném videu.

Neposkytnutý titulek

Fortnite Letter N, O, M, S Místa

 • Dopis N: Severně od Polar Peak (C7)
 • Dopis O: Dům v Pleasant Parku (B4)
 • Dopis M: Centrum Dusty Divot (G6)
 • Dopis S: Centrum nádovacích lesů (i3)

Další složitá výzva pro sezónu 7, 4. týden zahrnuje odebrání nepřátel na expediční základně. .

Protože tyto výzvy zasáhly, dostali jsme také ty pro 5. týden, mezi něž patří vyhledávání mezi obřím rockovým mužem a dalšími předměty a lokalizaci věží vody, Ranger a Letectr.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

„Fortnite“ Noms Sign Locations: Map and Guide for Letters Challenge

Hláskování slov s písmeny jako součást a Fortnite Výzva se vrátila, ale tentokrát je to úplné nesmysly: „Noms!„Ve skutečnosti je to název obchodního řetězce ve světě Fortnite: Battle Royale.

4. týden Fortnite: Battle Royale Sezóna 7 začala ve čtvrtek ráno. Jedna výzva má hráči dostávat eliminace na výpravovacích základnách a druhá je, že je spustí ohňostroj. Tato výzva založená na pravopisu však hráče vyhledávají čtyři konkrétní dopisy mimo provoz, aby v podstatě vytvořili znamení pro firmu v Retail Row.

 • Fáze 1: Prohledejte dopis „o“ západně od Pleasant Park
 • Fáze 2: Prohledejte dopis „S“ v nářcích lesích
 • Fáze 3: Prohledejte dopis „M“ v Dusty Divot
 • Fáze 4: Prohledejte dopis „n“ pod zamrzlým jezerem
 • Fáze 5: Navštivte znak „Noms“ v Retail Row

Tento se cítí podobně jako výzva „Spell F-O-R-T-N-I-T-E“ ze sezóny 4 a trochu jako novější výzva pro novější kousky skládačky sezóny 5, ale funguje to pomocí struktury úkolů založené na pódiu výzev.

O-S-M-N zjevně kouzla „noms.”

Hráči musí provést každou fázi v samostatném zápase a v každém případě jednotlivý „dopis“, který hledají. Žádný z nich nevypadá jako typ tradičních dopisů a každý místo toho vypadá jako jeden kus znamení.

 • .
 • „S“ je pod zemí ve druhé úrovni nářků Woods Bunker uvnitř kanceláře s některými počítačovými konzolemi.
 • „M“ se nachází v budově v jihovýchodním rohu centrální Dusty Divot Compound.
 • „N“ je uvnitř budovy ve středu zmrazeného jezera, za pokladnou a mezi lodí opřenou proti zdi a některými policemi.
 • Znamení „Noms“ je na jižní straně nejsevernější budovy v maloobchodní řadě.

Hráči v podstatě musí znovu vybudovat jeden z těchto znaků.

Ve skutečnosti zde není žádná strategie, protože kroky jsou tak přísné a přímé. Hráči budou muset této výzvě věnovat pět nebo více zápasů a doufají, že se po cestě nebudou vyloučit.

Odpočítávání ve hře to říká Fortnite Sezóna 7 nekončí až do 27. února 2019. Hráči tedy mají spoustu času na dokončení tohoto a dalších výzev, než je na nás sezóna 8, což s tím přináší nejrůznější nové změny a výzvy.

Zde je hloubkový pohled na všechno obsažené v Fortnite Premium Battle Pass sezóna 7.

Kde hledat dopisy Noms k dokončení Fortnite Season 7, 4. týden Challenge

Epic Games má nadané Fortnite Fanoušci s dalším týdnem intenzivních výzev pro populární hru Battle Royale.

Jeden z výzev Battle Pass tento týden úkoly hráči s v podstatě hraní hry H-O-R-S-E. Hráči budou muset jít na divokou husí honičku hledat dopisy.

V tomto případě je slovo, které budete muset kouzlit, noms – musíte jít na různá místa, abyste našli čtyři písmena, komunikovat s každým z nich a poté se vrátit do původního umístění značky v Retail Row.

Zde je místo, kde najít každé z písmen pro tuto pětidílnou progresivní výzvu.

První etapa: Prohledejte dopis „o“ západně od Pleasant Park

Chcete -li dokončit první fázi, vydejte se na západ od Pleasant Parku do samostatné budovy v oblasti, která se často označuje jako „Mini Haunted..

Druhá fáze: Prohledejte dopis „S“ v nářcích lesech

Dopis „S“ najdete v podzemním bunkru nářků Woods. Je to ve druhém patře v malé kanceláři v severní části bunkru.

Třetí fáze: Prohledejte dopis „M“ v Dusty Divot

Dopis „M“ se nachází uvnitř jedné z malých kovových budov v Dusty Divot. Pokud jste v Dusty Divotovi, dopis najdete v rohu budovy v jihovýchodní části oblasti.

Čtvrtá fáze: Prohledejte dopis „n“ pod zamrzlým jezerem

Čtvrtý a poslední dopis „N“ najdete v zamrzlém jezeře v jihozápadní části Fortnite Mapa, kde býval mastný háj. Nachází se v rohu venkovního obchodu – půda na vrcholu střechy uprostřed zamrzlého jezera. Proložte střechu, abyste přistáli v obchodě a vyzvedli dopis.

Pátý etapa: Navštivte nápis Noms in Retail Row

Jakmile shromáždíte všechna čtyři písmena, je čas se vydat do Retail Row, kde byl původně umístěn znak Noms. V tuto chvíli však nemusíte nic dělat nic – jen půda nebo běh poblíž budovy, abyste dokončili pětkovou fázi.

Editor dot eSports. Hraji primárně, sleduji, sleduji a píšu o Call of Duty, ale lze je také občas najít krmení nepřítele ADC v League of Legends. Od roku 2011 sleduji konkurenční Call of Duty a píšu o něm od roku 2015.