Kde jsou načasované zkoušky vozidla? Průvodce lokalizací Fortnite pro 10. týden – GameSpot, Fortnite vozidlo Timed Trials – kde se nacházejí a jak je porazit | Gamesradar

Kde najít zkoušky načasované vozidla Fortnite a jak je porazit

Na mapě je rozloženo šest zkoušek vozidla Fortnite. Pokud nejprve chytíte quadcrasher, měli byste být schopni prohloubit některou z nich a najdete je na následujících místech:

Kde jsou načasované zkoušky vozidla?

Najděte si vozidlo a vyřaďte některé časované pokusy.

4. prosince 2018 ve 4:34 hodin PST

GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Sezóna 6 Fortnite: Battle Royale je téměř u konce, sezóna 7 nastavena brzy a jeho konečná sada výzev této současné sezóny je nyní k dispozici pro 10. týden. Mezi nimi je jeden úkol Kompletní zkoušky načasované vozidla–cíl, který není strašně obtížný, ale vyžaduje vědět, kam jít. Budete muset udělat celkem tři, ale neexistuje žádný náznak toho, kde jsou načasované zkoušky umístěny nebo jak jít o dokončení této výzvy. Tady je kam jít a co dělat.

Na základní úrovni jsou načasované zkoušky vozidla podobné těm, kteří nejsou v minulosti; Jdete na místo (jak je uvedeno na mapě a seznamu níže), zahájíte zkoušku a závodíte skrz značky, když se dostanete do cíle. Klíčový rozdíl je v tom, že nejprve musíte zabezpečit vozidlo; Když zahájíte pokus, nemáte jeden. Jste schopni to zkusit dokončit pěšky, ale podle našich zkušeností to není realisticky možné.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Fortnite – Navštivte Vikingskou loď, velbloud a průvodce lokalizací bitevního autobusu

Ve vozidle jsou ve Fortnite obecně náhodné, ale můžete mít štěstí, že sledujete golfový vozík na Lazy Links. Alternativně je spolehlivé místo, které jsme našli, těsně mimo Junk Junction. Na východ, právě na lince oddělující C1 a C2, najdete závodní dráhu se čtyřmi dostupnými ATV. Pohodlně jsou dvě načasované pokusy umístěny poměrně blízko, takže byste měli být alespoň snadno použijte k dokončení těchto ATV (za předpokladu, že se vynoří).

Neposkytnutý titulek

Získáte však vozidlo, budete dále chtít jít na jedno z umístění načasovaných pokusů. . Jakmile zahájíte časovanou zkoušku, objeví se řada vlajek a budete muset projít každou z nich, než vyprší čas. Skutečné závody jsou relativně jednoduché; Neměli byste mít žádné potíže s viděním vlajek nebo kam musíte jít-složitým kouskem zajistí vozidlo a nalezení samotného načasovaného pokusu.

Umístění načasovaných pokusů Fortnite (10. týden)

 • východně od Dusty Divot, uprostřed G5
 • východně od Retail Row a jiho-jihozápadně od Lonely Lodge, v nejvyšším středním položce i6
 • Severo-severovýchod z továrny Flush, v pravém horním rohu D9

Spolu s druhým výzev 10. týdne, jako je ten, který vás zavádí při návštěvě velblouda a dalších předmětů, to představuje konec sezóny 6. Sezóna 7 je hned za rohem, i když neexistovalo oficiální slovo o tom, co bude sestávat nebo přesně, kdy bude spuštěna.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Kde najít zkoušky načasované vozidla Fortnite a jak je porazit

Možná si pamatujete zkoušky Fortnite načasované z dřívějších sezóny, ale jedna z výzev Fortnite Battle Pass v sezóně 6. týdne 10 přidala zvraty k existujícímu vzorci. Jakmile spustíte jednu z načasovaných zkoušek vozidla Fortnite, musíte začít na ikoně pneumatiky, musíte projít kontrolními body, které se objevují při cestování ve vozidle, jinak se nezaregistrují – i když jsou rozmístěny dostatečně daleko od sebe, že vy ‘D by bylo těžké stisknout je, aby je všechny shromáždily před vypršením časovače bez zvýšení rychlosti vozidla.

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s načasovanými zkouškami vozidla Fortnite, je použít jednu z quadcrasherů Fortnite, protože jsou již velmi rychlé a také zabalit další zvýšení rakety, kterou vám můžete spustit, aby vám pomohla na vaší cestě. Pokud vám chybí kontrolní bod nebo jinak dojde čas, můžete se vždy vrátit k ikoně pneumatik a znovu ji spustit pro další pokus. Jako vždy, hledejte další hráče, kteří se pravděpodobně budou snažit otřepat vaši jízdu, zejména protože zvuk vašeho vozidla bude mrtvý prozradí, že přibližujete se kolem oblasti.

 • Tipy Fortnite– Nejlepší tipy pro zajištění vítězství Royale
 • – Jak dokončit hrozné výzvy
 • Výzvy lovecké strany Fortnite– Najděte skryté hvězdy a bannery

Umístění načasovaných zkoušek vozidla Fortnite

Na mapě je rozloženo šest zkoušek vozidla Fortnite. Pokud nejprve chytíte quadcrasher, měli byste být schopni prohloubit některou z nich a najdete je na následujících místech:

 • Junk Junction – na severozápad poblíž sochy lama.
 • Líné odkazy – mimo golfovou obchod na severozápad.
 • Dusty Divot – poblíž silnice na severovýchod.
 • Maloobchodní řádek/Lonely Lodge – jižně od přívěsného parku.
 • Paradise Palms – na východ poblíž osamělého přívěsu.
 • – na severovýchod na vrcholu kopce.

Junk Junction – na severozápad poblíž sochy Llamy

Tento zkušební čas načasovaný vozidlem běží z kopce, takže pokud bojujete o vozidlo, pak vezměte nákupní košík z Junk Junction. Počínaje obří sochou Llama a poté se sjeďte z kopce na jih, dokud nezasáhnete všechny kontrolní body.

Líné odkazy – mimo golfový obchod na severozápad

Tento čas načasovaný vozidlo začíná mimo obchod v severozápadním rohu komplexu Lazy Links a odtud je to rovný běh na západ, pak na jih kolem golfového hřiště.

Dusty Divot – poblíž silnice na severovýchod

. Po zahájení vás to povede na větrnou cestu na východ, která končí rampou skokem na konečný kontrolní bod.

Maloobchodní řádek/Lonely Lodge – jižně od parku přívěsu

Jedná se o pěkný a snadný test načasovaný vozidlo, protože uvnitř přívěsného parku je několik quadcrasherů. Začněte výzvu a sledujte silnici na západ a poté na jih, dokud nedosáhnete poškozené oblasti.

Paradise Palms – na východ poblíž osamělého přívěsu

K dokončení tohoto vozidla budete potřebovat quadcrasher, ale v blízkosti ikony je několik zaparkováno několik zaparkovaných. Začněte tím, že zamířte na západ, pak otočte na jih a posílejte po boku hory pro konečné kontrolní body.

Flush Factory – na severovýchod na vrcholu kopce

Pokud potřebujete přepravu pro tento čas načasované vozidlo, měli byste najít quadcrasher na parkovišti Flush Factory. Vydejte se na vrchol kopce na severovýchod, poté aktivujte pokus a sledujte kontrolní body dolů z kopce na severozápad.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jak najít umístění Fortnite Time Trials pro sezónu 10. týdne 8. týdne

Fortnite Season 10 byla plná zábavy a nějaké kontroverze (** kašel ** mechs). S 8. týdnem to znamená, že existují některé nové výzvy k dokončení. Jednou z výzev má hráči, kteří potřebují dokončit časovou zkušební verzi východně od Pleasant Park nebo jihozápadně od Salty Springs. Stejně jako u většiny výzev může být nalezení umístění nejtěžší.

Mapy zde ukazují hráčům, kam mají najít umístění výzvy. Jakmile tam, holografické stopky označuje místo, kde musíte začít. Nejrychlejší ze dvou časových pokusů je jeden západně od Salty Springs. V blízkosti RV je hoverboard.

Časová zkouška Fortnite

Jakmile je aktivována časová zkouška, musí hráči pouze použít hoverboard a vyzvednout všechny body. Pokud nemáte hoverboard, je příznivý parkovací čas kratší a rychlejší dokončit. Hráči budou muset udělat několik otočení, aby shromáždili všechny body v soudním řízení. Video zabudované zde se dívá na obou umístění časových zkušeností. Hráči musí pro dokončení mise jen udělat jednu z časových zkoušek.

Hráči mohou zjistit, že věci budou lepší, pokud před zahájením srazí nějaké stromy. Začátkem tohoto měsíce Fortnite nechal hráče hledat sochy netopýrů, obří židle a tanec. Úniky také naznačily na Fortnite It: Kapitola 2 Crossover koncem minulého měsíce. Fortnite má historii dělat skvělé výzvy pro svátky; v nadcházejících týdnech se na Halloween očekává něco strašidelného.