Kde najít a najmout Minsc – Baldur S Gate III Průvodce – IGN, Baldur’s Gate 3: Jak najmout Minsc – Charlie Intel

Baldurova brána 3: Jak najmout Minsc

Tenhle by měl být zřejmý, ale pokud během bitvy zabijete Minsc, ztratíte možnost najmout ho, ale pokud máte také Jaheira ve vaší párty nebo v táboře, Jaheira natrvalo opustí vaši párty.

Kde najít a najmout Minsc

Nautiloid

Baldurova brána 3 je masivní hra, plná větvících cest a důsledků pro vaše akce. Tyto důsledky a důsledky se neliší, pokud jde o vaše potenciální společníky. V této příručce budeme pokrývat, kde najdete a najmout MINSC a jaká rozhodnutí ovlivní jeho osud v BG3.

Hledám něco konkrétního? Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte.

  • Jak najít a najmout MINSC
  • Co se stane, když Jaheira zemřel v Act 2?
  • Co se stane, když zabijete Minsc?

Kde najít a najmout Minsc

BG3 minsc.png

Nebudete moci získat MINSC, dokud už nebudete docela hluboko do 3, takže podle toho naplánujte. Prvním hlavním krokem k náboru Minsc je již přijata Jaheira. Jakmile najmete Jaheira, dostanete její společenský úkol, vysoký Harper. Budete muset sledovat tuto questline, dokud se nesetkajete s Minsc uvnitř počítání haly.

Minsc Closeup 01.png

Jakmile ho najdete, uvidíte, jak uteče s doppelganger Jaheira, kde ho budete muset pronásledovat hlouběji. Vyšetřování trezoru vás povede k kanalizacím, kde najdete, může Minsc velmi hluboko v kanalizacích, v podoblasti zvaném The Abandon Cistern na x: -244, Y: 875.

20230820123915 1.jpg

Jakmile se tam dostanete, zaslechnete rozhovor mezi Minsc, Jaheirou a tím, že obchodník Zhentarim, který převládal všemi akty, který obchoduje s odcizeným zlatem. Během rozhovoru se obchodník zeptá na přítele hlodavců Minsc, který od něj vyvolá paměť.

20230820123953 1.jpg

Než se však něco stane, budete vrženi do boje proti němu a zbytku Bhaal Cultists.

Boj je poněkud obtížný a je velmi důležité, abyste přepnuli nesmrtelným poškozením, jako byste během bitvy zabili Minsc, nemůžete ho oživit.

Jakmile je bitva hotová, získáte dvě velmi odlišné výzvy v dialogu, v závislosti na tom, zda jste s sebou přinesli Jaheiru.

20230820011358 1.jpg

Pokud jste s sebou přinesli Jaheiru, budete si moci promluvit s císařem a donutí je chránit Minsc tak, jak vás chrání, bez jakýchkoli kontrol. Jaheirovo neochvějné odhodlání pak přinutí císaře, aby vyhověl.

20230820130034 1.jpg

Pokud jste však nepřinesli Jaheiru s sebou nebo pokud zemřela během bitvy, dostanete pouze jednu šanci přesvědčit císaře, aby chránil Minsc poměrně vysokou kontrolou zastrašování nebo kontrolou historie.

Ať už je vaše metoda jakákoli, Minsc přijde na jeho smysly poté, co ho budete moci přesvědčit o Doppelganger Jaheira a bude nabídnuta stejná ochrana, jakou vám dává císař. Poté uteče do jiné části cisterny. Následujte ho a budete ho sledovat, jak ničí zdi, dokud nakonec neodhalí místnost, kde byl jeho důvěryhodný společník Boo zamčený.

20230820012003 1.jpg

S Minsc a Boo se znovu sejde, konečně budete mít možnost je najmout do vašeho tábora!

Co se stane, když Jaheira zemřel v Act 2?

20230820010432 1.jpg

Pokud Jaheira zemřela v Act 2, můžete se stále setkat s Minsc v kanalizacích, ale nebudete mít žádné důkazy, které by mu ukázalo, že Jaheira je naživu a dobře, což vás zakáže zakázat v jeho náboru.

Co se stane, když zabijete Minsc?

20230820125540 1.jpg

Tenhle by měl být zřejmý, ale pokud během bitvy zabijete Minsc, ztratíte možnost najmout ho, ale pokud máte také Jaheira ve vaší párty nebo v táboře, Jaheira natrvalo opustí vaši párty.

Minsc a Boo jsou mocný pár. Dostanete je velmi pozdě do hry, ale Strážci mají své vlastní výhody, které mohou přinést na večírek, pokud ji ještě nemáte. Minsc také přichází s výhodou, že je na úrovni 12, když ho najmete, takže je docela silným.

Baldurova brána 3: Jak najmout Minsc

Minsc v Balduru

Larian Studios

Baldurova brána 3 má mnoho znaků, které můžete najmout, ale některé z nich vyžadují trochu zvláštního úsilí a dokončení několika úkolů. Zde je vše, co musíte udělat pro najmutí Minsc The Ranger, legenda mezi fanoušky Baldur’s Gate.

Baldurova brána 3 nadále překvapí hráče s pouhým množstvím obsahu, který má. Dokonce i hráči, kteří dokončili svůj první hraní hry, se stále snaží přijít na mnoho věcí o velkém dobrodružství.

Článek pokračuje po reklamě

Jednou z pochybností, že mnoho hráčů má, jak najmout Minsc jako společník v Baldur’s Gate 3. Zde je to, co musíte udělat pro nábor Minsc v BG3.

Článek pokračuje po reklamě

Kde najít Minsc v Baldurově bráně 3

Najít Minsc v Baldurově bráně 3, Hráči musí dokončit první úkol Act 3 a vést je do města Baldur’s Gate. Minsc je legenda v baldurské tradici a Jaheira je jedním z jeho bývalých společníků, takže Mít ji je nutností ho najmout.

Článek pokračuje po reklamě

Spoilery dopředu

Zde jsou některé z podmínek pro spuštění náboru MINSC v Baldur’s Gate 3:

  • Hráči musí dosáhnout Act 3 Nábor Minsc.
  • Hráči musí najmout Jaheira Jako společník na konci zákona 2 k náboru Minsc.
  • Hráči musí sledovat Jaheira’s The Harper Commander Quest setkat se s MINSC později během zákona 3.
  • Minsc lze přijmout pouze v oblasti Lower City v Baldurově bráně. Pokud se s ním setkáte dříve, nebude možné ho najmout.

V závislosti na určitých volbách hráčů je pro ně šance setkat se s MINSC před dokončením Jaheiryho hledání, čímž skončí v nejhorším možném výsledku a v tomto procesu zabíjí Minsc. To také způsobí, že Jaheira opustí vaši stranu navždy.

Článek pokračuje po reklamě

Boo v Balduru

Boo je jediný miniaturní obří kosmický křeček ve všech Faerun a je to loajální společník Minsc.

Jak najmout Minsc jako společníka v Baldurově bráně 3

Nábor Minsc v Baldurově bráně 3, Musíte vstoupit do Sharess’s Caress a odposlouchávat při rozhovoru mezi dvěma stinnými obchodníky. Jeden z nich vyjádří své obavy z tzv. Gangu Stone Lord, který obtěžuje jinou skupinu banditů uvnitř města.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

To spustí úkol: Pomoc underduke. Musíte také navštívit Harpers Lair v Baldurově bráně, po Jaheirově společenském úkolu.

Tyto dvě podmínky vás postaví na cestu, která povede do dolního města, kde se nakonec setkáte s gangem čekajícím na přepadení Stone Lord Gang. Ujistěte se, že máte na večírku s sebou Jaheiru.

Článek pokračuje po reklamě

Jděte do Guildhall v dolním městě a Promluvte si s devíti lidmi. Poskytne vám snahu zaútočit na gang Stone Lord během loupeže v počítačovém domě.

Článek pokračuje po reklamě

Cestovat do Počítání domu a zadejte trezor. Chcete -li vstoupit, musíte nejprve přesvědčit úředníka počítání, aby pro vás otevřel trezor nebo nalezl cestu dovnitř. Jakmile získáte přístup k vnitřnímu trezoru pomocí kombinace kouzla a vody blesku jako dirigent, uvidíte skupinu kultistů a muže bojujícího s napodobujícími monstrum.

Minsc a Boo v Balduru

Minsc a Boo jsou zpět v Baldurově bráně 3.

Pokud jste si to ještě nevšimli, byla by to Minsc. Unikne, ale musíte porazit kultisty a Přečtěte si poznámku Jeden z nich se musí dozvědět o poloze úkrytu Minsc. Sledujte ho do opuštěné cisterny Dokud se s ním nesetkáte a skupinu kultistů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pamatovat Musíte mít Jaheiru s vaší párty, nebo se k vám vůbec nepřipojí. Nejprve ho musíte porazit a tady přichází těžká část, protože se musíte vyhnout smrtelnému poškození. Aktivujte pasivní „neletální poškození“ vaší postavy a udeřit ho, dokud nepadne. Pak, Můžete ho přimět, aby se k vám připojil sledováním dialogu a nechat s ním Jaheira mluvit.

Mějte na paměti, že císař bude nespokojen s pokusem o najmutí Minsc a ybude muset absolvovat kontrolu přesvědčování 15, aby chránil Minsc před parazity Mindflayer. Jinak se Minsc změní v Mindflayer a Jaheira bude nucena ho zabít, zlomit jejího ducha a přimět ji, aby natrvalo odešel ze strany.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To je zábal o tom, jak najmout MINSC jako společníka v Baldur’s Gate 3, pro více obsahu a průvodce související s hrou si také můžete prohlédnout: