Kde najít axolotls v Minecraft (průvodce 2022) | Beebom, Minecraft Axolotls: Kde najít, jak zkrotit/plemeno a co jedí | Rozhlasové časy

Minecraft Axolotls: Kde najít, jak zkrotit a plemeno (a co jedí)

Další ne tak zábavná skutečnost – ve skutečném světě jsou nyní ohroženým druhem díky africké tilapii a asijskému kapru, kteří jedí své mladé a pohlcují zdroj jídla.

Kde najít axolotls v Minecraft

Kde najít axolotls v Minecraft

Přidáváme život do většinou klidných vod v Minecraft, máme axolotls. Představeno jako součást Minecraft 1.17 Aktualizace, axolotls jsou roztomilá, ale nebezpečná stvoření, která mučí obyvatele moře svým nepřátelským chováním. Ale jako minecraft 1.Vyšla 18 aktualizace, axolotls jsou téměř nikde vidět. Vývojáři pohřbili tyto krásné davy hluboko ve hře. Tentokrát docela doslova. Pokud se nedíváte na správné místo, může být nemožné najít axolotls v Minecraft po nedávné aktualizaci. Ale není třeba se bát, protože jsme tady, abychom pomohli. Sestavili jsme seznam některých z nejlepších a nejjednodušších způsobů, jak najít axolotls v Minecraft. Neztrácejte tedy čas a ponoříme se přímo dovnitř!

Najděte axolotls v Minecraft (2022)

Tyto metody fungují na edicích Minecraft Java i Bedrock. Pro vaši snadnost jsme rozdělili náš průvodce do samostatných sekcí a níže je můžete pomocí tabulky prozkoumat podle svého pohodlí. Takže vše, co musíte udělat, je sedět a dělat si poznámky o tom, kde najít axolotls v Minecraft.

Co jsou axolotls v Minecraft?

Axolotls jsou polohodinové vodní davy, které mohou přežít na zemi i na vodě, stejně jako žáby v Minecraft. Jsou pasivní vůči hráčům a nezaútočí na ně. Ale oni jsou nepřátelský proti většině vodních dav, kromě žáby, delfínů, želv a dalších axolotls.

Každý Útok axolotl dělá 4 zdravotní body Počítadlo poškození. Nyní, než se dozvíme, kde najít axolotls v Minecraftu, uvidíme, jaké varianty tohoto davu ve hře existují.

Typy axolotls

Ve volné přírodě nebo používání vejců Spawn najdete až pět typů axolotl v Minecraft:

Typy axolotls

Tyto variace jsou pouze vizuální a barevné. Každý typ axolotl má stejné schopnosti a zdraví. Stojí však za zmínku, že Modré axolotls mají méně než 1% šanci na tření V procesu chov.

Ve kterém se biome axolotl vynoří v minecraftu?

Pokud hrajete Minecraft 1.17 A jeho iterativní aktualizace můžete snadno najít axolotls v teplém oceánském biomesu. Ale taková poloha je ztěžuje zachycení, chov a dokonce i nalezení za normálních okolností. Přestože se můžete spolehnout na lektvar dýchání vody, v Minecraft 1 už není třeba jít tak daleko.18.

Svěží jeskyně minecraft 1.18 Biome

Na Minecraft 1.18 a později se axolots výhradně vynoří v svěží jeskyně biom. Jedná se o rostlinnou jeskynní biom, který byl ve hře představen jako součást nedávné aktualizace jeskynního a útesu. Tento biom je zcela odlišný od ostatních biomů Minecraft na bázi jeskyně. A pokud víte, kde hledat, není tak těžké narazit na axolotls.

Jak najít svěží jeskyně

Chcete -li najít axolotls v Minecraftu, musíte nejprve najít svěží jeskyně ve vašem světě. Jsou to mírné biomy jeskyně, které se vynořují v Overworld. Snížené jeskyně se poměrně snadno setkávají při zkoumání jeskynních otvorů a podzemních tunelů. Ale pokud ještě nechcete vstoupit do jeskyní, můžete také hledat její značky nad zemí. Svěží jeskyně téměř vždy se roztřístí níže Azalea stromy. Tyto vzácné stromy rostou v prázdném prostoru nad svěží jeskyně, i když jsou pod vodou.

Azalea stromy

Bohužel k nim není připojen žádný nadzemní biom, ale mnoho hráčů je našlo v džungli a lesních biomech. Ale pokud se cítí jako příliš mnoho práce, použijte jednu z našich nejlepších semen minecraftu. Propojený průvodce má také souřadnice s jeskyněmi, které můžete použít k teleportu v Minecraft.

Kde najít axolotls ve svěžích jeskyních

Podle Wiki Minecraft mají axolotls 100% šanci na tření ve svěžích jeskyních, pokud jsou dostatečně velké. Ale na edici Bedrock má axolotl pouze asi 10% šanci na tření, ale obvykle oni Vytvořte ve skupině 4-6 davů na obou vydáních. S dostatečným úsilím a svěží jeskyní je jen otázkou času najít axolotls v Minecraft.

Kde najít axolotls v Minecraft

Musíte hledat vodu, která je nejméně dva bloky hluboká. I když axolotl není ve vodě, obvykle zůstává do 6-8 bloků vody. Nezapomeňte se tedy pečlivě podívat do zdroje vody a kolem. Dříve nebo později jste povinni najít skupinu axolotl.

Objevte a najděte axolotls v Minecraft

S tím jste nyní připraveni najít a chovat axolotls v Minecraft. Tato krásná stvoření jsou skvělým doplňkem jakéhokoli z vašich osobních sestav na vašem online serveru Minecraft. Nezapomeňte je však nasyceni ve vodní nádrži. Tyto davy mohou přežít na zemi, ale ne déle než 5 minut. Navíc, pokud s nimi již znáte, je čas setkat se s Allayem v Minecraft. Svým způsobem je tento dav odpověď divoké aktualizace na roztomilé axolotls. Ale na rozdíl od axolotls nejsou nepřátelští a jsou tak užitečné, že můžete použít allay ve svých minecraft automatických farmách.

Axolotls je stále zábavné být kolem, zvláště když je použijete k lovu nepřátelských davů pod vodou. Potřebujete jen některá z nejlepších trojfikálů a axolotl po vaší straně, aby se stal vládcem oceánů Minecraft. Pokud to však není váš plán, co plánujete dělat s axolotls? Řekněte nám v komentářích níže!

Minecraft Axolotls: Kde najít, jak zkrotit a plemeno (a co jedí)

axolotl minecraft

Začátkem tohoto roku jsme měli velkou aktualizaci v Minecraftu s názvem The Caves and Cliffs Minecraft Aktualizace. Když to bylo vydáno, bylo do již tak rušné hry přidáno mnoho věcí a jedna z těch věcí byla nová ryba, která se ráda nip nazývá axolotls!

Je zřejmé, že být rybami znamená, že budou v prostředí založené na vodě, takže buďte připraveni strávit nějaký čas ve vodě, když začnete lovit Axolotl.

  • Pro nejnovější zprávy a expertní tipy na získání nejlepších nabídek v tomto roce se podívejte na náš černý pátek 2021 a průvodce Cyber ​​pondělí 2021.

Ale abychom řekli, že Hunt je trochu snazší, vytvořili jsme konečný průvodce Minecraft Axolotl, takže můžete být před hrou před hrou. Tak, kde přesně je najít, co jedí a jak je nakrmit, je zde vše, co potřebujete vědět!

Kde a jak najít axolotl v Minecraft

Axolotls jsou záludné věci! Žijí ve vodě a zaútočí na mnoho věcí, do kterých se brodí. Mohou to také přimět, aby přistáli, i když nebudou trvat dlouho, když to udělají.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je to, že mohou hrát mrtvé. Možná si myslíte, že jste jednu z nich dokončili, ale existuje každá šance, že to jen předstírá a místo toho regeneruje jeho zdraví, aby se na vás vrátil na další kolo – viz, Sneaky!

Přicházejí v různých různých barvách, ale pokud vidíte modrou barvu, měli byste vědět, že je to vzácné a existuje jen 1 z 1200 šance, že budete.

Pokud jde o to, kde je najít, podzemní voda je to, co budete hledat, takže pokud uvidíte vodu s bloky nad ní, která je pod Y: 63, existuje velká šance, že tam budou nějaké axolotls.

Vytváří se, zatímco v kreativním režimu pomocí příkazu /vyvolání a také s vajíčkem a axolotl kbelíku – mohou být chyceni pomocí kbelíků a, což je zábavné, dávají přednost stravování živých ryb před mrtvými.

Další ne tak zábavná skutečnost – ve skutečném světě jsou nyní ohroženým druhem díky africké tilapii a asijskému kapru, kteří jedí své mladé a pohlcují zdroj jídla.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Můžete zkrotit axolotls in Minecraft?

Ne úplně, ale můžete je přimět, aby vás následovali. Pozbrojte se kbelíkem tropických ryb, když jste blízko jednoho nebo více a oni zůstanou po vaší boku, když vstoupíte do bitvy, i když je na zemi – milují své rybí jídlo.

Spíš takhle

Takže je úplně zkrotí, aby chtěli bojovat spolu s vámi a spíš je podvádět je jídlem, aby provedli nabídku – což je další nejlepší věc, kterou lze zkrotit!

Co jedí axolotls v Minecraft?

Vydejte se do Ocean Biomes a dávejte pozor na tropické ryby, protože jsou to pokrm, na které se axolotls rádi chovají. Takže si něco popadněte, zakopněte je do kbelíku a poté je nakrmíte do svého cíle. Jsou obtížné chytit, takže mějte na paměti, že se budete muset objevit vyzbrojeni trpělivostí.

Jak chovat kousky axolotis v minecraftu

Jejich láska k tropickým rybám je to, co budete muset využít, abyste je získali chov! Nakrmte kbelík ryb do dvou axolotls a výsledkem budou některé dítě axolotls – a za to se dostanete mezi jedním a sedmi zkušenostmi!

Mají tendenci se chovat každých pět minut – což zní vyčerpávající – a dětské se stanou dospělými po 20 minutách.

Sledujte Radio Times Gaming na Twitteru pro všechny nejnovější informace. Nebo pokud hledáte něco, co byste se mohli dívat, podívejte se na našeho průvodce

Navštivte náš plán vydání videoher pro všechny nadcházející hry na konzolech. Swing po našich rozbočovačích pro více herních a technologických zpráv.