Kde najít Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4 Sezóna 2, Fortnite: Kde najít Darth Vader | Nerd Stash

Fortnite: Kde najít Darth Vader

Jeden a ten samý.

Kde najít Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2

Podle úniku Fortnite/dat je Darth Vader Boss NPC spekulován, aby se dnes vrátil na ostrov (12. května 2023) kolem 9 hodin východního času. Od svého příchodu do Metaverse v kapitole 3, mít ho na ostrově jako součást spolupráce Fortnite X Star Wars hodně smysl. To znamená, že ho najde trochu prozkoumat.

Na základě informací nalezených v souborech se Darth Vader vytvoří daleko severně od brutální bašty. Jeho bojovník na kravatu by měl udělat landfall na památku s názvem Beep ‘n Bounce. Pro lepší referenci je to malá skvrna zelené, kterou najdete na severním okraji biomu sněhu/ledu. Bylo to tak od začátku kapitoly 4 Fortnite, a nyní to konečně dává smysl, proč to epické hry opustily tímto způsobem.

Šéf Darth Vader NPC najdete ve Fortnite Landmark s názvem Beep ‘N Bounce

Zde se Darth Vader vynoří, když se zítra vrátí v 9 hodin ET (podle souboru lokality výzvy)

.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Jak již bylo zmíněno, tento obávaný šéf NPC bude umístěn v blízkosti Beep ‘n Bounce. Nebude však sám. Vzhledem k hojnosti klonových vojáků na ostrově bude malý kontingent z 501. legie sloužit jako jeho osobní bodyguardi (ne že je potřebuje, abych byl upřímný). Vzhledem k tomu, že šéf NPC Darth Vader je nesmírně nepřátelský, klonoví vojáci ho doprovázejí pravděpodobně na hráče na dohled.

Tak by tomu tak mělo být vyřazeno co nejdříve, aby ztenčily stádo a zaostřily oheň na Darth Vader. Best, aby ho v boji vyžadoval rychlé myšlení. Vzhledem k tomu, jak mocný je ve srovnání s jinými šéfy NPC, jako je Highcard, budou muset hráči naplánovat před spuštěním na útoku.

Darth Vader Boss NPC je jednou z nejtěžších ve Fortnite kapitole 4 sezóna 2, ale není nesmrtelný

Šéf Darth Vader NPC se má vrátit kolem 13. května a bude seskupen s 501. vojáky.

Zdá se také, že kontrolní stanoviště Trooper Clone jsou nastaveny na ostrově kolem 7. května.

Přestože je Sith Lord a je schopen využívat síly, jako je tah, tlak a skok, Darth Vader není nesmrtelný. V boji by však hráči měli udělat místo, aby si udrželi bezpečnou vzdálenost, nebo se budou muset vyhnout jeho světelnému meče, když ho hodí jako frisbee. Jak již bylo řečeno, ačkoli je silný, s pomocí světelných mezů, síly síly a nové pušky DC-15 Blaster, by ho snížila relativně jednodušší než minule.

Zasáhl body a body štítů v hodnotě 700, ale snadný způsob, jak se vypořádat s šéfem NPC Darth Vader, je použití sklenic Firefly. Vzhledem k tomu, že poškození založené na požáru obchází body Shieldu, bude to odstoupit na jeho body za zásah přímo a teoreticky by mělo usnadnit ho porazit ho. Použití těžké odstřelovací pušky k poškození headshot také usnadní úlohu.

Jeden a ten samý.

Odemkněte tyto republikové kosmetické odměny, včetně odborně vyškoleného klonového vojáka, získáním galaktické reputace

Jak již bylo řečeno, ti, kteří se mu podaří porazit v boji. Tuto zbraň nelze získat tréninkem s žádným z trenérů Jedi nebo Sith přítomných na ostrově. Kromě této odměny budou hráči také vydělat 200 galaktických reputačních bodů. Mohou být použity k odemčení freebies z Battle Pass Star Wars ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Fortnite: Kde najít Darth Vader

Umístění Fortnite Darth Vader

Fanoušci bitvy Royale stále dychtivě čekají na jakoukoli šanci přijít do kontaktu s vzdálenou galaxií Star Wars. Přestože existuje několik hlavních hlavních hvězdných válek Fortnite Události v minulosti jsou hráči stále nadšeni. To platí pravdivé, konkrétně, když vyhlídka zahrnuje bitvu s Darthem Vaderem a potenciál vzít jeho světelný meč. 21.10 Aktualizace Fortnite Umožňuje vám bojovat s Darthem Vaderem spolu s ostatními dalšími výzvami, kteří jsou dostatečně odvážní, aby tak učinili. Ačkoli v dřívějších událostech došlo k boji proti šéfům NPC, ten s Vaderem vyniká zejména. Nejenže poráží tohoto šéfa neočekávaně složité, ale pochopení toho, jak ho bojovat na prvním místě. To však nebude problém, protože nejprve budete muset znát polohu Dartha Vadera v Fortnite 21.10.

Darth Vader Location in Fortnite

Ruttle Fortnite Darth Vader

Bohužel, Darth Vader se vynoří na Fortnite Mapa na náhodných místech. Jeho vzor tření může být jednoho dne sledován, i když takové informace se zatím nezdá být dostupné.

Dobrou zprávou je, že nalezení Darth Vader nezávisí jen na náhodě. Hráči mohou vidět Vaderova kosmická loď kroužit na mapě, zatímco v bitevním autobusu. Budou schopni upustit v přistávací ploše této lodi a najít Vadera, pokud mohou vizuálně sledovat kosmickou loď, dokud dopadne. Modrý paprsek na mapě také ukazuje umístění konečného přistání lodi.

Příbuzný:

Fortnite: Kde najít Grapple Glove

Přestože máte možnost přistát přímo na lodi, měli byste si být vědomi, že to nebude mít více prospěch. Vader je konec konců očekávaný impozantní NPC. Je dokonce doprovázen Stormtroopers, kteří budou střílet na hráče, pokud je uvidí. Zdá se, že nemají stejný mizerný cíl jako ve filmech. Než s nimi bojujete, budete chtít najít slušnou zbraň.

Pokud také chcete najít a porazit legendárního Darth Vader, Fortnite je k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC.