Kde najít mystickou jeskyni v Disney Dreamlight Valley – Prima Games, Mystical Cave Location v Disney Dreamlight Valley

Mystická jeskynní umístění v Disney Dreamlight Valley

Mystická jeskyně je mezník v Disney Dreamlight Valley Tito dobrodruzi musí prozkoumat během hlavního úkolu, “ S velkou silou .„K obnovení vesnice z zapomenutí, čaroděj Merlin věří, že by se hráči měli sjednotit s Ursula The Sea Witch. Ursula je však uvězněna v jeskyni zablokované temnou magickou bariérou, kterou ani ona nemůže rozptýlit. Aby byla osvobozena, vyžadovala koule moci, položku uloženou v nejhlubším fondu podzemního místa zvaného mystická jeskyně . Proto je nalezení umístění mystické jeskyně nezbytné pro pomoc Ursule a postupu hlavního příběhu hry.

Kde najít mystickou jeskyni v údolí Disney Dreamlight

Mýtické umístění jeskyně Disney Dreamlight Valley

Jak postupujete přes údolí Disney Dreamlight a poprvé se setkáte s Ursulou. Když se však rozhlížíte kolem a hledáte jeskyni, všimnete si, že kolem Ursula do domova Ursula nejsou žádné další. Pokud máte zájem dozvědět se více, pokračujte ve čtení a zjistěte, kde najít mystickou jeskyni v údolí Disney Dreamlight.

Kde najít mystickou jeskyni v údolí Disney Dreamlight

Spíše než hledat otevřenou jeskyni, jako je rezidence Ursula, budete chtít hledat oblast, která vypadá, že by to mohlo vést k jeskyni. Po ukončení jeskyně Ursula se vydejte zpět na pláž a udělejte přímo směrem k háji palmů. Běžte kolem sloupu do rozbitých soch a řezbářů ve zdi. V této zdi je vstup do mystické jeskyně.

Okamžitě si však všimnete, že není otevřený. Vezměte krystal, který jste dostali dříve, a umístěte jej na nedaleký kamenný sloup, abyste aktivovali dveře. Nyní můžete vstoupit do oblasti a začít sérii hádanek v jeskyni! Pokud byste chtěli pomoci s jakýmikoli hádankami, pokračujte ve čtení vpřed na několik krátkých rad nebo podívejte se na níže uvedený článek!

Při cestování se v mystické jeskyni setkáte s více hádankami, s nimiž se setkáte. Níže jsou všechny čtyři části a jejich řešení:

  • Pokoj jedna: Vložte do soch peridot, granát a akvamarine a otevřete dveře
  • Pokoj dva: Rostlina mrkev, pšenice a rajčatová semena před sochami a počkejte, až rostou. Sklizejte je do další místnosti.
  • Pokoj tři: Vařte každou zeleninu pomocí hrnce na vaření k výrobě vegetariánských těstovin.
  • Pokoj čtyři: Ryby směrem k zářící, oranžové skvrně ve vodě, aby zachytila ​​koule energie.

Po dokončení každé hádanky a získání koule se můžete vrátit na povrch a umístit koule do pilíře oslnění pláže.

Disney Dreamlight Valley je k dispozici pro hraní na PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S a PlayStation Platforms prostřednictvím oficiálních webových stránek. Pokud máte zájem dozvědět se více o hře, podívejte se na to, jak vyrobit sněhově bílý angrešt a jak odstranit sluneční plošinu v Disney Dreamlight Valley.

o autorovi

Madison Benson

Madison je spisovatel, který hrál videohry více než dvacet let. Když na svém počítači nehraje hry, visí se svými psy a králíky.

Mystická jeskynní umístění v Disney Dreamlight Valley

Nalezení mystické jeskyně v údolí Disney Dreamlight

Mystická jeskyně je mezník v Disney Dreamlight Valley Tito dobrodruzi musí prozkoumat během hlavního úkolu, “ S velkou silou .„K obnovení vesnice z zapomenutí, čaroděj Merlin věří, že by se hráči měli sjednotit s Ursula The Sea Witch. Ursula je však uvězněna v jeskyni zablokované temnou magickou bariérou, kterou ani ona nemůže rozptýlit. Aby byla osvobozena, vyžadovala koule moci, položku uloženou v nejhlubším fondu podzemního místa zvaného mystická jeskyně . Proto je nalezení umístění mystické jeskyně nezbytné pro pomoc Ursule a postupu hlavního příběhu hry.

Kde najít mystickou jeskyni v údolí Disney Dreamlight

Umístění mapy mystické jeskyně v údolí Disney Dreamlight

Najít umístění mystické jeskyně v Disney Dreamlight Valley , Hráči musí prozkoumat oslnivou pláž. Tento biom je jednou z prvních zón, které byly k dispozici po dokončení “ Přátelství je všechno “A je také místo, kde lze najít tuto záhadnou jeskyni.

Příbuzný:

Co je to „hvězdná cesta“ v údolí Disney Dreamlight? Odpověděl

Počínaje mírumilovným loukou sledujte západní stezku vedoucí do oslnivé pláže. Dále jděte na jih, ale zůstaňte poblíž skalnatých východů, které tvoří hranici s klidnou loukou. Jak hráči pokračují v této travnaté záplatě, nakonec najdou poškozený sloup, což je zařízení, které musí být očištěno, aby se uvolnilo rychlé cestování po pláži a zdarma Ursula z jejího vězení. Z sloupu se podívejte přímo doprava, abyste našli starodávnou zříceninu s kamennými dveřmi zabudovanými do zdi skály. Tento vstup označuje umístění mystické jeskyně Disney Dreamlight Valley .

Dalším krokem je vstup do jeskyně hledat koule síly. Napravo od zapečetěných kamenných dveří mystické jeskyně objeví hráči malý podstavec. Interagujte s touto sochou a umístěte křišťálový klíč Ursula do slotu položky podstavce, abyste odemkli dveře. Jakmile jsou uvnitř, musí hráči projít kolem několika magických bran a vylučují svou cestu k kouli moci. Podle YouTuber Bethany Leigh lze tyto brány odemknout pomocí následujících zdrojů: Garnet, Peridot, Aquamarine, semeno mrkve, semeno pšenice a rajčatové semeno.

Disney Dreamlight Valley je k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PC.

Disney Dreamlight Valley mystické jeskyně a řešení

Mystická jeskyně Disney Dreamlight Valley: Blonďatá postava hráče stojí před kamenitým vchodem do mystické jeskyně

The Disney Dreamlight Valley Mystical Cave je důležitá zastávka na vaší cestě k překonání zapomínání a uložení údolí, takže budete muset vědět, jak vyřešit hádanky uvnitř.

Jedna z nejlepších PC her vydaných v loňském roce, Dreamlight Valley je hra založená na příběhu, která zahrnuje aspekty života, zemědělské hry a další, podobné hrám jako Animal Crossing. Být Disney, ale je tu silný důraz na přátelství, odvahu a dokonce i moc, a to je místo, kde přichází mystická jeskyně. Pokud jste v počátečních fázích hry Disney, možná zjistíte, že našeho průvodce začátečníkem Dreamlight Valley je užitečný pro to, abyste mohli začít. Mezi vašimi prvními výzvami však Merlin pomůže odemknout pláž Dazzle Beach. Po získání přístupu k biomu je vaše první zastávka malá prokletvaná jeskyně, ve které je Ursula uvězněna, a musíte se pustit do mystické jeskyně, abyste ji osvobodili.

Disney Dreamlight Valley Mystical Cave Gem Riddle: Text čte

Jak vyřešit všechny Dreamlight Valley Mystical Cave Riddles

Když sestoupíte do jeskyně, narazíte na řadu zamčených dveří se sochami kolem. Uprostřed každé sady soch je hádanka. Musíte najít správné položky, které můžete dát sochům, abyste odemkli vedle. Zde jsou všechny hádanky a co musíte udělat, abyste je dokončili:

Mystická jeskynní drahokamová hádanka

“Poskytněte drahokamu, který nejlépe odpovídá, aby pokračoval v hledání vašeho hrdiny.”.“

Vše, co zde musíte udělat, je dát drahokam každé z kamenných soch a ujistěte se, že barva drahokamu správně odpovídá tomu na hrudi sochy. S jednou zelenou, jednou modrou a jednou červenou sochou musíte sbírat peridot, akvamarine a granát, respektive.

Tyto drahokamy se objevují ve skalních útvarech ve stěnách kolem údolí, které lze zlomit pomocí vašeho magického pickaxu. Někteří budou zřejmé, protože budete moci vidět barevný drahokam v samotné skále, ale nenechte se tím zmást – drahokamy mohou z jakéhokoli z těchto velkých skalních ložisek klesnout, takže je nezapomeňte všechny zlomit všechny. Konkrétní místa, která pro tyto tři potřebujete, jsou však:

  • Peridot – Osplévací pláž nebo klidná louka.
  • Akvamarín – Oszovací pláž.
  • Granát – Mírová louka nebo náměstí.

Jakmile máte jeden z každého drahokamu, vraťte se do mystické jeskyně a nabídnete správnou část každé sochy a můžete pokračovat v cestě k další hádance.

Disney Dreamlight Valley mystická jeskyně Crop Riddle: Text čte

Mystická hádanka plodiny jeskyně

„Objevte správné plodiny, které by mohly růst, pokračovat níže. Jeden je pod zemí, druhý zlatý a hnědý. Zbývá zbývá červená a kulatá.“

Sestupujte dále do jeskyně a najdete další hádanku. To je o něco složitější než první, protože musíte dešifrovat a najít správná semena, zasadit je a čekat, než se dveře otevřou,. Semena, která potřebujete, jsou:

Měli byste mít spoustu mrkvových semen, protože je lze získat z ničení nočních trnů, ale všechny tři lze zakoupit od Goofy na jednom z jeho stánků. Musíte dokončit některé z úkolů Scrooge McDucka, aby otevřely Goofyho stojany, a semena mrkve a pšenice lze zakoupit z jeho mírové louky. Pokud se snažíte najít rajčatová semena, může to být proto, že musíte nejprve odemknout Goofyův stánek na oslnivé pláži. Možná budete muset několikrát upgradovat, než budou k dispozici rajčatová semena.

Když máte všechny tři typy semen, vraťte se zpět do mystické jeskyně, zasaďte semena před kamennými sochami v jakémkoli pořadí, zalévejte je a počkejte, až rostou. Musíte počkat 25 minut, než budou rajčata plně pěstována, ale jakmile jsou, otevřou se vedle.

Disney Dreamlight Valley Mystical Cave Cooking Riddle: Blonďatá, postava ženského hráče stojí vedle hrnce na vaření

Mystická hádanka na vaření jeskyně

“Poslední hádanka, ať je to známo: vařit a jíst to, co jsi vyrostl.”.“

Třetí a poslední mystická jeskynní hádanka je mnohem kratší a mnohem méně složitá. V podstatě musíte jen vařit tři plodiny z předchozího. Pokud nemáte náhradní díly, jednoduše sklizejte své plodiny z předchozí oblasti, abyste zajistili, že máte potřebné ingredience. V jeskyni je sporák, takže můžete jít dopředu a jednoduše vložit mrkev, pšenici a rajče do hrnce, spolu s kusem uhelné rudy. Pokud to nemáte, lze jej získat z lámání hornin kdekoli v údolí.

Tři ingredience mají za následek tříhvězdičkové jídlo vegetariánské těstoviny, a přestože k vaření nemusíte recept, lze jej najít-spolu s některými dalšími poklady-skrytými v této oblasti jeskyně. Jednoduše vykopejte písek s magickou lopatou a rozbijte skály s vaším pickaxe.

Podle hádanky musíte také jíst své jídlo, abyste pokračovali, takže se otevřou a poslední dveře se otevřou. Chcete -li jíst jídlo, stiskněte I, abyste otevřeli svůj inventář, vyberte položku a klikněte na „Jezte“, obnovte svou energii v tomto procesu.

Získejte koule moci v údolí Disney Dreamlight Valley

Jak získat power Orb

Na samém dolní části mystické jeskyně můžete konečně získat energetickou Orb. To je zářící ve vodách jeskyně, takže stačí vytáhnout magický rybářský prut a zavěsit položku. Vezměte si to na povrch, komunikujte s pilířem oslnivého pláže a uvolněte pobřeží z sevření Dark Magic – brzy uvidíte, jak Ursula skočí mezi rybníky a mořem údolí a moře.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Nyní můžete získat energetickou kouli, jste na dobré cestě odemknout více biomů, stejně jako questy Scar Scark Dreamlight Valley. Existují nové položky, které můžete objevit, jako je Dreamlight Valley Clay a Sea řasa. Když je váš inventář plný, zjistěte, jak upgradovat svůj dům v Disney Dreamlight Valley, abyste získali více místa pro všechny vaše objevy a zábavné věci, které s nimi uděláte.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.