Kde najít padající vodu pro Merlin v Disney Dreamlight Valley – Prima Games, Disney Dreamlight Valley: Jak získat padající vodu

Disney Dreamlight Valley: Jak získat padající vodu

Madison je spisovatel, který hrál videohry více než dvacet let. Když na svém počítači nehraje hry, visí se svými psy a králíky.

Kde najít padající vodu pro Merlin v údolí Disney Dreamlight

Disney Dreamlight Valley padající voda

Jakmile dosáhnete úrovně přátelství 10 pro Merlin v údolí Disney Dreamlight Valley. Pojmenováno „Poslední pokus“, vaším hlavním úkolem je najít padající vodu, ledové srdce a některé houby před vytvářením láhve Enchantment. Z těchto tří ingrediencí je padající voda někde skrytá, takže je náročné najít! Pokud máte zájem dozvědět se více, pokračujte ve čtení a zjistěte, kde najít padající vodu pro Merlin v Disney Dreamlight Valley.

Kde najít padající vodu pro Merlin v údolí Disney Dreamlight

Váš cíl pro tuto položku je Glade of Trust, které pravděpodobně odemknete z předchozích úkolů. Zamířit do glade a cestovat do Jižní část oblasti. Běh kolem velkého stromu a rybníka, sledujte řeku, dokud nedosáhnete Nejjižnější most. Najdete malý, šumivé místo vedle této oblasti, se kterou můžete komunikovat a shromažďovat Padající voda.

Disney Dreamlight Valley Final Trial Water

Pomocí nově získané padající vody můžete použít další dvě ingredience, Ledové srdce a houby, k vytvoření kouzla. Chcete -li to provést, vydejte se na jakoukoli nedalekou řemeslnou stanici a vyberte Lektvar a okouzlení. Zde uvidíte Královská zalévání může upgradovat masti. Vytvořte to, než se vydáte zpět do Merlinu, abyste začali zabalit quest. Po ukončení mise získáte v procesu upgradovanou plechovku Royal Wreathing!

Nyní, když máte svou nově upgradovanou zalévání!

Disney Dreamlight Valley je k dispozici pro hraní na PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X | S a PlayStation Platforms prostřednictvím oficiálních webových stránek. Chcete -li se dozvědět více o hře, podívejte se na to, jak chytit tuňák v Disney Dreamlight Valley, nebo kliknutím na značku níže prozkoumejte celou naši kolekci článků DDLV.

o autorovi

Madison Benson

Madison je spisovatel, který hrál videohry více než dvacet let. Když na svém počítači nehraje hry, visí se svými psy a králíky.

Disney Dreamlight Valley: Jak získat padající vodu

Disney-Dreamlight-Valley-How-To-Galling-Water

Chcete vědět, jak dostat padající vodu Disney Dreamlight Valley? Cestování světem Disney Dreamlight Valley, Musíte sbírat, hledat a pěstovat hodně materiálů. Většinu materiálů můžete konvenčně rozdělit do dvou skupin: ty, které můžete vařit a ty, které můžete použít v řemesle. Ale kromě toho existují materiály, které budete potřebovat pouze jednou, a padající voda je jednou z nich. Falling Water je položka Merlinova úkolu a musíte ji dokončit, abyste dokončili Merlinův závěrečný pokus. Náš průvodce je tu, aby vám pomohl a řekl vám, jak se dostat do padající vody Disney Dreamlight Valley.

Jak dostat padající vodu v údolí Disney Dreamlight

Dostat padající vodu dovnitř Disney Dreamlight Valley, Musíte cestovat do Glade of Trust Biome. Jděte na vodopád v jižní části Glade of Trust. Hledejte záři na vodě těsně za kamenným mostem. Trochu se přiblížit a komunikovat s žhavou. Poté položka padne vedle vás a vyzvednete ji, dostanete padající vodu. Takže navzdory impozantnímu názvu závěrečného pokusu a padající vody je to jen voda z vodopádu.

Ale padající voda sama o sobě je zbytečná a také musíte získat srdce Ice, abyste dokončili poslední pokus Merlina. Na rozdíl od padající vody, kterou si můžete vyzvednout za vodopádem, abyste získali srdce ledu, musíte ji pěstovat. Stojí za zmínku, že je to stejně snadné. V knize Enchantment můžete získat ledové semeny z Merlin. Poté musíte na farmě zasadit semena, stejně jako zasadíte jiná semena a počkejte několik sekund. Jakmile klíčí roste, můžete sbírat ledové srdce.

Příbuzný:

Disney Dreamlight Valley: Jak vyrobit restované houby

Nakonec musíte sbírat 25 hub z Glade of Trust a přimět královské zavlažování může upgradovat masti. Může se to zdát, že je to docela dlouhá cesta, ale ve skutečnosti můžete tento úkol dokončit za 10-15 minut. Výsledkem je, že vaše královské zavlažování bude moci zničit obří houby, Merlin vám dá skvělý čarodějský klobouk a vaše úroveň přátelství se s ním zvýší.

Disney Dreamlight Valley je k dispozici v časném přístupu pro PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.