Kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavicích Legacy | Umístění společenské místnosti Ravenclaw, kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavicích – Prima Games

Kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavickém dědictví

V Bradavice Legacy můžete volně prozkoumat téměř jakoukoli herní oblast. Zatímco některé pokoje jsou zamčené za visací zámky vyžadující alohomoru, jiné jsou k dispozici krátce poté, co začnete hrát. Jedním z prvních míst, která navštívíte v Bradavicích, je společný pokoj vašeho domu, takže je dobré se s ním seznámit, než se vydáte na své dobrodružství! Pokud byste se chtěli dozvědět více, pokračujte ve čtení a zjistěte, kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavicích.

Kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavicích Legacy | Umístění společenské místnosti Ravenclaw

Pokud se musíte zeptat, nikdy to nebudete vědět. Pokud víte, musíte se jen zeptat.

Kristina Ebanez 19. února 2023 2023-02-19T22: 16: 51-05: 00

Ravenclaw Commonsoom

Zdroj obrázku: Snímek obrazovky přes lavinový software

House Ravenclaw je známý svými znalými a inovativními studenty, jako jsou Luna Lovegood, Sybill Trelawney a Cho Chang. A nyní, s nejnovějším herním debutem, mohou fanoušci potkat novou generaci postav v čase stanoveném před slavnou franšíza Harry Potter. Pokud tedy chcete prozkoumat domovskou základnu těchto vtipných jednotlivců, ukážeme vám kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavickém dědictví.

Jak najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavicích

Tito seřazeni v Ravenclaw mohou najít společenskou místnost na místě Grand Staircase, zatímco jiné domy ji mohou najít poblíž plamene Floo Floo Tower. Bohužel nemůžete vstoupit do této oblasti, pokud nejste součástí tohoto domu, ale můžete se dostat dostatečně blízko, abyste odemkli stránku polního průvodce u jejích dveří.

Chcete -li dosáhnout tohoto cíle, můžete teleportovat do plamene Floo Floo z Grand Schodiště:

Umístění plamene Ravenclaw Floo

Pak mohou hráči jít přímo dopředu a jít nahoru po schodech.

Schodiště na společenskou místnost Ravenclaw

Poté byste měli vidět dveře do místnosti, kde můžete obsadit Revelio, abyste získali stránku polního průvodce ravenclaw corknocker z Bradavic.

Ravenclaw Doorknocker

Jediným způsobem, jak vstoupit do této oblasti, je řešení složité hádanky u vchodu, který je součástí hlavního příběhu pro všechny studenty Ravenclaw. Takže, pokud jste v tomto domě nebyli tříděni, musíte udělat další přehrávání, abyste prozkoumali domácí základnu s tématem astrologie.

To dělá to pro našeho průvodce dál Jak najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavickém dědictví. Chcete -li zobrazit více míst, můžete si prohlédnout náš průvodce Houffpuff Common Room. Další informace o magické hře se také podívejte na níže uvedené odkazy.

 • Kde najít všechny památky Země ve Starfieldu
 • Starfieldská důkazní břemeno: Kde najít všechna umístění důkazů
 • Starfield Rodiče Umístění: Kde najít svou mámu a tátu
 • Kde najít kasino ve Starfieldu
 • Starfield Superfan Quest Guide: Kde najít hudební břidlici pro Borealus

O autorovi

Kristina Ebanez

Kristina je spisovatelkou štábu a je s Twinfinite více než rok. Obvykle pokrývá Minecraft, The Sims 4, Disney Dreamlight Valley, Anime, Call of Duty a nově vydané hry. Miluje sérii Metal Gear Solid (zejména Snake Eater), Rockstar’s Bully, The Horizon Franchise, Co zbytky Edith Finch a mnoho dalších. Její pes je také vášnivý pozorovatel videoher, především, když je kůň nebo kočka. Má bakalářský titul v angličtině na University of Hawaiʻi v Hilo a vyrostla na ostrovech na ostrovech.

Kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavickém dědictví

Ravenclaw Commonsonova v Bradavicích dědictví

V Bradavice Legacy můžete volně prozkoumat téměř jakoukoli herní oblast. Zatímco některé pokoje jsou zamčené za visací zámky vyžadující alohomoru, jiné jsou k dispozici krátce poté, co začnete hrát. Jedním z prvních míst, která navštívíte v Bradavicích, je společný pokoj vašeho domu, takže je dobré se s ním seznámit, než se vydáte na své dobrodružství! Pokud byste se chtěli dozvědět více, pokračujte ve čtení a zjistěte, kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavicích.

Kde najít společenskou místnost Ravenclaw v Bradavickém dědictví

Na rozdíl od ostatních domů v dědictví Bradavic má Ravenclaw celá věž, která se jim věnuje! Přesněji řečeno, zamířením do plamene Floo Tower Ravenclaw, budete mít přímý přístup do oblasti vedoucí do společenské místnosti.

Pokud stále potřebujete odemknout plamen Floo, vydejte se na velké schodiště a pokračujte nahoru, dokud nenajdete chodbu se sochou Levioso. Jděte dolů po této hale a najděte Floo Flame a klikaté schodiště společenské místnosti. Přesněji řečeno, pokračujte vpřed a najděte rytíře v zářící brnění a jděte po schodech nahoru, dokud nenajdete dveře se zlatým havranem. Toto jsou dveře do společenské místnosti Ravenclaw.

Můžete však zadat pouze v případě, že jste v domě Ravenclaw. Jinak to zůstane uzamčené zavřené.

Níže můžeme vidět postavu Nebelvírky, která se pokouší otevřít dveře. Zůstane to uzavřené, až k němu přistoupíte, a zabrání vám vstoupit do oblasti společné místnosti.

Vstup na společný pokoj Ravenclaw uzavřený Bradavice

Když použijete postavu Ravenclaw, dveře se otevřou a odhalí sochu a schody vedoucí k hlavní oblasti.

Bradavice Legacy Ravenclaw Common Room vstup otevřený

Máte zájem dozvědět se, kde najít další tři běžné místnosti? Podívejte se na naše průvodce níže:

 • Kde najít společenskou místnost Hufflepuff v Bradavickém dědictví
 • Kde najít předváženou společenskou místnost v Bradavickém dědictví
 • Kde najít Zmijozelskou společenskou místnost v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy je k dispozici na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Xbox One a Nintendo přepínají oficiálním webem.

o autorovi

Madison Benson

Madison je spisovatel, který hrál videohry více než dvacet let. Když na svém počítači nehraje hry, visí se svými psy a králíky.

Společenská místnost Ravenclaw

Společenská místnost Ravenclaw je přístupná hráči jakéhokoli domu, ale pouze studenti Ravenclaw začínají odemčenou oblastí. Nachází se ve věži Ravenclaw a je chráněn dveřmi bez kliky nebo klíčové dírky, ale bronzový klepač ve tvaru orla. Abyste vstoupili do místnosti, musíte odpovědět na hádanku, kterou požádal orel klepač.

Umístění []

Společenská místnost Ravenclaw se nachází na vrcholu věže Ravenclaw, která je nejblíže k knihovně a vstupu do místnosti požadavku.

Z rychlého cestovního bodu knihovny chodte za stolem knihovníka (Irma Pince) a na spirálové schodiště a vyšplhejte se na druhý příběh knihovny. Poté, co se dostanete do druhého příběhu knihovny, zahněte doprava a projděte se kolem některých knihoven a na malé schodiště, abyste se dostali do jiné místnosti. Na druhém konci místnosti by vedle dveří měly být dva rozsvícené sloupy vedoucí k velkému spirálovému schodišti (můžete vzít buď spirálové schodiště nahoru, povede vás na stejné místo). Vstup na zastávku schodiště je zamčen dveřmi, které se otevřou pouze pro nejchytřejší a nejchytřejší studenty tím, že požádá o hádanku. Dveře se otevřou, pouze pokud je vaše odpověď správná. Souřadnice do společenské místnosti jsou (X: 779, Y: 123, Z: 159).

Kořist []

 • 1 Průvodcová karta
 • 2 lektvar Magicka
 • 1 překlad Advanced Rune
 • 1 Historie magie
 • 1 starověké runy usnadnily

Trivia []

Možné otázky, které se na vás mohou zeptat, jsou:

Který přišel jako první, Phoenix nebo plamen?

 • Fénix
 • Plamen
 • Kruh nemá začátek

Co je rozbité pokaždé, když se to mluví?

Čím více si vezmete, tím více zanecháte