Kde najít všechny hvězdné války Jedi: Postavení světelného meče Survivor – Polygon, Star Wars Jedi Survivor Nejlepší postoj | Shotkul skalního papíru

Jaký je nejlepší postoj světelného meče ve Star Wars Jedi: Survivor

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Všechny Star Wars Jedi: Postavy Survivor a kde je najít

Cal Kestis s BD-1 na rameni a při pohledu na nově upravený světelný meč s křížovým strážcem

Jeffrey Parkin (on/ho) píše průvodce videoher pro polygon téměř sedm let. Naučil se milovat téměř každý žánr hry, který existuje.

Star Wars Jedi: Survivor dává Cal mnohem více možností, jak bojovat, než měl v první hře. Začnete se stejnými dvěma postoji světelného meče, ve kterých jste měli Fallen Ordersingl a Double-Bladed.

Nedlouho do Pozůstalý, Ačkoli Cal začne rozšiřovat svůj repertoár. Náš Star Wars Jedi: Survivor Průvodce postojů světelného meče vám řekne, jak a kde odemknout každý z nich, a nejlepší způsoby, jak je použít.

Měnící se Star Wars Jedi: Survivor postoje

Cal může mít pouze dva postoje najednou-jsou mapovány doleva a vpravo na d-padu. Můžete změnit pouze postoje, které jste vybavili na a pracovní stůl (stejně jako změna světelného meče nebo komponent nebo materiálů BD).

Star Wars Jedi: Survivor Silné stránky a použití postoje

Každý z Star Wars Jedi: SurvivorPostoj má své vlastní silné a slabé stránky a použití.

 • Singl je výchozí a nejjednodušší postoj. Cal bude mít jednu čepel svého světelného meče pro obecný postoj, který vyrovnává rychlost (vašich útoků), sílu a obranu. Jeho zvláštní útok je zaměřená houpačka na jediného nepřítele.
 • Double-Bladed je Darth Maul-vypadající postoj se dvěma lopatkami světelným mečkou vycházející z centrálního rukojeti. Postoj s dvojitou listou je nejlepší pro skupiny nepřátel, mírně rostoucí rychlost a obranu za cenu mírně snížené energie. Jeho speciální útok posílá (dvojitě listy) světelný meč vířící kolem Cal v kruhu a zasáhne více nepřátel.
 • Dual Wield odděluje Cal’s Lightsader (y) na dva – jednu pro každou ruku. Duální ovládání je nejrychlejší a nejagresivnější postoj a zdůrazňuje rychlost za cenu obrany (ale nikoli moc).
 • Crossguard je postoj Kylo Ren, který přidává křížový kus do Cal’s Lightsader. Postoj CrossGuard mění Calův světelný meč na mnohem těžší a pomalejší zbraň (a upřímně řečeno, změní ho v a bestie). Crossguard je nejsilnější postoj a nejlepší pro obranu, ale je to extrémně pomalé.
 • Blaster přidává, jak byste mohli očekávat, Blaster, který Cal boje. A ve skutečnosti je to tak cool, jak to zní.

Star Wars Jedi: Survivor Umístění postoje

Odemknete jeden nový postoj pro Cal velmi brzy Star Wars Jedi: Survivor – Na konci boje šéfa na první planetě. Další dva budou muset chvíli počkat.

Umístění postoje s dvojím ovládáním

Kal Kestis bojuje s devátou sestrou na Coruscantu

Odemknete Dual Wield postoj během vašeho boje proti Devátá sestra Na Coruscantu – první planeta, kterou prozkoumáte – hned po dokončení cíle „Escape UnderCity Meats“.

Umístění postoje Blaster

Cal Kestis, Bode a Merrin stojící u Stinger Mantis na Jedha

Poté, co prozkoumáte Coruscant a Koboh, zamíříte na planetu Jedha. Jakmile dokončíte cíl „Cestování na základnu Cere“ (a všechny přidružené běh kolem a mluvit s lidmi), zamíříte zpět do Stinger Mantis, abyste se rozhodli, zda půjdete na rozbitý měsíc nebo zpět na Koboh. Než však odejdete,, Bode podal vám blaster. A to je vše. Takto získáte Blaster postoj.

Umístění postoje kříže

Cal Kestis bojuje s Drya Thornne na rozbitém měsíci

Poté, co jste prozkoumali Coruscant, Koboh a Jedha, získáte na výběr jít na rozbitý měsíc nebo zpět na Koboh. Pokud se rozhodnete jít na rozbitý měsíc, vyzvednete si Crossguard postoj, když porážíte Drya Thornne na konci.

Jaký je nejlepší postoj světelného meče ve Star Wars Jedi: Survivor?

Cal Kestis stojí na skále s BD-1 ve Star Wars Jedi: Survivor, se zapáleným modrým světelným mečkem v ruce a západem slunce v dálce za ním

Jaký je nejlepší postoj světelného meče ve Star Wars Jedi: Survivor? Náš červenohlavý Jedi Knight roste. Zatímco v Jedi: Fallen Order Cal Kestis měl přístup pouze ke dvěma postojům světelného meče (s třetím nereálným postojem pro speciální pohyby), ve Star Wars Jedi: Survivor se můžete naučit pět jedinečných postojů světel, z nichž každý zcela mění Cal’s MoveSet , komba, silné a slabé stránky v bitvě.

Pokud vás zajímá, co odlišuje pět nabízených postojů světelného meče, nebo chcete vědět, který postoj nebo pár postojů vás změní v nejsilnější možnou Jedi, jste na správném místě. Níže vás projdeme každým z nabízených postojů a odhalíme náš výběr pro nejlepší postoj v Jedi: Survivor.

Cal stojí mimo Pyloon

Postoj Crossguard využívá velmi pomalé, úmyslné a mocné houpačky, které způsobují velmi vysoké poškození zdraví nepřítele i jejich strážní měřič. Je to postoj, který se cítí nejvíce duší v přírodě. Útok vyžaduje určité pečlivé načasování, protože jste zranitelní při polovině otáčení – ale pokud dokážete zvládnout načasování, prostě není lepší způsob, jak rychle vypořádat s náročným nepřítelem, zejména na úrovni s vysokou úrovní obtížnosti.

Strom dovedností pro postoj CrossGuard je také velmi silný, což vám dává spoustu možností pro zmírnění nevýhod postoje. Můžete zrychlit a zvýšit rozsah devastujícího zvláštního útoku a můžete získat velmi vysoce poháněný hod světelný meč, který kromě toho, že je velmi smrtící, vypadá dobře jako peklo. Není to nejlepší volba, když boje s skupinami menších nepřátel, ale jinak je křížový grogard nejlepším postojem ve hře.

2#: Double-Bladed

Cal drží svůj zelený dvojitý světelný meč připravený bránit se na pouštní planetě Jedhy ve Star Wars Jedi: Survivor

Světelný meč s dvojitou listou je úžasně univerzální. Jeho mobilita vám umožní snadno uzavřít vzdálenosti – zejména jakmile dostanete schopnost víru ponořit brzy ve stromu dovedností. A zatímco technicky každá houpačka způsobuje nižší poškození než většina ostatních postojů, útoky ve skutečnosti přicházejí tak silné a rychle, že váš potenciál poškození je opravdu velmi vysoký.

Postoj s dvojitou listou je vaše nejlepší volba pro jednání s více nepřáteli a je to obzvláště vynikající při odklonění kulek od všech druhů droidů a vojáků. Poskytuje vám více výdrže (a tedy svobody) než podobný postoj s dvojím ovládáním a dokonale doplňuje postoj Crossguard, což vám dává velmi dobře zaoblené načítání, které můžete šťastně zaujmout až do konce hry.

3#: Blaster

Cal drží svou obviněnou pistoli Blaster v zářící jeskyni ve Star Wars Jedi: Survivor

Postoj Blaster je v dosahu bezkonkurenční – což by nemělo být žádným překvapením. I když to není tak jednoduché použití jako ostatní postoje kvůli jedinečnému nabíjecímu mechaniku (nabijete výstřely s blasterem útokem světelným mečkou), můžete snadno vyčistit nepřátele z dálky. Nabitý výstřel způsobuje překvapivé množství poškození, což je dobré, protože zbytek postoje je v oddělení poškození trochu nevýrazný.

Bez ohledu na to je Blaster zajímavý postoj, který je vhodný pro ty, kteří nejsou tak pohodlní s blízkým a osobním parryingem a dokonale načasovaným úhlem, a raději omezují nepřátele do velikosti z vnějšku z vnějšku.

4#: Single

Cal zvedne svůj zelený světelný meč s jednorázovou lidou směrem k fotoaparátu ve Star Wars Jedi: Survivor

Postoj jednoho světelného meče nemá žádné zvláštní silné a slabé stránky. Je navržen tak, aby byl všestrannou volbou pro hráče, kteří chtějí postoj, který vás může vidět skrz velkou většinu různých setkání. Ve skutečnosti však však lze samozřejmě použít velmi efektivně, není to tak efektivní při řešení těchto nesčetných hrozeb, jako byste byli s dvojicí specializovanějších postojů.

S upgrady je jediný postoj poměrně efektivní, zejména proti jednotlivým cílům. Ale podle našeho názoru to zcela nevydrží proti výše uvedeným postojům.

#5: Dual Wield

Cal Kestis, hlavní postava Star Wars Jedi: Survivor, stojící před skalnatým krajinou a ohánějící dvě světelný meč čepele

Postoj s dvojím ovládáním není v žádném případě špatný – prostě to zcela nesplní jeho očekávání. Hlavním důvodem je omezený bazén výdrže. Můžete vytáhnout některé šikovné triky se dvěma světelnými mečemi, z nichž nejzřetelnější je, že drží váš zvláštní útok na automatické oddělení dalšího útoku (pokud to samozřejmě není červený odblotatelný útok). Ale musíte to docela dobře čas, protože to tak rychle vypouští vaši výdrž. Chci říct, proč nejen pak jen normálně?

Samotné útoky jsou podobně jako postoj s dvojitou lopatkou – rychlé květů, které lze společně připoutávat k teoreticky ohromujícímu strážci nepřítele. Ale musíte být velmi efektivní s vašimi útoky a parries, protože pokud nezastavíte to parry, pak bude vaše výdrž použita a budete omráčeni, než to budete vědět. Je to složitý postoj k ovládání a ostatní jsou podle mého názoru o něco lepší.

To zabalí tento primer na všech pěti postojích světelného meče a který je podle našeho názoru nejlepším postojem v Jedi: Survivor. Pro více informací o světelných mečkách v Jedi: Survivor se můžete podívat na naše průvodce na částech a materiálech a materiálech světelných mečků, barvách světelného meče a nejlepších návrhů světelného meče v Jedi: Survivor. Alternativně, pokud chcete dostat svou cestu na velmi silný začátek, měli byste také zkontrolovat naše Průvodce Star Wars Jedi: Survivor Corustant Collectibles.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Elektronické umění následovat
 • Respawn Entertainment Follow
 • Sledovaný hráč následovat
 • Star Wars Jedi: Survivor Feter
 • Třetí osoba následují

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.